به نظر شما بينpc و x360 و ps3 كدام يك امه نظر بهترند؟

به نظر شما كدام يك بهترند؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    12
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sina_EA

کاربر سایت
Aug 24, 2011
72
نام
سینا
سلام شما بين اين سه كدام را انتخاب مي كنيد؟
لطفا دليل خود را هم بنويسيد:d

• Like
Reactions: koorosh sh

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خوب هر کدوم خوبی‌‌ها و بدی‌های خودشونو دارن. ولی‌ من واسه بیشتر بودن کیفیت بازی‌های پی‌ سی‌، پی‌ سی‌ رو ترجیح میدم.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
برادر من آخه این چه تاپیکیه که ایجاد کردید؟تاپیک بوی خون میده(فکر نکنم جای تاپیک هم درست باشه)، البته اگر اعضا نظرات خودشون رو بنویسند هیچ مشکلی ایجاد نمیشه، ولی متأسفانه این روزها منطق یکم کمیاب شده.
از نظر خودم pc شاه همه پلت فرم‌هاست، چون همیشه رو بورس بوده، هست و خواهد بود.چون من به کیفیت بازی و راحت بودن هنگام بازی کردن اهمیت میدم پس pc رو ترجیح میدم.
کلماتی کلیدی و جملات نابی که به حول و قوه الهی تو این تاپیک مشاهده خواهیم کرد: از این قرار هست:HAlO، GEARS OF WAR، FORZA، UNCCHARTED، GT5، GOD OF WAR3، NVIDIA، شما برو با همون کینکتت حال کن(به عبارتی برو همون ببرت رو ناز کن:d)، شما برو با همون بستنی قیفیت حال کن، شما برو با بخاریت خودت رو گرم کن، من میرم با یه دونه انحصاری خودم حال میکنم تو هم برو با... ، پیش فروش رو داری، عجب امتیازاتی گرفته، بنیان گذار fps میدونی چیه؟، بهترین گرافیک این نسل رو دیدی؟... ، اصلاً میدونی کنسول چیه؟، اصلاً تا حالا تو عمرت بازی کردی؟، LOL ترین تاپیک رو دیدید؟!، این آخرین پستم بود، جملت به درد امضام میخوره:)) و واژه‌ها و جملاتی از این دست.

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
از نظر تنوع گیم پلی استیشن ..
از نظر کیفیت ساخت بازی ها پی سی
اگر دو مورد بالا وجود نداشته باشه ایکس باکس :d

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
هیچ وقت نمیشه که نظر ها در رابطه با این موضوع به نتیجه بریسه
اما من از بچه گی تا وقتی که بمیرم دست از خرید کنسول برای بازی هایم برنمیدارم(مخ نوادگان و بچه های من رو نزنید چون بعد مرگ براشون نامه میگذارم)
به چند دلیل...
1.کنسول فقط برای بازی ساخته شده و تمام
2.کنسول از کنترلر مخصوص خودش پشتیبانی میشود که کار با ان ساده تر است(مخصوصا در نسل حاضر و برای من)
3.مشکلاتی مثل سختی نصب بازی ، دشواری کار با کیبورد خرید دستگیره ی اضافه برای کامپیوتر ، کمبود حجم برای نصب بازی جدید ، مشکلات گرافیکی برای بالا اوردن برخی بازی ها (اون هایی که سیستم خفن ندارن) ، خرابی زود به زود کارت گرافیکی و کلا کارت هاا!! و تعمیر یا تعویض انها (مثل دوستم که سیستم خفن داشت) {قابل توجه به نکته اول من}
4.اگه pc ده برابر کنسول هم نسلش بشه باز هم بازی ها به صورت مولتی پلتفرم منتشر میشه (به جز بازی های انحصاری!!)
5.کنسول ها (به خصوص از ps2 به بعد) از سنسور های حرکتی نیز استفاده میکنند.
6.روند بازار همیشه با کنسول باز ها میچرخیده نه pc باز های بنده خدا >!!!!:-/ (نون تو کنسوله)
7.توی pc نمیشه که 4 بازی کن بایک دیگر به صورت اف لاین بازی کنند و لذت ببرند.
کلا کنسول بهتره .. حالا مهم نیست که ps3 باشه یا xbox360 به هر حال لذت بازی با کنسول رو نتوانسته هیچ pc ای به ما بده
اما کلا pc پسر خوبیه اما هیچ وقت به چشم بازی کردن با pc بهش نگاه نکردم . اما باز هم بستگی به دوستان بازی خور گرامی داره اگه حق دارم نظر بدهید برادران

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر