راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
سلام..

یکی کمک کنه لطفا برای رد شدن از این در باید چی کار کرد... تو سایت IGN هم در مورد این قسمت هیچی نبود .. کمک؟؟؟
کمک

---------- نوشته در 01:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:43 PM ارسال شده بود ----------

اقا یکی کمک کنه دیگه میخوام برم بازی کنم منتظرم ...
باید این قسمت چیکار کرد؟
TESV 2011-12-06 11-13-53-28.jpg

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
معذرت من هم مورد بالایی رو گیر کردم نمیدونم چجوری این سه نقش رو روی در درست در بیارم تا در باز بشه
سلام..

یکی کمک کنه لطفا برای رد شدن از این در باید چی کار کرد... تو سایت IGN هم در مورد این قسمت هیچی نبود .. کمک؟؟؟

اقا یکی کمک کنه دیگه میخوام برم بازی کنم منتظرم ...
باید این قسمت چیکار کرد؟
عزيزان اگر پست هاي قبلي هر تاپيک رو بخونيد و صفحه هاي قبل رو مرور کنيد، خيلي راحت جوابتون رو پيدا مي‌کنيد. شايد بيش از 20 بار در نقاط مختلف فروم اين مشکل توضيح داده شده.

(جناب Hamidrezatop جواب مشکل شما از اينجا شروع مي شود)
اولا که شما بايد golden claw که يک چنگک طلايي هست رو حتما داشته باشيد. اگر يادتون باشه چند دقيقه قبل يک عنکبوت بزرگ رو کشتيد و يک "دزد" رو از تار عنکبوت ها نجات داديد. در اصل بعد از آزاد کردن بايد دزده رو ميکشتيد اما حالا که گذاشتيد در بره، کافيه بريد به مکانها بعدي و جسد دزد رو که با drauger ها (زامبي ها) درگير شده و کشته شده بود، را پيدا کنيد. حالا از توي جسدش golden claw رو پيدا کنيد و بگيريد.
حالا بياين جلوتر تا به همين در برسيد. با زدن دکمه E روي دايره کوچکتر، golden claw در آن مکان نصب مي شود و اگر ترتيب درستي براي 3 شکل بالايي پيدا کنيد، در باز مي شود. (يعني golden claw مثل کليده)
اما راه پيدا کردن اشکال، کافيه بريد به کوله پشتي و golden claw رو انتخاب کنيد. ميبينيد که پشت چنگک 3 شکل کوچک حکاکي شده که دقيقا همين 3 شکل موردنياز ما است. اگر دکمه C را هم بزنيد ميتونيد با zoom کردن اشکال رو راحت تر مشاهده کنيد.

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
سلام امیر جان ممنون از رهنمایی شما بله کاملا حق با شما است من باید قبلا این تایپکت میخوندم .. خیلی ممنون تشکر .. خب من برم بازی کنم:))

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام دوستان من چند روز پیش بازی The Elder Scrolls V Skyrim گرفتم و الان تو این مرحله گیر کردم .. باید چی بزارم؟؟ لطفا کمکم کنید ممنونم؟
TESV 2011-12-06 11-13-53-28.jpg

TESV 2011-12-06 11-14-05-71.jpg
جگر طلا برای بار فکر کنم 12576543 باید بگم یه golden claw هستش مثل یه دست اهنیه اگر برین تو اینونتری روی mist این ایتم رو که تو همین ماموریت از همون ادمی که توی تار های عنکبوت بود و ازادش کردین برداشتین ، میبینیدش . روی کفش عکس هارو به ترتیب زده

---------- نوشته در 03:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:37 PM ارسال شده بود ----------

راستی تو بازی 10 تایی از این مدل ماموریت ها هست همشونم عکس ها روی پنجه های نوشته شده .

skyriim

کاربر سایت
Nov 29, 2011
59
خون آشام

دوستان من تو بازی ومپایر شدم یکی از دوستان نوشته بود که باید به شهری رفت و در اونجا مراسم انس با خدا رو اجرا کرد ولی مشکل اینجاست که من نمی تونم خون کسی رو بگیرم تلپورت می کنم به یکی از شهرا حدود ساعتای 2-3 از جادوی نامرئی شدن ومپایر استفاده می کنم و می رم تو خونشون ولی اونا بیدارن و با اسلحه می فتن دنبالم اگه می شه یه راه حل بگین که چجوری این مشکلو حل کنم چون واقعا نمیشه بازیو ادامه داد دیگه

txmafia

کاربر سایت
Dec 3, 2011
13
نام
mohamad
سلام به گیم بازایه حرفه اییییییییییییی.........داداشی ها من بازیه اسکایریم رو تموم کردم هر کی تو مرحله ای چیزیش مونده و نمی دونه چیکار کنه بیاد از من بپرسه.

stay with TXMAFIAb-)

.::MAFIA::.

کاربر سایت
Sep 15, 2008
55
نام
MAFIA
سلام به دوستان !
آقا ما اساسی موندیم تو بازی ! :dبابا چی به چیه !
اصلا برا شروع چیکار کنم ؟!
اینکه همه جا میره و همه کار میکنه که ! چنتا سوال دارم :

1- چطور برم پی اصل داستان و ماموریت های اصلی ؟
2- ماموریت های فرعی چیان ؟!
3- به چه چیزهایی باید دقت کرد ؟!
4- چیارو باید جم کرد ؟!
5- چطوری ظرفیت حمل بار بیشتر میشه و آیا تو سرعت هم تاثیر داره ؟!
6- اصلا خونه زندگی ما کجاست که وسایلامون رو بزاریم ؟! :d
7- چطوری بفروشیم وسایل رو ؟!
8- چطوری جادو درست کنیم و استفاده کنیم و الگوهاش رو از جا بیاریم ؟!
9- این کتابها تو بازی به چه درد میخوره ؟!
10- چطوری باید ازدواج کرد ؟! فایدش چیه ؟! :d
و ...

من کلا گیجه گیج شدم و نیاز به راهنمائی جامع

مرسی

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام به دوستان !
آقا ما اساسی موندیم تو بازی ! :dبابا چی به چیه !
اصلا برا شروع چیکار کنم ؟!
اینکه همه جا میره و همه کار میکنه که ! چنتا سوال دارم :

1- چطور برم پی اصل داستان و ماموریت های اصلی ؟
2- ماموریت های فرعی چیان ؟!
3- به چه چیزهایی باید دقت کرد ؟!
4- چیارو باید جم کرد ؟!
5- چطوری ظرفیت حمل بار بیشتر میشه و آیا تو سرعت هم تاثیر داره ؟!
6- اصلا خونه زندگی ما کجاست که وسایلامون رو بزاریم ؟! :d
7- چطوری بفروشیم وسایل رو ؟!
8- چطوری جادو درست کنیم و استفاده کنیم و الگوهاش رو از جا بیاریم ؟!
9- این کتابها تو بازی به چه درد میخوره ؟!
10- چطوری باید ازدواج کرد ؟! فایدش چیه ؟! :d
و ...

من کلا گیجه گیج شدم و نیاز به راهنمائی جامع

مرسی
داستان هر موضوع علامتی خاص داره وقتی esc رو میزنی روی کوئست ها میری بالای هر کوئست علامتی خاصی میبینی باید بخاطر بسپری که هر علامت مخصوص چه گروهیه مثلا برای ماموریت اصلی علامت اژدها بالای کوئست ها هست یا برای دزدها علامت یک lockpick و همینطور علائم دیگه که محمود جان قبلا توضیحشو دادن.
فرعی ها در پایینترین قسمت ماموریت ها قرار میگیرن و مشخصه . http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=52633&page=2
این صفحه توضیحات کاملی داده شده
در مورئ چیزای دیگه باید بگم کم کم متوجه میشین بازی برای من که مثلا Rpg باز هستم و کلی کلاس کار دارم :flexion: دو ساعت اینا طول کشید دستم بیاد اونم نه به طور کامل . کم کم سر در میارین و فقط باید یکمی بازی کنید

IIIMamadIII

کاربر سایت
Apr 19, 2010
3
دوستان من تو بازی ومپایر شدم یکی از دوستان نوشته بود که باید به شهری رفت و در اونجا مراسم انس با خدا رو اجرا کرد ولی مشکل اینجاست که من نمی تونم خون کسی رو بگیرم تلپورت می کنم به یکی از شهرا حدود ساعتای 2-3 از جادوی نامرئی شدن ومپایر استفاده می کنم و می رم تو خونشون ولی اونا بیدارن و با اسلحه می فتن دنبالم اگه می شه یه راه حل بگین که چجوری این مشکلو حل کنم چون واقعا نمیشه بازیو ادامه داد دیگه

منم با مشکل دوستمون برخوردم هر جا میرم شب و روز نداره بهم حمله می کنن ، چه باید کرد ، اصلا چجوری خون آشام شدم ...!؟
لطفا یکی راهنمایی کنه ...:(

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
میخواین حمله نکنن باید بگم باید شب ها خون بخورین خون افرادی که خواب هستند و باعث تغیر چهره میشه. وقتی میبینید حمله میکنن منظورشون اینه که میترسن شما بخوریدشون اونا هم ومپایر

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
سلام به گیم بازایه حرفه اییییییییییییی.........داداشی ها من بازیه اسکایریم رو تموم کردم هر کی تو مرحله ای چیزیش مونده و نمی دونه چیکار کنه بیاد از من بپرسه.

stay with TXMAFIAb-)

سلام دوست عزیز اولا این که skyrim تموم شدنی نیست(خیلی دوستان هنوز اینو نمیدونن!!!!) شاید شما منظورت ماموریت اصلی ها باشه ولی من حدود 200خرده ساعت دارم بازی می کنم هرچی میرم کوئست ها بیشتر میشه! شما یه چرخ تو شهر های دیگه بزنی انقدر ماموریت بهت میدن سردرد میگیری
تازه بعد از اینکه لولم رسید 57 (با چنگ دندون!) هنوز یه سری سلاح جدید پیدا میکنم!!!

---------- نوشته در 07:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:24 PM ارسال شده بود ----------

منم با مشکل دوستمون برخوردم هر جا میرم شب و روز نداره بهم حمله می کنن ، چه باید کرد ، اصلا چجوری خون آشام شدم ...!؟
لطفا یکی راهنمایی کنه ...:(

دوستانی عزیز که ومپایر شدن بخدا تو گوگل سرچ کنید اسکایریم ومپایر براتون 100 تا مطلب میاد

اگه تازه ومپایر شدید برید riften تو اون کلیسا به اون یارو بگید bless میشید ولی اگه خیلی وقته ومپایر شدید باید کوئست rising at dawn رو انجام بدید فقط قبلش خون یه ادم خواب رو بخورید خواستی بیشتر توضیح میدم

skyriim

کاربر سایت
Nov 29, 2011
59
اگه این عبارتو تو گوگل سرچ کنین (اسکایریم ومپایر) کلا 9تا مطلب بیشتر نمیاره که کارتونم راه نمیندازه ولی اگه سرچ کنین skyrim درمان کلی مطلب میاره یکیش همین سایت بازی سنتر ولی مشکل اینجاست هیچکی ننوشته چجوری باید خون مردومو بگیریم من چنتا خونه رو امتحان کردم همشون بیدارن و با اسلحه می فتن دنبالم الان دو هفته ای هست که این مشکلو دارم و کاراکترم لول 8 مونده

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
اگه این عبارتو تو گوگل سرچ کنین (اسکایریم ومپایر) کلا 9تا مطلب بیشتر نمیاره که کارتونم راه نمیندازه ولی اگه سرچ کنین skyrim درمان کلی مطلب میاره یکیش همین سایت بازی سنتر ولی مشکل اینجاست هیچکی ننوشته چجوری باید خون مردومو بگیریم من چنتا خونه رو امتحان کردم همشون بیدارن و با اسلحه می فتن دنبالم الان دو هفته ای هست که این مشکلو دارم و کاراکترم لول 8 مونده

شما چجوری تو لول 8 ومپایر شدی؟من تا لول 42 ومپایر نشدم!:)) شما چجوری میری ؟ لابد با lockpic درو بازی میکنی بعد میری تو خونه!

بهترین راه اینه که جیب صاحب خونرو بزنی یا بکشیش بعد کلید خونه رو ازش برداری بعد وارد خونه بشی درحالت نشسته(این مهمه) یواشکی بری بالا سر دیگر اعضای خونواده (در حالت نشسته) بعد وقتی گزینه feed ظاهر شد خونشو بخوری!!!! فقط زود برو سر درمانش چون این انسان بودن موقتیه

.::MAFIA::.

کاربر سایت
Sep 15, 2008
55
نام
MAFIA
دوستان من اولای بازیم، چطوری میتونم هم سپر دست بگیرم هم شمشیر ؟! بهم اجازه نمیده ! بعدم یه جایی مارو همین اول کار ماموریت فرستادن که یه تنه و هیچی ندار باید برم به جنگ 7 8 تا هیکل ! :dچیکار کنم ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر