انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
بازیهای دیگه سگا که اون موقع میتونستم چشم بسته برم
quackshot
shadow dancer
sunset riders
street of rage 1,2,3
Golden Axe 1,2,3
بودن و بازیهایی که دوست داشتم ولی نشد تا ته برم
Rolo to the Rescue
Urban Strike jungle
بودن.
هلکوپتره از اون مرحلش که پیاده باید تو ساختمون میرفتی خیلی سخت بود و همت نکردم برم.
دانداک هم اواخر بازی کردم مرحله اتاق به اتاق هندوستانشو که قبل غول ببر آتیشی هستش یادم رفته بود چه درهایی باید وارد بشم و تقریبا بعد دو ساعت دربه در شدن پیدا شد.اونم انقدر چرخیدم بازم یادم نموند.

چه دورانی بود...

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
تارو روی میکرو جنیوس. :x
misaki_taro_by_illeye-d5xyv8v.jpg

میزوکی فقید: (تنها بازیکنی بود که قدرت دریبلش از قدرت دریبل سوباسا بیشتر بود!)
jun_misugi_by_illeye-d6p1kjp.jpg
اینو ببینم کی میتونه حدس بزنه:
hikaru_matsuyama_by_illeye-d6ozqst.jpg
ایشی: :D
ishizaki_ryou_by_illeye-d5yxjoz.jpg
ناپلئون که همون حکمی رو برای پی‌یِر داشت که تارو برای سوباسا:
louis_napoleon_by_illeye-davxoa7.jpg
تاچیبانا:
tachibana_twins_by_illeye-d5zcw80.jpg
هایاتا:
makoto_soda_by_illeye-d6oze4u.jpg
کاکرو
kojiro_hyuga_by_illeye-d5x0czv.jpg
اینم اگه میتونید حدس بزنید!
shun_nitta_by_illeye-d5xz0ms.jpg
بازیهای دیگه سگا که اون موقع میتونستم چشم بسته برم
quackshot
shadow dancer
sunset riders
street of rage 1,2,3
Golden Axe 1,2,3
بودن و بازیهایی که دوست داشتم ولی نشد تا ته برم
Rolo to the Rescue
Urban Strike jungle
بودن.
هلکوپتره از اون مرحلش که پیاده باید تو ساختمون میرفتی خیلی سخت بود و همت نکردم برم.
دانداک هم اواخر بازی کردم مرحله اتاق به اتاق هندوستانشو که قبل غول ببر آتیشی هستش یادم رفته بود چه درهایی باید وارد بشم و تقریبا بعد دو ساعت دربه در شدن پیدا شد.اونم انقدر چرخیدم بازم یادم نموند.

چه دورانی بود...
بزرگترین حسرت من همانا تموم نکردن Sonic 1 در زمان خودشه! توی مرحله خرابه های باستانی که زیر آب میرفت گیر میکردم.

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
latest

از جمله حرکت های کثیف نینتندو برای فروش مجله رسمی اش به نام nintendo power سختی بیش از حد یه سری بازیها و قرار دادن راه حل در مجله بود!

مثلا در مورد Castlevania III باید کُد HELP ME رو در اول بازی وارد کنید تا بجای 3تا جون بازی رو با 10تا جون شروع کنید. تازه باز هم در اون صورت بازی بشدت سختی هست اما بدون اون 10تا جون عملا غیرممکنه.

یا بازی Metroid که نقشه ای داخل خود بازی وجود نداره. (البته این مورد میتونه مربوط به محدودیت های تکنیکی خود NES باشه) اما در هر صورت نقشه کامل بازی در مجله چاپ شده و باید می خریدش.

یه نکته فان:
Medusa رو که میشناسید همون زن شیطانی در اسطوره های یونان باستان که اگه به چشماش نگاه کنی تبدیل به سنگ میشی. ایشون در سری Castlevania حضور پررنگی داره. اما در چاپ مجله nintendo power آمریکا سانسور میشه و به یه کاراکتر مرد بنام Snake Man تبدیل میشه: =)):D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617

تاچیبانا:
هایاتا:
کاکرو

بزرگترین حسرت من همانا تموم نکردن Sonic 1 در زمان خودشه! توی مرحله خرابه های باستانی که زیر آب میرفت گیر میکردم.
عالی
عکس ها رو از رو سگا گرفتی؟ گرافیکش اینجوری نبود!
من اسم های معمول بزور تو خاطرم میمونه ولی اون اخریه همون نبود که تو کارتونش مشکل قلبی داشت؟
پ.ن: اخ اخ نوشتی میکرو جنیوس که نمیدونم چیه من ذهنم رفت روی جنسیس! :D اما همچنان اون اخریه همون پسرک مرض داره بنظرم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
عالی
عکس ها رو از رو سگا گرفتی؟ گرافیکش اینجوری نبود!
من اسم های معمول بزور تو خاطرم میمونه ولی اون اخریه همون نبود که تو کارتونش مشکل قلبی داشت؟
پ.ن: اخ اخ نوشتی میکرو جنیوس که نمیدونم چیه من ذهنم رفت روی جنسیس! :D اما همچنان اون اخریه همون پسرک مرض داره بنظرم
اونکه میزوکی بود
تارا نیست اخریه
که تو تیم سوباسا اینا بود یه زمانی
ما اولین نسل گیمرهای بازیهای دیجیتالی هستیم

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad

تاچیبانا:
هایاتا:
کاکرو

ماتسوياما نيست؟ همون كه تيمش تو برف تمرين ميكرد:دي

Sent from my iPhone using Tapatalk

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
یادش بخیر تو کلوپ های قدیم از این کابینها بود معروف به mame ..تو محل خودمون چهار تا کابین میم تو کلوپ داشت ..حرف سال ۷۹ _۸۰ ..خودم عاشق بازی cadillac and dinosaur بودم ساخت capcom کاراکتر مورد علاقه خودم مستپا ..بود که ما بهش میگفتیم مصطفی ..یه کلاه سرش بود ..بازیش بزن بزن به تمام معنا بود همزمان میشد سه کاراکتر بازی کنن ..یه کلید پشت کابین بود برای تعویض بازی معمولأ چند تا بازی توش بود ..با سکه های مخصوص خودش اجرا میشد با حر سکه میشد 15 دقیقه بازی کرد البته بستگی به game over شدن داشتB-( ..اگه حرفه ای بودی میشد با یک سکه تا آخرش برد. ..چه زود گذشت یادش بخیر ..:-<
tmp_8672-dino-1841513536.png

tmp_8672-cad_02-1868305234.jpg

tmp_8672-Cadillacs-and-Dinosaurs-World1381393493.jpg

tmp_8672-dffb4828a9287b597be81015c0b001c9--cabinet-inspiration-mame-352001774.jpg

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
یادش بخیر تو کلوپ های قدیم از این کابینها بود معروف به mame ..تو محل خودمون چهار تا کابین میم تو کلوپ داشت ..حرف سال ۷۹ _۸۰ ..خودم عاشق بازی cadillac and dinosaur بودم ساخت capcom کاراکتر مورد علاقه خودم مستپا ..بود که ما بهش میگفتیم مصطفی ..یه کلاه سرش بود ..بازیش بزن بزن به تمام معنا بود همزمان میشد سه کاراکتر بازی کنن ..یه کلید پشت کابین بود برای تعویض بازی معمولأ چند تا بازی توش بود ..با سکه های مخصوص خودش اجرا میشد با حر سکه میشد 15 دقیقه بازی کرد البته بستگی به game over شدن داشتB-( ..اگه حرفه ای بودی میشد با یک سکه تا آخرش برد. ..چه زود گذشت یادش بخیر ..:-<
View attachment 81295

View attachment 81296

View attachment 81297

View attachment 81298
تا اونجا که من میدونم دستگاه های آرکید در ایران کمیاب و نایاب بودن. حالا شما تو کدوم محله ای بودی که فقط تو یه کلابش 4تا کابین داشته! :D

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
تا اونجا که من میدونم دستگاه های آرکید در ایران کمیاب و نایاب بودن. حالا شما تو کدوم محله ای بودی که فقط تو یه کلابش 4تا کابین داشته! :D

دوست عزیز من ساکن کرمانشاه هستم ..تازه سه تا کلوپ تو محله مون بود که داشت ..سال 79 ..بازیهاش مختلف بودن با کلید پشت
کابین بازی تعویض میکردم ..معمولأ این بازیها بود ..final fight ..warriors of fate ..معروف به افسانه سه برادر .cadillac ..وغیره
یادش بخیر....

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
flicky-02.png

Flicky

لعنتی یه خرده طول کشید تا پیداش کنم. بخاطر استایل گرافیکی همش فکر میکردم روی میکرو داشتمش اما بازی واسه جنسیس هست. :D گول ظاهرشو نباید خورد که گیمپلی فوق العاده اعتیاد آوری داره.

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
تو تهران هم تو سالن انتظار سینماها یکی دوتا بود و توی فروشگاه اتکا خیابون پیروزی سه چهارتا آرکید بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر