راهنمایی در امر خرید موبایل

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
والا htc از لحاظ گارانتی ک تعطیله ( الجی 2 سال گارانتی ـه بدون غرغر و خوش برخورد داره ) , باتری u ultra ـم شنیدم تو دیواره , ضد ابم نیس , دوربین 2تایی واید الجی خیلی به کاره من میاد چون من بشدت دنبال عکاسی و اینام ( بیش از حد با دوربین کار دارم ) , از لحاظ ظاهری هم خب قائدتا الجی شیک تره ( حاشیه و ابعد و دوربین برامده htc ) بعد خودمم G2 داشتم یه 1 سالم G4 دستم بود کلا الجی شده عادت و خداییش راضی ام یکم سره بوت لوپ و سایه و اینا گیر میدن به الجی ولی دیگه بیش از حد و هدفدار شده این گیرا , مخصوصا ک گارانتیش خداییش خیلی خوبه.
بعد سونی هم ک اصصصصصلا. همین htc هم خب u11 و اینا ارزش خرید داره ولی گرونه . پرچمدارای سامسونگم که بیش از حد گرونه ( البته خواهرم S7 edge داره خداییش گوشی خوبیه ولی خب از لحاظ قیمتی مقایسش کنیم باز عاقلانس G6 بگیرم ). اگه میتونستم صبر کنم یا پول جور کنم v30 بگیرم واقعا نیازم همه جوره تامین میشد دیگه ( بقول دوستمون از شر این ال سی دی هم خلاص میشدیم امولد میشد )
گارانتی ال جی اصلا خوب نیست.گوشی من بردش سوخت به خاطر این که قبلا سوکت هدفون رو عوض کرده بودم گفت قبول نمی کنیم و باید 900 هزارتومن پول بدی.بعد از شکایت به تعزیرات و وزارت صنعت و مدن با کارشناسی که فرستادن و رفتیم در نمایندگی و دستور تعزیرات برد گوشی عوض شد.گارانتی هم تا اخر مجدد تمدید شد.

• Like
Reactions: alisantori

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
شیائومی یه قابلیت رو بعضی گوشیا داره که میشه دو نسخه از یه نرم افزار رو نصب کرد.
به نظرتون بهترین نسخه غیر رسمی تلگرام که وجود داره کدومه؟
بله این قابلیت به نام twinapps در ZenUI 4.0 هست.البته فکر کنم بیشتر اندرویدیا دارن اینو اضافه میکنن.
موبوگرام چیز جالبیه.

Sent from my K00E using Tapatalk

• Like

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
بله این قابلیت به نام twinapps در ZenUI 4.0 هست.البته فکر کنم بیشتر اندرویدیا دارن اینو اضافه میکنن.
موبوگرام چیز جالبیه.

Sent from my K00E using Tapatalk

لانچر اینا نمیخواد من خودم برنامه اپ کلونر نصب کردم 4 مگابایته
برنامه باز میکنی لیست برناه های که تو گوشیته میاد میزنی میره توش یه تیک آبیه انتخابش میکنی
یه لودینگ پر میکنه از app رو گوشیت یه اینستال میسازه در کنارش نصب میکنی
من برا همه فک و فامیلم ریختم هیچکس مشکلی نداشته باهاش

• Like
Reactions: susha and Vonarian

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
یه فروند میکس ۲ گرفتم
یه نزدیک دوماه رفتم ios،آخرین باری که آیفون داشتم ۶ بود
درکل سون پلاس بد نبود اما دیگه نمیدونم چرا ios جذبم نمیکنه،اما درکل بدم نبود،برعکسش کاملا وابسته شیائومی شدم
درکل مبارکم باشه،بسیار شیک است :D

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
اقا بین جی 6 وی سی که هنوز نیومده با اس هشت چی پیشنهاد میدین! به نظرم هیچکدوم خوب نیستن رم همه چهاره.کم نیست؟
بعد ال جی جی 4 من کند شده سامسونگ همینطوریه؟

• Like

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
یه فروند میکس ۲ گرفتم
یه نزدیک دوماه رفتم ios،آخرین باری که آیفون داشتم ۶ بود
درکل سون پلاس بد نبود اما دیگه نمیدونم چرا ios جذبم نمیکنه،اما درکل بدم نبود،برعکسش کاملا وابسته شیائومی شدم
درکل مبارکم باشه،بسیار شیک است :D

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
مبارک باشه.چند خریدی؟

• Like

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
دوستان من بین شیائومی Redmi 5A و موتورولا سی پلاس موندم لطفا راهنمایی کنید قیمت ها هم نزدیک به هم هست. از یه طرف دوربین و باتری موتورولا قویتره ولی باز اونور صفحه نمایش و سخت افزار ردمی قویتره.

• Like

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
دوستان من بین شیائومی Redmi 5A و موتورولا سی پلاس موندم لطفا راهنمایی کنید قیمت ها هم نزدیک به هم هست. از یه طرف دوربین و باتری موتورولا قویتره ولی باز اونور صفحه نمایش و سخت افزار ردمی قویتره.
تا چقد میخای خرج کنی و چی برات مهمه؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر