PC vs PS3 vs XBOX360

كدام پلتفرم از همه بهتره؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    200

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این از اون تاپیکها هست که آخرش به دعوا و فحش و در نتیجه بسته شدن تاپیک و بر جای گذاشتن چند تلفات منجر میشه. :D

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
هرسه
PC برا RPG و استراتژی و بعضا اول شخص
PS3 برای انحصاری هاش و فوتبال (فایتینک هم جزو این لیسته ولی بنده اهلش نیستم)
باقی بازی ها هرچی میگیرم روی 360 بخاطر کنترلر خوش دستش فقط حیف ماکرو گدا باطری شارژی براش نذاشت خاک به سر :d
هرکدوم نباشه یه گوشش میلنگه فکر کن RPG رو کنسول یا COD با دسته PS3 وای عضابه یا فوتبال با دسته 360 روانی میکنه

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
این از اون تاپیکها هست که آخرش به دعوا و فحش و در نتیجه بسته شدن تاپیک و بر جای گذاشتن چند تلفات منجر میشه. :biggrin1:
شدیدا تایید میشه !
اما من دوست دارم دو تا رو انتخاب کنم اول و فقط PC که باهاش از 5 سالگی بزرگ شدم ! ( البته PC اسباب بازی نیستا :d)
بعدشم که مشخصه دیگه... ONLY 360

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
چه بحث دوستانه ای ... :d
من pc رو انتخاب می کنم ودلیلش هم عقده نداشتن کنسوله و الان هم دارم میسوزم ... :d

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
خب راستش باید منصفانه قضاوت کرد... من به هر سه رای دادم... چون:
1- PC قدرت نا محدودی داره... و برای بازی های Shooter محشره....
2- PS3 با اون بازی های اختصاصیش و سخت افزار خارق العادش... حرف واسه گفتن داره.... (من یه جورایی متعصبانه PS3 رو دوست دارم... اما این تعصب کورکورانه نیست...)
3- Xbox به خاطر ظاهر جذابش و دم دست بودنش... ;)

Mohammadrezasa

کاربر سایت
May 13, 2011
1
اگه مشكل مالي نداري و بخواي هرز چند گاهي سيستمتو بالا ببري قطعا كامپيوتر
ولي اگه ميخواي يه كنسول رديف داشته باشي ps3 چون عملا خيلي قويه و معادل يه سيستم حرفهاي كامپيوتر كارايي داره
من هم ps3 دارم هم xbox هم يه لپ تاپ ميشه گفت اگه عشق استراتژي نباشي خريد كامپيوتر اشتباهه من به شخصه عنوان هاي اختصاصي ps3 رو خيلي قويتر از xbox ميبينم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر