راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
اسمش lona هست نیگاش کن چه قدر خوشگله
600px-SR-npc-Iona.jpg

البته بگما اگه کسی بخواد باهاش ازدواج کنه خفش میکنم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خب چجوری بشم؟ امان از درد عاشقی:((
با یه بابا دیگه اشتباه گرفتم :D می‌شه آره، باید Thane of riften بشی‌ که شودی ، خوب تو همون شهر برو به Temple of mara ماموریت اونارو برو یهAmulet of mara بگیر بنداز گردنت بیا بهش پیشنهاد بکن

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
یک راهنمای جامع
The Elder Scrolls Wiki

---------- نوشته در 07:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:35 PM ارسال شده بود ----------

با یه بابا دیگه اشتباه گرفتم :D می‌شه آره، باید Thane of riften بشی‌ که شودی ، خوب تو همون شهر برو به Temple of mara ماموریت اونارو برو یهAmulet of mara بگیر بنداز گردنت بیا بهش پیشنهاد بکن

Thane of riften شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یک راهنمای جامع
The Elder Scrolls Wiki

---------- نوشته در 07:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:35 PM ارسال شده بود ----------

Thane of riften شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب وقتی‌ اون تو Honeyside میشینه یعنی‌ شودی که اومده اونجا بهت خدمت کنه دیگه

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
خوب وقتی‌ اون تو Honeyside میشینه یعنی‌ شودی که اومده اونجا بهت خدمت کنه دیگه

:)) دادا من عکسشو اینجا دیدم عاشقش شدم. حالا میشه بهم بگین چه جوری بشم و اون خونه کجاست چون الان اونجام ولی تو نقشه همیچین خونه ای این نام نمیبینم. ببخشید که همش دارم اذیت میکنم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
:)) دادا من عکسشو اینجا دیدم عاشقش شدم. حالا میشه بهم بگین چه جوری بشم و اون خونه کجاست چون الان اونجام ولی تو نقشه همیچین خونه ای این نام نمیبینم. ببخشید که همش دارم اذیت میکنم.
باید ماموریت‌های مردم شهر رو انجام بدی،برای شروع تو اسکله یه زنArgonian هست (از همونایی که شبیه مارمولک هستن) حرف بزن باهاش ماموریت رو برو! بعدا برو با شهردار حرف بزن میگه چطور خان شی بعدا چند تا ماموریت دیگه بری واسه مردم و یک خونه بخری میتونی‌ بشی‌.

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
باید ماموریت‌های مردم شهر رو انجام بدی،برای شروع تو اسکله یه زنArgonian هست (از همونایی که شبیه مارمولک هستن) حرف بزن باهاش ماموریت رو برو! بعدا برو با شهردار حرف بزن میگه چطور خان شی بعدا چند تا ماموریت دیگه بری واسه مردم و یک خونه بخری میتونی‌ بشی‌.

مطمئنی داری riften رو میگی؟ اخه هرچی گشتم زنه نبود

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مطمئنی داری riften رو میگی؟ اخه هرچی گشتم زنه نبود

بله،مطمئن هستم،تو اسکله شهر داره همینطوری ول میگرد با خودش حرف می‌زنه، بگرد پیدا میکنی‌

راستی‌ ازدواج زیاد با حالت معمولی‌ فرق نداره‌ها :D بازم همونجوری میشینه اونجا نگاه می‌کنه فقط اسماً باهم زن و شوهر میشین و پول هم میده بهت بعضا :D

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
بله،مطمئن هستم،تو اسکله شهر داره همینطوری ول میگرد با خودش حرف می‌زنه، بگرد پیدا میکنی‌

راستی‌ ازدواج زیاد با حالت معمولی‌ فرق نداره‌ها :D بازم همونجوری میشینه اونجا نگاه می‌کنه فقط اسماً باهم زن و شوهر میشین و پول هم میده بهت بعضا :D

راستی یک سوال نمیشه اسم و نژادمو تغییر بدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر