1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

دي وي دي رام ايكس باكسم تركيده

گفتگو در 'XBOX' ایجاد شده توسط mahmood2020, ‏Feb 14, 2012.

1. کاربر سایت

نام:
    محمود
    دوستان كسي ميدونه چيكار بايد كرد دي وي دي رام ايكس باكس 1 تركيد دستگاه بدون دي وي دي رام بالا نميادش اول منو كه ميخواد بياد بالا هنگ ميكنه خواستم دي وي دي رام كامپويتر بذارم فيش پشتشون فرق ميكنه كسي ميدونه راهنمايي كنه

2. کاربر سایت

پرتش کن سطل آشغال و برو یه 360 تشو بخر... بهترین راهنمایی ممکنه...;;)

3. کاربر سایت

مال ایکس باکس فیشش باید ide باشه پورتش چون قدیمیه با یدونه تبدیل sata به ide امتحان کن تا بتونی وصل کنی.(درایوای جدید sata هست فیش پشتشون)

4. کاربر سایت

چه راهکار موثری !!;;)

5. کاربر سایت

شما باید بری توپخونه یه درایو جدید بخری بزاری رو دستگاه :>

6. کاربر سایت

نام:
    vahid
    محمود جان باید برد درایو رو عوض کنی نه خوده درایو . اگر دستگاهت فت باشه فکر کنم هزینش35 تومان بشه

7. کاربر سایت

نام:
    محمود
    دستگاه من ايكس باكس 1 هستش برادر

8. کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    ایکس باکس

سلام دوست من ایکس باکس ۱۸۰ یا همون ایکس باکس اولیه سگش یه ۳۶۰ شرف داره برو توپ خونه یه پاساژ قبل فتوت لباف نه یه راهروی باریکه وسطش پله میخوره میره پایین سراغ امید بگیر تو زیرزمین مغازش دست راسته اون میتونه برات تعمیرش کنه یه سری وسایل و بازی هاشم داره اگه بازی بیشتر میخوای و دستگاهت کپی خوره بگو راهنماییت کنم چطوری دانلود و رایت کنی دستگاهت فوق العاده با ارزشه

9. کاربر سایت

نام:
    Ghassem
    ببین دوست گلم . یک DVD رام IDE تهیه کن . میتونی از کومبو درایو ها هم استفاده کنی . البته نمیدونم DVD Writer جواب میده یا نه . نکته ای که باید بهش توجه کنی این هست که دیگه نمیتونی قاب دستگاهت رو ببندی . درایو دستگاه رو بگذار به کنسول وصل باشه ، یعنی برق مادر برد به درایو اصلیش وصل باشه . درایو دومت رو بگذار بالای درایو اصلی دستگاهت و کابل IDE دستگاه رو وصل کن به درایو جایگزینت . جامپر درایوی که قصد استفاده از اون رو دارید باید روی Cable enable و یا Cable select باشه . یک سری آداپتور ها هستند که میتونی برای دادن برق به درایوت ازشون استفاده کنید . اگر به این آداپتور ها دسترسی نداری یک پاور کامپیوتر که دکمه ی خاموش رو روشن یا به اصطلاح On - Off داره رو بر دار . نیازی نیست که وات بالائی داشته باشه. همین که بتونه درایوت رو روشن کنه کافیه . حتما میدونید اما محض اطلاع باید بگم که برای اینکه پاور کامپیوترتون روشن بشه باید کابل سبز رنگ موجود بر روی کابل برق مادربرد پاور رو به یک کابل مشکی رنگ وصل کنی . برای استفاده از دستگاه هم قبل از اینکه دستگاه رو روشن کنید ابتدا درایو رو با دکمه ی پاور روشن کنید و بعد دستگاه رو طبق معمول روشن کنید .
    ضعفی که در این حالت به وجود میاد این هست که میتونید بازی ها رو از روی دیسک اجرا کنید ولی نمیتونید وارد داشبرد کنسول بشید .

10. کاربر سایت

سلام
    من هم می خوام درایو عوض کنم(slim 4 gig)
    برم بازار چه مارکی باید بخرم؟
    داریو عوض شه اپدیت lt3 که نمیپره.
    دوستان ممنون میشم به راهنمایی بکنید.

آخرین ویرایش: ‏Jun 14, 2012

این صفحه را به اشتراک بگذارید