هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

گفتگو در 'PlayStation Vita' ایجاد شده توسط ps vita, ‏Feb 27, 2012.

1. کاربر سایت

اول آخرین نسخه ویتا شل رو از این جا دانلود کن

Releases · TheOfficialFloW/VitaShell · GitHub
    بعد وارد ویتا شل بشین و ویتا رو با کابل به پی سی وصل‌ کنید حالا دکمه select رو فشار بدین
    وقتی کامپیوتر درایو ویتا رو نشون داد فایل هایmp3 و mp4 رو به ویتا انتقال بدین
    برای فایل های MP3 از داخل ویتاشل روی موزیک مورد نظر دکمه مثلث رو فشار بدید وبعد گزینه export media رو انتخاب کنید....حالا از ویتا شل خارج بشین و وارد موزیک پلیر بشین و موزیک تون رو پخش کنید
    اما در مورد فایل های mp4 بعد از اینکه ویدیوها تون رو با ویتا شل به ویتا انتقال شون دادین
    برنامه MediaImporter رو دانلود کن

Release 0.8 Release · cnsldv/MediaImporter · GitHub

بعد ویدیو مورد نظر رو به این مسیر تو ویتا انتقال بدید ux0 : / video
    حالا وارد برنامه MediaImporter بشین و دکمه ضربدر X رو بزنید تا دیتا بیس ویدیوها آپدیت بشن بعد از اتمام کار از برنامه خارج بشین و وارد ویدیو پلیر ویتا بشین و ویدیو ها رو پلی کنید

se.phi.roth, Elyas sun, rosgod و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    داداش ممنون از پاسخگوییت.فیلمشو اکی کردم ولی نمیدونم چرا واسه موزیک ارور میده و میگه موجود نیست
    ضمنا لینک دانلود بازیهای ویتا ک بصورت لیستی بود رو واسم تو خصوصی بفرستی ممنونت میشم

playstation1 این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

ورژن جدید منتشر شد بهمراه پشتیبانی از موزیک ها
    Releases · cnsldv/MediaImporter · GitHub
    فقط کافیه موزیک رو به اینجا ux0 : / music انتقال بدید وبعد وارد بررنامه بشین و دیتا بیس رو آپدیت کنید
    برا لینک بازیا بیاید تلگرام
    آیدی تلگرامم صفحه قبلی موجوده

se.phi.roth, playstation1 و Rezahajizadegan این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

روش نصب بازیهای PSP و PS1 رو کسی نمیخواد توضیح بده ما هر کاری کردیم نشد نزنیم بریکش نکنیم.دستگاه 3.60 و دمو هم ندارم.

se.phi.roth و playstation1 این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

Release vita-AdrenalineEasyInstaller v1.10 · Freakler/vita-AdrenalineEasyInstaller · GitHub
    نیازی به دمو نیست....با برنامه بالا بهراحتی بیس گیم و بعد آذرنالین رو نصب کنید

ورژن بتا HENkaku Ensō برای تسترها و کلا کسایی که سرشون درد میکنه که ویتاشون رو به فنا بدن منتشر شده
    تیم مولکول یه فرم برای ثبت نام کسایی که میخوان ورژن بتا HENkaku Ensō رو نصب کنن (خطر بریک شدن کنسول بسیار بالاست و قبلش ازتون یه جورایی تعهد میگیرن )منتشر کرده
    لینک فرم ثبت نام برای داوطلبین
    HENkaku Ensō Device Bricking Signup

Last edited by a moderator: ‏May 20, 2017
    George Chapman, se.phi.roth و playstation1 این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

ممنون از راهنماییت ولی نصبش که میکنم این ارور میاد tm0:npdrm/act not found

playstation1 و se.phi.roth این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

با برنامه زیر ویتا رو اکتیو کن
    ePSP Bubble Installer
    اول وارد برنامه شو بعد X رو بزن تا ویتا ریبوت بشه
    بعد از بالا اومدن ویتا اینترنت ویتا رو روشن کن و به قسمت SETTINGS برو و بعد به قسمت playstation network برو و بعد به قسمت system activation برو و رو گزینه active game بزن تا ویتا اکتیو بشه

George Chapman, hanif36, se.phi.roth و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

خبری از 3.63 نیست هکش ?

se.phi.roth و playstation1 این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

احمد آقا استاد بلامنازع ویتا تو ایران هستند که بدون کوچکترین چشمداشتی تجربه های خودشو با ما درمیان میذاره. ^:)^
    اگر کاندید شورا شهر شده بود بهش رای میدادم...

George Chapman, hanif36, se.phi.roth و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

چند سوال در مورد هک ویتا داشتم:

1- تا چه ورژنی هک شده؟
    2- چند درصد از بازیها رو اجرا میکنه؟ بازیهای جدیدو هم اجرا میکنه؟
    3- برای هک کردن, چقدر احتمال بریک شدن ویتا هست؟
    4 - برای انتقال بازیها میشه با USB از کامپیوتر انتقال داد؟
    5- میشه چند تا بازی همزمان تو کارت حافظه ریخت؟

se.phi.roth این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

سلام
    یادته چه روزهای طلایی رو توی بخش PC داشتیم؟ یادش بخیر...
    1-تا ورژن 3.60 هک شده.توی ویتا دانگرید فعلا نمیشه کرد پس اگر دستگاهی بالاتر از این باشه غیرقابل هک هستش.
    2-بیش از 98 درصد بازیها به راحتی اجرا میشه و اونا که تک و توک اجرا نمیشن مشکل از دامپرها بوده و به زودی اونا هم قابل اجرا خواهند بود.البته بازیهای اصلی ویتا مثل کیلزون و آنچارتد و... همگی اجرا میشوند اونا بازیهای فرعی هستند.
    3-اگه ورژن درست باشه و فقط بازیها رو نصب بکنید و به فایلهای سیستمی کاری نداشته باشی ، تقریبا صفر.
    4-میشه با USB ریخت آموزشش طولانیه بعدا میذارم.خودم از احمد آقا یاد گرفتم.
    5-بله میشه، تا جایی که کارت حافظه جا داره توش بازی بریز و یا پاک بکن.

se.phi.roth, playstation1 و raya2 این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

کلا BC افت کرده, چه تو بخش PC و چه در کل (به دلایل مختلف).
    ولی چیزی که مهمه اینه که PC Gaming به لطف شرکت هایی مثل Steam در حالِ حاضر دوران طلایی خودشو داره سپری میکنه. :)

ممنون بابت پاسخ ها. احساس میکنم صبر کنم چند سال دیگه امولاتور Vita بیاد بهتر از اینه که خودشو بخرم.

playstation1, Rezahajizadegan و se.phi.roth این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

من اطلاعاتم از ویتا چندان بالا نیست....دو سال پیش که تو این انجمن ثبت نام کردم نه اطلاعاتی در زمینه هک کنسول داشتم و نه زبان انگلیسی بلد بودم(کلا زیر خط فقر)
    از طرفی تو تایپک ها هم کسی جواب سوالاتم رو نمیداد و اخبار هک رو ترجمه نمیکرد
    این شد که تو این مدت انقدر تو سایت های انگلیسی زبان گشتم و کلمه به کلمه با دیکشنری ترجمه کردم که به لطف این تلاش ها زبان انگلیسیم مقدار قابل توجهی پیشرفت کرد(البته نه خیلی)
    معتقدم که باید اخبار و روش هک و بازیهای دزدی خارجی رو براحتی در اختیار دیگران قرار داد
    به دو دلیل: اول اینکه گیم یک رسانه هست و تبلیغات غربی به وسیله گیم فرهنگ کشورهای مشرق زمین رو مورد هجوم قرار میده و این کار من یه جورایی ضربه به صنعت گیم غربی هست هر چند که اندک باشد
    دوم اینکه تمام درآمد حاصل از صنعت گیم تو جیب صهیونیسم جهانی میره وبعدهم این پول ها باعث مرگ هزاران انسان بی گناه میشه و من تا بتونم جلوی درآمد زایی اونها رو میگیرم
    پس تا میتونید به بازی های خارجی پول ندید و مفتی بازیا رو تهیه کنید
    از طرفی غربیها سالهاست دارایی ملت ما رو چپاول کرده اند وبسیار بدهکار ما ها هستند پس این حق ماست که بازیهاشون رو مجانی تهیه کنیم ..
    البته من به بازیها و برنامه های ساخت برنامه نویسان ایرانی کاملا احترام میزارم و از اونها حمایت میکنم و حق کپی رایت رو رعایت میکنم.

se.phi.roth, Rezahajizadegan, playstation1 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

دوران طلایی بود تو فروم ها , اما فروم افول کردن شدیدن
    البته بازی سنتر زیاد افول داشت یه بره های هر چی بچه مدرسه ای تونست مدیر و ناظم کرد واقعا بی عدالتی ها زیادی تو همین فروم شد
    و باعث شد خیلی ها الکی بن بشن - من خودم یه بار بن شدم اما اومدم تو پروفایلم ( تم و سیستم قبلی سایت ) درج میکرد چرا بن شدی و مدتی که بن بودی
    تو اون قسمت هیچی درج نشده بود - بخاطر این رفتار نژاد پرستانه و بد خیلی ها بازی سنتر ترک کردن - خیلی از دوستام آخرین فعالیتشون برای 2014 و 2015
    خیلی ها آخرین بار 2016 دیگه نیومدن

یه زمانی pc گیمینگ رو به نابودی میرفت الان احیا شده
    البته من همون بازی ها کرکی ترجیه میدم :D

این فروم کلا یا اعضاش خیلی بچه ان نمیدونن درباره چی صحبت میکنی که جوابتو بدن
    یا کلا خودشونو میگرین فکر میکنن ک...ن آسمون سوراخ شده پسر خدا افتاده زمین اصلا تحویلت نمیگیرن چه برسه جواب دادن - من بار ها شاهد بودم سوالی میپرسیدم شدیدا احتیاج به کمک داشتم اون پایین میدیدم فلان آیدی که وارده میاد نگاه میکنه میره

خود من 3ds آک خریدم - یک هفته اس نتونستم هک کنم حتی یه بازی کنم خیلی ها میگن برو اصلی بازی کن
    میگم من هر جور شده کپی خور مناسب نرم افزاری پیدا میکنم هک میکنم اورجینال بازی نمیکنم
    بازم بخاطر فعالیت ها شبانه روزیت و کمک کردن و راهنمایی کردنت سپاس گذارم

se.phi.roth و ahmad766667 این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

اینجا خیلی ها تاریخ عضویتشون تقریبا بیانگر سن و سالشون هست و خیلی هم کم سن سال نیستند مثلا بعضی عضویتشون سال ۲۰۰۸ یا ۲۰۰۵ هست
    چیزی که برام عجیب بود این بود‌ که با اینکه بعضی دوستان که زبان انگلیسی شون در سطح بالایی بود ((و این موضوع برای من به اثبات رسیده بود )) حتی از تایپک هایی که خودشون هم میزدن ساپورت نمی کردن(برای دوستان سوء تفاهم نشود ....منظورم به صورت کلی هست)
    من هم تجربه شما رو دارم....بهترین کار اینکه خودتون شخصا تو سایتای انگلیسی دنبال مسائل هک 3ds تون بگردید قطعا به مرور خودتون همه ی مسائل مربوط به هک کنسولتون رو بدون نیاز به دیگران فرا میگیرید و این کار ارزش صرف کردن زمان رو داره

خواهش میکنم لطف دارین ....شاید به دلیل مشغله کاری یا بلد نبودن نتونسته باشم به تمامی سوالات پاسخ بدم اما در کل این کار برای من لذت بخشه و باعث خوشحالیم میشه

آخرین ویرایش: ‏May 20, 2017
    Rezahajizadegan, se.phi.roth و playstation1 این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید