گفتگو درباره سریال های شرقی

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Empress Ki قسمت 13 فوق العاده بود. بد جایی تموم شد...متاسفانه زیرنویس های eng این سریال خیـــــــــــــــلی دیر میاد!! در کل پیشنهاد می‌کنم ببینیدش.

بازیگری Ha Ji-Won و Joo Jin-Mo شاهکار هست، اینا همگی اشکشون تو مشکشونه!:d جین مو تو فیلم فروزن فلاور هم عالی بود.

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
new-shadow-warriors.jpg

اینو من یادمه بچه بودم تو خونه یکی از فامیلامون ضبط کرده بود میزاشت میدیدیم. واقعا سریال جالبی بود برای من. در مورد نینجاها بود و خب به نظرم جالب میومد. اگه لینکی پیدا کردید حتما ببینید.

ضمن این که شخصیت اول سریال هم که تو سریال نقش هاتوری هانزو رو داره همون کسی هست که تو فیلم بیل را بکش تارانتینو نقش هاتوری هانزو رو داشت.

زیرنویس انگلیسی هم داره فکر کنم. کسی لینکای سریال رو پیدا کرد به منم بده.:d

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
الان که تاپیک رو بررسی میکنم میبینم که تو سال 2013 به غیر از یکی دو سریال هیچ چی معرفی نکردم از امروز شروع میکنم از سریال هایی که تقریبآ اول سال پخش شد تا اخر ادامه میدم تا به سال جدید و سریال های جدید برسیم

اسم سریال : I Hear Your Voice ( صداتو میشنوم )

محصول سال 2013 کره

پخش شده از شبکه SBS

ژانر : رومنس و فانتزی و کمدی

attachment.php

داستان : داستان سریال در مورد دختری به نام جانگ هایه سونگ هست که در سن نوجوانی به همراه مادرش که کارگر خونه یک قاضی بزرگ هست زندگی میکنه و به خاطر حسادت دختر قاضی دچار کشمکش های فراوان هستند تا بالاخره یکروز که در حال دعوا و درگیری هستند شاهد تصادف یک ماشین با یه کامیون هستند که بعد از تصادف راننده کامیون پیاده میشه و با چوب بیسبال قصد کشتن مرد راننده و پسر بچه ای که داخل ماشینست رو داره که متوجه دو دختری که شاهد ماجرا هست میشه و اونا رو دنبال میکنه ولی موفق به گرفتنشون نمیشه

بعد از چند روز در دادگاه جانگ هایه سونگ به خاطر اون پسر بچه که شاهد قتل پدرش بود و الان قادر به صحبت کردن نیست و فقط میتونه ذهن ادم ها رو بخونه در دادگاه حاضر میشه و شهادت میده و قاتل قسم میخوره که به محض ازادیش میاد و انتقامش رو میگیره

بعد از داد گاه پسر بچه که اسمش پارک سوها هستش پیش جانگ هایه سونگ میاد برای اولین بار بعد از تصادف حرف میزنه و قول میده که همیشه مراقب اون خواهد بود

بعد از چند سال و بزرگ شدن اون ها جانگ هایه سونگ الان یک وکیل هستش و پارک سو ها که بزرگ شده و الان 19 ساله هستش همچنان توانایی ذهن خونی خودش رو داره دنبال جانگ هایه سونگ میگرده در صورتی که وقت ازاد شدن قاتل پدرش از زندان هم فرا رسیده باید اماده مقابله با اون باشه که .......
attachment.php

در مورد داستان باید بگم که در نگاه اول خب با یه داستان کلیشه ای همراه نیستیم و داستان قابلیت جذب بیننده رو داره مخصوصآ که روند داستان یکنواخت نیست و در بعضی قسمت ها ملایم و در بعضی قسمت ها با هیجان دنبال میشه و تلاش پارک سوها برای نشون دادن عشقش و همچنین محافظت از زنی که دوستش داره در حالی که چند سال هم ازش کوچیک تر هست برای داستان مفید و جالب بوده

در مورد کاراکتر های داستان هم شخصیت های جون داری داره که به داستان کمک کرده تا جذابیت بیشتری داشته باشه و همچنین بازیگرای خوب برای نقش ها متفاوت از قاضی های پرونده تا شخصیت های مثبت و منفی بسیار خوب کار شده و بیننده رو جذب داستان میکنه

از نکات منفی داستان شاید بشه به این اشاره کرد که در بعضی موارد به داستان شاخ و برگ داده شده تا تعداد قسمت های بیشتری داشته باشه داستان هایی که ربط خاصی به داستان اصلی نداره و اگه نبود شاید سریال موفق تری هم میشد

attachment.php

نظر کلی : یکی از کارهایی هست که توی این سبک به دوستان پیشنهاد میکنم ببینند و شک دارم که خوشتون نیاد این سریال در 4 هفته پایانی پخشش در کره در صدر جدول پربیننده ترین سریال بوده و از شروع تا پایان روند صعودی رو طی کرده این سریال همچنین در مراسم جایزه اخر سال سبکه SBS کلی جایزه برد که مهم ترین اونها جایزه بزرگ این شبکه بود که به بازیگر زن این سریال رسید

Attachments

• I-Hear-Your-Voice-Poster1.jpg
    I-Hear-Your-Voice-Poster1.jpg
    52.4 KB · مشاهده: 260
  • I-Hear-Your-Voice-7.jpg
    I-Hear-Your-Voice-7.jpg
    73.2 KB · مشاهده: 265
  • 438870269_640.jpg
    438870269_640.jpg
    48.6 KB · مشاهده: 261

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
ممنون حسن جان. این سریالی که معرفی کردی هم من نگاه کردم. سریال جالبی بود.اونایی که از وکالت و چیزای حقوقی خوششون میاد توصیه میشه بهشون.
سریالی که خودم دارم الان میبینم سریال you who came from the stars و inspiring generation و empress ki هست که از فوق العاده ترین سریال های امسال هستن.
34081e5ec2e4aca32.jpg

سریال " مردی از ستاره ها " که رسما من فکر میکنم بهترین سریال امسال بشه. واقعا سریال پرکشش و فوق العاده ایه. درمورد یه پسری هست که از یه سیاره دیگه میاد زمین و بخاطر یه موردی که براش اتفاق میافته نمیتونه برگرده به سیاره خودش و توی زمین به مدت 400 سال گیر می افته .حالا بعد 400 سال که سیارشون در نزدیکترین حالت ممکن به مدار زمین قرار میگیره میخواد به سیاره خودش برگرده ولی آیا میتونه دل بکنه و بگرده؟ نمیدونم منم .خودتون نگاه کنین نتیجم به من بگید.:d به تمام دوستان 100 % پیشنهاد میشه. بازی بازیگراش گرفته تا داستان و حس طنز سریال همگی تو بهترین حالت خودشون هستن.

340813eb239f41a61.jpg

سریال " نسل الهام بخش " که فعلا دو قسمتش اومده به زمان منچوری برمیگرده( موقعی که کره تحت سلطه ژاپن بود) .بازیگرای معروف و خیلی خوبی داره. فعلا یه قسمتشو دیدم ولی اونطور که پیداست سریال زیبایی بنظر میرسه. بازیگر نقش اولش هم همون یون جیو (پسر مو طلایی) توی سریال پسران برتر از گل هست. چون زیاد نگاه نکردم نمیدونم موضوع از چه قراره ولی اتمسفر و سبک و سیاق سریال شبیه سریال ماسک عروسک هست.

3408c74d15aa57304.jpg

سریال " ملکه کی " هم که یه سریال تاریخی درمورد گوریو و مغول ها هست که کشور گوریو تحت سلطه ی یوان قرار میگیره و پادشاه گوریو توسط نخست وزیر کشور یوان از سلطنت خلع و تبعید میشه. پادشاه معزول سعی میکنه تا پادشاهی یوان رو از طریق جنگ سرد:d به چالش بکشه و امپراطوری خودشو دوباره بدست بگیره که در این بین با یه دختری بنام سونگیانگ آشنا میشه که بعدها ملکه ی کشور یوان یعنی "ملکه کی" میشه و اینکه در بین چه اتفاقاتی می افته رو باید منتظر بمونیم و با اومدن قسمتهای بیشتر بفهمیم. فعلا 20 قسمت پخش شده و قراره یه سریال 50 قسمتی باشه.
بازیگرای خیلی خوبی هم داره. اونایی که سریال تاریخی خوششون میاد حتما اینو ببینند.
3408536f93cf60ed3.jpg

و در آخر هم سریال "blade and petal " که فوق العاااااااااااااااااده به من چسبید. هرچند ratio خوبی نداشت ولی به طرز عجیبی ازش خوشم اومد. بازیگر محبوب من یعنی choi min-soo هم تو این سریال تو نقش یون گسومون بازی میکنه که واقعا تو نقشش گل کاشته یا شایدم من خیلی باهاش حال کردم:d بنظرم باید جایزه بهترین بازیگر مرد سال رو بدن به ایشون. آخر ابهت و پرستیژه.:d ( تو عکس پایینی نفر اول از سمت چپ):
340884b806ff016b5.jpg

این سریال درمورد یه پسر و دختری هست که خانوادشون شدیدا باهم مشکل دارن ولی با اینحال این دوتا همدیگه رو بی حد و مرز دوست دارن. میشه گفت یه ورژن کره ای از داستان رومئو و ژولیت شکسپیر هستش. برا اینکه اسپویل نشه نمیگم که خودتون برید ببینید. این سریالم شدیدا پیشنهاد میکنم که ببینید.
شرمنده که توضیحات جسته گریخته بود. وقت نکردم زیاد توضیح بدم.
:x

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
ممنون حسن جان. این سریالی که معرفی کردی هم من نگاه کردم. سریال جالبی بود.اونایی که از وکالت و چیزای حقوقی خوششون میاد توصیه میشه بهشون.
سریالی که خودم دارم الان میبینم سریال you who came from the stars و inspiring generation و empress ki هست که از فوق العاده ترین سریال های امسال هستن.
34081e5ec2e4aca32.jpg

سریال " مردی از ستاره ها " که رسما من فکر میکنم بهترین سریال امسال بشه. واقعا سریال پرکشش و فوق العاده ایه. درمورد یه پسری هست که از یه سیاره دیگه میاد زمین و بخاطر یه موردی که براش اتفاق میافته نمیتونه برگرده به سیاره خودش و توی زمین به مدت 400 سال گیر می افته .حالا بعد 400 سال که سیارشون در نزدیکترین حالت ممکن به مدار زمین قرار میگیره میخواد به سیاره خودش برگرده ولی آیا میتونه دل بکنه و بگرده؟ نمیدونم منم .خودتون نگاه کنین نتیجم به من بگید.:d به تمام دوستان 100 % پیشنهاد میشه. بازی بازیگراش گرفته تا داستان و حس طنز سریال همگی تو بهترین حالت خودشون هستن.

340813eb239f41a61.jpg

سریال " نسل الهام بخش " که فعلا دو قسمتش اومده به زمان منچوری برمیگرده( موقعی که کره تحت سلطه ژاپن بود) .بازیگرای معروف و خیلی خوبی داره. فعلا یه قسمتشو دیدم ولی اونطور که پیداست سریال زیبایی بنظر میرسه. بازیگر نقش اولش هم همون یون جیو (پسر مو طلایی) توی سریال پسران برتر از گل هست. چون زیاد نگاه نکردم نمیدونم موضوع از چه قراره ولی اتمسفر و سبک و سیاق سریال شبیه سریال ماسک عروسک هست.

3408c74d15aa57304.jpg

سریال " ملکه کی " هم که یه سریال تاریخی درمورد گوریو و مغول ها هست که کشور گوریو تحت سلطه ی یوان قرار میگیره و پادشاه گوریو توسط نخست وزیر کشور یوان از سلطنت خلع و تبعید میشه. پادشاه معزول سعی میکنه تا پادشاهی یوان رو از طریق جنگ سرد:d به چالش بکشه و امپراطوری خودشو دوباره بدست بگیره که در این بین با یه دختری بنام سونگیانگ آشنا میشه که بعدها ملکه ی کشور یوان یعنی "ملکه کی" میشه و اینکه در بین چه اتفاقاتی می افته رو باید منتظر بمونیم و با اومدن قسمتهای بیشتر بفهمیم. فعلا 20 قسمت پخش شده و قراره یه سریال 50 قسمتی باشه.
بازیگرای خیلی خوبی هم داره. اونایی که سریال تاریخی خوششون میاد حتما اینو ببینند.
3408536f93cf60ed3.jpg

و در آخر هم سریال "blade and petal " که فوق العاااااااااااااااااده به من چسبید. هرچند ratio خوبی نداشت ولی به طرز عجیبی ازش خوشم اومد. بازیگر محبوب من یعنی choi min-soo هم تو این سریال تو نقش یون گسومون بازی میکنه که واقعا تو نقشش گل کاشته یا شایدم من خیلی باهاش حال کردم:d بنظرم باید جایزه بهترین بازیگر مرد سال رو بدن به ایشون. آخر ابهت و پرستیژه.:d ( تو عکس پایینی نفر اول از سمت چپ):
340884b806ff016b5.jpg

این سریال درمورد یه پسر و دختری هست که خانوادشون شدیدا باهم مشکل دارن ولی با اینحال این دوتا همدیگه رو بی حد و مرز دوست دارن. میشه گفت یه ورژن کره ای از داستان رومئو و ژولیت شکسپیر هستش. برا اینکه اسپویل نشه نمیگم که خودتون برید ببینید. این سریالم شدیدا پیشنهاد میکنم که ببینید.
شرمنده که توضیحات جسته گریخته بود. وقت نکردم زیاد توضیح بدم.
:x

تو از ستاره ها اومدی سریال خیلی خوبی هستش و میشه گفت برای کسانی که بیننده سریال های کره ای هستند و کره ای زبان نیستند بهترین سریال در حال پخش این هفته های اخیر هستش

از نکات مثبتش هم داستان خوبی داره هم ترکیب جالبی از بازیگران رو همراه خودش داره که میشه به زوج کیم سوهیون که درخشش در سریال ماه در اغوش خورشید بود و جیون جی هیون کی بعد از مدت ها از سینما به سریال های تلوزیونی پیوسته داره سریال بازی میکنه و نقش بسیار جالبی داره ریتینگ سریال هم خیلی خوبه و از هفته اول که ضعیف ترین ریتینگ سریال هست تا هفته پیش که بهترین ریتینگ رو داشته هیچوقت از مقام 5 پایین تر نرفته و تو این هفته های اخیر همیشه اول و دوم بوده

نسل الهام بخش هم جزء سریال های خوب امسال به نظر میرسه و اکشن بودن سریال هم برای ما که زیاد تو کره شاهد سریال های اکشن که سبک قدیم نباشن نیستیم باید جالب باشه

نکته جالب توجه در مورد سریال هم نقش اصلی اون هست که کیم هیون جوونگ اون رو ایفا میکنه که با نقش های قبلی که انتخاب کرده کاملآ متفاوت هست و ما همیشه شاهد یه بچه سوسول تو سریال ها بودیم که اینجا زمین تا اسمون نقشش فرق میکنه

ملکه کی رو هم تعریفش رو زیاد میشنوم ولی من زیاد سریال تاریخی نگاه نمیکنم ولی میخوام شروعش کنم ببینم چیه

گلبرگ و شمشیر رو هم تا یه جاهایی دیدم بعد ولش کردم نه اینکه سریال بدی باشه من زیاد با سریال های سبک قدیم حال نمیکنم نمیدونم چرا در مورد بازیگری هم که گفتی یکی از بازیگرای خوب کرست و منم از بازیش خوشم میاد و معمولآ هم سریال های تاریخی بازی میکنه کار قبلیش هم سریال سبک قدیم بک دونگ سو بود اگه اشتباه نکنم

در مورد توضیحات هم دستت درد نکنه همینکه اینجا پست میذاری خوبه تاپیک نخوابه توضیحات هرچقدر هم کم و متنوع باشه برای تاپیک مفید هستش

امشب هم یه کار دیگه معرفی کنم :

اسم سریال : Mandate of Heaven: The Fugitive of Joseon ( دستور بهشت , فراری چوسان )

محصول سال 2013 کره

پخش شده از شبکه KBS2

تعداد قسمت : 20

attachment.php

داستان : داستان در مورد پزشک سلطنتی به نام چوی وون هستش که به همراه پدر و خواهر و بچه خودش که به شدت از بیماری خاصی رنج میبره زندگی میکنه و توی زندگی تنها هدفش پیدا کردن راه حلی برای درمان دخترش هست و به ناچار باید در قصر به دنبال راهی برای درمان باشه

چوی وون که از بچگی با ولیعهد همبازی بوده و ولیعد اون رو همیشه دوست خودش میدونه به خاطر اتفاقاتی که در گذشته برای پدرانشون افتاده زیاد تمایلی به مسئولیت پذیری در قصر نداره و فقط به دنبال هدف خودش هست و این درشرایطی که اون یکی از متخصص ترین دکتر های چوسان هستش میشه اون رو بهترین نامید

در طرف دیگه داستان ولیعهد که به شدت با سلطه ملکه مشکل داره و حاضر به قبول امور کشوری نیست این شرایط رو برای ملکه ایجاد کرده که بخواد پسر خودش رو به ولیعهدی برسونه و ولیعد فعلی رو با مسموم کردن از پیش رو برداره که با امتناه پزشک سلطنتی و به قتل رسیدنش چوی وون بهترین گزینه برای تبدیل شدن به قاتل و چسبوندن قتل بهش هست که اینکار به زندانی شدن خودش و به بردگی گرفتن خواهر و دخترش می انجامید و چوی وون مجبور به ............

attachment.php

داستان سریال بد نیست و جذابیت های خودش رو داره و اینجور سریال ها به خاطر وسعت داستانیش به شخصیت های متنوع احتیاج داره که در کل خوب کار شده و چیز بدی از اب درنیومده بود

از نکات مثبت سریال باز هم میشه به بازیگرای خوبش اشاره کرد که هم بازی خوبی از خودشون نشون دادن و هم کاراکتر های دوست داشتنی هستند مخصوصآ دختر چوی وون که ایفای نقشش فوق العاده بود و به خاطر همین هم برنده جایزه بهترین بازیگر خردسال شبکه KBS شد

نظر کلی : سریال خوبی بود و خیلی هم متمرکز روی مسائل پزشکی نشده بود و اکشن و ...... نقش کلیدی در داستان ایفا میکرد هرچند که میشه ایرادی که از داستان گرفت این بود که داستان سوپرایز خاصی نداشت و کاراکتر ها بیشترشون تکلیفشون مشخص بود که چیکارن

Attachments

• Mandate-of-Heaven-03.jpg
    Mandate-of-Heaven-03.jpg
    92.5 KB · مشاهده: 233
  • Mandate-of-Heaven-Poster2.jpg
    Mandate-of-Heaven-Poster2.jpg
    173.6 KB · مشاهده: 235

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اسم سریال : Nine: 9 Times Time Travel ( نه : 9 بار سفر در زمان)

محصول سال 2013 کره

پخش شده از شبکه tvN

ژانر : رومنس , فانتزی

تعداد قسمت : 20

attachment.php

داستان : داستان در مورد مردی به نام پارک سون وو که گوینده خبر هست و در کارش هم بسیار موفق ولی مشکل اصلی اون خانوادش هستند که پدرش رو سال ها پیش بر اساس یه اتفاق از دست داده و بعد از اون هم مادرش حالت طبیعی نداره و سال هاست که توی یک اسایشگاه روانی بستریه و همچنین برادری که مدت ها ازش خبری نداشت ولی به تازگی بعد از مدت ها بهش سرمیزنه میگه که میخواد همه چیز رو درست کنه و خانواده رو دوباره پیش هم برگردونه که پارک سون وو متوجه منظور برادرش نمیشه و وقتی میخواد بیشتر در مورد قضیه بدونه برادرش اون رو ترک کرده

در طرف دیگه داستان هم دختری که همکار پارک سون وو تو شبکه خبری هست بهش علاقه مند و اون رو الگوی خودش میدونه ولی سون وو به خاطر مریضی که داره حاضر به دلبستگی به اون نیست و معمولا اون رو اذیت میکنه و سربه سرش میذاره

بعد از چند روز سون وو خبر مرگ برادرش رو میشنوه که در کوهستان جون خودش رو از دست داده و وقتی وسایلش رو به اون برمیگردونن تنها چیزی که نظر سو وو رو جلب میکنه چندتا هود هستش که وقتی سعی میکنه یکی از اون ها رو روشن کنه اون هود سون وو رو به سال ها قبل برمیگردونه تو زمانی که .......

attachment.php

شاید در نگاه اول داستان بسیار کلیشه ای به نظر برسه و اینکه داستان های زیادی در مورد سفر به زمان وجود داره که همچین سبکی داره ولی به نظر من این کار در این سبک نو اوری به خارج داد خیلی از کلیشه ها رو از برد چه تو نوع سفر و اتفاقاتی که میفته و چه پایان متفاوتی که برای اینجور سبک داستان در نظر گرفت همه دست به دست هم داد تا ما شاهد یه عنوان تکراری کپی شده نباشیم

این سریال هنرپیشه های معمولی داشت که نقش خودشون رو خوب ایفا کرده بودند مخصوصآ لی جون ووک که در نقش سون وو بیشتر بار سریال روی دوش اون بود و بازی تاثیر گذاری از خودش به نمایش گذاشت

attachment.php

نظر کلی : باید بگم که کار نسبتآ خوبی بود و در کنار هم سبک های خودش حرف برای گفتن داشت مخصوصآ روند کلی داستان خیلی خوبه اصلآ بیننده رو دچار خستگی نمیکنه و اتفاقات جالبی که در روند داستان برای بیننده اشکار میشه باعث جذاب تر شدن داستان شده و تو پخش هفتگی کاملآ بیننده رو تشنه نگه میداشت

Attachments

• 9-Times-Time-Travel-1.jpg
    9-Times-Time-Travel-1.jpg
    100 KB · مشاهده: 256
  • 9-Times-Time-Travel-Poster4.jpg
    9-Times-Time-Travel-Poster4.jpg
    114.3 KB · مشاهده: 259
  • 9-Times-Time-Travel-Poster1.jpg
    9-Times-Time-Travel-Poster1.jpg
    120.8 KB · مشاهده: 261
آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
یکی دو روز اینرنتم قطع بود نتونستم کاری معرفی کنم

اسم سریال : That Winter, The Wind Blows ( وزش باد زمستانی )

محصول سال 2013 کره

پخش شده از شبکه SBS

ژانر : ملودرام , رومنس

تعداد قسمت : 16
attachment.php

داستان : اوه سو مردی که از بچگی بدون پدر و مادر بزرگ شده و الان یه قمار باز حرفه ای هستش و زندگی خودش رو اینجوری میگذرونه در کنار چندتا از رفیقاش که مثل اون کسی رو ندارن و مجبورن که با اوه سو متکی باشند . این کار برای اوه سو دور از خطر نیست و گروه های مافیایی به دنبال استفاده کردن از مهارت اون برای پولدار شدن هستند که این کار موجب شده اون بدهی زیادی داشته باشه همیشه در معرض خطر باشه و برای جونش هرکاری بکنه

در بین دوستان اوه سو پسری هستش که به تازگی پدر و خواهر خودش رو پیدا کرده و قراره پیش اون ها برگرده و از قضا ادم های پولداری هستند ولی یه حادثه تصادف همه چیز رو بهم میرزه و با مردن دوست صمیمی اون و مشکلاتی که اوه سو داره تصمیم میگیره که خودش رو جای پسر خانواده پولدار جا بزنه و وارد اون خونه بشه و این قضیه با فوت شدن پدر دوست اوه سو و نابینا بودن خواهر اون این شانس رو براش بوجد میاره ولی ..........

attachment.php

در مورد داستان باید بگم که هسته اصلی داستان جالبه و چالش هایی که اوه سو مجبوره باهاشون روبرو بشه تا ثابت کنه پسر این خانواده هستش و خاطرات بچگی دوست و خواهرش رو شبیه سازی کنه تا گیر نیفته بیننده رو جذب خودش میکنه مخصوصآ داشتن سرگذشن نا امید کننده اون و اینده و تیره و تاری که منتظر اوه سو هست برای دوست دارن این نوع سبک سریال ها کاملآ جذاب هستش

در مورد بازیگران سریال هم باید بگم که ترکیبی از بازیگرای جوان و بازیگران باسابقه بود که شخصیت های جالبی داشتند مخصوصآ دو نقش اصلی داستان که بازی تاثییر گذاری از خودشون به نمایش گذاشته بودند در شرایطی که جو این سانگ بعد از 8 سال در یه سریال تلوزیونی ایفای نقش کرده بود

attachment.php

در کل یکی از خوبای سال 2013 بود چه از لحاظ بازیگر و چه از نظر داستان یه سریال خوب بود مخصوصآ که سبک سریال اون چیزی بود که من میخواستم و شخصیت اصلی داستان تقریبآ همیشه در فشار بود و همین به جذابیت داستان اضافه کرده بود که مجبور بود در شرایط سخت و در فرصت کم تصمیم های بزرگی بگیره

Attachments

• That-Winter-The-Wind-Blows-03.jpg
    That-Winter-The-Wind-Blows-03.jpg
    77.3 KB · مشاهده: 217
  • That-Winter-The-Wind-Blows-Poster2.jpg
    That-Winter-The-Wind-Blows-Poster2.jpg
    48.3 KB · مشاهده: 218
  • That-Winter-The-Wind-Blows-1.jpg
    That-Winter-The-Wind-Blows-1.jpg
    147.5 KB · مشاهده: 216
  • Like
Reactions: CriRo7

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام
عزیزان کسی سریال Maou رو دیده؟
هرگونه نظری پیشنهادی هایپی را پذیراییم! :D

من Maou رو 1.5سال پیش دانلودش کردم، ولی هنوز نگاش کردم :d
ولی خوب، چیزهایی که ازش گفتند، خیلی باعث هایپ من شد که دانلودش کردم.
هر چند که خیلی با بازی Oono Satoshi از بند معروف Arashi حال نمیکنم، بیشتر فن Ninomiya Kazunari ـشون هستم D:
بگذریم، خط بالا رو زیاد جدی نگیر و بهش فک نکن، خلاصه ی کامنت هایی که همون موقعه خوندم، همگی عالی بودند، و حسابی تعریف کرده بودند، تو بعضی پست ها هم گفته بودند که اشکشون رو در آورده (قسمت های آخر)
خلاصه من نظر منفی ازش ندیدم و ریت خوبی هم داشت...
بخصوص اینکه آهنگ سازش هم "هیروکی ساوانو" ـه، میشه حسابی رو این قسمت حساب باز کرد که آهنگ ـش خفن باشه.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
یه تشکر ویژه از دوستان، برای پست های نفس گیرشون.

قرار نبود که برای این اغاز این فصل تو تاپیک پست بزنم، ولی خوب، وقتی دیدم که آمدید تو تاپیک، دلم نیومد که منم پست نزنم D:

++++++++++++++++++

بهتره که اول در مورد 37ـومین Japan Academy Prize بگم که مدتی پیش لیست نامزدهاش مشخص شد....این فیلم ها از بین فیلم های بالای 40دقیقه که از Dec2012 تا Dec2013 اکران شدند، انتخاب شدند که قراره March 7, 2014 مراسم ـش اجرا بشه.

بهترین فیلم سال

The Devil's Path
50707d1390903104-18232.jpg

Like Father, Like Son
50706d1390903104-17379.jpg

A Boy Called H
50703d1390903104-18971.jpg

Tokyo Family
50705d1390903104-9551.jpg

The Great Passage
50704d1390903104-16568.jpg

Ask This of Rikyu
50702d1390903104-ask_this_of_rikyu-p02.jpg

سه تا فیلم رو دوست دارم که بهترین فیلم سال بشند.

اگه بخوام نظر خودم رو بگم، دوست دارم اول از همه Like Father, Like Son انتخاب بشه، بخاطر بازی واقعاً عالی Fukuyama Masaharu سان، که نامزد بهترین بازیگر مرد هم هستش.
داستان فیلم درباره ی خانواده ای هست که بعد از چند سال متوجه میشند که بچه ـشون، فرزند واقعی اونها نیست و.....(بیشتر نگم بهتره)
اینکه دوست دارم بهترین فیلم سال بشه، بیشتر بخاطر اینکه، معمولاً بعد از آمدن نسخه ی BD فیلم، خیلی سریع زیرنویس میشند D:
زمان پخش DVD و BD فیلم 2014/04/23

در مقام دوم بدون شک، باید شاهکاری مثل Ask This of Rikyu بهترین فیلم ژاپن بشه...داستان درباره ی مردی بنام Sen no Rikyu ـه که Ichikawa Ebizo (آخرین فیلمش Hara-Kiri: Death of a Samurai بود) نقش این شخصیت رو بازی میکنه که پسر یه مرد ماهی فروشه که وارد دربار شده و کارش هم اونطور که متوجه شدم، اجرای مراسم چایی ـه که....

نکته ی جالب تو این فیلم طراحی عالی لباس ها و صحنه هاس، موسیقی بسیار خوب همراه با بازی مثل همیشه ی شاهکار خانم Nakatani Miki که نقش همسر Sen no Rikyu رو بازی میکنه.
بطور کلی بعد از خانم Aso Yumi که بنظرم بهترین بازیگر زن برای نقش های تاریخیه، Nakatani Miki نفر دوم ـه و انتخاب خیلی خوبیه برای نقش های تاریخی.
زمان پخش BD فیلم، نهایت تا Jun2014 هست.

در مقام سوم، فیلم The Devil's Path که نقش اصلی فیلم رو Yamada Takayuki بازی میکنه و تو این فیلم، گزارشگر مجله ی فوجی ـه...چون داستان فیلم جنایه، سعی کردم خیلی تو داستانش نرم و بزارم با خود فیلم نگاش کنم...ولی تا همین حد بگم که برای دفتر مجله، یه سری نامه میاد که درباره ی یه قاتل بنام Kimura که به معلم معروفه که Yamada Takayuki شروع به تحقیق درباره ی اون نامه ها و معلم میکنه.
همیشه بازی Yamada Takayuki رو دوست دارم، با این وجود که قدش خیلی کوتاه :d کارش حرف نداره.
زمان بخش BD فیلم نهایت تا پایان Mar2014

بقیه ی فیلم ها اونقدرها هم برام مهم نیستند، با این وجود که DVD و BD دوتا فیلم The Great Passage و Tokyo Family امده، چندان برام مهم نبودن که دانلودشون کنم.

+++++++++++++++++

برسیم به سریال های فصلی، فعلاً تنها سریال فصلی که حسابی از زمان خبر ساختن تا بازیگراش و حواشی پخش اون، برام مهم بود...سریال Ashita, Mama ga Inai هست.

50701d1390901831-ashita_mama_ga_inai.jpg

داستان سریال خیلی معمولی ـه و درباره ی چندتا دختر بچه یتیم ـه که تو یتیم خونه زندگی سختی رو دارند (همین، بیشترش رو باید تو خود سریال نگا کنید)

نقش اول سریال رو "مانا آشیدا" (دختر دوم از سمت راست) بازی میکنه که یکی از سوپر فن هاشم :d
قبل از اینکه این سریال از شبکه ی NTV دو هفته پیش چهارشنبه پخش بشه، یکی از بیمارستان های ژاپن که سیستمی دارند برای پدر مادرها که بودن شناخته شدن، میتونند بچه های خودشون رو تو اونجا (همون یتیم خونه) بسپارن، شکایت کرده بودند که این سریال داره با نشون دادن خشونت و عذاب (مثلاً اینکه برای غذا باید گریه کنی)، عوام فریبی میکنه و اینطور اسم سازمان رو لکه دار کرده.
چون اسم سازمان با اسم لقب شخصیت اصلی داستان که "پُست" بهش میگند، یکی هست.

خلاصه از این سریال 2قسمت پخش شده و نظر کاربران تا اینجا بسیار خوب بوده و Viewership اون تو منطقه ی Kanto میانگین 14درصد بوده.

P.S
هنوز فرصت نکردم که دانلودش کنم

Attachments

• Ashita_mama_ga_inai.jpg
    Ashita_mama_ga_inai.jpg
    58 KB · مشاهده: 171
  • Ask_This_of_Rikyu-p02.jpg
    Ask_This_of_Rikyu-p02.jpg
    40.6 KB · مشاهده: 172
  • 18232.jpg
    18232.jpg
    56.4 KB · مشاهده: 174
  • 17379.jpg
    17379.jpg
    86.3 KB · مشاهده: 174
  • 9551.jpg
    9551.jpg
    88.1 KB · مشاهده: 175
  • 16568.jpg
    16568.jpg
    106.5 KB · مشاهده: 175
  • 18971.jpg
    18971.jpg
    100 KB · مشاهده: 175
آخرین ویرایش:

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
من Maou رو 1.5سال پیش دانلودش کردم، ولی هنوز نگاش کردم :d
ولی خوب، چیزهایی که ازش گفتند، خیلی باعث هایپ من شد که دانلودش کردم.
هر چند که خیلی با بازی Oono Satoshi از بند معروف Arashi حال نمیکنم، بیشتر فن Ninomiya Kazunari ـشون هستم D:
بگذریم، خط بالا رو زیاد جدی نگیر و بهش فک نکن، خلاصه ی کامنت هایی که همون موقعه خوندم، همگی عالی بودند، و حسابی تعریف کرده بودند، تو بعضی پست ها هم گفته بودند که اشکشون رو در آورده (قسمت های آخر)
خلاصه من نظر منفی ازش ندیدم و ریت خوبی هم داشت...
بخصوص اینکه آهنگ سازش هم "هیروکی ساوانو" ـه، میشه حسابی رو این قسمت حساب باز کرد که آهنگ ـش خفن باشه.
همون جمله اول شما مارو حسابی هایپ کرد D:
عه! ایشون خواننده هم هستن ما خبر نداشتیم!
به به، ساوانو مطمئنا یک امتیاز مثبت محسوب میشه؛ البته با توجه به جو سریال فک نکنم خیلی کار دراماتیکی مثله شینگکی ازش بشه انتظار داشت
---
این Like Father, Like Son جوایز زیادی تاحالا درو کرده؛ بی صبرانه منتظریم!
آقا توهین کردیا! موسیقی فیلم توکیو کازوکو رو استاد هیسایشی کار کرده! D:

این سریال هم خیلی کاوایی و تراژدیک بنظر میاد!!

خیلی ممنون خلیل جان :)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
همون جمله اول شما مارو حسابی هایپ کرد D:
عه! ایشون خواننده هم هستن ما خبر نداشتیم!
به به، ساوانو مطمئنا یک امتیاز مثبت محسوب میشه؛ البته با توجه به جو سریال فک نکنم خیلی کار دراماتیکی مثله شینگکی ازش بشه انتظار داشت
---
این Like Father, Like Son جوایز زیادی تاحالا درو کرده؛ بی صبرانه منتظریم!
آقا توهین کردیا! موسیقی فیلم توکیو کازوکو رو استاد هیسایشی کار کرده! D:

این سریال هم خیلی کاوایی و تراژدیک بنظر میاد!!

خیلی ممنون خلیل جان :)

50750d1391206136-your-eyes.jpg

بند Arashi که به ژاپنی، به معنی طوفان ـه، 5تا عضو مرد داره که از 2000به این ور، کارشون رو شروع کردند...هم خواننده Popـن، هم همه ی اعضاشون تو کار فیلم و سریال ـن.
فک نکن یه بند معمولی ـن، تو خود ژآپن یه شاهکار به تمام معنا به حساب میان...البوم هاشون، ترک های تکی ـشون، همیشه رو بورس دانلود ـه (فروش).
محبوبیت واقعاً زیادی دارن. تا الان چندین بار سعی کردم فن ـشون بشم، ولی من زیاد طرفدار خواننده مرد نیستم، نمیتونم زیاد صدای یه خواننده ی مرد رو تحمل کنم LOL

بازیگر Maou اونی ـه که تو پنجره نشسته و اسمش Ohno Satoshi که رهبر گروه هم هستش...ای بازیش بد نیست ولی از بین بقیه، من بیشتر از همه، از Ninomiya Kazunari خوشم میاد (اونی که رو زمین نشسته) کارش خیلی درسته.

اگه خواستی یکی از اوازهاشون رو گوش کنی، پیشنهاد میکنم، آخرین کارشون Breathless رو گوش کن، که حداقل برای من قابل تحمل تر از بقیه ی آهنگاشونه.

P.S
راستی خودت tokyo kazoku رو دیدی، چطور بودش؟
P.SS
قسمت اول Ashita, Mama ga Inai رو دیدم، بد نبودش...میشه بهش امیدوار بود، ولی هنوز تکلیف ـش مشخص نیست، بخصوص اینکه 9قسمت هم بیشتر نیست.
اصولاً Ashita, Mama ga Inai برای کسایی ـه که احساسات بچه ها، روشون خیلی تاثیر گذاره و سریع احساساتی میشند که من اصلاً اینطوری نیستم :d

Attachments

• Your+Eyes.jpg
    Your+Eyes.jpg
    25.6 KB · مشاهده: 143

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
50750d1391206136-your-eyes.jpg

بند Arashi که به ژاپنی، به معنی طوفان ـه، 5تا عضو مرد داره که از 2000به این ور، کارشون رو شروع کردند...هم خواننده Popـن، هم همه ی اعضاشون تو کار فیلم و سریال ـن.
فک نکن یه بند معمولی ـن، تو خود ژآپن یه شاهکار به تمام معنا به حساب میان...البوم هاشون، ترک های تکی ـشون، همیشه رو بورس دانلود ـه (فروش).
محبوبیت واقعاً زیادی دارن. تا الان چندین بار سعی کردم فن ـشون بشم، ولی من زیاد طرفدار خواننده مرد نیستم، نمیتونم زیاد صدای یه خواننده ی مرد رو تحمل کنم LOL

بازیگر Maou اونی ـه که تو پنجره نشسته و اسمش Ohno Satoshi که رهبر گروه هم هستش...ای بازیش بد نیست ولی از بین بقیه، من بیشتر از همه، از Ninomiya Kazunari خوشم میاد (اونی که رو زمین نشسته) کارش خیلی درسته.

اگه خواستی یکی از اوازهاشون رو گوش کنی، پیشنهاد میکنم، آخرین کارشون Breathless رو گوش کن، که حداقل برای من قابل تحمل تر از بقیه ی آهنگاشونه.

P.S
راستی خودت tokyo kazoku رو دیدی، چطور بودش؟
P.SS
قسمت اول Ashita, Mama ga Inai رو دیدم، بد نبودش...میشه بهش امیدوار بود، ولی هنوز تکلیف ـش مشخص نیست، بخصوص اینکه 9قسمت هم بیشتر نیست.
اصولاً Ashita, Mama ga Inai برای کسایی ـه که احساسات بچه ها، روشون خیلی تاثیر گذاره و سریع احساساتی میشند که من اصلاً اینطوری نیستم :d

ممنون خلیل جان =)
آقا حقیقتش من زیاد موسیقی باکلام گوش نمیدم؛ حالا دیگه چه برسه ژاپنی D:
مگه اینکه اپنینگ یا اندینگها باشه که خوشم بیاد

نه حقیقتش؛ توکیو کازوکو رو ندیدم ولی ریمیک همون توکیو استوری معروف هست
فقط موسیقیش رو شنیدم به خاطر روی ماه استاد که البته به غیر چند ترک خیلی خوشم نیومد؛ انتظارات ما از استاد خیلی زیاده!

Maou رو دیدم. نظر کلیم اینه که:
بازی شخصیت اول "Ikuta Touma" خیلی نچسب بود! اصلا اکتهاش طبیعی نبود یجورایی؛ کلا میمیک های صورتش خیلی مصنوعی بنظر میرسید و اصلا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم!
ولی این آقای خواننده "Oono Satoshi" خیلی بازی بمراتب بهتری داشت و درکل خوب بود هرچند من از بازی "Kobayashi Ryouko" خوشم اومد!
داستان خوبی در کل داشت طوری که کاملا ترغیب به دیدن ادامه بکنه
یه مشکل دیگه ای که بعضی جاها وجود داشت تدوین کار بود بطوری که بعنوان مثال بلافاصله بعد یه سکانس احساسی و گیرا یهو وارد یه سکانس با ضرب آهنگ بالا میشد که یجورایی نمیشد این دو تا رو بهم ارتباط داد و دچار احساس دوگانه میشدم!
در اخر هم موسیقی کار برخلاف انتظارم خیلی خوب کار شده بود! من فقط آلبومهای شینگکی و گیلتی کراون رو از ساوانو شنیده بودم، بعضی جاهای کار بنظرم توی شینگکی هم ازشون استفاده شده بود! حالا تازه ساندترکش رو گیر اوردم باید ببینم چجوریاس. خلاصه اینکه بهم چسبید؛ کلا تو کارهای حماسی و دراماتیک این بابا کارش درسته
در پایان اینکه اگه طرفدار ژانر جنایی-درام هستین پیشنهاد خوبی میتونه برای دیدن باشه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
درود بر محمد جان

ایول داری که نشستی سریال رو نگا کردی.

درباره ی Ikuta Touma، بازیگر خیلی معروف و محبوبی ـه...قبلاً بازی ـش رو دیدم، نمیگم که شاهکاره، ای بدک نبودش...اینکه میگی تو این سریال نچسب بودش، باید حتماً برم نگاش کنم.
دقیقاً، کلاً بشینی کارهای هیروکی ساوانو رو گوش کنی، همشون یه ربطی به هم دارند
هایپ زدم کردی...خیلی چیز میز هست که دوست دارم نگا کنم، ولی این انیمه دیدن نمیزاره...نمیدونم چطور مدیریت ـش میکنید، مخصوصاً حسن خان که Ongoing می ترکُنه :d

P.S
تا حالا نشده بدون J-Music من روزم رو شب کرده باشم :d
باید حتماً یکی دو ساعتی آواز گوش کنم و تو نت دنبال آوازهای جدید باشم.

- - -ویرایش - - -

حسن خان، تا یادم نرفته بگم که اون سینمایی Dakishimetai که تو چند صفحه ی پیش از Keiko Kitagawa چان در موردش صحبت کردم، تو این هفته اکران شد.

50807d1391632542-tokyohive_1391548271_20140204_dakishimetai_400.jpg

تو هفته ی اول اکران ـش، فعلاً دوم ـه، که این موضوع خیلی طبعیه ی بخاطر Eien no Zero ـه که 7هفته ـس No.1 باکس افیس ژاپنه که یه فیلم جنگی ژاپنی ـه از جنگ جهانی دوم که درباره ی خلبان هاس و فک نکنم حالا حالا از رو بورس پایین بیاد.

50809d1391632632-tokyohive_1388001695_20131225_eienno0_400.jpg

Live-Action انیمه ی Boku wa Tomodachi ga Sukunai هم امد..یه مدت پیش trailer ـش رو دیدم، اینقدر غیر قابل تحمل بودش بود که نصفه ولش کردم و پاکش کردم :p

50808d1391632555-tokyohive_1391548275_20140204_sukunai.jpg

+++++++++++

P.S
درباره ی Dakishimetai بگم که فروش ـش واقعاً چشم گیر بوده، همچنین که Theme Song اون رو Namie Amuro چان بنام TSUKI کار کرده که تو چارت جدید بیشترین دانلودی های هفتگی سایت بزرگ Recochoku، فعلاً رو بورس دانلود (خرید) بوده.

50810d1391633667-akb48-amuro-namie-ieiri-leo-rihwa-morning-musume-sekai-no-owari-spicy-chocolate-morning-musume-.jpg

آهنگ ـش بدک نیست، قشنگه...کلاً کارهای Namie Amuro چان همیشه همیشه رو بورس ـن و قشنگ

Attachments

• tokyohive_1391548271_20140204_dakishimetai_400.jpg
    tokyohive_1391548271_20140204_dakishimetai_400.jpg
    76.8 KB · مشاهده: 121
  • tokyohive_1391548275_20140204_sukunai.jpg
    tokyohive_1391548275_20140204_sukunai.jpg
    85.9 KB · مشاهده: 121
  • tokyohive_1388001695_20131225_eienno0_400.jpg
    tokyohive_1388001695_20131225_eienno0_400.jpg
    52.3 KB · مشاهده: 125
  • akb48-amuro-namie-ieiri-leo--rihwa-morning-musume-sekai-no-owari-spicy-chocolate-morning-musume-.jpg
    akb48-amuro-namie-ieiri-leo--rihwa-morning-musume-sekai-no-owari-spicy-chocolate-morning-musume-.jpg
    28.7 KB · مشاهده: 124
آخرین ویرایش:

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
ارادت؛ خلیل عزیز
آقا ما هم وقت کم میاریم باور کن؛ باید با برنامه پیش بری xD

دو قسمت اول Orange Days رو دیدم؛ یک جورایی خیلی خوشم اومد! بازی دو تا نقش اصلی خیلی خوب بود بنظرم. کمدی کار هم خیلی به جا و مناسبه.
موسیقی اریجینال کار هم هر چند خیلی نیست (بیشتر به این خاطر که کار، ژانر موسیقی رو هم در بر میگیره)، ولی عالیه! کار ناوکی جون ـه :d
الان زیاد نمیخوام بگم تا کامل سریال رو ندیدم؛ ولی با همین دو قسمت با اطمینان میگم پیشنهاد خیلی خوبی برای طرفدارهای درام عاشقانه هست.

P.S

با توجه به این که یکی از کارکترهای اصلی سریال ناشنوا هست، این سریال راست کار خودت هست خلیل جان، اگه ندیدی (البته خودمم تقریبا همچین زمانی کمتر بیشتر صرف موسیقی در روز میکنم!)
ولی بعضی جاها از دید این کارکتر تصاویر بیان میشه که کلا صدای صحنه رو قطع میکنن؛ خیلی عجیب ـه این سکانس ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر