The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

softkadeh

کاربر سایت
Jan 27, 2008
44
نام
بهنام
انتخاب موس

سلام

من بازیکن CS هستم و میخوام یک موس بخرم چون دیگه از A4 خسته شدم .
هزینش مهم نیست ولی خوب دیگه بالای 100 یا 110 زور داره دیگه .

در مورد خودم بگم که AWP میزنم به همین خاطر باید سرعت موس زیاد باشه و وسط کار قطع نشه .

میدونید که در اکثر موارد باید برای AWP موس رو بکشی و بزنی که قطع نشدن موس خیلی مهمه . ما بیایم یه فاصله رو در ذهن خودمون در نظر بگیریم بعد موس رو بکشیم حالا این موس میزانی که ما میخوایم رو نکشه خوب بد میشه دیگه .

از سوی دیگه من تازه با برداشتن وزنه های موسم به این نتیجه رسیدم که موس سبک باشه برای من بهتره . که قبلأ فکر میکردم برای اسنایپ زدن حتمأ باید سنگین باشه موس .

گذشته از این موارد من چند موس رو زیر نظر دارم که ببینم چی میشه .

Razer :
Imperator : این موس جدید اومده و نظر منو به خودش جلب کرده ولی هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم .
Deathadder : مدل جدید 3500 DPI این موس نظر منو جلب کرده . به خاطر استیلش .

Logitech :
mx : این موس که همه میشناسن و میگن شاید بهترین موس گیم دنیا باشه ولی من به خاطر قدیمی بودنش زیاد .....
g5 : این موس رو خیلی ها دارن و راضی اند ولی میترسم سنگین باشه - نقطه ضعفش که منو از خریدش منصرف میکنه Laser بودنشه که همه میدونن برای بازی هایی مثل CS موسهای Optic بهتره .
g500 : نسخه خوشگلتر و با DPI 5700 :O موس g5 که اینم بد نیست .

SteelSeries :
Xai : اینو نمیدونم چطوریه ولی میگن سخته باهاش کار کردن تا عادت کنی و اینکه بهترین قیمتی که توی ایران گرفتم 115 تومن بود .
Kinzu : این موس از نامزدهای کسب مقام خرید منه :D کوچیک بودنش سبک بودنش و اینکه بعضی از رفقا دارن و راضی ان ازش منو راضی میکنه که بخریمش . قیمتشم خوبه 60 تومنه . البته از سوی دیگه مثل اینکه 400dpi ه . عجبا .

Microsoft :
Intelli 3.0 : موسی که انتخاب اوله منه . خیلی ها ازش تعریف میکنن . میگن از خریدش پشیمون نمیشی . منم اگه ببینم بقیه موس ها نظرم رو جلب نمیکنه اینو میخرم .

به ترتیب :
1 - intelli
2 - kinzu
3 - mx
4 - imperator

در ضمن پدم هم SteelSeries Qck Heavy میباشد :D

یه چیز دیگه اینکه اگه میتونید برام پیدا کنید که افراد زیر از چه موسی و چه پدی استفاده میکنند .

shaGuar
luq
400kg
mibr | ton
cogu
frod
و بقیه Awper ها دیگه :D

البته ton برام از همه مهمتره چون الگومه و بعد عشقم که shaGuar ه همه میدونن :D .

منتظر نظرات هستم . ممنون .

با تشکر

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام دوستان
من زیاد مایه دار نیستم مه اگه داشته باشم هم اولویتم دوچرخمه حالا به کنار.البته خودم رو می گم تو تحریمم از طرف خانواده.
یه موس در حد 30-35 بگید بندازیم زیر دست البت خودم موس a4 tech 3x shot رو در نظر دارم حالا نظر شما چیه در ضمن از فروشگاه ها و پاساژ های ولی عصر و اونورا خرید می کنم .

Ahoora Mazda

کاربر سایت
Mar 14, 2010
33
نام
Mazda
بهترین Mouse

من کارایی این موس را از نزدیک دیدم و Spec خوبی هم داره

LogitechG9x

Connectivity Technology

Wired

Interface

USB

Movement Detection Technology

Laser

Movement Resolution

5000 dpi

Performance

30 G maximum acceleration, 9 megapixels per second, realtime sensitivity switching 200 - 5000 dpi, 1000 reports per second

البته من منیمدونم در بازار ایران وجود دارد یا نه . حالا باز مدلهای دیگه را که از کارایی و ... اطلاع دارم براتون میزارم .البته جدید ترین مدلهای روز رو . فکر میکنم این 99 دلار باشه

آخرین ویرایش:

Ahoora Mazda

کاربر سایت
Mar 14, 2010
33
نام
Mazda
یک کیبورد خوب از Razer

Bring your gaming abilities to the next level with the Arctosa Gaming Keyboard from Razer. It offers slim Keycap Structure with Hyperesponse Technology which reduces key latency and increases response for critical actions during competitive gameplay ensuring fast, accurate and consistent actuation response in the intense frenzy of competitive gameplay. The selective anti-ghosting around the WASD gaming cluster on the Razer Arctosa allows more commands to be entered at any one time without the "ghosting" signal failure. Additionally, it provides fully programmable keys with macro capabilities that enable instantaneous, multiple commands with a single keystroke. Furthermore, it offers customizable software profiles with on-the-fly switching and 1000 Hz Ultrapolling, giving you the competitive edge to perform faster and better in-game. With all these features and more, the Arctosa Gaming Keyboard is a must for a gaming enthusiast.

GeneralDevice Type
Keyboard
spacer.gif
Form Factor

External
spacer.gif
Width

18.5 in
spacer.gif
Depth

6.5 in
spacer.gif
Height

0.8 in
spacer.gif
Color

Silver on black
Input DeviceConnectivity Technology
Wired
spacer.gif
Interface

USB
spacer.gif
Key/Button Function

Multimedia, programmable
spacer.gif
Features

Detachable wrist rest, anti-ghosting, automatic profile switching
Expansion / ConnectivityConnections
1 x USB - 4 pin USB Type A
MiscellaneousCables Included
1 x USB cable
Software / System RequirementsOS Required
Microsoft Windows Server 2003 x64 Edition, Microsoft Windows Vista (64-bit versions), Microsoft Windows Vista / XP
spacer.gif
System Requirements Details

- HD 35 MB

این نوت بوک در بازار آمریکا 39 دلار هستش.

Ahoora Mazda

کاربر سایت
Mar 14, 2010
33
نام
Mazda
دوستان يه راهنمايي ميخواستم.بهترين موس از نظر سرعت و امكانات در حال حاظر چي هست؟

دوست عزیز شما باید بر اساس نوع کاری که از Mouse انتظار داری و بر اساس بودجه مورد نظر و در ضمن بر اساس اینکه ایا در بازار ایران وجود دارد یا خیر (البته اگر شما به بازار جهانی دسترسی داشته باشی این گزینه منتفی است) میتونی بخواهی که به شما موس خوب معرفی بشه .
من در زمینه Game :
1-Logitech G9x

2-Razer Naga
Expert MMO Gaming Mouse

اگر در زمینه های طراحی و غیره خواستی میگردم و بهتون میگم.

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
دوست عزیز شما باید بر اساس نوع کاری که از Mouse انتظار داری و بر اساس بودجه مورد نظر و در ضمن بر اساس اینکه ایا در بازار ایران وجود دارد یا خیر (البته اگر شما به بازار جهانی دسترسی داشته باشی این گزینه منتفی است) میتونی بخواهی که به شما موس خوب معرفی بشه .
من در زمینه Game :
1-Logitech G9x

2-Razer Naga
Expert MMO Gaming Mouse

اگر در زمینه های طراحی و غیره خواستی میگردم و بهتون میگم.
در زمينه ي طراحي و راحت بود ن كار با اون يه موس معرفي كنيد;)

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام یه headphone خوب تو مایه های 90 تومن بگید بخرم خودم razer دارم می خوام عوض کنم
این چطوه؟؟قیمت؟؟؟از کجا می تونم تهیه کنم؟؟
Tritton AX Pro: Dolby Digital 5.1 gaming headphones

faragames

کاربر سایت
Aug 26, 2010
11
راهنمای کامل گیم پد استاندارد Microsoft XBox 360 Controller for Windows

با وجود گیم پدهای گوناگون در بازار هیچگاه استاندارد مشخص و ثابتی برای گیم پدهای رایانه شخصی وجود ندارد. شرکت های مختلف گیم پدهای گوناگونی را با کیفیت های متنوع به بازار عرضه می کنند که همگی نیاز به شخصی سازی برای بازیهای مختلف دارد. نبود استاندارد محکم گیم پد برای PC سازندگان بازی را نیز آزار می دهد. در این میان شرکت Microsft بعد از تولید کنسول XBOX360 دست به ابتکار تازه ای زد و افق یک استاندارد پایدار برای گیم پد کامپیوتری را روشن ساخت. این شرکت برای اولین بار یک دسته ی کنسول را بطور کاملا یکسان برای PC عرضه کرد و با بروز رسانی درایور آن برای تمام نسخه های ویندوز این گیم پد را امروزه به استاندارد بسیاری از بازیهای رایانه ای تبدیل کرده است. تمام دکه ها و پدها و استیک های این گیم پد در بازیهای جدید که نشان Games for Windows را دارند پشتیبانی و پیش فرض می شوند. به این ترتیب بازی روی رایانه ی شخصی دقیقا همسان با بازی کنسول XBOX360 خواهد بود .
این گیم پد در دو مدل ارایه میشود :
1- Microsoft XBox 360 Controller for Windows
2- Microsoft XBox 360 Wireless Controller for Windows
مدل اول به عنوان Wired نیز شناخته می شود و با اتصال USB استاندارد به کنسول و کامپیوتر متصل می شود. این مدل اگرچه با بسته بندی متفاوتی برای کامپیوتر و کنسول ارایه می گردد اما از نظر سخت افزاری کاملا مشابه ساخته شده است. تنها تفاوت رنگ بسته بندی قرمز برای کامپیوتر و سبز برای کنسول است . در بسته بندی قرمز سی دی درایور هم وجود دارد.
مدل دوم برای اتصال به کامپیوتر و کنسول جداگانه ارایه شده است. مدل کنسولی نیازی به رابط خاصی برای کنسول ندارد و همان گیم پدی است که موقع خرید در بسته ی کنسول نیز موجود است و لازم به ذکر است که بیشترین فراوانی را در مغازه های فروش لوازم بازی این مدل دارد. باید توجه داشت که این مدل برای کامپیوتر شخصی کاربرد ندارد مگر که بتوان رابط وایرلس آنرا جداگانه خرید که ظاهرا تولید آن متوقف شده است. برای کامپیوترهای شخصی در صورت تمایل به استفاده از مدل وایرلش حتما باید بسته بندی خاص کامپیوتر آن را خریداری کرد که محتوی رسیور وایرلس برای کامپیوتر است. در ضمن قیمت بالاتر و نیاز به باتری قلمی از معایب این مدل خواهد بود .
بنابر این پیشنهاد می شود به دنبال مدل اول بگردید زیرا راحت ترین ارتباط با رایانه را خواهد داشت و فرقی بین بسته ی مخصوی کنسول ان با بسته ی مخصوص ویندوز آن وجود ندارد.

بررسی اجمالی Microsoft XBox 360 Controller for Windows
جدید ترین درایور این گیم پد در سایت Microsoft Hardware برای تمامی نسخه های ویندوز موجود است. این گیم پد با سیم USB که به اندازه کافی طول دارد به رایانه متصل می گردد. همچنین یک اتصال برای امنیت و جلوگیری از قطع ناگهانی کابل در آن بصورت جالبی تعبیه شده است که در هنگام تصادم ناگهانی شی یا فردی با سیم گیم پد ، بجای قطع پورت این قطعه جدا می شود.
این دسته دکمه های رنگی زیبا، براق و محکمی در قسمت ABXY دارد. آناگوگ ها ، پد ، بامپرها و تریگرها همگی از کیفیت و ارگونومی بالایی برخوردارند. دکمه های start , back در محل خوبی قرار دارند. دکمه ی X با چراغ سبزی در وسط گیم پد خودنمایی میکند و در بازیها به پانل Games for Windows لینک می شود. نیازی به باتری نیست و در پشت گیم پد نشان و برچسب لیزری Microsoft نشانگری برای اصل بودن آن است.
شاید مهمترین ویژگی این گیم پد استاندارد بودن آن برای اکثر بازیهای روز شرکت های بزرگی چونElectronic Arts Ubisoft و ... است که باعث لذت و سادگی بازی کردن با آن برای کامپیوتر خواهد شد. در بازی هایی که از Vibration & Rumble حمایت میکنند این دسته با بالاترین کارایی ظاهر و لذت واقعی بازی را ارایه می کند. بهترین مثال سازگاری کامل آن با بازی Batman Arkham Asylum در تمامی صحنه های برخوردهای بازی است.
بهتر است برای بهینه بودن نصب ان ، ابتدا درایور نصب شود و بعد گیم پد به رایانه متصل گردد. تنظیم خاصی نیاز نیست و ویندوز براحتی با محصولی که ساخت شرکت سازنده ی خد آن است سازگار خواهد بود !

قیمت این گیم پد در حال حاضر حدود 35-40 هزار تومان است که باتوجه به کیفیت ، زیبایی و استاندارد بودن آن قیمت مناسبی است. در سایت رسمی قیمت آن 39.99$ اعلام شده است. قیمت ان در مقایسه با قیمت گیم پدهای logitec بسیار مناسب است. شبیه ترین گیم پد به آن در حال حاضر گیم پدهای فراسو F6XX است که البته بهیچ وجه از کیفیت کالیبراسیون و سازگاری دسته ی میکروسافت بهره نمی برند و قیمتی معادل یک سوم دارند.
توصیه می کنم به جای صرف هزینه های چندباره ، از ابتدا این دسته را بعنوان پیش فرض گیم پد رایانه خود انتخاب و سردرگم در میان مارکهای آشنا و ناآشنا که همگی عاری از سازگاری با بازیهای جدید هستند نشوید.
این گیم پد در بررسی های اکثر سایتهای سخت افزار نمرات بالای 90% برای Design , Usability , Installation و Value دریافت کرده است .
تصاویر گیم پد برای اشنایی بیشتر در پست بعدی ارایه خواهد شد.

www.faragames.com

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
سلام به همه....

ميخواستم بپرسم كه اين كيبوردهاي ژله اي به درد بازي ميخورن يا نه؟؟؟

در ضمن يه كيبورد اكسترنال خوب براي بازي كه قيمت مناسبي داشته باشه معرفي كنين.....

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
من تا حالا یک موس گیم نداشتم چند روز پیش رفتم یک موس viera مدل VI-990G خریدم 37 تومن 6000 DPI لیزر!
من مطالب دوستان رو خوندم چند تا سوال پیش اومد واسم! فرق موس LASER و OPTIC چیه؟
من واسه تست یک بار موس رو گذاشتم روی 800 DPI یک بار هم روی 6000 DPI! روی 6000 واسه من غیر قابل کنترل بود واقعا! خیلی حساس می شه! واقعا کسی هست بدونه با این حساسیت بازی کنه؟

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
سلام به دوستان اگه یه کیبورد خوب میخوای من اینو پیشنهاد میدم

$49.99
Razer Arctosa
Essential Gaming Keyboard

• Slim keycap structure with Hyperesponse™ technology​
  • Anti-ghosting capability for WASD keys​
  • Easy access media keys​
  • 10 customizable software profiles with on-the-fly switching​

razer-arctosa-thumb.jpg

ولی به همه دوستان یه پیشنهاد میدم یه موس خوب اگه میخواین من razor mamba

را پیشنهاد میدم اینم مشخصاتش هم کیبورد و هم موس تو ایران هست من گرفتم و واقعا راضی هستم چه تو wow و چه starcraft 2 cs عالی عمل میکنه
Razer Mamba
Elite Ergonomic Gaming Mouse

• 5600DPI Razer Precision™ 3.5G laser sensor
  • Dual mode wired/wireless functionality
  • Seven independently programmable Hyperesponse™ buttons
  • Razer Synapse™ onboard memory
$129.99
The Razer Mamba features gaming grade wireless technology with a hybrid system that enables instant wired/wireless functionality. Coupled with an industry leading 1ms polling rate, it is the fastest performing mouse both on and off the cord. Delivering true wireless freedom, lag-free speed and ergonomic comfort, the Razer Mamba is in a league of its own.
mamba-1.jpg
Gaming-Grade Wireless Technology
The Razer Mamba gaming grade wireless technology is engineered to free you from the reins while achieving the highest gaming standards. Its ability to be polled at an interval of 1ms maximizes the frequency at with data is sent to the PC. This also means your command gets executed first even if you and your opponent react at the same time.
mamba-2.jpg
Dual Mode Wired/Wireless Functionality
The Razer Mamba's dual mode wired/wireless functionality allows you to switch between the wireless freedom and the frenzy of wired play, with zero downtime for charging. By connecting the Razer Mamba™ via its USB cable, it converts into a wired mouse - the gamer is then freed from battery life concerns as the battery is also charged while in wired mode.
mamba-3.jpg
Razer Synapse™ Onboard Memory
With its upgraded Razer Synapse™ onboard memory, the Razer Mamba enables you to store more profiles and longer macro strings on your mouse without the need for software. You can now take your custom mouse settings to any tournament or LAN party, without the hassle of any software.​

mamba-4.jpg
Charging Dock
Included with the Razer Mamba™ is its charging dock which also acts as the wireless receiver unit.​

razer-mamba-thumb.jpg

تو ایران این موس که گرفتم شود ۱۶۵ تومن ولی عالی هست​

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام به همه....

ميخواستم بپرسم كه اين كيبوردهاي ژله اي به درد بازي ميخورن يا نه؟؟؟

در ضمن يه كيبورد اكسترنال خوب براي بازي كه قيمت مناسبي داشته باشه معرفي كنين.....

يه نفر جواب مارو بده خوووو.........

کیبوردای ژله ای بدرد بازی نمیخورن و دوامی هم ندارن که کسی بخواد باشون بازی کنه

من توی رنج قیمت 80 تا 100 کیبورد Logitech G11 رو پیشنهاد می دم که واسه بازی طراحی شده و در اصل مدل ارزونتر G15 هست،فقط LCD نداره:

logitech_g11_02_thumb.jpg

اینم مدل G15 که حدود 30 تومن گرونتره:

logitechg15_07_thumb.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر