شبکه ی رسمی EA Game با نام Origin [پست اول خوانده شود]

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط ™MASOUD2, ‏Jul 17, 2011.

1. ™MASOUD2

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    بنام خدا،
    سلام خدمت همه دوستان خانواده بازی سنتر.
    حتما در طی این مدت به اسم اوریجین برخورد کردین، اوریجین شبکه جدید EA است که به گیمرهای PC امکان خرید بازی های مورد علاقه EA و بازی کردن آنها را میدهد.
    اوریجین بسیار شبیه به STEAM کار میکند و میتواند به مرور به عنوان رقیبی قدرتمند برای آن ظاهر شود.

توضیحات EA:
    اوریجین به شما امکان خرید و بازی کردن را میدهد، هر زمان و هرجا که بخواهید...
    قرار گرفتن در حالت داخل بازی،چت کردن با دوستان،مرور وب درحالی که در داخل بازی هستید از جمله امکانات اوریجین میباشند...

ویژگی های جدید اجتماعی اوریجین به شما امکان ایجاد یک پروفایل را میدهد.
    متصل شوید و با دوستانتان گفتگو کنید،لایبرری بازیهایتان را به اشتراک بگذارید،و به راحتی به بازی دوستانتان ملحق شوید.

اوریجین یک منبع ساده است برای دانلود،سریعتر،نسب راحت و استفاده...
    دانلود مستقیم بازی های PC مستلزم داشتن اوریجین میباشد.
    و وقتی که آنرا (اوریجین) داشته باشید شما قادر خواهید بود عملا به همه بازی هایتان در هرجایی دسترسی پیدا کنید..
    شما همچنین قادر خواهید بود بازی هایتان را در یک کامپیوتر دیگر نیز انجام دهید.
    برای گیمر هایی که تغییر مکان دارند سرویس اوریجین روی دستگاه های همراه نیز در دسترس میباشد...

همه برای شما...همه در اوریجین،

.........

اوریجین را دانلود کنید:

..........

شناسه دوستانی که در اوریجین اکانت دارند:

1. Persian-Masoud

2. AngelosIV

3. P3YMAN

4. feriw

5.
    AmirMahmoud

6. HEAVYBHD

7. SNightFury

8. Slipkboy

9. N0o0Bsmoke

10. Persia-Soldier

11. MasterPou

12. manhatan1985

13. SaSa-Assassin

14. AmiN47

15. Jcfarhood

16. Romexo

17. Gamermod2010

18. mamad_bf

19. alirezakzm

20. DARKWISH2006

21. persiawar

22. P3rsia_king

23. pouyakhan

24. amirdiablo

25. Persian-Blade

26. ArmanUniverse

27. Elcid-Master

28. SiavashRC

29. mehrdadmoghadam

30. Kianoosh_a9

31. Ayoopweb

32. kvshadow7

33. hmd2011

34. hossein710

35. Hamed_1989

36. Reza_BF3

37. Wesker1945

38. M4JiD

39. jigsaw4ever

40. P3risa_king

41
    . Romexo

42. roozbeh_63

43. megax2011

44. reznov1374

45. Ar1acasH

46. iran-sniper

47. Kianx2

48. takshot

49. wwwaligameir

50. hossein710

51. ralf1911

M_Brainkiller .52

kvshadow7.53

TheMaFi .54

hosein_artist .55

RezaRazeR .56

mammadshoter .57

tiava_bf3 .58

ali7boban .59

KAZEMIAN68 .60

dani8gb .61

guner-pilot .62

DarkSoldier-STA .63

SharpSabre .64
    C0MmAnDeR_7 .65

m2moeer .66

hassanstar2010 .67

68. INVaD3R-Alireza

69. 5PE-wand3r

توضیحاتی در مورد اوریجین توسط schakal :

-------------------------------------------------------------------
    آموزش دانلود بازی و Dlc از طریق اوریجین :

اموزش دانلود بازی و dlc از از اریجین
    برای این کار شما نیاز دارید که نرم افزار url helpper دانلود کنید
    میتونید نسخه کرک شدشو دانلود کنید و یا از خود سایت Download URL Helper - Capture Stream URLs, Capture MMS, RTSP, RTMP, HTTP Links دانلود کنید (اگز از خود سایت دانلود کنید 30 روز به شما اجازه میده که رایگان استفاده کنید )
    بعد از این که دانلود رو انجام دادید یک نرم افزار مهم که با این نرم افزار هست رو باید دانلود کنید (اگر کرکی میگیرید داخل فایل نرم افزار WinPcap هست) اینم لینک دانلود WinPcap · Download
    اول از همه نرم افزار WinPcap رو نصب کنید و اگر در حین نصب مشکل برخوردید کلا با administrator برید .پس از نصب WinPcap حالا نرم افزار url helpeer رو نصب کنید .
    بعد از نصب پوشه ای که به صورت پیش فرض نصب میکنه C:\Program Files (x86)\StreamingStar هست
    نرم افزارو اجرا کنید با این عکس مواجه میشید

بعد به قسمت option برید

و از اونجا آداپتور رو انتخاب کنید (یعنی از طریق کدام کارت وصل هستید )
    بعد از ایکه آداپتورو انتخاب کردید ok میکنید
    حالا در صفحه اصلی نرم افزار start میزنید .
    تو قسمت بعد وارد اریجین میشید dlc یا بازی که بخواین دانلود کنید رو میزارید واسه دانلود تا لینک های دانلود بره داخل نرم افزار
    از اونجا وارد نرم افزار میشید قسمت پایین سمته چپ 2 تا گزینه داره یکیش نوشته media و اون یکی نوشه all file وارد all file شید
    میبینید که لینک دانلود zip مثل عکس زیر که خودم گرفتم امده .حالا موقع کپی کردن لینک و دانلود کردن اون با idm هست (امکان داره تو قسمت all file از یه لینک 100 تا باشه یا لینک های چیز های دیگه ای باشه که شما با توجه به اسم بازی باید اونو کپی پست کنی تو url اینترنت دانلود منیجر )

یه نکته : امکان داره موقعی که شما آداپتور شناسوندین داخل نرم افزار هیچ لینکی نیاد که من پیشنهاد میکنم با kerio نرم افزار و باز کنید و تو قسمت انتخاب آداپتور kerio virtual adaptor رو انتخاب کنید و بقیه مراحل مثل بالا انجام بدین .بازم میگم اگه دیدید که رو آداپتور های دیگه هیچ لینکی نمیبینید

این لینک برنامه URL Helper همراه با شماره سریال : Download
    این هم نرم افزار WinPCap که نصب اون برای اجرا شدن URL Helper روی ویندوز 8 الزامیه : Download

-------------------------------------------------

ویرایش مدیریت : کاربرانی که در مورد فروشگاه های دیجیتالی گیم - گیفت - CD KEY و ... که جنبه ی تبلیغاتی داشته باشه پستی ارسال کنن دسترسیشون به سایت به مدت 2 هفته قطع خواهد شد .

Attached Files:

#1 ™MASOUD2, ‏Jul 17, 2011
    Last edited by a moderator: ‏Jul 28, 2015
    s_erosennin این نوشته را Like کرده است.
  2. Persian-Masoud

Persian-Masoud Intelligent Innovation
    کاربر سایت

نام:
    مسعود
    خوب دوستانی که اکانت ساختن من رو هم ادد کنن،

یوزر من: silent_rapt0r

با تشکر از سیاوش عزیز که لینک آرمورد کیل رو مستقیم کرده. لینک پرسعتی هست دوستان.

A.K.DLC

Password = siavashrc

#2 Persian-Masoud, ‏Jul 17, 2011
    Last edited by a moderator: ‏Sep 12, 2012
  3. TigerSS

کاربر سایت

نام:
    سیاوش
    درود به همه ی دوستان.
    با توجه به اینکه دوستان زیادی با مشکل امنیتی و هک شدن اکانت و همینطور سوالاتی در مورد اکانت دست دوم داشتند. یکسری موارد امنیتی میگم که حتما حتما رعایت کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد
    این موضوع را میگم که دوستان در آینده به مشکل بر نخورند. چند نکته هست که باید رعایت کنید:
    1- از خرید اکانت دست دوم جداً خودداری کنید. اکانت دست دوم یعنی اکانت هک شده. و اکانت هک شده یا توسط صاحب اصلیش ریکاوری میشه یا اینکه به خاطر نداشتن سوال امنیتی اکانت و همینطور تاریخ تولد صاحب اصلی اکانت ، در صورت هک شدن مجدد دیگه هیچ کاری نمی تونید بکنید .

2- حتما بازی های اوریجین را به صورت CD-Key بخرید. و داخل اکانت خودتون ثبتش کنید.

3- موقع ساخت اکانت حتما تاریخ تولد واقعی خودتون را به میلادی وارد کنید.

4- تاریخ تولد وارد شده موقع ثبت نام مهمترین موضوع برای اکانت اوریحین هستش. پس دوباره تکرار می کنم تاریخ تولد واقعی خوتون را موقع ثبت نام وارد کنید و اون را فراموش نکنید.

5- پسورد اکانت را تا می تونید سخت انتخاب کنید. از حروف کوچیک و بزرگ و عدد استفاده کنید.

6- در صورت اینکه احساس کردید اکانت شما هک شده سریع با پشتیبانی EA در این جا به صورت آنلاین تماس بگیرید و با دادن مشخصات ایمیل و تاریخ دقیق تولد که موقع ثبت نام وارد کردید اکانت هک شده خودتون را ریکاوری کنید.

7- موضوع مهم دیگه قبل از همه ی اینها با پشتیبانی EA تماس بگیرید و ازشون درخواست کنید سوال امنیتی برای اکانت شما بزارن. که دیگه اینطور به صورت 100% تضمین می کنم که حتی اگه هک هم بشید اکانت شما قابل ریکاوری هست.

8- از خرید اکانت شانس یا چیزی شبیه این خودداری کنید. و در صورتی که می خواید اکانت دست دوم بخرید حتما قبل از خرید از فروشنده تاریخ تولد ثبت شده برای اکانت را بپرسید و قبل از خرید با پشتیبانی EA تاریخ را چک کنید. در صورت صحیح بودن اکانت را بخرید . سریع ایمیل و پسورد اکانت را عوض کنید و سوال امنیتی برای اکنتتون بزارید. ( باز هم میگن اصلا پیشنهاد نمیکنم اکانت دست دوم حتی در صورت داشتن تاریخ تولد بخرید!)

با رعایت موارد بالا هیچ مشکلی برای اکانت شما پیش نمیاد! با خیال راحت می تونید بازی های جدید به اکانتتون اضافه کنید و لذت ببرید!

خوب میایم سراغ دانلود پچ ها و آپدیت های بازی بتل 3 :

به دلیل اینکه در جریان مشکلات بچه های ایرانی در دانلود از Origin بودم ، از اول که بتل اومد من تمام آپدیت هایی که برای بازی میامد را از سرور خودم لینک مستقیم می کردم اصولا چند دقیقه بعد از آمدن پچ. ولی خوب تویه پلاتن خودم اعلام می کردم و دوستانی که میامدند TeamSpeak ما ازش استفاده می کردند.
    دیدم که اینجا هم دوستان لازم دارند به این پچ ها. به خاطر همین هر 4 تا پچی که برای بتل اومده می خوام اینجا قرار بدم که دوستانمون استفاده کنند چه اونهایی که جدید میاند و نیاز دارند و خوب در آینده هم با آپدیت های جدید در خدمت دوستان گلم هستم.
    خوب لینک ها از این قراره :
    این لینک آپدیت بازی به تاریخ 4 سپتامبر 2012 ، که شما بعد از دانلود فولدر Patch داخل اون را جایگزین فولدر Patch قبلی داخل پوشه Update می کنید:

Patch اصلی بازی به تاریخ 13 دسامبر 2012

و این 3 تا پچ مربوط به DLC های بازی که تا حالا اومده میشه ، که هر کدام از اونها را که خریدید ، دانلود و داخل پوشه Update بریزید:

Patch برای Back 2 Karkand

Patch برای Close Quarters

لینک مستقیم Armored Kill

لینک مستقیم Aftermath

..........
    پسورد فایل ها: siavashrc

اگه با من کاری داشتید یا اینکه خواستید از تغییرات جدید با خبر بشید. یا با دانلود از اوریجین مشکلی داشتید به TeamSpeak ما به این آدرس: AhuraPC.com سر بزنید، یا اینکه به صفحه ی پلاتن ما یعنی Persian Soldiers و یا ID اوریجین من SiavashRC تماس بگیرید >:d

#3 TigerSS, ‏Jul 17, 2011
    آخرین ویرایش: ‏Feb 17, 2013
  4. Persian-Masoud

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    اوریجین فقط بازی های EA رو میفروشه. و از نظر کاربردی فرق خاصی با استیم نداره.

5. mafia3

کاربر سایت

نام:
    سروش
    Origin در اصل ، نسخه ی جدید و تغییر نام یافته ی EADM ــه . حالا یکم خفن ترش کردن شد Origin ..

6. MORT3ZA

کاربر سایت

نام:
    مرتضی
    فقط بازی های EA .... فکر نکنم برای ما ایرانی ها کاربردی داشته باشه

7. kparsakia

کاربر سایت

نام:
    بی نام!
    چرا نباید کاربرد داشته باشه؟

8. pedram_dadgar

کاربر سایت

نام:
    پدرام
    میبینم میخوای B3 رو پیش خرید کنی رفتی سراغ Origin:d

User : AngelosIV

اگه اهل بازی اصل خریدن نباشی همون استیم هم بدرد نمیخوره اما اگه بازی اصل بخری حتما گزارت به EA میوفته. من خودم 4 تا بازی توی Origin دارم.

9. Persian-Masoud

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    آره دیگه چه کنیم! :D از استیم نا امید شدیم! :D
    اددت کردم.

10. peyxlost

کاربر سایت

نام:
    پيمان
    اقایون من هم اد کنید هزار تا ارزو دارم:d(در خواست دادم رد نکنیداااا)
    user: PEYM4N

11. Persian-Masoud

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    یه نقطه برتری اوریجین نسبت به استیم هم مشخص شد! :D میشه بدون داشتن بازی دوست ادد کرد! اما استیم نمیذاره!

12. RattleSnake

کاربر سایت

منم با اکانت eadm هم هستم :dهی داشتم نام کاربری رو میزدم میگه موجود است نگو من قبلا بودم
    با همین یوزر

13. pedram_dadgar

کاربر سایت

نام:
    پدرام
    این دیگه چه پروفایلیه تو داری نه نیم نه گیم:d

خوب مگه سریال BBC 2 رو استیم بهت نداد برو تو اریجین سریال رو بزن تا یک بازی به پروفایلت اضافه بشه.

14. Persian-Masoud

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    کجای اوریجین وارد کنم؟
    من از ea بازی های بد کمپانی 2 و ویتنام و مدال رو دارم!
    ........
    هااا درست شد! :D

15. Daedalus

کاربر سایت

نام:
    فرهود
    feriw ادد کنین .