گیم سرور های آسیاتک (چه بازی دوست داری آنلاین شه ؟)

سلام بچه ها
شرکت آسیاتک تصمیم گرفته که سرور بازی های آنلاین راه اندازی کنه ;;)
تا الان 2 تا از سرورهای اون راه اندازی شدن که اسم و آی پی شونو قرار میدم اگه دوست داشتین برین داخل سرور
1- کانتر استرایک 1.6 : 10.8.101.18:27015
2- کانتر استرایک سورس : 10.8.101.18:27000
- سرور بازی دنیای وارکرفت (World Of Warcraft) هم داره راه اندازی میشه و آی پی شو بعد از راه اندازی همینجا اعلام میکنم
هدف از ایجاد این تاپیک اینه که میخوام بدونم چه بازی دیگه ای دوست دارین سرور آنلاین داشته باشه تا بتونین با پینگ پایین و راحت با دوستای ایرانیتون بازی کنین b-)
فقط قبل از اینکه اسم بازی رو بگین حواستون باشه که اولا بازی جذاب باشه .دوما بازی رو بچه های ایرونی داشته باشن و یا اگه ندارن حجمش برای دانلود کم باشه
منتظر نظراتتون هستیم
...
ویرایش 1 :
1- برای نحوه بازی کردن در کانتر استرایک 1.6 به سایت پرشین گیم سر بزنید.
دانلود بازی - دانلود پچ نسخه 21 - دانلود آنتی چیت
{نکته : برای بازی آنلاین به هر 3 فایل بالا نیاز است}
2- برای دریافت بازی کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید(نسخه کامل 64 - فایل تورنت [تست شده]) و یا برای دریافت پچ جدید (نسخه 64) کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید.
{ نکته : در صورت مشاهده خطای "Some files could not be created" آن را رد کنید و پچ کامل نصب شده است . برای تغییر نام خود ,در داخل پوشه ی کانتر استرایک فایل rev.ini را باز کرده و خط PlayerName=aviara.ro را پیدا کرده و با تعییر aviara.ro نام خود را تغییر دهید. }

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SOLY

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
سرور های orginal اول ازشون استقبال میشه اما کم کم همه یادشون میره . بنده تجربه دارم ، این کار رو با سرور های COD4 کردیم که بیشتری player هارو فکر کنم بعد cs داشته باشه ، کلا در روز 30 نفر میومدن و میرفتن . این برای بازی cod4 که cdkey اون 12-13 تومنه ، چه برسه به بقیه بازی ها که از 20 تومن تا 60تومن هست .

خلاصه بگم سرور های org فایده ای ندارند مگر با تعداد slot کم مثل 12-14 که public معمولا باید بالا 16slot باشه .

در اخر ، لازم نیست شما سرور مجانی به کسی بدید ، چون بعد یک مدتی وظیفه میشه . هرکی هر سروری میخواد بش بفروشید ، خلاص
دوست عزیز وقتی سرور کرک COD4تو ایران هستش معلومه از سرور اورجینال بازی که باید CD-KEYهم بخری استقبال نمیشه.
ولی BF BC2تعداد زیادی بازیکن ایرانی داره و سرور کرک هم نداره در نتیجه همه میرن سراغ سرور اورجینال.
بعدشم وقتی دوستان ببینن BF BC2تو ایران سرور داره و تعداد بیشتری جذب بازی میشن.
بعدشم همین الان COD4سرور کرک داره تو ایران و کسی لنگ سرور نیست.
اون زمان که ما اینکارو کردیم ، تمام سرور های کرک رو بستیم .
شما هم از چیز هایی که در موردشون اطلاعات داری صحبت کن . کسی مگه گفت تو ایران سرور نیست ؟ الان مثلا همه سرور کانتر میزنند ، مگه سرور دیگه ای نیست ؟
شما 2min بیا سرور COD ایران ، لگ که هیچی ، تازه از 7روز هفته ، 3روزشم off e
cod4 هم بازی ممنوعی هست ، کافیه یکی report بده تا تمام سرور ها بسته بشه . مثل بازی BF3 که در اینده ممنوع خواهد شد.

منم نگفتم سرور بزنند در راه خدا ، گفتم هرکسی میخواد بخره و اینم به کسی مربوط نیست که چه برای چه بازی سرور میخره .

بعضی از دوستان طوری جبهه میگیرند که انگار با قطحی سرور مواجه شدند و الان یک نفر میگه فقط یک سرور میتونید داشته باشید و افرادی هم به خودشون اجازه میدن نتیجه گیری های خفن برای خودشون بکنند .
دوست گرامی چرا ناراحت میشید؟
بنده اصلا قصد بحث و جدل ندارم با شما.
اصلا زدن سرور اورجینال اونم BC2تو ایران هفت خان رستم داره و اصلا به راحتی COD4نیست.
من هم دوست دارم مثل بقیه سرور COD4خوب در ایران داشته باشیم و تقریبا همیشه UPباشه.
بگذریم.
به هر شکل اسیاتک باید تصمیم بگیرند چه سروری افتتاح کنند.
مسلما هم سرور COD4براشون راحت تر خواهد بود تاBC2!
بنده ناراحت نشدم و دقیقا هم طبق عقیده شما حوصله بحث کردن با کسی ندارم

صرفا خواستم که روشن سازی کنم که عده که همیشه به فکر خودشون هستند یکم به خودشون بیان ...
StarCraft II
بازی بسیار زیبا و به غایت جذاب.

پینگ سرور هارو دیدم برای بازیکنای ایرانی بسیار خوبه.

فقط اگر میشد واسطی بشید بین بازی بازای ایرانی و سرور های خارجی تا با پینگ کمتر بشه با سرورهای خارجی هم بازی کرد خیلی خوب میشد.
سرور های sc2 تحت انحصار خود کمپانی سازنده هست . و بازی هم طوری نیست که کسی سرور بتونه بسازه

دوستانی که میگن نمایندگی سرور های EA و... رو بگیرید ، امکانش وجود نداره ، ایران الان از هر جهتی تحریمه و یک شرکت انگلیسی نمیاد اجازه کاری رو به شما بده که به صورت انحصاری به بعضی جاها داده .
در هر صورت اگر یک مکاتبه ی رسمی با بعضی server distributorها نه لزوما EA به طور حقوقی صورت بگیره ضرری نداره حداقل جوابشون رو admin عزیز حتی اگه منفی بود برامون بنویسن ممنون میشیم، مخصوصا میدونم روس ها بیشتر راه میان با ما اگه بشه با شرکت هاشون مکاتبه کرد، همه ی این بستگی به توانایی و همت admin محترم server داره.
اونا اجازه دادن فایل های سرور جهت run کردن روی dedicated سرور رو به دیگران ندارن و اگر اینکار رو بکنن باعث میشه دیگه حتی سرور های خودشونم نتونن بفروشن
کسی نگفت قراره زیر آبی بریم، صحبت از نمایندگی هست اگر می گی نمایندگی هم نمیشه منبعت کجاست؟ link بده قوانین رو ما هم بخونیم.
در ضمن جناب server admin محترم ،مدیر سایت game-ir.com هم در روسیه هستن و احتمال زیاد کمکمون میکنن اگه بخوایم ازشون.
شما گویا نمیگیری من چی میگم . منم مگه گفتم میخوای زیر ابی بری ؟

صحبت بنده اینه که ایران چند ساله که زیر شدید ترین تحریم ها هست و انجام یک سری معامله مابین شرکت های ( در صورتی که پول هم جابه جا بشه) ممنوع هست .
در اینجا هم این شرکت ها نمایندگی ندارن که اوضاع رو بررسی کنند . شما فکر میکنی به این سادگی هست که ایمیل میزنی به EA میگی اقا میخوایم سرور بزنیم اونم میگه چشم بفرمایید .
کلی مسائل هست بررسی میکنند ، مثل گیمینگ انلاین اون منطقه ( که مثلا همین BF3 تو ایران ممنوع هست و بسیاری از بازی های دیگه مثل COD4 ) . وضعیت مالی اون شرکت در ضمینه گیمینگ ، فروش سالیانه که از سرور های بازی های دیگه داره . شرایط قیمت ( اینجا یک dedicated server برای راه اندازی سرور گیم با کمترین چیزا حدود 400 تومنه ، توی خارج با بهترین امکانان ، 100-200 تومنه ).
ما از داخل حمایت نمیشیم بعد انظار دارید یک شرکت انگلیسی یا اروپایی بهتون نمایندگی سرور گیم بده ؟ LOLed
دلیلی هم نمیبینم بهتون لینک بدم ، خیلی برات مهمه یکم اوضاع برای خودت بسنج که ببینی چی میگم
اگر این چیزا به همین سادگی بود الان خیلی چیزا درست شده بود . سرور گیم پیشکش ...

اگر هنوز قانع نشدی دیگه مشکل از یک جای دیگس ...
اول خواستم یه جواب طولانی بنویسم دیدم ارزششو نداره خود ملت بالا رو نیگا میکنن بررسی می کنن بعدا اون جواب مشکلت یه جای دیگس آخر متنت یه چیزیه اینجا جاش نیست، ولی خوب الان که می بینم سیخ نشستی هرکی صحبت از original server میکنه شروع میکنی به حمله کردن میفهمم مشکل تو یه جای دیگس، هر موقع با استناد به جملات ثبت شده توی یه قرارداد یا یه web page یا یه مکاتبه با شرکت ها صحبت کردی به اون میگن سند و مدرک واگرنه داستان نویسی رو همه بلد هستن این جا و مشکلی رو حل نمیکنه.

آخرین ویرایش:

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
اول خواستم یه جواب طولانی بنویسم دیدم ارزششو نداره خود ملت بالا رو نیگا میکنن بررسی می کنن بعدا اون جواب مشکلت یه جای دیگس آخر متنت یه چیزیه اینجا جاش نیست، ولی خوب الان که می بینم سیخ نشستی هرکی صحبت از original server میکنه شروع میکنی به حمله کردن میفهمم مشکل تو یه جای دیگس، هر موقع با استناد به جملات ثبت شده توی یه قرارداد یا یه web page یا یه مکاتبه با شرکت ها صحبت کردی به اون میگن سند و مدرک واگرنه داستان نویسی رو همه بلد هستن این جا و مشکلی رو حل نمیکنه.

شما الان مثل کودکان خردسال میخوای نشون بدی که کم نمیاری ، از چیز هایی اطلاعی نداری و فکر میکنی کاملا حرف درستی میزنی ،
بنده با admin سایت e-s.se که یکی از بزرگترین ارائه دهنده های سرور تو سوئد هست صحبت کردم و تمام چیز هایی که میگم عینا نکته هایی هست که ایشون بمن گفتن ، و دلیلی هم نمیبینم بخوام مکالمه شخصی خودمو به عنوان مدرک اینجا بذارم .

شما هم با دریای اطلاعات خودت ، سعی کن بقیه رو هم بی نصیب نکنی

شما هم گویا وضع مالیتون خیلی خوبه ، بشینید گیم original بخرید و برای همه سرور orginal بزنید ، البته یادتون نره که ایران زندگی میکنید .

خوش باش رفیق

آخرین ویرایش:

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
شما الان مثل کودکان خردسال میخوای نشون بدی که کم نمیاری ، از چیز هایی اطلاعی نداری و فکر میکنی کاملا حرف درستی میزنی ،
بنده با admin سایت e-s.se که یکی از بزرگترین ارائه دهنده های سرور تو سوئد هست صحبت کردم و تمام چیز هایی که میگم عینا نکته هایی هست که ایشون بمن گفتن ، و دلیلی هم نمیبینم بخوام مکالمه شخصی خودمو به عنوان مدرک اینجا بذارم .

شما هم گویا وضع مالیتون خیلی خوبه ، بشینید گیم original بخرید و برای همه سرور orginal بزنید ، البته یادتون نره که ایران زندگی میکنید .

خوش باش رفیق

مرسی که دقیقا از سبک جملاتی استفاده میکنی که قضاوت در موردت رو واسه همه آسون میکنی، کارمو راحت کردی رفیق ;)

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین

خوش باش رفیق

آقای محترم فکر نکن اینجا همه کاره ای به بقیه دستور میدی که چی کار کنن خدتو خدای عالم می دونی . شما که هیچ سر رشته ای از بازی اورجینال نداری بی خودی واسه بچه ها تعیین تکلیف نکن و سرت تو کار خودت باشه . بزار بقیه کار خودشون رو بکنن. شما برو همون counter,cod تو بازی کن و راجع به بچه هایی که اینجا بتل بازن تعیین تکلیف نکن.خیلی از ماها 2 سال همه بازی هارو ارجینال بازی می کنیم . راجب به چیزی که ازش نمی دونی صحبت نکن . همین شماهایین که باعث می شین گیمرهای ایرانی افت کنن با این نظراتتون.... بازی battle 3 هم اگه سایتش ***** شه با دو تا ایمل به EA باعث می شه اونا برامون سایتایی شبیه battllog بسازن که ایرانیا بتونن بازی کنن . یا یک update مخصوص ایرانیها بدن بیرون که تو بازی server browser داشته باشه و ایرانی ها مشکلی نداشته باشن پس جوش مارو نخرین . انقدر دارین می گین همه جا battle 3 ***** میشه که آخر سر ***** کنن پس مقصر خودتونین انقدر نیاین قضیرو همه جا جدی کنین که آخر سر خودشون ***** کنن.............

AsiaTech

کاربر سایت
Sep 8, 2011
15
نام
آسیاتک
برای راه اندازی سرور اورجینال نیازی به اجازه گزفتن از کمپانی خاصی نیست
فقط EA بازی bfbc2 فایل های ساخت سرورش رو محدود کرده و فقط به بعضی شرکت ها میده که اونم باز امکان کرک شدن رو داره و میشه سرور اورجینالش رو داخل ایران راه اندازی کرد
موردی که در حال حاضر وجود داره اینه که سرور ها اینترانت هستند و دارم سعی میکنم اجازه ی اینترنتی شدن رو بگیرم
لطفا بحث رو به انحراف نکشید
ممنون

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
فقط EA بازی bfbc2 فایل های ساخت سرورش رو محدود کرده و فقط به بعضی شرکت ها میده که اونم باز امکان کرک شدن رو داره و میشه سرور اورجینالش رو داخل ایران راه اندازی کرد
موردی که در حال حاضر وجود داره اینه که سرور ها اینترانت هستند و دارم سعی میکنم اجازه ی اینترنتی شدن رو بگیرم
ممنون
با تشکر از پیگیری شما ولی نکته ای که هست اینه که bfbc2 Server یک بار قبلا کرک شد و server در server browser داخل بازی لیست میشد و میشد استفاده کرد ولی این برای مدت کوتاهی بود و بعدش EA با راه اندازی یک white list که شامل ipهای serverهای مجاز هست کاری کرد که دیگه اون قبیل serverها تو لیست server browser نیان و تا الان هم کسی نتونسته دوباره به سبک جدیدی کرک کنه بنابراین هنوز غیر از راه انداختن original server راه دیگه ای وجود نداره.

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
خب اول سلام ، قبل از هر چیز میخواستم بهتون یه هشدار بدم که دارین میگین سرور های اینترانتی هستند ، نشون میده که تا حدودی به مسائل آشنا هستین . اول یه مقدارکی خودمو معرفی میکنم ، بچه های اینجا تا حدودی میشناسن منو ، کارم گیم سرور هست و توی این زمینه شاید چند سالی باشه که حرفه ای دارم فعالیت و کار میکنم . اول یه چیزی بگم که کاری که شما انجام دادید بالغ بر زدن این تاپیک ، یه کار خیلی مسخره و خنده داری هست ، به چند دلیل ، ( البته شما مقصر نیستید ، آشنا نیستید و نیستند ) یکی از دلایل واضح‌ــش اینه که کودکی که دیروز رفته CDKEY ــه AC رو خریده ، اومده میگه سرور AC بزنید :)) ، یا بچه های یه مقدار حرفه ای تر ، اومدن میگن سرور BC2 بزن . خب ، یکم بحث مسخره شد همین الان :) ، به نظرم بهتر بود شما یه پرس و جویی از بچه های معتبر همین انجمن میکردید ، ببینید چه کسانی میتونن در این باره کمکتون کنند . چه بازی هایی توی بورس هست ، مشکلات ، مسائل و .. چگونه هست . با توجه به اینکه سرور ها فقط صرفا ران کردنشون مهم نیست ، چیزی که خیلی مهمه Tweak و کانفیگ سرور ها هست که نیاز به تخصص داره و مطمئنا اگر تازه کار باشین توی این زمینه ، باید از یک نفر کمک بگیرید ، بچه های معتمد زیادی داخل انجمن هستند که کم و بیش به این تخصص ها آشنایی دارن . کلا ، چیزی که دارم بهتون میگم اینه که ، اول شما باید 2 تا کارت شبکه و 2 رنچ آی پی مختلف برای سرور هاتون تهیه کنید . به چند دلیل ، یکیش پلیر های CS هستند که بصورت خیلی ناشیانه سرور هارو DDOS میکنند . با یه کانفیگ متوسط فایروال میشه جلوی این کودکان رو گرفت ، اما خب مطمئنا متوقف نمیشن و باز هم به روش های مختلف اذیت خواهند کرد . که خب ، تنها راهی که میشه ارائه داد ، سرور های اینترانتی با آی‌پی های این‌وَلید هست که نوکشون رو از بیخ قیچی میکنه و اون کودک تر هاشون هم که درک و فهم درستی ندارند با ثبت آی پی داخل کشورشون به عنوان اتک کننده میشه پرونده تشکیل داد و در بخش جرائم سایبری پیگیری کرد . این یه مورد ، مورد دوم سرور هایی هستند که بند ویت به نسبت زیادی مصرف میکنند . به دلیل اینکه مخابرات شاداب کشور ، محسابه ی ترافیک داخلی و خارجی نداره . بصرفه ترین راه اینه که این سرور اینترانتی راه اندازی بشه ، به این دلیل که مشکلی از لحاظ FPS و موارد دیگه ایجاد نمیکنه و از لحاظ پینگ تایم هم بهتره . سوم اینکه ، سرور های COD که بند ویت خیلی کمی مصرف میکنند و در سرور های اینترانتی بخاطر محدودیت شبکه از طرف مخابرات ( Frame Per Second Limit ) روی سرور های اینترانتی اصلا با کیفیت مطلوبی قابل اجرا نیستند و راه حلی هم نداره . حدود 4 ماه روی این قضیه کار کردم و مشکل کامل از طرف پروایدر این پهنای باند هست و این سرور ها که طرفداران بسیار زیادی هم دارن ، باید روی آی‌پی های ولید اجرا بشه و مسائل دیگه که خب ، اگر دوست داشتید ، میتونین باهام تماس بگیرید تا بیشتر شرح بدم ..

پ.ن : اون دوستانی که حرف از مذاکره و نمایندگی و اینا زدن ، خیلی از ماها قبل از اینکه این افکار به فکر شما خطور کنه ، حتی قبل از انتشار بازی تلفنی با نمایندگی های آمریکایی ، اروپایی و آسیایی این شرکت ها صحبت کردیم . به دلیل تحریمات این کار " عملا " غیر ممکنه . مگر اینکه این بازی ها لانچر های سالمشون لیک بشه .

موفق باشید :)

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
خب اول سلام ، قبل از هر چیز میخواستم بهتون یه هشدار بدم که دارین میگین سرور های اینترانتی هستند ، نشون میده که تا حدودی به مسائل آشنا هستین . اول یه مقدارکی خودمو معرفی میکنم ، بچه های اینجا تا حدودی میشناسن منو ، کارم گیم سرور هست و توی این زمینه شاید چند سالی باشه که حرفه ای دارم فعالیت و کار میکنم . اول یه چیزی بگم که کاری که شما انجام دادید بالغ بر زدن این تاپیک ، یه کار خیلی مسخره و خنده داری هست ، به چند دلیل ، ( البته شما مقصر نیستید ، آشنا نیستید و نیستند ) یکی از دلایل واضح‌ــش اینه که کودکی که دیروز رفته CDKEY ــه AC رو خریده ، اومده میگه سرور AC بزنید :)) ، یا بچه های یه مقدار حرفه ای تر ، اومدن میگن سرور BC2 بزن . خب ، یکم بحث مسخره شد همین الان :) ، به نظرم بهتر بود شما یه پرس و جویی از بچه های معتبر همین انجمن میکردید ، ببینید چه کسانی میتونن در این باره کمکتون کنند . چه بازی هایی توی بورس هست ، مشکلات ، مسائل و .. چگونه هست . با توجه به اینکه سرور ها فقط صرفا ران کردنشون مهم نیست ، چیزی که خیلی مهمه Tweak و کانفیگ سرور ها هست که نیاز به تخصص داره و مطمئنا اگر تازه کار باشین توی این زمینه ، باید از یک نفر کمک بگیرید ، بچه های معتمد زیادی داخل انجمن هستند که کم و بیش به این تخصص ها آشنایی دارن . کلا ، چیزی که دارم بهتون میگم اینه که ، اول شما باید 2 تا کارت شبکه و 2 رنچ آی پی مختلف برای سرور هاتون تهیه کنید . به چند دلیل ، یکیش پلیر های CS هستند که بصورت خیلی ناشیانه سرور هارو DDOS میکنند . با یه کانفیگ متوسط فایروال میشه جلوی این کودکان رو گرفت ، اما خب مطمئنا متوقف نمیشن و باز هم به روش های مختلف اذیت خواهند کرد . که خب ، تنها راهی که میشه ارائه داد ، سرور های اینترانتی با آی‌پی های این‌وَلید هست که نوکشون رو از بیخ قیچی میکنه و اون کودک تر هاشون هم که درک و فهم درستی ندارند با ثبت آی پی داخل کشورشون به عنوان اتک کننده میشه پرونده تشکیل داد و در بخش جرائم سایبری پیگیری کرد . این یه مورد ، مورد دوم سرور هایی هستند که بند ویت به نسبت زیادی مصرف میکنند . به دلیل اینکه مخابرات شاداب کشور ، محسابه ی ترافیک داخلی و خارجی نداره . بصرفه ترین راه اینه که این سرور اینترانتی راه اندازی بشه ، به این دلیل که مشکلی از لحاظ FPS و موارد دیگه ایجاد نمیکنه و از لحاظ پینگ تایم هم بهتره . سوم اینکه ، سرور های COD که بند ویت خیلی کمی مصرف میکنند و در سرور های اینترانتی بخاطر محدودیت شبکه از طرف مخابرات ( Frame Per Second Limit ) روی سرور های اینترانتی اصلا با کیفیت مطلوبی قابل اجرا نیستند و راه حلی هم نداره . حدود 4 ماه روی این قضیه کار کردم و مشکل کامل از طرف پروایدر این پهنای باند هست و این سرور ها که طرفداران بسیار زیادی هم دارن ، باید روی آی‌پی های ولید اجرا بشه و مسائل دیگه که خب ، اگر دوست داشتید ، میتونین باهام تماس بگیرید تا بیشتر شرح بدم ..

پ.ن : اون دوستانی که حرف از مذاکره و نمایندگی و اینا زدن ، خیلی از ماها قبل از اینکه این افکار به فکر شما خطور کنه ، حتی قبل از انتشار بازی تلفنی با نمایندگی های آمریکایی ، اروپایی و آسیایی این شرکت ها صحبت کردیم . به دلیل تحریمات این کار " عملا " غیر ممکنه . مگر اینکه این بازی ها لانچر های سالمشون لیک بشه .

جمله ی دوم که صریحا گفته این topic مسخره هست، یک توهین مستقیم اولا به کاربر محترمی هست که thread رو ایجاد کرده و بعد تمام دوستان عزیزی که با رعایت ادب و بی ادعا در بحث شرکت می کنن، وقتی با توهین و تحقیر دیگران کلامت رو شروع می کنی بقیه ی حرفت حتی اگه دانشمند هم باشی ارزشش رو از دست میده و مسلما به تعداد کافی افرادی هستن که این اطلاعاتی که میگی رو داشته باشن که اگرم نداشته باشن با یه جستجوی باقالی مثلا تو گوگل یه دست میارن پس اینا آدمو به یه تحفه ی نطنز تبدیل نمیکنه که شبانه بیان با هلیکوپتر بدزدنت ببرن واسه امنیت اطلاعات شبکه های دولتی کار کنی.

آخرین ویرایش:

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
آقای محترم فکر نکن اینجا همه کاره ای به بقیه دستور میدی که چی کار کنن خدتو خدای عالم می دونی . شما که هیچ سر رشته ای از بازی اورجینال نداری بی خودی واسه بچه ها تعیین تکلیف نکن و سرت تو کار خودت باشه . بزار بقیه کار خودشون رو بکنن. شما برو همون counter,cod تو بازی کن و راجع به بچه هایی که اینجا بتل بازن تعیین تکلیف نکن.خیلی از ماها 2 سال همه بازی هارو ارجینال بازی می کنیم . راجب به چیزی که ازش نمی دونی صحبت نکن . همین شماهایین که باعث می شین گیمرهای ایرانی افت کنن با این نظراتتون.... بازی battle 3 هم اگه سایتش ***** شه با دو تا ایمل به EA باعث می شه اونا برامون سایتایی شبیه battllog بسازن که ایرانیا بتونن بازی کنن . یا یک update مخصوص ایرانیها بدن بیرون که تو بازی server browser داشته باشه و ایرانی ها مشکلی نداشته باشن پس جوش مارو نخرین . انقدر دارین می گین همه جا battle 3 ***** میشه که آخر سر ***** کنن پس مقصر خودتونین انقدر نیاین قضیرو همه جا جدی کنین که آخر سر خودشون ***** کنن.............

دوست بلبل زبون جواب شمارو MAFIA3 داد . لازم نیست چیز دیگه ای بهت بگم

فقط اینم بگم که اقای ارجینال باز ، بنده 80% بازی های PCایم ORG هست و همین بازی که خودتون رو براش دارید میکشید هم preorder کردم :)

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
ممنون

البته اگه سرور برای Black Ops هم بتونید بگیرید خیلی خوبه! ایرانی زیاده!

من که میدونم اصلا امکان پذیر نیست و اینا همش دلخوشی ـه بیخودی ـه!

آخرین ویرایش:

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین
من صفحه های قبل رو نخوندم ولی COD MW2 هم خوبه ایرانی پایه زیاد هست

کسایی که می گن سرور mw2 بزنین بازی که کرک شده و هر کسی می تونه سرور بزنه چه فایده ای داره همین الان نزدیک 20 تا سرور تو ایران واسه این بازی هست برید سرورایی بزنین که سروری تو ایران نداشته باشه مثل Battlefield Badcompany 2 ,Battlefield 3 بزنین . لطفا بحث رو اینجا به انحراف نکشین . هر کی سرور COD خاست بخره می تونه به آقای Mafi بره بگه . لطفا نیایین اینجا از بازی هایی که 10 تا سرور داخلی دارن بیایین بگین سرور بزنن...................

---------- نوشته در 04:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:25 PM ارسال شده بود ----------

در مود سرورهای اورجینال خیلی از ماها که اومیدم قبلا با کمپانی EA صحبت کردیم . همچین امکاناتی نداشتیم امکاناتی که الان در دست رسمون هست . شرکت isp آسیاتک می تونه با پهنای باند و امکاناتی که داره با کمپانی ها صحبت کنه و این کارو برای اولین بار عملی کنه . شما در نظر بگیرین که این برای اولین باره که یک isp تو کشور داره همچین کاری می کنه و همه ی امکانات و شرایط رو محیا کرده . پس بیاین همه حمایت کنیم ازشون و جبهه ی مخالف نگیریم .

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
امیر جان ، شما امکانات نداشتی ، من و همکاران دیگم داشتیم :) ، شدنی نیست . یکی از همکاران خوبمون که همتون هم میشناسینش Lovelife هم تلفنی با GameServers.com صحبت کرده بود . قبول نمیکنند . به هیچ نحو ، ما هر تعداد سرور و پهنای باند این شرکت ها طلب کنند در اختیارشون میزاریم . اما مسئله چیز دیگست . بعد اینکه آسیا تک نه تنها اولین ISP نیست ، بلکه آخریشونه ، اولین بار پارس آنلاین ، بعد شاتل و بعد هم ISP های کوچک تره دیگه شروع به این کار کردن و الان خیلی کار جدیدی انجام ندادن ، بازم دستشون درد نکنه :)

پ.ن : من خودم چندین تا سرور Ded خارج از کشور دارم ، پنل هم داخل تمامی سایت های گیم سرور دارم و یه جورایی نمایندگی ایرانشون هستم . بچه هایی که خرید کردن اطلاع دارند ، حداقل از 0 ، پیشنهاد اینجور چیزا رو بهشون ندادیم :)

جمله ی دوم که صریحا گفته این topic مسخره هست، یک توهین مستقیم اولا به کاربر محترمی هست که thread رو ایجاد کرده و بعد تمام دوستان عزیزی که با رعایت ادب و بی ادعا در بحث شرکت می کنن، وقتی با توهین و تحقیر دیگران کلامت رو شروع می کنی بقیه ی حرفت حتی اگه دانشمند هم باشی ارزشش رو از دست میده و مسلما به تعداد کافی افرادی هستن که این اطلاعاتی که میگی رو داشته باشن که اگرم نداشته باشن با یه جستجوی باقالی مثلا تو گوگل یه دست میارن پس اینا آدمو به یه تحفه ی نطنز تبدیل نمیکنه که شبانه بیان با هلیکوپتر بدزدنت ببرن واسه امنیت اطلاعات شبکه های دولتی کار کنی.

8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر