عرضه ی PSVita در ژاپن

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سونی زیاد به بازار ژاپن اهمیت نمیده!
از شما این حرف بعیده واقعا. وقتی یه کشور میخواد یه محصول رو بیرون بده، اول داخل کشور خودش عرضه میکنه که اگر هم مشکلی داشته باشه، به صورت سریع رفع بشه و کار دو تا نشه و بعد اینکه هرچی باشه اگه هم مشکلی داشته باشه به هر حال هموطن هستند و اعتبار اون کشور حفظ میشه و زود رسیدگی میکنند، و دیگه اینکه ژاپن که مرض نداره تکنولوژی جدید خودش رو از مردمش ثلب کنه و به بیگانه ها بسپره و از قافله عقب بمونه.

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
از شما این حرف بعیده واقعا. وقتی یه کشور میخواد یه محصول رو بیرون بده، اول داخل کشور خودش عرضه میکنه که اگر هم مشکلی داشته باشه، به صورت سریع رفع بشه و کار دو تا نشه و بعد اینکه هرچی باشه اگه هم مشکلی داشته باشه به هر حال هموطن هستند و اعتبار اون کشور حفظ میشه و زود رسیدگی میکنند، و دیگه اینکه ژاپن که مرض نداره تکنولوژی جدید خودش رو از مردمش ثلب کنه و به بیگانه ها بسپره و از قافله عقب بمونه.

بزرگترین بخش Entertainment شرکت سونی در کشور امریکا واقع شده دوست من!

شما هنوز ذهنیت اون سونی رو داری که PS2 رو میزد!

شما فروش Wii رو با PS3 تو ژاپن میتونی مقایسه کنی؟
PSP رو با NDS چطور؟

و حالا هم 3DS رو با ویتا!

این که سونی تو کشور ژاپن دیگه اون مقبولیت گذشته رو نداره تو چند سال اخیر کاملا مشخصه!

و مجموعه شرکت سونی هم الان یک شرکت بین المللی حساب میشه نه یه شرکت ژاپنی!

ضمن اینکه شرکت سونی برای 4 امین سال متوالی به سهامدارش ضرر داده پس دیگه هیچ فرصت اشتباه و شکست براش نمونده!

همین که تو بخش موبایل یه تکونی به خودش داد نتیجه ی همین شکست های متوالی بوده!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
بزرگترین بخش Entertainment شرکت سونی در کشور امریکا واقع شده دوست من!

شما هنوز ذهنیت اون سونی رو داری که PS2 رو میزد!

شما فروش Wii رو با PS3 تو ژاپن میتونی مقایسه کنی؟
PSP رو با NDS چطور؟

و حالا هم 3DS رو با ویتا!

این که سونی تو کشور ژاپن دیگه اون مقبولیت گذشته رو نداره تو چند سال اخیر کاملا مشخصه!

و مجموعه شرکت سونی هم الان یک شرکت بین المللی حساب میشه نه یه شرکت ژاپنی!

ضمن اینکه شرکت سونی برای 4 امین سال متوالی به سهامدارش ضرر داده پس دیگه هیچ فرصت اشتباه و شکست براش نمونده!

همین که تو بخش موبایل یه تکونی به خودش داد نتیجه ی همین شکست های متوالی بوده!
واقعا حرف جالبی زدی: سونی هم الان یک شرکت بین المللی حساب میشه نه یه شرکت ژاپنی!
عزیز من برو لیست سهامدارای سونی رو چک کن میبینی که 90 درصدشون ژاپنیه، اونی که شما میبینی داخل آمریکاست نمایندگی سونیه، نه HeadQuarters.
اینطور که شما میگی هر کودومش بزرگتره کمپانی اصلیه :)) سونی که فقط PS و چندتا تلویزیون رو تولید نمیکنه که عزیز من، بخش های محصولات اصلی سونی داخل ژاپنه و اون محصولاتی که میبینه زیاد مهم نیست و جزئیه رو به آمریکا میسپره. حالا شما برو هرجای اینترنت و جهان میخوای بپرس، همینو بهت میگن. اگه سونی رو تو ژاپن قبول نداشتن الان همه ی جنس هاشون ژاپنی نبود، 320000 نفر تو چند روز PS Vita نمیخریدن، سهامدارای ژاپنی اینقدر سرمایه گذاری نمیکردن روش.
بد نیست یه خورده تحقیق کنیم بعد بیایم نظرات همدیگه رو به چالش بکشیم.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
:-/این ps vita های که عرضه شده از یه فروشنده پرسیدم میگه کلا ژاپنی هستش...یعنی منو و ....
گفت الان اصلا نمی صرفه بخری گرونه.....دلار هم که تو این مملکت حساب کتاب نداره...صبر کنی ارزون میشه
حالا می خواستم بدونم اینا ژاپنی هستن یا انگلیسی هم داره؟؟؟

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
:-/این ps vita های که عرضه شده از یه فروشنده پرسیدم میگه کلا ژاپنی هستش...یعنی منو و ....
گفت الان اصلا نمی صرفه بخری گرونه.....دلار هم که تو این مملکت حساب کتاب نداره...صبر کنی ارزون میشه
حالا می خواستم بدونم اینا ژاپنی هستن یا انگلیسی هم داره؟؟؟

قبلا هم اشاره کردم.ویتا کنسول چند زبانس و قابلیت انتخاب زبان انگلیسی رو هم داره بازیاش هم همین طور

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
سلام
مسئله ی قیمت که بحث و تاپیکش جداست ولی بودنش هست اگر هم نبود شما از این سایت میتونید خرید کنید و درب منزلتون تو ایران تحویل بگیرید ولی با قیمت امروز دلار 1500 تومانی بعید میدونم که بتونید زیر 800 تومان در حال حاضر تهیه کنید.

دوست عزیز آیپد 2 کلا معقولش جداست و یک تبلت هستش و هیچ قابلیتی برای کنسول بودن و ارضای گیمر ها رو نداره!
بازی های دیوایس های iOS و آندرویدی در حد سرگرم شدن هستش نه Advance
ولی خب آیپد 2 الان قیمتش معقول و خریدش منطقی به نظر میرسه و قیمت PSVita نامعقول و خریدش غیر منطقی هستش!

اگر بین این 2 تا میخواید انتخاب کنید بهتره فعلا با همون آیپد سرگرم بشید تا بعد از تعطیلات نوروز ، بعد بیاد سراغ Vita

موفق باشید.

سلام
مرسی از توجهتون
من تو ذهنم همین دو تا محصول هستن و تو دو راهی موندم.این جملتون برام خیلی قابل توجه بود که گفتید که بازیهای آیپد برای سرگرم شدن هست.حقیقتش منم دنبال سرگرم شدن هستم( مثلاً PSPسرگرمی که بیشتر برام داشت نصب تم و نمیدونم درست کردن PSP که بریک شده بودن :d ).من PSP رو تقریباً میشه گفت یکسال بعد از ریلیز جهانیش تهیه کردم و شاید باورتون نشه از بین این همه بازی که براش اومده من شاید 20 تاش رو تا آخرش بازی کردم و واقعاً برام سرگرم کننده بوده به خصوص GOW که خیلی دوستش دارم و در زمانهای الافی GTA بود که سرگرمم میکرد.بقیشون اینقدر گرافیک پایین و بی کیفیت بودن که بیشتر از نیم ساعت بازیشون نکردم.اینترنتش هم که زبان فارسی رو ساپورت نمیکرد و همه جا قابل دسترس نبود و تو خونه هم یکم استفاده کردم دیدم اصلاً به درد نمیخوره .
حالا ویتا هم که الان اومده خیلی داره رو بازیهاش مانور میده منتها اگه بخواد مثل PSP ضعیف کار کنه من اصلاً سمتش نمیرم.فعلاً هم خفنترینش آنچارتد بود که ازش خوشم اومد حالا تا بازیش نکنم نمیدونم چقدر برام سرگرم کننده باشه.اینترفیسش هم تقلیدی از موبایلهای امروزی شده که من به شخصه انتظار داشتم خیلی متفاوت باشه مثل PSP و PS3 که هنوز مشابهی براشون نیست.
از همه بابت اینکه تو اینجا این بحثارو گفتم معذرت میخوام.
ممنون میشم بیشتر منو راهنمایی کنید که برام روشن بشه آیپد برتره یا ویتا
ممنون از همه :x

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
آیپد اصلا به درد ایران نمی خوره...3g که نیست..من خودم کلی باهاش کار کردم..
البته واسه سرگرمی بد نیست ولی قابلیت های یه تبلت خیلی بیشتر از این حرف هاست....
ولی در زمینه بازی و سرگرمی ps vita خیلی خیلی جلوتر از تمام تبلت ها و اسمارت فون هاست...
در رابطه با قیمت هم اگه صبر کنی با نصف پول یه آیپد میتونی یه ps vita بخری
ولی اصلا مقایسه اینا درست نیست اگه واسه سرگرمی می خوای ps vita
و گرنه نمیتونی بگی گوشی خوبه یا تبلت یا ps3 یا ps vita این هر کدوم کارایی شون جداست...:-/

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
درسته تو ایران 3G نیست اما با آیپد 2 راحت میشه اینترنت رفت و نکته ی مثبتش پشتیبانی از زبان فارسیه.ویتا رو که من هر چی ازش ویدیو دیدم جای سیم کارتش رو نفهمیدم کجاست.
منظورتون رو از { قابلیتهای یه تبلت خیلی بیشتر از اینهاست } رو متوجه نشدم

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
درسته تو ایران 3G نیست اما با آیپد 2 راحت میشه اینترنت رفت و نکته ی مثبتش پشتیبانی از زبان فارسیه.ویتا رو که من هر چی ازش ویدیو دیدم جای سیم کارتش رو نفهمیدم کجاست.
منظورتون رو از { قابلیتهای یه تبلت خیلی بیشتر از اینهاست } رو متوجه نشدم
ps vita یه وسیله ی بازیه
مثلا ps vita فقط یه چندتا فرمت ویدیو پخش میکنه...
تبلت کلا کارایش فرق داره...مثلا میشه باهاش کتاب خوند...میشه باهاش تایپ کرد..بعد عمر باطریش زیاده...صفحه اش بزرگه بعد وبگردی و کار با اون بهتره....ولی بازی هاش اصلا قابل مقایسه با ps vita نیست
ps vita واسه بازی عالیه:x

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
بد نیست یه خورده تحقیق کنیم بعد بیایم نظرات همدیگه رو به چالش بکشیم.

خوبه که شما هم لینک واسه مطالبی که میفرمایید بدید!

320000 نفر تو چند روز PS Vita نمیخریدن
PSVita حدود 300 هزار نسخه در 48 ساعت اول عرضه فروخته !این به نظر شما یعنی خوب؟
3DS هم 371 هزار نسخه در 48 ساعت اول فروخت که تازه به گفته ی رئیس شرکت نینتندو نصف انتظاری که داشتند فروختند!

سونی رو تو ژاپن قبول نداشتن الان همه ی جنس هاشون ژاپنی نبود

شرکت سونی خط تولید تو کشور ژاپن نداره دوست من

تمامی محصولات در کشور چین تولید میشه همین PSVita هم ساخت کشور چین هستش!

یک نمونه بدید که ساخت 2010 به بعد و Made in Japan باشه (البته مستند)

بخش های محصولات اصلی سونی داخل ژاپنه

دقیقا کدوم بخش ها؟
TV و Mobile و Entertainment و Sony Pictures که بخش مرکزیشون داخل امریکاست

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
عزیز من، امروز دیگه اگه یه شرکت بزرگ همه جای دنیا شعبه نداشته باشه باید تعجب کرد. من نمیفهمم شما چرا چنین حرفی میزنید، هرجای اینترنت تایپ کنید واستون میاره Sony Head quarters in Tokyo و Sony Head Office in Tokyo و مینویسه که چه محصولاتی تولید میکنه. حرف شما درسته، سونی تقریبا در همه جای دنیا اتحادیه و نمایندگی و شعبه داره. اما Head Quarters اصلی در
1-7-1 Konan, Minato-ku, Tokyo 108-0075, Japan واقع شده.
این چند تا لینک رو ببین اگه باز هم قانع نشدی، بگو که بحث رو ادامه بدیم.
Wikipedia
Ask.com
Sony Site
Sony.net
PSVita حدود 300 هزار نسخه در 48 ساعت اول عرضه فروخته !این به نظر شما یعنی خوب؟
3DS هم 371 هزار نسخه در 48 ساعت اول فروخت که تازه به گفته ی رئیس شرکت نینتندو نصف انتظاری که داشتند فروختند!
بله، به نظر من این یعنی خوب. یعنی 71هزار نسخه کمتر از پرفروشترین کنسول دنیا فروخته، اگه اشتباه میکنم بهم بگید.

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
بله، به نظر من این یعنی خوب. یعنی 71هزار نسخه کمتر از پرفروشترین کنسول دنیا فروخته، اگه اشتباه میکنم بهم بگید.

به نظر من این یعنی بد
چی شد که نینتندو شد پرفروشترین کنسول دنیا؟
چرا سونی نباید باشه؟
چرا بازی های انحصاری سونی (درگذشته) باید برای PS3 و XBOX مشترک بیاد؟

غیر از در پیش گرفتن سیاست های غلط سونیه؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
به نظر من این یعنی بد
چی شد که نینتندو شد پرفروشترین کنسول دنیا؟
چرا سونی نباید باشه؟
چرا بازی های انحصاری سونی (درگذشته) باید برای PS3 و XBOX مشترک بیاد؟

غیر از در پیش گرفتن سیاست های غلط سونیه؟
این حرفت رو قبول دارم و چیزی نمیتونم بگم، کاملا موافقم. سونی سیاست غلطی رو در پیش گرفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر