تاپیک اختصاصی بازی آنلاین APB : RELOADED

شهر گنگسترها! ( اول از همه چیز بگم تشکر و نظر یادتون نره چون فقط به خاطر ایناس که تاپیک زدم البته بازی هم خدایی خیلی جالبه ) بازی به سبک GTA هستش یعنی گردش آزاده ...

سلام تو این تاپیک میخوام بازی MMO و آنلاین APB : RELOADED رو معرفی کنم.این بازی در شهر san Paro هست و شما میتونید یکی از دو گروه Criminal و Enforcer رو انتخاب کنید. هر سرور قابلیت پشتیبانی از 100 نفر رو داره .... این رو بگم این بازی 100 درصد رایگانه و اگه میخواید از امکانات بیشتری استفاده کنید مثل بازی تراوین میتونید از سایتش خرید امتیاز کنید .بعد از اینکه بازیرو از لینک پایین همین تاپیک دانلود کردید ( حجم 3.65 گیگ) باید به سایت زیر برید و ثبت نام کنید :

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1276x801 ]
nbuaiqioa4c6xxe5wt7y.jpg

بعد از انتخاب گروه وارد قسمت ساخت کاراکتر میشید و باید با سلیقه ی خودتون کاراکترتون رو بسازید.در قسمت ساخت کاراکتر به جزییات خیلی اهمیت داده شده و شما حتی میتونید مقدار چروک صورت رو هم تنظیم کنید!

تصویری از قسمت ساخت کاراکتر بازی APB :

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1280x720 ]
scbx1fyvlhbmkiubj0s.jpg

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1277x798 ]
5rvz9u5arsllo03chhop.jpg

بعد از ساخت کاراکتر و زدن دکمه ی Next شما وارد صفحه ی زیر میشید :

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1270x795 ]
uxz5mx1jz15fetddl964.jpg

MISSION DISTRICTS : اگه میخواید ماموریت ها رو پشت سر بزارید و پول دربیارید و Levle خودتون رو افزایش بدید یکی از دو مپ این بخش رو انتخاب کنید

FIGHT CLUB : این بخش برای مبارزه گزاشته شده.شما میتونید برای به دست آوردن پول به این بخش برید و با کشتن بازیکنایه دیگه پول در بیارید.

SOCIAL DISTRICT : این بخش یکی از مهمترین بخشهاست.در این بخش میتونید اسلحه بخرید و یا با دیگر بازیکنان تجارت کنید! کاراکتر خودتون رو ویرایش کنید،لباس بخرید،برای خودتون یک لوگو یا آرم طراحی کنید،مهمات بخرید،اسلحه ی خودتون رو قویتر کنید،ماشین بخرید،ماشین اسپرت کنید و ...

ماموریت های Criminal و Enforcer درست بر عکس و مخالف همدیگه هستن.یعنی گه تو یه ماموریت Criminal ها بخوان از یه مغازه دزدی کنن Enforcer ها باید جلویه این کار رو بگیرن! به همین دلیل درگیری های بزرگ و طولانی در این بازی خیلی زیاد اتفاق میفته!

تصاویری از محیط بازی :

f4k0oflw4ec2dzj46xa.jpg

e7zmry0fe5i4g6s2vave.jpg

0panv5d7wnhb80591bm.jpg

t4w6vaeyvqmv894fc117.jpg

من از اینترنت 128 کیلوبایت استفاده میکنم و این بازی رو بدونه هیچ لگ و مشکلی به راحتی بازی میکنم. یکی از بهترین بازی های آنلاینیه که تو عمرم دیدم.

از اینجا میتونید آخرین ورژن بازی رو مستقیم دانلود کنید : دانلود بازی آنلاین و بسیاز زیبای APB RELOADED | مرجع دانلود بازی BAZIDL

بهترین سرور بازی بدون لگ و مشکل ( همه ی سرور ها رو تک تک تست کردم )

7h3rui7j8jwgp3i0jz0u.jpg

منبع :http://forum.gameemag.ir/showthread...صی-بازی-آنلاین-APB-RELOADED&p=21266#post21266

آخرین ویرایش:

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
منم 512 هستش 500 مگ رو تو 3 ساعت دانلود میکنه.بعد یک سوال با همین بازی که لینکش تو همون سایته هست bazi dl میشه مولتی زد؟

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
منم 512 هستش 500 مگ رو تو 3 ساعت دانلود میکنه.بعد یک سوال با همین بازی که لینکش تو همون سایته هست bazi dl میشه مولتی زد؟

آره داداش من خودم اون نسخه رو دارم . فرقی نمیکنه چه نسخه ای داری ؛ وقتی با لانچر اپدیت میکنی به نسخه ای که سراسر دنیا ازش استفاده میکنن تبدیل میشه .

skyriim

کاربر سایت
Nov 29, 2011
59
دوستان کسی میتونه این بازیو واسه من بفرسته ؟ خودم این بازیو سفارش دادم بعده 1هفته رسید دستم و بعد از 280 مگ که آپدیت شد الان میخواد 3گیگ دیگه آپدیت کنه:))

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سلام دوستان یه نفر بیاد مردونگی کنه نسخه کاملشو همراه با آخرین آپدیت هارو برام رو dvd بزنه بفرسته .
پولش هم حساب میکنم باهاش . کسی هست ؟
اگه کسی بود بهم pm بدین

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سلام دوستان . من دارم با دانلودر خود بازی شبی 20 درصد دانلود میکنم . تموم شد خبرتون میکنم تا اگه خواستین براتون بفرستم

Amir2$2

کاربر سایت
Oct 14, 2011
291
نام
CjCj قدیم :)
اینم ای دی منه ولی نیازی به اد کردن من نیست چون دیگه کل ای پی بی های ایران منو میشناسن ;;)

Criminal:amir222
Enforecer:AMIRPALID
Clan :Persian Criminals

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
من بازیو دانلود کردم.اپدیت هم شد.الان که استارت میزنم صفحه سیاه میشه بعد یه ارور میاد.ارور هم معلوم نی چجوریه.یعنی ننوشته مشکل از چیه.

Amir2$2

کاربر سایت
Oct 14, 2011
291
نام
CjCj قدیم :)
من بازیو دانلود کردم.اپدیت هم شد.الان که استارت میزنم صفحه سیاه میشه بعد یه ارور میاد.ارور هم معلوم نی چجوریه.یعنی ننوشته مشکل از چیه.

نه با وین 32 و رم 2 و گرافیک 512 هم میشه .بازی کرد .

یه بار با شیلتر شکن امتحان کن .

یعنی :
1. شیلتر شکن دانلود کن ( فرقی نمی کنه هر چی باشه ) حتی چیز پی ان .
2. شیتر شکنتو باز کن .
3.لانچر بازی رو باز کن.
4.همون طور که هم لانچر بازه هم شیلتر شکن اون پاین نوشته options بعد که اپشن باز شد روی repair کلیک کن انشاالله که مشکلت حل بشه .
;)
اینم ای دی یاهو ی منه مشکلی بود ادمکن با هم بچتیم >:d<
amiralistar20@yahoo.com

---------- نوشته در 10:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:21 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها اونایی که criminal هستن . و میخوان بیان تو کلن بهم پیام خصوصی بدن که بگم براتون invite بفرستند .b-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر