مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
برای گیم نت دنبال هدفون خوب هستم البته گرون نه خیلی خوبم نه یخ چیز درشت. فقط میخوام ضمانت تعویض داشته باشه که خراب شد ببرم تعویض کنم

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
برای گیم نت دنبال هدفون خوب هستم البته گرون نه خیلی خوبم نه یخ چیز درشت. فقط میخوام ضمانت تعویض داشته باشه که خراب شد ببرم تعویض کنم

برای بازی هدفون Logitech G35 یا Razer Tiamat یا Razer Megalodon خوبه؟تو ایران هست؟ قیمت هم بگید.

لاجیتک که کلا در حد razer نسیت اونم g35 اما g930 از همه مدلاش بهتره هر چند بیس ضعیفی داره اما احتمالا به خاطر قیمتش داخل ایران نمیاد

razer کلا در ایران ریشه کن شد متاسفانه شرکت قوی پشتیبانش نشد tiamat که اخر سال میاد الان chimaera 5.1 در بازار کولاک کرده بعدش megalodon

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
سلام بچه ها.من یدونه از این mp4 های creative zen xfi2 رو با هندزفری creative ep630 حدود 2 سال دارم و واقعا عالی هستش.دیگه مدتیه استفاده کردم دیگه الان خسته شدم میخوام الان یه هندزفری حرفه ای تر بگیرم.قیمتشم برام مهم نیست به نظرتون چه مدلی بگیرم که عالی باشه من بیشتر موسیقی پاپ و ترنس و... این چیزا گوش میدم بیس و اکیدا شفافیت صدا واسم خیلی مهم.!!
دیگه همین چه برندی چه مدلی...!؟b-)

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام عزیزان.میخواستم نظرتون رو درباره هدفون Razer chimaera 5.1 بدونم.در کل چطوره؟
یه هدفون تا 60 تومن برای موزیک بعد برا گیم میخواستم.چی خوبه؟ قیمت این هدفونه چنده؟
ممنون دوستان

pkr_legend

کاربر سایت
Sep 15, 2006
183
دوستان فقط به این نکته توجه کنید که خرید هدفون های Dr.dre حماقت محضه! قیمت بالای این هدفون های نه به خاطر کیفیت صدا ، بلکه بیشتر به خاطر مارک فشن ش هست. البته نمی گم کیفیتشون بده، ولی هر هدفون برای نمونه 400 تومنی مانستر ، با هدفون 270 80 تومنی مارک های دیگه می تونه رقابت کنه!

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
سلام بچه ها.من یدونه از این mp4 های creative zen xfi2 رو با هندزفری creative ep630 حدود 2 سال دارم و واقعا عالی هستش.دیگه مدتیه استفاده کردم دیگه الان خسته شدم میخوام الان یه هندزفری حرفه ای تر بگیرم.قیمتشم برام مهم نیست به نظرتون چه مدلی بگیرم که عالی باشه من بیشتر موسیقی پاپ و ترنس و... این چیزا گوش میدم بیس و اکیدا شفافیت صدا واسم خیلی مهم.!!
دیگه همین چه برندی چه مدلی...!؟b-)
/:):-/..؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
سلام عزیزان.میخواستم نظرتون رو درباره هدفون Razer chimaera 5.1 بدونم.در کل چطوره؟
یه هدفون تا 60 تومن برای موزیک بعد برا گیم میخواستم.چی خوبه؟ قیمت این هدفونه چنده؟
ممنون دوستان

بهترین هدفون یا بهتره بگیم هدست گیم هست همه چی تمومه نقدی هم نداره که به کاراییش 10 نداده باشه اما بعیده کسی داخل ایران داشته باشه من کلی گشتم حتی 1 دونه هم نیست

akg یا سنهایزر بگیر ببین چقدر بودجه داری در رنجش بخر از این مدل

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
با یه چیزی بگیری که وروردی اپتیک داشته باشه که یدونه هم توی ایران نیست:d
کابل اپتیک که مستقیم به هدفون کانکت نمیشه؟ میشه؟!
فک کنم بخوره به یه فرستنده بعد اون هم بفرسته به هدفون!
خوب ما چی کار کنیم الان درحال حاظر برای pc و ps3 چیزی پیدا نمیشه که کیفیت 7.1 یا 5.1 داشته باشه!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر