به نظر شما یه گیمر تا چه سنی میتونه گیمر باقی بمونه؟!!!!!!

تا چه سنی میشه یه گیمر حرفه ای باقی موند!؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    438

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
میدونی دلیلش چی بود! آزاد و رها بودن ذهن ! الان درس و دانشگاه و فکرهای ترسناک اتفاقات آینده مگه میذاره یه حال درست و حسابی از بازی ببریم!:( من خودم الانم که یاد بازی مدال افتخار روی پلی استیشن 1 می افتم یه حس خیلی خوبه نوستالژی بهم دست میده که نمیتونم وصفش کنم!;;) اون وقتا اونقدر میرفتیم تو نخ خود بازی که هرچی غم و غصه بود فراموش میشد! ولی الان.............:-s

آی زنده باد...چه حالی میکردیم با Crash 1 , 2, 3 مخصوصا... Crash CTR
چقد با بچه ها Race میزاشتیم...!
واقعا اینا حال میداد بهمون...ولی الان با اینکه گیم ها پیشرفت فوق العاده ای داشتن...من اون حال و هوای قدیم بهم دست نمیده...!

گفتی مدال آو آنر...ما می گفتیم سرباز جهانی...عجب صدا گذاری داشت...ماموریتاش عالی بودن... دقیقا حال و هوای مراحل بازی رو بهت القا می بخشید این بازی
اتمسفر بازی محشر بود...هر ثانیش هیجان بود...!
Meddi Evil...
Crash bash...
Resident 3...
Tekken 3...
Blade 2...
siphon ******...
007 the world is not Enough
007 tomorrow never dies

و...و...و...

همگی یادشون بخیر...
کلا اون موقع بازیهای تخیلی کم بودن...الان بیشتر شدن...!

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
فوتبال 2011

کومبات ......
بابا شماها ایول دارین به خدا! امیدوارم همیشه موفق و سرافراز باشین!:d

---------- نوشته در 07:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:51 PM ارسال شده بود ----------

آی زنده باد...چه حالی میکردیم با Crash 1 , 2, 3 مخصوصا... Crash CTR
چقد با بچه ها Race میزاشتیم...!
واقعا اینا حال میداد بهمون...ولی الان با اینکه گیم ها پیشرفت فوق العاده ای داشتن...من اون حال و هوای قدیم بهم دست نمیده...!

گفتی مدال آو آنر...ما می گفتیم سرباز جهانی...عجب صدا گذاری داشت...ماموریتاش عالی بودن... دقیقا حال و هوای مراحل بازی رو بهت القا می بخشید این بازی
اتمسفر بازی محشر بود...هر ثانیش هیجان بود...!
Meddi Evil...
Crash bash...
Resident 3...
Tekken 3...
Blade 2...
siphon ******...
007 the world is not Enough
007 tomorrow never dies

و...و...و...

همگی یادشون بخیر...
کلا اون موقع بازیهای تخیلی کم بودن...الان بیشتر شدن...!

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S
دمت گرم معلومه تو هم اهل سبک رئالیسم تو بازی ها هستی!! واقعا یاد بازی های خوب اون موقع به خیر من با دوستام بعضی وقت ها کراش رو با شبیه ساز پلی 1 رو سیستمم بازی میکنم و یاد اون روز های خوش می افتم!:yes:

---------- نوشته در 08:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:58 PM ارسال شده بود ----------

تا آخر عمر...

بستگی به دلش داره ! :D

تا هر وقت دستا یاری کنه

چی میگی باو
احتمالا تا سه سال دیگه باید بازیها رو با مغزمون کنترل کنیم - دستا دیگه بازنشسته میشن :d
دمتون گرم واسه نظرات خوبتون ! از دوستاتون تو بازی سنتر دعوت کنین بیان نظر بدن تا به یک نتیجه گیری برسیم! البته فکر کنم با این آمارها رسیده باشیم!>:d:d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
من با بدبختی دارم بازی میکنم، ترم قبل نزدیک بود به خاطر بازی مشروط بشم، تازه چون توی خوابگاه هستم مجبورم با لپ تاپ بازی کنم(اونایی که لپ تاپ دارن میفهمن که چقدر مزخرفه، حالا فکر کن بخوای باهاش بازی هم بکنی!!!) ولی فکر نکنم بعد از 30 سال بازی کنم، البته سعی میکنم که از دنیای بازی فاصله هم نگیرم!!!

• Like
Reactions: che-jaleb

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
من با بدبختی دارم بازی میکنم، ترم قبل نزدیک بود به خاطر بازی مشروط بشم، تازه چون توی خوابگاه هستم مجبورم با لپ تاپ بازی کنم(اونایی که لپ تاپ دارن میفهمن که چقدر مزخرفه، حالا فکر کن بخوای باهاش بازی هم بکنی!!!) ولی فکر نکنم بعد از 30 سال بازی کنم، البته سعی میکنم که از دنیای بازی فاصله هم نگیرم!!!
باید مواظب باشی که این ترم نزدیک مشروطی نری چون هم بازی های توپ زیاده و هم ترم پاییزه کوتاه!:d

---------- نوشته در 12:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:32 AM ارسال شده بود ----------

تا زمانی که زن نگرفتی !
نه بابا!! شما چند صفحات قبلو بخون یکی از این دوستامون متاهل هستش و با همسرش هم گیم میره!!:-o شما مونده چه زنی بگیری! گیمر یا خونه دار!=))

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
مشکل ما همینه دیگه! تا اسم گیم میاد همه فکر میکنن مال مهدکودکیاس!
به نظر منم تا هروقت ممکنه تا هرچقدر که خود شخص حال کنه اصلا سنی نیست

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر