Dishonored | PC

ss_preview_dishonored_spreadcover.jpg.jpg

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Genre : Modern Action Adventure
Release Date :
October 9,11,12. 2012

Arkane Studios را باید جزو شرکت های کوچک ولی بسیار بلند پرواز صنعت بازی شناخت شرکتی که با دو عنوان Dark Messiah of Might and Magic و Arx Fatalis سعی کرد وارد سبک نقش آفرینی شده و با بزرگانی چون Gothic و Elder Scrolls رقابت کند اما متاسفانه عنوان پرهزینه و بزرگ این شرکت یعنی Dark Messiah of Might and Magic به یک شکست تجاری تبدیل شد و از متقدین نیز امتیاز های متوسطی را دریافت کرد این در حالی بود که رقیب اصلی آن Oblivion با فروشی عالی ، به عنوان بهترین بازی سال 2006 نیز انتخاب شد، پس از آن بود که این استودیو به حاشیه رفت و مدتن ها در سکوت خبری باقی ماند تا اینکه سال گذشته Zenimax با خرید آن علنا آن را به زیر مجموعه ای از رقیب سابق Bethesda تبدیل کرد ، حال پس از گذشت یکسال GI اولین عنوان حاصل از این همکاری را معرفی کرده است Dishonored یک اکشن مخفی کاری با فضایی آینده گرایانه خواهد بود که ظاهرا با خشونت بسیار ، داستانی سنگین و سیاه یک عنوان جذاب و بزرگ به نظر میرسد ، باید دید و منتظر ماند که آیا این عنوان نیز مانند سایر آثاری که Bethesda فقط ناشر آن هاست نظیر Hunted و Brink یک عنوان ضعیف خواهد بود یا در حد و اندازه های عناوین ساخت این شرکت ظاهر خواهد شد.
طراحان معروفي در اين بازي حضور دارند از جملطارح اصلي Harvey smith كه بر روي بازي Deus Ex كار كرده است و همچنين در بازي Thief: Deadly Shadows حضور داشته است.سازنده عناوين Arx Fatalis و Dark Messiah of Might and Magic يعني مدير ارشد طراحان و معاون استديو Raf Colantonio و يكي از طراحان بازي Half-Life 2 اقاي Viktor Antonov كه شهر اكونوميك City 17 را طراحي كرده بود

استودیو Arkane اطلاعات جدیدی از بازی Dishonored منتشر کرد که می‌توان به‌وجود پارامتر مانا، قدرت‌های مختلف و زمان صرف‌شده برای اتمام بازی اشاره کرد. این استودیو اعلام کرد که یک بازی‌باز حرفه‌ای می‌تواند بازی را درعرض 12 ساعت تمام کند؛ اما اگر اهل گشت‌وگذار هستید، این زمان برای شما دوبرابر خواهد شد. علاوه‌بر این، یک بازی‌باز معمولی مسلماً زمان بیشتری را صرف تمام‌کردن بازی خواهد کرد که به‌صورت میانگین، می‌تواند درعرض 14 ساعت بازی را به‌اتمام رساند. از طرفی، سازندگان از وجود پارامتر مانا در بازی پرده‌برداری کردند. این پارامتر در ابعاد کم به‌صورت غریزی پرخواهد شد اما برای انجام جادوهای کلیدی نیاز به‌استفاده از داروهای مخصوص خواهید داشت. سازندگان اعلام کردند که حدود 40 " Bone Charm " در بازی وجود دارد که به بازی‌باز قابلیت‌های ماورالطبیعه می‌دهد. وجود شش قدرت فعال و چهار قدرت غیرفعال (به‌اصطلاح Passive) از دیگر اطلاعات منتشر شده درباره‌ی بازی است. عنوان Dishonored اکتبر / مهر-آبان امسال برای سه پلتفرم معمول منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
The Brigmore Witches DLC ، gamefront را نقد کرده و بهش امتیاز 85 از 100 داده.

brigmore-witches-review.jpg

Pros:
Remixes Dishonored’s gameplay to make it feel fresh and exciting
Three new missions that have plenty to find and do within them; well-designed, interesting levels
Conclusion of the Dishonored DLC story is an interesting take on the material
Explores more of the Dishonored world, which is already great, while distinguishing itself in tone and subject matter from the main game
New enemies offer unique challenges; players get the end boss fight missing from the main game

Cons:
Easy to miss context for story, objectives and actions by wandering off the beaten path
Daud’s story comes off underplayed, as is his character
Still easy to sprint through the game, murder everyone, and be done extremely quickly​

Game Front

ANTI-MADRID

کاربر سایت
Oct 17, 2011
101
سلام کسی این dlc جدید بازی رو هنوز بازی نکرده ببینه چه جوریاست؟ متا بازی تا الان با 10 تا نقد 81 هست. فک کنم واسه یه دی ال سی خیلی خوب باشه.

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
سلام کسی این dlc جدید بازی رو هنوز بازی نکرده ببینه چه جوریاست؟ متا بازی تا الان با 10 تا نقد 81 هست. فک کنم واسه یه دی ال سی خیلی خوب باشه.
من سه تا مرحله ازش رفتم.تا این جا که انصافا خوب بوده و به نظرم از دی ال سی Knife of Dunwall خیلی بهتر بوده.پیشنهاد می کنم حتما امتحانش کن

ANTI-MADRID

کاربر سایت
Oct 17, 2011
101
من سه تا مرحله ازش رفتم.تا این جا که انصافا خوب بوده و به نظرم از دی ال سی Knife of Dunwall خیلی بهتر بوده.پیشنهاد می کنم حتما امتحانش کن
راحت نصب شد؟ منظورم اینه که خیلی ها می گفتن باید حتما آپدیت 4 رو هم نصب کنیم تا بازی اجرا شه. چیزی که من دانلود کردم 3 گیگ بود.

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
راحت نصب شد؟ منظورم اینه که خیلی ها می گفتن باید حتما آپدیت 4 رو هم نصب کنیم تا بازی اجرا شه. چیزی که من دانلود کردم 3 گیگ بود.
آره حتما باید آپدیت 4 رو بریزی.منم نسخه 3dm که 3 گیگ بود رو دانلود کردم

Sogeking

کاربر سایت
Aug 1, 2013
126
نام
کیارش
این oxrush flower کجا پیدا میشه؟اون یارو بلک مارکترو زدم بیهوش کردم دیگه نیست:d
یجا خوندم که نزدیک millenary canal هست ولی این millenary کجاست؟

Sogeking

کاربر سایت
Aug 1, 2013
126
نام
کیارش
این oxrush flower کجا پیدا میشه؟اون یارو بلک مارکترو زدم بیهوش کردم دیگه نیست
:d

یجا خوندم که نزدیک millenary canal هست ولی این millenary کجاست؟
پیدا شد:d
dlc هم تموم شد!
دوستانی که همه DLC ها رو بازی کردن کدومشون از همه قشنگ تر هست ؟ یا اینکه کدومشون بدرد نمخوره ؟
کلا سه تا dlc داره.اولی که یه سری چلنج داره و خط داستانی نداره.!dlc دوم (knife of dunwall) خط داستانی داره و میشه گفت خوبه و پیشنهادش میکنم بهت!dlc سوم که از همشون بهتره ادامه dlc دومه پس حتما باید قبلش اونو بازی کرده باشی!تو همین dlcاخری
رو که 6 گیگه بگیری همرو+اپدیت ها داره!

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من دارم آخرین DLC و بازی میکنم.ولی سیوهای قبلیمو نمیشناسه-خواستم بدونم سیوهای قبلیم و انتخابهاییکه تو طول بازی انجام دادم تو این dlc آخریه تاثیر داره؟؟

nice_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2011
539
نام
حسین
نسخه معتبر GOTY Edition با حجم 11.41 GB توسط HI2U منتشر شد!

شامل خود بازی و تمام DLC ها:

[LTR]- The Knife of Dunwall
- Dunwall City Trials
- The Brigmore Witches
- Void Walker’s Arsenal[/LTR]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر