راهنمایی در امر خرید موبایل

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
خیلی نمایشگاه عجیبی بود!از 4تا گوشی نوکیا تا گوشی جدید بلک بری..
بنظرم KEYone جدید BB هم زیباست هم خاص اما با توجه به قیمتش مشخصاتش واقعا روح آدمو عذاب میده.
نوکیا قبلا 6 رو معرفی کرده بود به عنوان میان رده تو چین الان همون با 2 تا گوشی ضعیفتر 5و3 رو رونمایی کرد هر چند با احتیاط وارد شدن دوبارشون قابل تحسینه و قیافه گوشیهاش با بدنه خیلی خوبی دارن اما مشخصات ضعیف قیمت پایینشون رو توجیه میکنه.
G6 الجی شدیدا تحت تاثیر رونمایی و عرضه زودتر قرار گرفته.قمار بزرگی برای الجی هست .بنظرم پردازنده درسته قدیمیه اما فکر نکنم اونقدرها تاثیر داشته باشه این موضوع.اولین چیزی که به چشم میاد زیبایی گوشی بخصوص در قیاس با نسل قبلیه.صفحه جلو بنظرم خیلی خوب درومده و عقب گوشی هم یجورایی برند الجی بحساب میاد.خیلیا از کیفیت صفحه تعریف کردن و بزرگتر شدن باتری بخصوص برای برندی مثل الجی که همیشه ضعف داشته میتونه نکته مثبتی باشه اما استفاده از دوربین نسل قبل و از دست دادن چند قابلیت اون مثل فوکوس لیزری و.. یجورایی عجیبه!
P10 بنظرم ضعیفترین نمایش رو داشت تقریبا همون گوشی پارسال رو با رنگ بندی جدید(خداییش سبزش کاملا یونیکه!)چیز جدیدی برای گفتن نداشت قرار گرفتن حسگر اثر انگشت تو جلو گوشی رو خیلی شبیه سامسونگ و آیفون کرده!
XZPre بنظرم قویترین و عجیبترین گوشی سونی از زمان جدا شدن از اریکسونه!رسما کوهی از اولین ها تو این گوشی جمع شده!چیزی که من خیلی امیدوار شدم بهش سنسور دوربین هست که 4 مگاپیکسل کمتر از قبل اما با سطحی بزرگتر و بلطبع کیفیتی بالاتر خواهد بود.اولین سنسور موبایلی هست که دارای حافظه نهان و 960 Fps .اولین گوشی معرفی شده با پردازشگر جدید کوالکام 835 اونم برای شرکتی که همیشه دیرتر از بقیه از نسل های جدیدش استفاده میکرد!اولین موبایل و دیوایسی که از بلوتوث 5 استفاده میکنه!اولین صفحه نمایش 4K که HDR ساپورت هم هست کسائی که تو نمایشگاه دیدن کیفتش رو خیلی عالی دونستن.اولین گوشی سونی با 4 گیگ رم.از لحاظ طراحی تقریبا همون XZ هست با کمی تغییرات و بازگشت رنگ محبوبه من تو Z5P همون کروم که واقعا زیبایی خاصی به گوشی داده.اسپیکر های استریو و چیپ بهبود صدا در کنار شارژ سریع نسخه سوم و محافظ گوریلا 5 دذر هر دو طرف گوشی!بنظرم فقط قیمتش باید معلوم بشه تا ارزش خریدش بیاد دسته آدم.

امروز Xiaomi 2تا گوشی معرفی کرد یکی Redmi4X که قبلا نسخه بزرگترش معرفی شده بود که جزو بهترین گوشی ها برای والدین هستن چون هم صفحه کم مصرف هم سایز عالی و هم باتری های غول پیکر 4100 میلی آمپریشون عملا 2-3 روز شارژدهی میده!
Mi5C بلاخره رونمایی شد که با چیپست Surge S1 خوده شرکت که عملکردی بهتر از اسنپ 625 میده و طراحی کاملا برگرفته اگه نگیم کپی پیست آیفون هست رو با قیمت 218 دلاری میشه خرید.هرچند باید منتظر نقدهای چیپ جدید بود اما بنظرم کاملا ارزش خرید داره چون دوربین هم انگار بهبود دادن.

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
سلام ، یه ایفون se رسیده دسته دوم . خودم s5 mini دارم به نظرتون ایفون رو بردارم یا نه ؟

راستش منتظر s8 هستم که ببینم چطور هست ولی یک ماه دیگه معرفی میشه و از اونطرف هم باید یه مدت صبر کنیم تا عرضه بشه و قیمتش بیاد پایین و ... به خاطر همین بدم نمیاد یه مدت دستم باشه .

ایفون 8 رو هم دوست دارم ببینم بعد تصمیم بگیرم که کدوم رو بگیرم

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این گوشی سونی جدید واقعا جذاب بود نمایشش سونی همه توانش گذاشته حالا باید منتظر S8 شد ببینیم چیه

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اس7اج هم گوشی سال شد:D
G6خوبه ولی واقعا همین اس7اج یک سال پیش چیزی ازش کم نداره دیگه با قیمت800دلارهم که اصلا ارزش خرید نداره
Xzpعالی بود بهترین گوشی 2017فعلا
P10هم که چیز جالبی نبود اگه هم قیمتp9باشه انتخاب خوبیه

بیشتر از همه منتظرmi6و وان پلاس4هستم
اس8هم که اگه شایعات درست باشه قیمتش زیادی بالاست وجای حسگر اثر انگشت هم که واقعا مسخرست
همون اس7اج و با سخت افزار و دوربین بهتر و اسپیکر استریو میزد راضی بودم:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اس7اج هم گوشی سال شد:D
G6خوبه ولی واقعا همین اس7اج یک سال پیش چیزی ازش کم نداره دیگه با قیمت800دلارهم که اصلا ارزش خرید نداره
Xzpعالی بود بهترین گوشی 2017فعلا
P10هم که چیز جالبی نبود اگه هم قیمتp9باشه انتخاب خوبیه

بیشتر از همه منتظرmi6و وان پلاس4هستم
اس8هم که اگه شایعات درست باشه قیمتش زیادی بالاست وجای حسگر اثر انگشت هم که واقعا مسخرست
همون اس7اج و با سخت افزار و دوربین بهتر و اسپیکر استریو میزد راضی بودم:D
S8 چیه مشخصاتش سخت افزارش جدید نیست کوالکوم جدید؟ صفحه نمایش 4k?

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
سلام رفقا
قصد خرید یک تبلت رو دارم که بیشتر برای مطالعه و دیدن فیلم باشه
چیزی که میخوام بخرم i padpro9.7 هستش ولی چون تا حالا اپل نداشتم نمیدونم چه سختی هایی داره .من کتابهایی رو به صورت پی دی اف دانلود کردم همراه با فیلم هایی که از اینترنت و یوتوب و امثالهم دانلود کردم.ایا برای استفاده از اینها مشکلی پیش میاد و همش باید به اپل پول بدم؟؟
دوم اینکه من گاهی نرم افزار میخوام نصب کنم اپل چقد از نرم افزاراش مجانیه
سوال سوم اینه که به نظرتون به جای ایپد پرو galaxy tab s3 بگیرم بهتر نیست؟؟
و سوال اخر اینه که نسخه جدیدتر ایپد پرو کی عرضه میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
S8 چیه مشخصاتش سخت افزارش جدید نیست کوالکوم جدید؟ صفحه نمایش 4k?
نه خب معلومه قوی ترین و جدیدترین رو میذاره سامسونگ
حتی دلیل اینکه g6با پردازنده قدیمی معرفی شد همینه که کوالکام همه موجودی835رو به سامسونگ اختصاص داده
ولی خب معلوم نیست چطور سونی استفاده کرده
البته سونی فروشش پایینه و شاید عرضه محدودی داشته باشه
ال جی هم عجله کرد که قبل معرفی عرضه اس8گوشی رو عرضه کنه
درمورد نمایشگر و دوربین هم که معلومه مثل همیشه عالیه همین اس7اج راحت میتونه با گوشی های2017هم رقابت کنه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
این انحصار زمانی کردن 835 از سامسونگ واقعن کاره کثیفی بود و این شرکت رو واسه من منفورتر از گذشته کرد.
شکر خدا گندکاری و اختلاص و رشوه هم از همه جاش داره میزنه بیرون :D

باید دید چقدرش گیر سایتها اومده :D;)

• Like
Reactions: IMANOKA

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
این انحصار زمانی کردن 835 از سامسونگ واقعن کاره کثیفی بود و این شرکت رو واسه من منفورتر از گذشته کرد.
شکر خدا گندکاری و اختلاص و رشوه هم از همه جاش داره میزنه بیرون :D

باید دید چقدرش گیر سایتها اومده :D;)
منم خودم اولش بدم اومد از این کار ولی انگار اینجوری نبوده
اگه بود که سونی هم نمیتونست استفاده کنه فکر کنم تقصیر خود ال جی بود برا عرضه گوشی عجله داشت
اصلا شاید کار خود کوالکام باشه نمیاد که پرفروش ترین برند دنیا رو ول کنه و پردازندشو اول به سونی و ال جی و اچ تی سی بقیه بده که وضعیت خوبی ندارن.منطقی نیست

اون قضیه رشوه مدیر به رئیس جمهور کشورش و..خدایش چه ربطی به پول دادن به سایت ها و..داره؟ برو اخبارشو دنبال کن
الان اس7اج گوشی بدیه چون سامسونگ پول داده همه جا بهترین گوشی سال شد؟
زمان اس4واس5که اوج سود دهی و فروش بود پول نداشت بده؟
مسخرست این حرفا
اتفاقا سایت ها کوچک ترین فرصت رو برا گند زدن به سامسونگ یا اپل از دست نمیدن
مثلا همین ال جی برو نقدهای گوشی هاشو ببین همشون عالین مثلg4 ولی وقتی مشکل برد و بوت لوپ و..پیش اومد ندیدم هیج جا خبرشو پوشش بده حتی هنوزم تویv20مشکل بوت لوپ وجود داره.حالا ال جی پول داده یانه؟:D
ولی کافیه یارو برق خونش قطع شه و ببینه گوشی سامسونگ یا ایفونش شارژ نمیشه تو Redditبزنه ایفون یا گلکسی شارژ نمیشه کل سایت های دنیا پوشش میدن:D
توی ایران خیلی بدتره
مثلا همین چند روز یا پارسال همین موقع اس7و اس6بهترین گوشی سال شدن کمتر سایتی پوشش داد خبرشو ولی انتخاب بهترین گوشی جدید نمایشگاه که هیچ ارزشی نداره و همه پوشش میدن
همین باعث شده وقتی یه سایت خبر بهترین های سال رو پوشش میده یارو نظر داده:سامسونگ انقدر پول داده که گوشی2016رو توی wmc 2017به عنوان بهترین گوشی جدید انتخاب کنن:D
جالبه20.30نفر هم لایک زده بودن:D
وحشتناکه:D

• Like
Reactions: Alkazar

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
منم خودم اولش بدم اومد از این کار ولی انگار اینجوری نبوده
اگه بود که سونی هم نمیتونست استفاده کنه فکر کنم تقصیر خود ال جی بود برا عرضه گوشی عجله داشت
اصلا شاید کار خود کوالکام باشه نمیاد که پرفروش ترین برند دنیا رو ول کنه و پردازندشو اول به سونی و ال جی و اچ تی سی بقیه بده که وضعیت خوبی ندارن.منطقی نیست

اون قضیه رشوه مدیر به رئیس جمهور کشورش و..خدایش چه ربطی به پول دادن به سایت ها و..داره؟ برو اخبارشو دنبال کن
الان اس7اج گوشی بدیه چون سامسونگ پول داده همه جا بهترین گوشی سال شد؟
زمان اس4واس5که اوج سود دهی و فروش بود پول نداشت بده؟
مسخرست این حرفا
اتفاقا سایت ها کوچک ترین فرصت رو برا گند زدن به سامسونگ یا اپل از دست نمیدن
مثلا همین ال جی برو نقدهای گوشی هاشو ببین همشون عالین مثلg4 ولی وقتی مشکل برد و بوت لوپ و..پیش اومد ندیدم هیج جا خبرشو پوشش بده حتی هنوزم تویv20مشکل بوت لوپ وجود داره.حالا ال جی پول داده یانه؟:D
ولی کافیه یارو برق خونش قطع شه و ببینه گوشی سامسونگ یا ایفونش شارژ نمیشه تو Redditبزنه ایفون یا گلکسی شارژ نمیشه کل سایت های دنیا پوشش میدن:D
توی ایران خیلی بدتره
مثلا همین چند روز یا پارسال همین موقع اس7و اس6بهترین گوشی سال شدن کمتر سایتی پوشش داد خبرشو ولی انتخاب بهترین گوشی جدید نمایشگاه که هیچ ارزشی نداره و همه پوشش میدن
همین باعث شده وقتی یه سایت خبر بهترین های سال رو پوشش میده یارو نظر داده:سامسونگ انقدر پول داده که گوشی2016رو توی wmc 2017به عنوان بهترین گوشی جدید انتخاب کنن:D
جالبه20.30نفر هم لایک زده بودن:D
وحشتناکه:D

داداش کوالکوم مگه مجانی میده که شما میگی اول میده به سامسونگ چون پرفروشه!
مگه به ازای هر گوشی که فروش بره اینا پول میدن :D:D
---

سایت ها که از همون اول کار داستان داشتن و دارن تو همه چی و بی طرفی تقریبن محاله!
اینکه شما با پول میتونی رای رو بخری تو همه چیز رو همه میدونن.

تو تست هم هزار جور میشه انگولک بازی دراورد.
واسه همینه که من همیشه میگم تجربه شخصی مهمتر از نقد سایتهاست.

شما میتونی تو عکاسی با یه نمه بالا و پایین کردن زاویه کیفیت عکس رو بد یا خوب نشون بدی.

حتی تو تست های سرعت هم میشه رو یه گوشی 10 تا برنامه رو باز گذاشت و راندمان رو اورد پایین.
--

در کل بین پرچم دارها واقعن دیگه تفاوت محسوس نیست و بنظرم بازار کامل یکنواخت داره جلو میره.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اقا با این بلک بری DTEK 60 چه کنیم؟:|
بعد از دو هفته پشت گوشی پر از خش و خط شده و روی دوربین هم همینطور!!:|اینجا هم هر چی گشتم محافظ نبود
واسه لنز دوربینش چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر