تا چقدر حاضرید برای Vita هزینه کنید؟

تا چقدر حاضرید برای Vita هزینه کنید

• ۷۰۰ تومان

رای‌ها: 25 15.4%
  • ۶۰۰ تومان

رای‌ها: 23 14.2%
  • ۵۰۰ تومان و پایین تر

رای‌ها: 114 70.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    162

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
معلومه دیگه همه ارزون می خواند و چیزی ارزون وجود نداره به خاطره همین هم هست زیر 500 رای آورده

من باشم تا 1 میلیون یا بیشتر هم براش خرج می کنم !

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
باید فکر کنی ببینی چقدر ارزش داره،
ارزش این دستگاه کمتر از 500 هست.
منم صبر میکنم تا به این قیمت برسه؛
اگه نرسید,تا چندوقت دیگه galaxy player 7 میاد که فکر میکنم ارزشش بیشتر از ویتا باشه.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
به قول دوستمون باید ببینی چقدر برات ارزش داره :d
به طور مثال برا من که 100 تومن هم ارزش نداره . موقع هایی که خونه هستم خب سیستم و ایکس باکس هست . وقتی هم بیرون هستم گوشی آیفونم هست که خب سیم کارت و زنگ و اینا هم داره .
در کل به درد کسی که میخوره که خیلی تو مسافرت و این ور اون ور باشه

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
باید فکر کنی ببینی چقدر ارزش داره،
ارزش این دستگاه کمتر از 500 هست.
منم صبر میکنم تا به این قیمت برسه؛
اگه نرسید,تا چندوقت دیگه galaxy player 7 میاد که فکر میکنم ارزشش بیشتر از ویتا باشه.

دوست عزیز شما برو همون و بخر .. همه همه چیز رو ارزون می خواند .. ! رسمه روزگاره !

به طور مثال برا من که 100 تومن هم ارزش نداره . موقع هایی که خونه هستم خب سیستم و ایکس باکس هست . وقتی هم بیرون هستم گوشی آیفونم هست که خب سیم کارت و زنگ و اینا هم داره .

کسی که ایکس باکس داره در مورد محصولات سونی نمیتونه نظر بده :D !

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
مشکل همه اینکه کنسول دستی رو با گوشی موبایل مقایسه میکنن !
گوشی موبایل کارش ارتباطات هست و بقیه کارها به صورت جزئی هم کنارش قرار داده شده مثل موزیک پلیر و دوربین و کمی هم گیمینگ !
ولی کنسول گیم دستی کارش گیم ـه و اونایی که خوره گیم هستن میرن دنبال ـش نه کژوآل ها !
امیدوارم متوجه شده باشید !

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد

این چیزایی که گفتی فکر کنم ویژگی های psp بود،در حقیقت تنها مزیت psp همین پرتابل بودنش بود!ولی شما اینو بدون که ویژگی های ویتا فراتر از یه وسیله گیم خارج از خونس!دقیقا 3ds هم همینه و به نظرم بازی کردن با این دوتا بعضی وقتا از کنسول های خانگی هم بیشتر حال میده!مثلا این چند وقته که بازی خوب برا کنسول ها نیومده بود من همش با ویتا بازی می کردم!در مورد بازی های آیفون هم بگم که به جز چند تا همشون بعد از بیست دقیقه بازی کردن مزخرف میشن یعنی به درد همون بیرون و صد البته افراد کژوال می خورن!

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
دوست عزیز شما برو همون و بخر .. همه همه چیز رو ارزون می خواند .. ! رسمه روزگاره !
من نمیدونم 500 تومان واسه کنسولی که داره بیشتر از 2برابر قیمتش فروخته میشه ارزونه؟!
خوب شما میتونی بیشتر از 1میلیون واسش پول بدی ولی اینو در نظر بگیر که با 1 میلیون تومنی که شما داری پولش رو میدی کیفیت بازی هاش بیشتر نمیشه!
350 بدی پول 3ds حداقل خیالت راحته که از نظر گیم پلی ارزش خریدش رو داشته،ولی 60 تومان پول ویتا رو بدی درمقابل چه چیز جدیدی گیرت میاد؟!

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
این چیزایی که گفتی فکر کنم ویژگی های psp بود،در حقیقت تنها مزیت psp همین پرتابل بودنش بود!ولی شما اینو بدون که ویژگی های ویتا فراتر از یه وسیله گیم خارج از خونس!دقیقا 3ds هم همینه و به نظرم بازی کردن با این دوتا بعضی وقتا از کنسول های خانگی هم بیشتر حال میده!مثلا این چند وقته که بازی خوب برا کنسول ها نیومده بود من همش با ویتا بازی می کردم!در مورد بازی های آیفون هم بگم که به جز چند تا همشون بعد از بیست دقیقه بازی کردن مزخرف میشن یعنی به درد همون بیرون و صد البته افراد کژوال می خورن!

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

:d دوست عزیز فکر کنم خودت ، جواب خودت رو دادی (به نظرم بازی کردن با این دوتا بعضی وقتا از کنسول های خانگی هم بیشتر حال میده!مثلا این چند وقته که بازی خوب برا کنسول ها نیومده بود من همش با ویتا بازی می کردم!)
دقیقا منم منظورم همینه . بعضی وقتا ، برا تنوع :d
حرف منم دقیقا اینه .البته خوب خیلیا که وسع مالیشون میرسه از این نظر محدودیتی ندارن . ولی قطعا شما بین یه کنسول خونگی و دستی در حالت عادی خونگی رو انتخاب میکنی دیگه ؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
من نمیدونم 500 تومان واسه کنسولی که داره بیشتر از 2برابر قیمتش فروخته میشه ارزونه؟!
خوب شما میتونی بیشتر از 1میلیون واسش پول بدی ولی اینو در نظر بگیر که با 1 میلیون تومنی که شما داری پولش رو میدی کیفیت بازی هاش بیشتر نمیشه!
350 بدی پول 3ds حداقل خیالت راحته که از نظر گیم پلی ارزش خریدش رو داشته،ولی 60 تومان پول ویتا رو بدی درمقابل چه چیز جدیدی گیرت میاد؟!

ارزونه بله :D خوب اینجا هم ایرانه

ولی کی گفته پیشرفت نمی کنه هنوز اول راه مگه Ps3 سال 2007 اومد براش چیزی اومد 1 سال گذشت عنواین شاخی براش اومدند ..

:d دوست عزیز فکر کنم خودت ، جواب خودت رو دادی (به نظرم بازی کردن با این دوتا بعضی وقتا از کنسول های خانگی هم بیشتر حال میده!مثلا این چند وقته که بازی خوب برا کنسول ها نیومده بود من همش با ویتا بازی می کردم!)
دقیقا منم منظورم همینه . بعضی وقتا ، برا تنوع :d
حرف منم دقیقا اینه .البته خوب خیلیا که وسع مالیشون میرسه از این نظر محدودیتی ندارن . ولی قطعا شما بین یه کنسول خونگی و دستی در حالت عادی خونگی رو انتخاب میکنی دیگه ؟

اگر کسی می گیره تو خونه بازی کنه آره نباید بخره ولی مثل منی که بیشتر روز بیرونم چی ؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

ولی کی گفته پیشرفت نمی کنه هنوز اول راه مگه Ps3 سال 2007 اومد براش چیزی اومد 1 سال گذشت عنواین شاخی براش اومدند ..

اگر کسی می گیره تو خونه بازی کنه آره نباید بخره ولی مثل منی که بیشتر روز بیرونم چی ؟؟
البته از نظر من حتما به تاپیک تو خونه بودن و نبودن محدود نیست اما اپشن خوبی هست از اونجایی که بازیهای خوبی هم برای vita میاد و گاها با کنسول ها هم اشتراک داره مثل Mortal kombat - Disgaea - Rayaman - Tekken vs street fight و البته خیلی ها اینجا 3ds - vita اینا میگیرن همش تو خونه بازی میکنن ! .... به نظره من کنسول دستی هم یک سبک از بازی هست که طرفدارای خودش رو داره .. من خوذم PC gamer هستم کلا و طرفه PS3 هم نمیرن ! همین که دمه دستم موقع کار با PC یه VIta باشه حیلی حاله !

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682

منم همین فکر رو میکردم،میگفتم تازه اولشه و این حرف ها ولی وقتی اینو دیدم گفتم نهایتش چقدر میخواد پیشرفت کنه؟!
639757_20120429_screen001.jpg

یعنی کنسولی که سازندش میگه قدرتش در حد ps3 هست نباید یه بازی که واسه جفتش مشترکه حداقل در حد ps2 گرافیک داشته باشه؟!
تنها دلیلی که تا الآن صبر کردم واسه خرید ویتا و سراغ 3ds نرفتم فقط و فقط پشتیبانی این کنسول تو ایرانه.
کلا اینجا فکر میکنن تنها کنسولی که نینتندو ساخته همونه که 30 سال پیش بود.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم همین فکر رو میکردم،میگفتم تازه اولشه و این حرف ها ولی وقتی اینو دیدم گفتم نهایتش چقدر میخواد پیشرفت کنه؟!یعنی کنسولی که سازندش میگه قدرتش در حد ps3 هست نباید یه بازی که واسه جفتش مشترکه حداقل در حد ps2 گرافیک داشته باشه؟!تنها دلیلی که تا الآن صبر کردم واسه خرید ویتا و سراغ 3ds نرفتم فقط و فقط پشتیبانی این کنسول تو ایرانه.کلا اینجا فکر میکنن تنها کنسولی که نینتندو ساخته همونه که 30 سال پیش بود.
یک بازی دلیل بر انتهای توانایی یک کنسول نیست ! برای مثال شما همین Uncharted رو ببینید که مدل شخصیتها جزییات خوبی دارن یا حتی Marvel Vs capcom .... البته توی سایتها هم اشاره شده که کلا معلومه سازنده ها میتونستند شخصیتهای MK رو جزییات سازی بیشتری کنن اما ظاهرا این کار فدای بودن فریم 60 شده ! البته در اینده میشه شاهد بود که با اشنایی هرچه بیشتر سازنده ها همه ی این محدودیتها کنار بره ... ویتا هم تازه اوله کار شما بازیهای اول PSP رو نگاه کن بعد برو Vice city - Peace walker - God of war ها رو ببین .... تو ویتا هم همینطور میشه... البته به نظره من گرافیکش از PS2 که بالاتره !

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
یک بازی دلیل بر انتهای توانایی یک کنسول نیست ! برای مثال شما همین Uncharted رو ببینید که مدل شخصیتها جزییات خوبی دارن یا حتی Marvel Vs capcom .... البته توی سایتها هم اشاره شده که کلا معلومه سازنده ها میتونستند شخصیتهای MK رو جزییات سازی بیشتری کنن اما ظاهرا این کار فدای بودن فریم 60 شده ! البته در اینده میشه شاهد بود که با اشنایی هرچه بیشتر سازنده ها همه ی این محدودیتها کنار بره ... ویتا هم تازه اوله کار شما بازیهای اول PSP رو نگاه کن بعد برو Vice city - Peace walker - God of war ها رو ببین .... تو ویتا هم همینطور میشه... البته به نظره من گرافیکش از PS2 که بالاتره !
درسته،امیدوارم همینطور که میگید بشه و درآینده بازی های خوب رو شاهد باشیم.البته نه مثه psp که بازی های خوبش از تعداد انگشتای دست بیشتر نبود.
در کل به همون دلیلی که گفتم اولویت اولم ویتاست.به شرط اینکه قیمتش معقولانه تر بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر