تاپیک مشکلات سخت افزار

گفتگو در 'راهنمايی در خريد و مشكلات سخت افزار' ایجاد شده توسط hassan_110, ‏Jul 4, 2007.

1. کاربر سایت

نام:
    امیر
    سلام
    با نرم افزار HD Tune از تب Health یه اسکرین شات بگیر بزار تا مطمئن بشی هارد مشکلی سخت افزاری نداره
    خودم هاردم با مشکل شناخته نشدن و RAW شدن پارتیشن داشت که اول ریکاوری کردم و بعد دوباره فرمتش کردم درست شد
    به شماره من در تلگرام پیام بده تا راهنماییت کنم
    09353319713

2. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    ویرایش

آخرین ویرایش: ‏Apr 29, 2017
  3. کاربر سایت

نام:
    فرشید
    میخوام فن cpu رو عوض کنم منتها نمی دونم چ نکاتی رو باید توجه کنم. ی چیزایی فهمیدم از نت ولی باز میخوام مطمئن شم.
    case: XclioA380BK
    CPU: i7 4770k
    Motherboard: saberthooth z87
    اگر نیاز بود که عکس از داخل کیس بفرستم

کارت گرافیکم هم gtx770SLI هست و میخوام براش فن بگیرم چون تو گیم داغ میشه واقعا. امکانش هست؟

آخرین ویرایش: ‏Feb 24, 2017
  4. کاربر سایت

نام:
    مهدي
    سلام
    کیسم صدا میده:D
    که کمی جابجاش کنم صداش قطع یا کم میشه ولی کاملا رندوم هست این اتفاق!
    بیشتر شبیه صدای جیر جیر هست...
    و یک صدای خر خر که فکر میکنم از قسمت هارد باشه!
    یه صدای صعودی و نزولی مثلا:
    1111233456543211112334565432111
    ...............
    یه سوال دیگه که فکر نکنم به این بخش مربوط بشه ولی ممنون میشم جواب بدید چون بخش های دیگه پاسخ داده نمیشه معمولا!
    انتی ویروس kaspersky دارم که وقتی کروم رو باز میکنم بخوام صفحه ای رو باز کنم حدود 30 ثانیه طول میکشه که بالا بیاد...هروقت انتی ویروس رو میبندم مشکل حل میشه
    راه حلی دارید براش یا انتی ویروس دیگه ای نصب کنم
    ممنون از راهنماییتون

5. کاربر سایت

نام:
    نوید
    سلام بچه ها یه سوال داشتم : آیا کابل VGA از نظر کیفیت تصویر با کابل HDMI فرقی داره یا خیر ؟ ممنون .

6. کاربر سایت

نام:
    Morteza
    سلام دوستان. من یه کارت گرافیک msi rx 480 gaming x 8g حدود یه هفته اس خریدم و متوجه شدم که کارت موقع گیم یه صدای وزوز ازش میاد اول فکر کردم صدای فن یا پاور باید باشه و کیس رو باز کردم و با دقت گوش دادم دیدم از کارت گرافیکه! از دوستانی که تجربه و اطلاعات دارن لطفا راهنمایی کنن.
    (یه نکته جالب هم اینکه داخل بازی وقتی vsync رو فعال میکنم صدا کمتر میشه و وقتی خاموشش میکنم صداش بیشتر میاد!)

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

7. کاربر سایت

سلام
    وزوز یا ناله؟ بنظرم coil whine ممکنه باشه
    این کلیپ در مورد coil whine توضیح میده:

درمورد vsync هم اگه مانیتورت 60 هرتز هس وقتی فعال ش کنی کارت گرافیک ت 60 فریم تولید میکنه ولی وقتی خاموش کنی حداکثر زورش رو میزنه تا می تونه فریم تولید کنه و صدا بیشتر میشه.

vivaz360 و m2relax این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    Morteza
    مانیتورم benq gw2470h هست و رزولیشن ۱۰۸۰ گذاشتم و هرتز رو هم از ۵۹ به ۶۰ تغییر دادم و گذاشتم. کول واین راه حلی نداره؟

راه حل نداره کم شه؟

Last edited by a moderator: ‏Apr 22, 2017
  9. کاربر سایت

نه راه حل نداره.
    شما چون تازه خریدی یه تماس با فروشنده یا گارانتی بگیر ببین برات عوض می کنن یا نه.

10. s.1 s.1

کاربر سایت

مشکلی نیست هر چقدر فریم بیشتر بشه صدا بیشترم می شه کلا همه ی کارت ها هم بالای 300 400 فریم صدای کاملا قابل شنیدن دارن اما اگر در 60 فریم صداش در میاد می تونید به گارنتیش بگید عوضش کنه.

m2relax این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    Morteza
    والا تو بتل ۱ تست کردم فریم حدود ۶۰ تا ۷۰ صدا میده و وقتی vsync رو روشن میکنم فریم یه نمه کم میشه و صدا هم یه نمه کمتر میشه

12. کاربر سایت

نام:
    snake
    با سلام خدمت دوستان عزیز دوستان من دیروز(96/2/2) یه مودم adsl خریدم مدل ASUS DSL-N14U N300 و اونو نصب کردم ولی یه مشکلی هست پشت مودم کلید WPS وWiFi on\off یکی شده و مثل قدیم جدا نیست و فقط یک دکمه داره من مواقعی که نیازی به وای فای دستگاه ندارم می خوام اونو خاموش کنم ولی نمیشه هرچی دکمه رو میزنم چراغ وای فا خاموش نمیشه و فقط رمز و اسم وای فا رو تغییر میده در واقع فقط wps کار میکنه . می خواستم بدونم دوستانی که کلا مودم های asus دارن همشون این مشکل رو دارن ( با توجه به اینکه دکمه خاموش و روشن وای فا و wps تو تمام مدل های مودم های asus یکی شده) یا نه مودم من خرابه . اگر کسی نحوی خاموش و روشن کردن رو میدونه بده ممنون میشم چه سخت افزاری یه از طریق نرم افزاری در ستینگ و...
    روش های برسی شده : یک بار زدن دکمه تا 2 الی 5 بار زدن پشت سر هم . نگه داشتن دکمه به مدت 5 الی 30 ثانیه ولی جواب نداد و وای فا خاموش نمیشه و می توان استفاده کرد .
    https://www.webantics.com/content/i...sl-n14u-n300-adsl2-wireless-modem-router.jpeg

13. کاربر سایت

دوستان خواهش میکنم کمک کنید.
    امروز کارت گرافیکم رو باز کردم که خمیر سیلیکونشو عوض کنم.جا زدم روشن کردم چند دقیقه روی حالت دسکتاپ گذاشتم خوب بود که یه دفعه مانیتور تصاویر رو رنگی رنگی و گاهی برفک و گاهی خط عمودی نشون میداد.مانیتور سالمه.چیکار کنم؟
    کابل هم چک کردم.

فک کنم مشکل از اون خروجی تصویر بود که یذره ور رفتم درست شد.اولش موقع بوت ارور system halted میداد.بعد درستش کردم
    فقط الان با این که خمیرسیلیکون زدم ولی دما 10 درجه رفته بالا.
    طبیعیه؟یا چون در کیس بازه اینجوریه؟

Last edited by a moderator: ‏May 7, 2017
  14. کاربر سایت

دوستان من اینترنت رو از طریق روتر وایرلس کردم
    همیشه رو لبتاب بدون مشکل کار میکنه ولی رو گوشی اندوید یا ایفون و یا ps4 یکدفعه قطع میشه در حالی که رو لبتاب همچنان وصله و کار میکنه تا کل وایلسم ریست نکنم درست نمیشه یا بعد چند ساعت خود به خود
    اون وقتی که قطع میشه رو ps4 بدون مشکل کار میکنه با کابل لن ایراد از چیه؟
    chanel هم عوض کردم درست نشد
    دستگاه 2 فرکانس هستش هم 2گیگاهرتز هم 5 گیگاهرتز مشکل داره ولی باlan اوکی اوکی هستش یا میبینی رو لبتاب با وایرلس نت دارم ولی رو هیچ دستگاه دیگه کانکت نمیشه
    DHCP مودم فعال هستش

15. کاربر سایت

کسی بلده این گراف‌ها رو آنالیز کنه؟ با نرم افزار aida64 تست پایداری زدم، میخوام بدونم پایداری سیستمم در چه حده:
    ۱
    ۲
    ۳
    ۴
    ۵
    ۶
    ۷
    -------
    سوال بعد اینکه پردازنده من تو حالت بیکاری ۴۰ درجه سانتیگراد دما داره (تو بایوس هم همین دما رو زده) و با توجه به اینکه یه خنک کننده خفن coolermaster hyper 612 ver 2 روش نصبه، به نظر شما این دما برای حالت بیکاری یکم زیاد نیست؟

برچسب ها:

این صفحه را به اشتراک بگذارید