Alan Wake | PC

EC.png

Remedy بالاخره رسما تایید کرد Alan Wake در Q1 2012 برای PC نیز عرضه خواهد شد ، این پک علاوه بر دارا بودن نسخه ی اصلی 2 DLC عرضه شده برای XBLA به نام های The Signal و The Writer را نیز دارا خواهد بود .

اولین تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy and fifa13

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
بلاخره از شر بریدگی تصاویر راحت میشیم و میتونیم با ماکسیموم جزئیات از alan wake بدون کوچکترین مشکلی لذت ببریم.
ممنون امیر حسین ;)

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
واقعا خبر علی بود دستت درد نکنه من این عنوان رو روی 360 دارم اما دو مرحله بیشتر نرفتم با تایید شدن بازی برای PC دیگه صبر میکنیم تا بیاد !

راستی دوستان احتمالا این بازی هم از Game for windows live استفاده میکنه !

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
واقعا خبر علی بود دستت درد نکنه من این عنوان رو روی 360 دارم اما دو مرحله بیشتر نرفتم با تایید شدن بازی برای PC دیگه صبر میکنیم تا بیاد !

اگه ناشر مایکرو باشه که 100 در 100 از GFW استفاده میکنه.
تو بخش اخبار گفتم اینجا هم میگم: امیدوارم بازی فقط پورت نباشه.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا

استیم ساپورت ش که مشخص شده.شایدم مثل fable 3 هم از GFWL و هم از استیم پشتیبانی کنه .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
پس بالاخره تآیید شد ؟! :D این 2 تا DLC هم خیلی خوبه که روش هست ! با خودش که خیلی حال کردم و حالا یه بار دیگه میتونم امتحانش کنم. ایشالله خوب پورت شده باشه.

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
من یه صحنه هایی از اولای بازیو تو 360 دیده بودم.گرافیک بازی مخصوصا نورپردازیش عالی بود انگار نه انگار که این بازی داره رو یه کنسول بازی اجرا میشه .همون صحنه هایی که من دیدم اگه رو یه سیستم روز pc رندر میشد کسی خیلی تعجب نمیکرد
به قول دوستمون ,امید به اینکه خوب پورت بشه

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
بسی خوشحال و مشعوفم از این خبر دیشب که خبرش رو شنیدم. دیگه دارم واسش لحظه شماری میکنم. خدا کنه زودتر تاریخ دقیقش رو اعلام کنن.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
چی میشد این تِرد رو نمیزدی میزاشتی، من بزنم؟ :-w.
عقده ای شدم خب :(.

به هر حال :D این رو من تو ماه رمضون نوشتم میخواستم یه بیوگرافیش کنم حسش نیمد ولی در همین حد هم شاید خیلیا ندونن :
attachment.php

Alan Wake یک مرد بسیار موفق در عرصه نویسندگی است اما دو سال می شود که دیگر نمی تواند به مانند قبل بنویسد یا بهتر بگویم دیگر توانایی در دست گرفتن قلم را ندارد، همسر دلسوزش، آلیس تصمیم میگیرد الن را به شهر Bright Falls ببرد تا شاید با استراحت او بتواند خلاقیت خود را دوباره بازیابد.
شاید بهتر باشد قبل از آنکه درباره زندگی الن برایتان بگویم کمی از گذشته اش بازگو کنم تا شما بدانید الن کیست و از کجا آمده است و او فردی نبوده که یک شبه تبدیل به یک نویسنده مشهور شود که حالا به یک باره تمام خلاقیت خود را از دست داده.
در دوران بچگی الن به مانند بسیاری از بچه ها از تاریکی می ترسید اما ترس اصلی او حضور هیولاهایی در تاریکی بودند که باعث می شد الن نتواند بخوابد. مادرش به او یک سوییچ خاموش و روشن کردن چراغ شکسته و کهنه داد، هربار که الن کلید را فشار میداد نوری جادویی روشن می شد و تمام هیولاها را از بین میبرد، بار ها و بار ها این عمل ادامه پیدا کرد تا بلاخره الن توانست بر ترس خود بر علیه تاریکی غلبه کند. او هیچ گاه پدرش را ندید و نمی دانست چه کسی پدرش است و همیشه تنهایی در زمین بازی می نشست. مادر الن تمام زندگی خود را وقف بزرگ کردن او کرد تا الن با Barry Wheeler آشنا شد به زودی این دو تبدیل به دوستان نزدیک شدند.
الن به سرعت تبدیل به یک نویسنده موفق شد. او علاقه ی بسیاری به نوشته های استیون کینگ و دیگر نویسندگان ژانر وحشت داشت و با تخیلی شگفت شروع به نوشتن اولین داستان خود کرد. اولین داستان او The Errand Boy نام داشت، داستانی که او را در جوانی تبدیل به یک نویسنده موفق کرد. پس از آن شروع به نوشتن سری رمان جنایی کرد که بی شباهت به MaxPayne نیست به نام
Alan خسته از دنیای بیرون به دنبال ذره ای آرامش پای در دهکده ی Bright Falls میگذارد تا شاید بتواند همه چیز را فراموش کند. او یک بار در زندگی خوشحال بوده است وقتی ازدواج کرد. الن مردی دلسوز و مهربان است و در عین حال زود عصبی می شود. اما حالا اون دچار یک نا امیدی در زندگی و کار خود شده است دیگر نمی تواند بنویسد متاسفانه طرفدارانش و پاپارتزیا مردم را نسبت به الن بدبین کرده اند و باعث مزاحمت های بسیاری برای او شده اند.

Attachments

• 16.jpg
    16.jpg
    9.3 KB · مشاهده: 476

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
خب یه خبر در رابطه با نسخه ی PC عنوان Alan wake . بازی دارای جزئیات بیشتر نسبت به نسخه ی کنسولی / پولیش گرافیکی به مراتب قوی تری و بهتر / پشتیبانی کامل از استیم و خوشبختانه :dعدم استفاده از GFWL .

انگار دیگه سیستم GFWL برای ماکروسافت جواب نمیده .قبلا هم عنوان Fable 3 رو روی استیم(علاوه بر GFWL) قرار داده بود و یواش یواش باید شاهد کوچ عناوین بیشتر ماکروسافت روی شبکه ی استیم باشیم. به قول امیرحسین استیم خورش میکنیم. :d

متن کامل خبر رو میتونید در زیر ببینید :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر