چه موارد ps3 خوب وعالی است؟و چه موارد ps3 شما را اذیت میکند؟

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
فرهاد عزیز تر از جان :d

خو منم همینو می گم PS3 تو این چیزا عالیه اما تو بازی ها اینطور نیست .
PS3 برا هر چیزی ساخته شده جز بازی:d
باوو مهرداد عزیز تر از خدادا عزیزی:D لبساشویی 360 رو ببینی چی میگی:D نه میشه توش موزیک ریخت نه فیلمی نه کوفتی:D ps3مخصوص بازی هم هست خوبم هست اگه نبود الان انحصاریهاش حرف اولو نمیزد:D تازه آینده نگرم هست اگه ps4هم بیاد بازم میشه با ps3یه عمر سر کرد:D

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
/:)

احتمالا TV شما ساپورت نمی کنه و موقع اجرا بازی رو 720p سویچ میشه .
چرا اتفاقا Prince of Persia 2008 رو 1080 اجرا می کنه:d
میگم چطوره این زباله رو ( ps3 ) بفروشی راحت شی ؟ :D والا من نمیفهمم منظورتو ... به طور مثال fifa 12 که 720 هست رو 360 , ps3 مثل همن اصلا مو نمیزنه از لحاظ upscale و اینا ... بازی های 1080 هم همینطور ... یعنی اگه بخوای از این لحاظ ایراد بگیری باید از جفتش بگیری ..

نمیخوام بحث x360 رو باز کنم ولی خوب یکم از ایراد هاش میگم

انقدر پول برا کنسول jasper دادم نه روش هارد داره نه wireless داره ... به دسته هم نگاه میکنی خوشت میاد ورمیداری میبینی چقدر سنگینه برمیگردونی میبینی باطری قلمی میخوره :| از لحاظ بازی هم کلا تعطیله :| کلا خیلی بهتر از اینا میتونست باشه .. کاری به slim ش ندارم ... ولی fat هاش واقعا داغونه نسبت به ps3 ... فقط به خاطر کپی خور بودنش تصمیم گرفتم بخرم ...
ای بابا چرا شما بد برداشت می کنید :( من این کنسول رو خیلی دوست دارم ولی کم کاری کرده سونی :| مثلا همین رم کنسول طوری طراحی شده که خیلی لطمه زده به کنسول ... کسایی که منو می شناسن می دونن من عشقم ps3ـمه تا حالا هم کلی خرجش کردم ولی تاپیک برای چیزایی بود که اذیت می کرد منم خیلی بد جور تو بازی های مولتی عصابم بهم ریخته:d

من کلا بازی های مولتی برا هر دو کنسول رو 720p می دن ولی با upscale می شه 1080 . تو 360 کاری لازم نیس بکنی که بفهمی ولی تو PS3 تو تنظیمات رزولوشن رو باید فقط تیک 1080 , 576 که اجباریه رو بزنی تا Upscale کنه که در بیشتر موارد به 576 بر می گردونه ... یعنی بازی رو upscale نمی کنه (تا اونجا که من می دونم) .

باوو مهرداد عزیز تر از خدادا عزیزی
biggrin1.gif
لبساشویی 360 رو ببینی چی میگی
biggrin1.gif
نه میشه توش موزیک ریخت نه فیلمی نه کوفتی
biggrin1.gif
ps3مخصوص بازی هم هست خوبم هست اگه نبود الان انحصاریهاش حرف اولو نمیزد
biggrin1.gif
تازه آینده نگرم هست اگه ps4هم بیاد بازم میشه با ps3یه عمر سر کرد
biggrin1.gif
فرهاد طوری حرف می زنی مثل اینکه 360 ندارم همینجا چش تو چشمه:d تمام تفاوتاشونو هم تجربی هم علمی می دونم ...
تو که داری می فروشی این بنزو :d

آخرین ویرایش:

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
در کل ps3به نظر من هیچ موردی نداره:D الکی سفسته نکنید:D
صلوات:D
نه نمیفروشم باوو:D بفروشم که چی؟بیام دوباره عکسشو ببینم حسرت بخورم:D ps3مو میبینم یاد عرق هایی که تو کارگاه میریختم مییوفتم:D همین جوری خاموشش هم خوبه:D تا چشت درآد:D

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اینو مطمئنم که از لحاظ قدرت گرافیکی 360 قوی تره تجربه ثابت کرده
خیلی از بازی هارو محدود کردن مهرداد جان فقط به خاطر قدرت xbox! از جمله GTA IV که الان یادمه...بازی های دیگه هم هستن البته
اصلا هم گرافیک قوی تری نداره نمیدونم چرا انقدر از این ps3 بیزاری:D
ps3 تمام بازی های انحصاریش فوق العادست اما چون مطلب سنگینه! فنای ماکرو عزیز فقط Uncharted رو برتر میدونن

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
خوبی های PS3:
-بازی های انحصاری
-خراب نشدن، حتی مدل های لانچش رو هم يه هفته هم روشن بذاريد آخ نمی گه البته به شرط اينكه موقعی كه كنسول خاموشه نذاريد خاك بخوره
-ساپرت و آپسكيل 1080p عالی بر خلاف ايكس باكس كه اگه بازی های قديمیش رو 1080p بذاريد حالتون بهم می خوره و اصلا آپشن رزولوشن 1920x1080 برای اين بازیا جوكه، سونی هم بخاطر همين تو بازی های قديمی آپشن 1080p نذاشته بود (قابل توجه دوستی كه از اين نكته ايراد گرفته بود)
-aa16x
-نورپردازی و سايه زنی با استفاده از قدرت سل تو بازی های جديد نظير اينفيموس2 و انچارتد3 كه بازی های 360 عمرا ندارن
-دسته بدون نياز به باتری
-دارای هارد از اول كه می خريدش
-هيچ گونه استرس بروز ارورهای عجيب غريب موقع بازی مثل 360 براتون به وجود نمياره و در نتيجه لذت بردن دو چندان از بازی می بريد
معايب PS3:
-كيفيت پايين تر تو بعضی از بازی های مولتی، البته بيشتر مولتی های قديمی چون جديد سازنده ها ليد پلتفرم رو PS3 می كنن تا راحت تر باشن
-بعضی اوقات وقتی تو PSN باشی موقع باز كردن صندوق پيغام ها يا لود موارد ديگه هنگ می كنه
-قيمت گرون بازی های اريجينالش و مشكل هكش در حال حاضر

آخرین ویرایش:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
-بعضی اوقات وقتی تو PSN باشی موقع باز كردن صندوق پيغام ها يا لود موارد ديگه هنگ می كنه
-قيمت گرون بازی های اريجينالش و مشكل هكش در حال حاضر

این مشکلات از سونی و PS3 نیست متاسفانه از خودمون نشات میگیره ... :)

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
عزیزان دلبندم داشتن بازی های انحصاری فوق العاده به علت همین هک نشدنشه دیگه.
به غیر از مسایلی که دوستان گفتن نبود امکان برای زدن بازی رو هارد هم یکی از مشکلاتشه .
واقعا psn در مقابل xlive حرفی برا گفتن نداره ( قصدم مقایسه نبودا).
دوما ps3 های زمان 60 و 20 هم دیگه اثری ازشون نمونده که میگین اونا هم خرابی زیاد داشتن.

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
هیچ عیبی نداره. من هرچی فکر میکنم الان از بدی های این کنسول هیچی یادم نیست. خوبی یاشم که دیگه... (یادمه دبستان که بودیم-:x- مبصر پا تابلو مینوشت خوبها-بدها بعد معلم میگفت دیگه خوبها چیه هرکی بد نیست خوبه. حالا اینم همینجوری هیچ بدی نداره همه چیش خوبه )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر