FIFA12 Multiplayer PC

سلام

تاپیک مولتی پلیر فیفا12:
بحث در مورد قسمت انلاین بازی
اخبار
پچ ها و مشکلات

pc-fifa12.jpg

نسخه پی سی فیفا12 هیچ فرقی با نسخه کنسولی نداره حتی گرافیک بهتری هم داره!
گیم پلی نسخه پی سی تغییراتی زیادی کرده که در ادامه توضیح میدم!
از خصوصیات مهم بازی برای ما ایرانی ها مسابقات دوستانه هستش که دو نفر با هم مسابقه میدن و یک نفر سرور میشه و دیگری بهش وصل میشه و باعث میشه پینگ خیلی خوب داشته باشیم و بدون لگ بازی کنیم!

دوستانی که اورجینال خریدن اعلام کنند!
----------------------------
ایدی دوستانی که انلاین بازی می کنن:
1-isatis1
2-HRN7
3-eshariat
M4T1N-4
5-alidishdang
6-qozmyox
7-BK-73
8- Moh3N_aXis
9-fabregas1369
alidishdang-10
aliesfenag-11
arya_666-12
gregar010-13
persian_cavalry-15
sirnima68-16
a_110_t-17
12545698-19
ali_pouya-20
alireza67-21
babahamadi-22
bk-73-23
capitanjack99-24
eshariat-25
hossein710-26
hrn7-27
isatis1-28
karimi888-29
mehran_winner-30
mohammadsalar-31
novid7013-32
onlygod29-33
qozmyox-34
saber-d-35
siromid-36
kianoosh76-37
tondar20-38
HAFEZ_H-39
ffaarrhhaadd-40
muhammadzangene-41
42-MALEKY
43-Mehdiiii
44-kparsakia
45-insomniac_nillo
46-oldsam
-------------------------
پست اول اپدیت خواهد شد!

آخرین ویرایش:

nimakarimi95

کاربر سایت
Oct 31, 2011
48
نام
نیما
ینی چقد کم میکنه ، مقدار دیقش برام مهمه...

واینکه چکار کنم هر بار وسط بازی تو head to head seasom دیسکانکت نشم...

برای هر بازی برای من حدود ۱۰ مگ کم میشه جدیدا هم اینترنت سرعتش خیلی پاینه دیسکانکت میشه !

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
سلام
دوستانی که UT بازی میکنن این جریانش چی چرا من نمی تونم دریافت کنم تو اون ساعت باید یک پک گلد بگیرم ؟!!!

به وقت تهران چه ساعتی میشه ؟!!

nimakarimi95

کاربر سایت
Oct 31, 2011
48
نام
نیما
سلام به دوستان

من دوباره FIFA 12 رو از origin زدم دانلود شه دانلود تموم شد زده instaling چقدر طول می کشه تا نصب بشه مگه الان ۳۰ دقیقه است همین طوریه ؟‌؟

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
دوستان چند وقتیه که وسط بعضی بازیا یهو ارور میده که "you're no longer sync with the match" بعد هم که خارج میشه نتیجه ی بازی نادیده گرفته میشه!!
ینی چه من 10 تا زده باشم چه خورده باشم، هــــــیچ!
جالبه اکثرا وقتی اینطور میشه که من جلو هستم :((

آخرین ویرایش:

nimakarimi95

کاربر سایت
Oct 31, 2011
48
نام
نیما
کمک کنید کسی تا حالا با این مشکل روبهرو نشده من ۶.۵ گیگ گذاشتم دانلود شه هیچی به هیچی توی instaling مونده و جلو هم نمی ره !!‌

---------- نوشته در 12:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:35 AM ارسال شده بود ----------

این جا کسی نتش قوی نیست این FIFA رو UP کنه از دست ارور هاش راحت بشیم ؟!؟!؟!؟

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
دوستان من چند روش رو امتحان کردم ولی هر کاری می کنم وقتی از اورجین می خوام برم تو فیفا اول فایل fifaconfing رو میاره بعدشم که play می کنم اصلا به سرورهای EA وصل نمیشه و دقیقا مثل آفلاین می مونه ! لطفا بگید باید چی کارکنم

mahmoudi

کاربر سایت
Nov 21, 2010
220
دوستان چند وقتیه که وسط بعضی بازیا یهو ارور میده که "you're no longer sync with the match" بعد هم که خارج میشه نتیجه ی بازی نادیده گرفته میشه!!
ینی چه من 10 تا زده باشم چه خورده باشم، هــــــیچ!
جالبه اکثرا وقتی اینطور میشه که من جلو هستم :((
دوست من این افراد که اکثرا هم روسی هستند از یک نوع ترینر استفاده میکنند

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
دوستان کسی نیست بدونه مشکل من راه حلش چیه ؟ میرم تو بازی نمی تونه به سرورهای EA وصل بشه . چند روش رو هم امتحان کردم اون روشی که آقای mahmoudi تو وبلاگش گفته بود رو هم رفتم ولی ستاپ تو 99 درصد گیر می گرد. با یه روش دیگه بازی رو شناسوندم 40-50 مگ دانلود کرد ولی باز دوباره وقتی بازی رو اجرا می کنم کلا هیچ قابلیت آنلاینی نداره و به سرورهای EA وصل نمیشه

با ساپورت اورجین هم صحبت کردم یه سری کار بیخود گفت انجام بده که بازم درست نشد :d .

The EA servers are not available at this time ........

آخرین ویرایش:

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
هر کاری بگی کرده بودم از فایروال بگیر تا آنتی ویرویس و تنظیمات خود مودم و ........... . ولی مشکل از یه جای دیگست که نمی دونی چیه :d .

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
یه مشکل عجیب دارم
وقتی بازی میکنم بازی هیچ لگ و دلی نداره
ولی وسط بازی یهو بازی Dc میشه !!!
اعصابمو خورد کرده
کمک کنین

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
دوستانم منم اوریجینال خریدم میتونید راهنماییم کنید بازیو نصب کردم اوریجین رو کجا نصب کنم؟ یعنی میشه بازی رو مثلا درایو d نصب کنم بعد اوریجین هم همونجا بعدش پوشه بازی رو منتقل کنم اوریجین؟

یکی نبود به من کمک کنه این راهنماییی که صفحه 5 هست اصلا کمکم نکرد ( خنگم جون شما!) من بازیو تا جایی که میخواد دانلود کنه میارم بعدش چند بار کپی کردم یه بار تو پوشه خود اوریجین تو درایو d که نصب کردمش یه بار توی origin games اما هربار 6 گیگ میخواد دانلود کنه

---------- نوشته در 01:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:56 PM ارسال شده بود ----------

یکی نبود منو کمک کنه هرجا بازی رو داخل پوشه های مختلف اوریجین میریزم بازم 6 گیگ میخواد دانلود کنه

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
دوستان من بازیو اوریجینال کردم آیدی من : art1373

الان یه مشکل دیگه هست که میگه سرور های ea available نیست این مشکلم از منه؟ یا شما هم این مشکلو دارید؟

---------- نوشته در 11:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

چقدر پست دادم یه نفرم اینجا نیست دوستان حل شد منم آنلاین شدم کسی هستش باهام بازی کنه خیلی عطش گرفتم یه دست بازی کنم ببینم چطوریه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر