PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

saeed-10

کاربر سایت
Jan 5, 2012
27
نام
سعید
دوست بزرگوار ٬چه مشخصاتی میخواهی تا بدهم . دستگاه من 3004 با اپدیت 6.35 proA و9gاست اگه چیز دیگه ای می خواهی تا بدهم . هک دائم که نمیشه فقط میخوام کاستوم را عوض کنم . تو یه پست دیدم که شما گفته بودید میشه اینکار را کرد . اکه میشه لطفا روشش را بگید . ضمنا pspident واکثر برنامه ها را اجرا نمی کنه.قبلا تو یه pspدیگه pro-b3 6.35 را داشتم و هیچ مشکلی با بازیها و اکثر برنامه ها نداشتم.اگه بشه میخوام این را هم بکنمpro-B .ممنونم

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوست بزرگوار ٬چه مشخصاتی میخواهی تا بدهم . دستگاه من 3004 با اپدیت 6.35 proA و9gاست اگه چیز دیگه ای می خواهی تا بدهم . هک دائم که نمیشه فقط میخوام کاستوم را عوض کنم . تو یه پست دیدم که شما گفته بودید میشه اینکار را کرد . اکه میشه لطفا روشش را بگید . ضمنا pspident واکثر برنامه ها را اجرا نمی کنه.قبلا تو یه pspدیگه pro-b3 6.35 را داشتم و هیچ مشکلی با بازیها و اکثر برنامه ها نداشتم.اگه بشه میخوام این را هم بکنمpro-B .ممنونم

آخه 6.35 اصلا فیرمور جالبی نیست، با این مشخصات که شما گفتی به نظر من بهترین کار اینه 6.60 بریزی و کپی موقت کنی و راحت استفاده کنی.
آخه وقتی 6.60 مطمئنا از 6.35 بهتر هست و 6.35 دائم هم نیست که بگیم یه مزیت داره نسبت به 6.60 آخه واسه چی اصلا رو 6.35 بمونی؟ حالا میخواد ProA باشه یا ProB

saeed-10

کاربر سایت
Jan 5, 2012
27
نام
سعید
سلام دوست عزیز ٬ اگه راهی داره لطفا به من بگو . حداقل یه چیزی که یاد میگیرم . می خوام ببینم این کار شدنی هست یا نه ؟
خواهشا‌ یکی کمک کنه قول میدم که 6.60 بریزم .

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
من یه دونه psp مدل 2004 دارم به 6.60 آپدیت کردم حالا می خواستم بدونم میتونم هکش رو دائم کنم یا نه ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

07633479189625204616.jpg
[/URL][/IMG]

دوستان اگه ممکنه منو راهنمایی کنید. مرسی.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام دوست عزیز ٬ اگه راهی داره لطفا به من بگو . حداقل یه چیزی که یاد میگیرم . می خوام ببینم این کار شدنی هست یا نه ؟
خواهشا‌ یکی کمک کنه قول میدم که 6.60 بریزم .
بله عزیز این کار شدنی هست، تا جایی که یادمه 6.35PRO-B2 هم اومده بود.
فقط کافیه اون دوتا فولدری که الان تو بخش GAME داری (به اسم 635PROUPDATE و 635FastRecovery باید باشه گمون کنم) پاک کنی
بعد بری 6.35PRO-B2 و 6.35PRO-B2 Fast Recovery رو دانلود کنی و بریزی جای اونا (البته بعد از اینکه از حالت فشرده خارج میکنی همون دوتا فولدری که بالا گفتم میشه اسمش بنابراین تعجب نکن چون اسم فولدر ها فرق نمیکنه محتویات توش فرق داره)
بعد برو 6.35PRO-B Updater رو اجرا کن و دکمه مثلث رو بزن تا PRO-A رو پاک کنه
بعد دوباره اجراش کن و این بار ضربدر رو بزن که B2 رو نصب کنه، بعدشم دوباره ازت میخواد که ضربدر رو بزنی
تموم شد.
هر بار هم خاموش کردی Fast Recovery رو بزن که دوباره کپی خور شه

قبلش حتما یادت باشه که شارژ دستگاه بالا باشه و حتما کابل برق وصل باشه که یوقت مشکلی پیش نیاد.
دوستان اگه ممکنه منو راهنمایی کنید. مرسی.
شما چون 088V3 داری نمیتونی روی 6.60 دائم کپی خور کنی
بهتره بری به 6.20 تا بتونی کپی خور دائم داشته باشی

saeed-10

کاربر سایت
Jan 5, 2012
27
نام
سعید
سلام ٬ از راهنماییت ممنونم .ولی من میخوام B3 یا B10 را نصب کنم . ضمنا تا اونجا که یادمهB2 نیومده بود.در کاستومی که من دارم فایل fastrecovery نداره و بجاش Hen و pro A updet داره که اسمش رو تو پست بالا نوشتم .برای نصب proB اول دو تا فایل قبلی رو پاک کنم یا در کنار همونها بریزم ؟
قبلش از کپی خور در بیارم یا نه ؟وقتی مثلث را بزنم و reinstal بکنه همون فبلی نصب نمیشه ؟نظر به اینکه برای هک کردن هر دفعه باید هم Hen و هم proA updat را بزنم ایا اگه از هک درش بیارم باز هم باید فایل pro B را reinstal بزنم یا مستقیما نصبش کنم ؟
دوست عزیز برای ریختن 6.60 شما کدوم رو پیشنهاد میکنید pro B10 یا pro-C (fix3 یا pro-C2 که البته اخری از همه جدیدتره .ببخشید اگه سوالا زیاد شد .

آخرین ویرایش:

geow

کاربر سایت
Oct 17, 2012
87
سلام دوستان یه سوال داشتم
من دوتا psp مدل 1004 که فریمور یکشون 5.00 m33 هست و اون یکی 5.50 هست
میخواستم بدونم میشه هردوشون رو به 6.60 اپدیت کرد و کپی خورشونم دائمی باشه نه موقت
میشه یکی راهنماییم کنه چطوری دستگاه رو از هک دائم فعلی خارج کنم و بعد از نصب فریمور 6.60 اون رو هک دائم کنم
ایا میشه هک دائمش کرد و مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد منظورم بریک هست لطفا یکی کامل راهنماییم کنه

hrithik

کاربر سایت
Feb 2, 2014
3
سلام خدمت دوستان و اساتید
توی پست 1 برای هک دائم psp 3000 روشی توضیح داده نشده
من کاملا میتدی هستم و تازه یه psp برای برادرزاده م گرفتم که متاسفانه هک دائم نبوده و میخوام ببینم چطور میتونم اینکارو بکنم
پیشاپیش ممنون

saeed-10

کاربر سایت
Jan 5, 2012
27
نام
سعید
سلام خدمت دوستان و اساتید
توی پست 1 برای هک دائم psp 3000 روشی توضیح داده نشده
من کاملا میتدی هستم و تازه یه psp برای برادرزاده م گرفتم که متاسفانه هک دائم نبوده و میخوام ببینم چطور میتونم اینکارو بکنم
پیشاپیش ممنون
دوست عزیز psp3000 هک دائم نمیشه و هک موقت است که امروزه با دائم خیلی تفاوتی نداره .فقط زدن یه برنامه در چند ثانیه کارها رو روبراه میکنه. موفق باشی

foadkratos

کاربر سایت
Dec 10, 2010
174
نام
مصطفی
سلام دوست عزیزم. دستگاه من psp 2000 هست. وقتی تویه سیستم ستینگ نگاه میکنم ورژن سافت ور رو 5.50 perome-4 نوشته ولی وقتی میخوام آپدیت 6.60 رو نصب کنم دستگاه پیام میده ورژن سافت ور دستگاه شما 9.90 و نیاز به آپدیت نیست!! جریان چیه؟ شما میتونین به من کمک کنین؟

saeed-10

کاربر سایت
Jan 5, 2012
27
نام
سعید
سلام دوست عزیزم. دستگاه من psp 2000 هست. وقتی تویه سیستم ستینگ نگاه میکنم ورژن سافت ور رو 5.50 perome-4 نوشته ولی وقتی میخوام آپدیت 6.60 رو نصب کنم دستگاه پیام میده ورژن سافت ور دستگاه شما 9.90 و نیاز به آپدیت نیست!! جریان چیه؟ شما میتونین به من کمک کنین؟
سلام٬٬ تو چند تا از پستها به این مشکل که دوستان دیگه داشتن اشاره شده . اگه کامل بخونید به جواب و راه حل میرسید . موفق باشی
صفحه 18 همین تاپیک رو بخون

آخرین ویرایش:

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
سلام.اقا من جدیدا بازی بازی کشتی کج و درایور و چندتا دیگه ریختم میره تو بازی یه صفحه سیاه میاد و اجرا نمیشه بازی و باید حتما خاموشش کنی.پی اس پی هم مدل استریت با پرو اپدیت 6.60.
این برای داداش کوچیکمه منو کچل کرده.خواهشا بگید باید چیکار کنم؟:(

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
سلام من از این روش استفاده کردم ولی بعد از نصب آپدیت 3 فایل هک رو که می ریزم روی آپدیت می زنم میگه x بزنید برای نصب دوباره همون پیغام میاد بعد هم میگه باید ریستارت بشه صفحه تاریک میشه و بعد psp go خاموش میشه ! مشکل کجاست !!!

saeed-10

کاربر سایت
Jan 5, 2012
27
نام
سعید
سلام من از این روش استفاده کردم ولی بعد از نصب آپدیت 3 فایل هک رو که می ریزم روی آپدیت می زنم میگه x بزنید برای نصب دوباره همون پیغام میاد بعد هم میگه باید ریستارت بشه صفحه تاریک میشه و بعد psp go خاموش میشه ! مشکل کجاست !!!
دوست عزیز داخل قسمت setting و بعد قسمت system Information را نگاه کن و ببین فریمور را چی نوشته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر