Dishonored | PC

ss_preview_dishonored_spreadcover.jpg.jpg

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Genre : Modern Action Adventure
Release Date :
October 9,11,12. 2012

Arkane Studios را باید جزو شرکت های کوچک ولی بسیار بلند پرواز صنعت بازی شناخت شرکتی که با دو عنوان Dark Messiah of Might and Magic و Arx Fatalis سعی کرد وارد سبک نقش آفرینی شده و با بزرگانی چون Gothic و Elder Scrolls رقابت کند اما متاسفانه عنوان پرهزینه و بزرگ این شرکت یعنی Dark Messiah of Might and Magic به یک شکست تجاری تبدیل شد و از متقدین نیز امتیاز های متوسطی را دریافت کرد این در حالی بود که رقیب اصلی آن Oblivion با فروشی عالی ، به عنوان بهترین بازی سال 2006 نیز انتخاب شد، پس از آن بود که این استودیو به حاشیه رفت و مدتن ها در سکوت خبری باقی ماند تا اینکه سال گذشته Zenimax با خرید آن علنا آن را به زیر مجموعه ای از رقیب سابق Bethesda تبدیل کرد ، حال پس از گذشت یکسال GI اولین عنوان حاصل از این همکاری را معرفی کرده است Dishonored یک اکشن مخفی کاری با فضایی آینده گرایانه خواهد بود که ظاهرا با خشونت بسیار ، داستانی سنگین و سیاه یک عنوان جذاب و بزرگ به نظر میرسد ، باید دید و منتظر ماند که آیا این عنوان نیز مانند سایر آثاری که Bethesda فقط ناشر آن هاست نظیر Hunted و Brink یک عنوان ضعیف خواهد بود یا در حد و اندازه های عناوین ساخت این شرکت ظاهر خواهد شد.
طراحان معروفي در اين بازي حضور دارند از جملطارح اصلي Harvey smith كه بر روي بازي Deus Ex كار كرده است و همچنين در بازي Thief: Deadly Shadows حضور داشته است.سازنده عناوين Arx Fatalis و Dark Messiah of Might and Magic يعني مدير ارشد طراحان و معاون استديو Raf Colantonio و يكي از طراحان بازي Half-Life 2 اقاي Viktor Antonov كه شهر اكونوميك City 17 را طراحي كرده بود

استودیو Arkane اطلاعات جدیدی از بازی Dishonored منتشر کرد که می‌توان به‌وجود پارامتر مانا، قدرت‌های مختلف و زمان صرف‌شده برای اتمام بازی اشاره کرد. این استودیو اعلام کرد که یک بازی‌باز حرفه‌ای می‌تواند بازی را درعرض 12 ساعت تمام کند؛ اما اگر اهل گشت‌وگذار هستید، این زمان برای شما دوبرابر خواهد شد. علاوه‌بر این، یک بازی‌باز معمولی مسلماً زمان بیشتری را صرف تمام‌کردن بازی خواهد کرد که به‌صورت میانگین، می‌تواند درعرض 14 ساعت بازی را به‌اتمام رساند. از طرفی، سازندگان از وجود پارامتر مانا در بازی پرده‌برداری کردند. این پارامتر در ابعاد کم به‌صورت غریزی پرخواهد شد اما برای انجام جادوهای کلیدی نیاز به‌استفاده از داروهای مخصوص خواهید داشت. سازندگان اعلام کردند که حدود 40 " Bone Charm " در بازی وجود دارد که به بازی‌باز قابلیت‌های ماورالطبیعه می‌دهد. وجود شش قدرت فعال و چهار قدرت غیرفعال (به‌اصطلاح Passive) از دیگر اطلاعات منتشر شده درباره‌ی بازی است. عنوان Dishonored اکتبر / مهر-آبان امسال برای سه پلتفرم معمول منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اه DLC دادشون بدرد خودشون میخوره:|
این چه DLC ــی بود؟ :| سه تا مرحله با مپ های تکراری خود بازی + سربازای معمولی خود بازی = 3.5 گیگ:|
حیف اون چند ساعتی که داشتم اینو دانلود میکردم:|
خودش خیلی خوب بودا ولی اینقدر کم بود که اصلا ارزش دانلود نداره:|

حالا Farcry 3 blood Dragon با اینکه یک بازی جداگانه آرکید هست و مپ به اون گندگی داره و کلا اسلحه و سربازا و ... جدید هستن 3 گیگه حجمش
بعد این با اینکه فقط سه تا مرحله واسه بازی درست کردن 3.5 گیگ!!!!!

حالم گرفته شد:| تازه داشتم کیف میکردم

nice_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2011
539
نام
حسین
اه DLC دادشون بدرد خودشون میخوره:|
این چه DLC ــی بود؟ :| سه تا مرحله با مپ های تکراری خود بازی + سربازای معمولی خود بازی = 3.5 گیگ:|
حیف اون چند ساعتی که داشتم اینو دانلود میکردم:|
خودش خیلی خوب بودا ولی اینقدر کم بود که اصلا ارزش دانلود نداره:|

حالا Farcry 3 blood Dragon با اینکه یک بازی جداگانه آرکید هست و مپ به اون گندگی داره و کلا اسلحه و سربازا و ... جدید هستن 3 گیگه حجمش
بعد این با اینکه فقط سه تا مرحله واسه بازی درست کردن 3.5 گیگ!!!!!

حالم گرفته شد:| تازه داشتم کیف میکردم

جدی کوتاهه؟ :|
البته حجم زیادش بخاطر اینه که DLC قبلی هم توش هست (اگه اشتباه نکنم :-?)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
جدی کوتاهه؟ :|
البته حجم زیادش بخاطر اینه که DLC قبلی هم توش هست (اگه اشتباه نکنم :-?)
یک Update 3 هم همراش بود
Trial of the dunwall هم همراش بود ولی اینا که چیزی نمیشه آخه!!!

اصلا چیز خاصی به بازی اضافه نشده بود که اینقدر حجمش زیاد بشه
مگه اینکه بیشتر حجمش مال فیکس آپدیت 3 ـش باشه

کلا 3 تا مرحله بیشتر نداره The knife of dunwall

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
یک Update 3 هم همراش بود
Trial of the dunwall هم همراش بود ولی اینا که چیزی نمیشه آخه!!!

اصلا چیز خاصی به بازی اضافه نشده بود که اینقدر حجمش زیاد بشه
مگه اینکه بیشتر حجمش مال فیکس آپدیت 3 ـش باشه

کلا 3 تا مرحله بیشتر نداره The knife of dunwall

از این 3.66 گیگ 1.2 گیگش این dlc که اشاره کردی بود یه 30 مگ هم آپدیت 2.43 هم همین dlc مورد بحث هست که به علت 7 زبانه بودن حجمش زیاد شده یعنی اگر اون 6 زبان دیگه رو ازش کم کنی میشه 1.6 گیگ.
حالا اینا به کنار از کی تا به حال ارزش dlc را به حجم دانلودش میسنجند آقا مجید؟:d
در مورد تکراری بودن مپها هم من فقط مپ سوم برام تکراری بود دوتا اول مخصوصا اولی به نظرم جدید بود اگر اشتباه میکنم بگید تا روشن بشم.:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
از این 3.66 گیگ 1.2 گیگش این dlc که اشاره کردی بود یه 30 مگ هم آپدیت 2.43 هم همین dlc مورد بحث هست که به علت 7 زبانه بودن حجمش زیاد شده یعنی اگر اون 6 زبان دیگه رو ازش کم کنی میشه 1.6 گیگ.
حالا اینا به کنار از کی تا به حال ارزش dlc را به حجم دانلودش میسنجند آقا مجید؟:d
در مورد تکراری بودن مپها هم من فقط مپ سوم برام تکراری بود دوتا اول مخصوصا اولی به نظرم جدید بود اگر اشتباه میکنم بگید تا روشن بشم.:d
:D
من DLC رو با حجمش نسنجیدم :D
میگم خیلی کم بود خداییش
بنظرت کم نبود؟

مپ هاشم تا جایی که یادمه جدید نبود البته اولی فکر کنم جدید بود ولی بقیش نه

خیلی ظلم بود
بعد از سال ها یک DLC داده آدم تا میاد کیف کنه باهاش تموم میشه:( ضد حال بود

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
:D
من DLC رو با حجمش نسنجیدم :D
میگم خیلی کم بود خداییش
بنظرت کم نبود؟

مپ هاشم تا جایی که یادمه جدید نبود البته اولی فکر کنم جدید بود ولی بقیش نه

خیلی ظلم بود
بعد از سال ها یک DLC داده آدم تا میاد کیف کنه باهاش تموم میشه:( ضد حال بود

درسته تعداد مراحلش کمه ولی در مقابل بازی اصلی که 9 مرحله بوده انتظار بیشتری نمیرفت که مراحلش بیشتر از این باشه.
البته من همین 3 مرحله رو حدودا 5 ساعت طول کشید تا کاملش کنم و به عنوان dlc مدت زمان معقولبه.
نظر شخصی: مرحله اول خوب بود، دومی فوق العاده بود ولی مرحله سوم در حد اون دو مرحله به هیچ عنوان نبود ولی در کل خوب بود راضیم:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این DLC ارزش وقت صرف کردن داره یا نه؟
من دارمش ولی اگه می دونین همچین مای نیست نریم سراغش بری مسراغ بازیهای نمیمه تموم دیگه. :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
این DLC ارزش وقت صرف کردن داره یا نه؟
من دارمش ولی اگه می دونین همچین مای نیست نریم سراغش بری مسراغ بازیهای نمیمه تموم دیگه. :D
داره اگه مثل من فکر میکنی‌Dishonored بهترین بازی تمامی‌ اعصار و قرون و اینجور چیزاست.

بازم داره اگه فکر میکنی‌ چنین نیست :D

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
داره اگه مثل من فکر میکنی‌Dishonored بهترین بازی تمامی‌ اعصار و قرون و اینجور چیزاست.

بازم داره اگه فکر میکنی‌ چنین نیست :D

عشق من Dishonored هست. به نظرم بهترین بازی نسل خودش هست.
پس با کله میریم سراغش. :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
عشق من Dishonored هست. به نظرم بهترین بازی نسل خودش هست.
پس با کله میریم سراغش. :D
خیلی خوبه
من که خیلی حال کردم کلا
با خود بازیش که به شدت حال کردم
بنظر من دومین بازی سال بود بعد از FC3 :D
DLC ـشم خیلی خوب بود

فقط زیاد تند تند نری چون سریع تموم میشه
--
راستی این Trial of dunwall چیه هیچی نفهمیدم ازش:D

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
نمیدونم وقتی دارم بازی میکنم احساس میکنم به محیط بازی تسلط ندارم
نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه:-/
البته بازیه خیلی قشنگیه
ولی به نظر من بازیش میتونست خیلی بهتر از این باشه
تو مخفی کاریش زیاد دستت باز نیست.

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
نمیدونم وقتی دارم بازی میکنم احساس میکنم به محیط بازی تسلط ندارم
نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه:-/
البته بازیه خیلی قشنگیه
ولی به نظر من بازیش میتونست خیلی بهتر از این باشه
تو مخفی کاریش زیاد دستت باز نیست.

چند ساعتی بازی کنی کاملا احساس تسلط می کنی. منم خودم اولش ازش خوشم نیومد و کلا گذاشتمش کنار تا بالاخره توی عید رفتم سراغش و تمومش کردم. فقط این خیلی مهمه که سبک بازیت رو مشخص کنی و بتونی در راستای این سبک قدرت هات رو به کار بگیری.
اتفاقا به نظر من به خاطر همین مکانیک ها و قدرت های متنوع، خیلی هم تو مخفی کاری دستت بازه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر