بيوگرافي devil may cry

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
بچه نوشتن پیشنمایش تمام شد و برای مدیریت هم فرستادمش اگه تاییدش کردند بزودی در سایت قرار میگیره.
بعد از دفعه اول که دانته با ویرجیل روبرو میشه چی میشه چون سیدی من کامل نیست
ورجیل دانته رو شکست میده و گردنبند دانته رو بر میداره و فرار میکنه اما دانته نمیمیره و همینجور که داشته از برج پایی میومده و ورجیل رو دنبال میکرده یه هیولای غول پیکر میخورتش:biggrin1:

در ضمن اون زن که خفاش ها دورشو گرفتن راه کشتن درستش چیه
اونا دقیقا خفاش نیستن و یک نوع پرنده هستند که به دنبال اون زنه از دنیای تاریکی به دنبالش اومدن و قدرت خاص محافظت از یک چیز خاصو دارن و توسط همون گیتاری که بعدا دانته بدست میاره میتونه اونا رو کنترل کنه اما راه صحیح کشتن اون زن اینه که از تمامی ضربه های اون فرار کنی و وقتی که از طرفی غیب شد و طف دیگه رفت بسرعت دنبالش بری در اون لحظه خفاش ها پراکنده میشن و میتونی بهشون ضربه بزنی پیشنهاد میشه از شمشیر های دوقلو استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

amir

کاربر سایت
Mar 15, 2006
57
نام
Amir
mishe age kesi darmorede vergil ettelaate bishtary dare bezare man zooram ineke ma faghat azvirgil midoonim ke baradare do ghooloye dante hast va shakhsiate zed ghahremanm dare na bishtar age kesy etelaate bishtary dare bezare khobe ghashangtar mishe tapicetoon

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
شخصیت ها

اگه میخواین شخصیت های شماره 3و4 را براتون بنویسم
در ضمن یه پیشنهاد دارم هرچی اطلاعات درباره بازی تو این تایپیک هرچی سوال تو اون یکی
Ok??

Brad

کاربر سایت
Sep 22, 2006
191
نام
هومن
بچه ها پیش نمایش بازی Devil May Cry 4 در سایت قرار گرفت.

دوست عزيز پيش نمايشت خيلي درست نبود.
1.كي گفته دانته قتل عام فجيح انجام داده؟
2.كي گفته نرو يك انسان هستش؟
3.كي گفته تو نسخه هاي قبلي فقط توي شكم موجود يا در كليسا مبارزه ميكنيم؟
4.آهنگهاي بازي اصلا تند تر نشده،بلكه حتي كمي آروم تر شده.
5.كي گفته داستان بازي بعد از Devil May Cry1 و Devil May Cry2 اتفاق ميوفته؟تا اونجا كه من شنيدم بين اين دوتاست.

hesam.net

کاربر سایت
Mar 15, 2007
13
نام
حسام
من تو خود سايت خوندم كه نرو يك آدمه عاديه و فقط در ملاقلات با بعضي شياطين دستش شيطاني شده و چون هم آدم معموليه حركت devil tiger رو نداره

Brad

کاربر سایت
Sep 22, 2006
191
نام
هومن
من تو خود سايت خوندم كه نرو يك آدمه عاديه و فقط در ملاقلات با بعضي شياطين دستش شيطاني شده و چون هم آدم معموليه حركت devil tiger رو نداره

دوست عزيز وقتي تو خود سايت اين مطلب رو خوندي دليل نميشه كه درست باشه.
هنوز نصف بيشتر داستان بازي معلوم نشده.
هنوز درباره ي Nero هيچي معلوم نيست.
بنابر اين بر اساس شواهد و مدارك(سفيد بودن موي Nero ، حركات عجيبش كه نميتونه از يك انسان سر بزنه و...)تا اطلاع ثانوي نرو مثل دانته يك انسان كامل نيست.

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
سوال

این جور که من فهمیدم دشمن اصلی تو این بازی دانته و بازی سر نرو و دانته میگزره
سونی جان اگه داستان بعد از شماره 1و2 پس هزار سال بعد از بسته شدن دروازه برای بار سوم نرو میاید؟؟؟؟:biggrin1:

Brad

کاربر سایت
Sep 22, 2006
191
نام
هومن
این جور که من فهمیدم دشمن اصلی تو این بازی دانته و بازی سر نرو و دانته میگزره
سونی جان اگه داستان بعد از شماره 1و2 پس هزار سال بعد از بسته شدن دروازه برای بار سوم نرو میاید؟؟؟؟:biggrin1:

كي گفته داستان بعد از شماره ي 1و2 اتفاق ميوفته؟؟
داستان بين 1و2 اتفاق ميوفته.
هيچ جا ذكر نشده كه داستان بعد از 1و2 اتفاق ميوفته.

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
دوست عزيز پيش نمايشت خيلي درست نبود.
1.كي گفته دانته قتل عام فجيح انجام داده؟
2.كي گفته نرو يك انسان هستش؟
3.كي گفته تو نسخه هاي قبلي فقط توي شكم موجود يا در كليسا مبارزه ميكنيم؟
4.آهنگهاي بازي اصلا تند تر نشده،بلكه حتي كمي آروم تر شده.
5.كي گفته داستان بازي بعد از Devil May Cry1 و Devil May Cry2 اتفاق ميوفته؟تا اونجا كه من شنيدم بين اين دوتاست.

ببخشید بچه ها من چند روز نبودم نتونستم جواب سوال ها رو بدم.

1- دانته زمانی که خیلی هیولا های زیادی رو کشت این کارش قتل عام محسوب شده و شما حتی اگه اینو از من قبول نداری بهتره بدون اطلاع نیای یه حرف الکی رو بزنی و بچه ها رو منحرف کنی اگه فقط 2 تا مقاله از بازی خونده بودی اینهمه سوال برایت پیش نمیومد من این مقاله رو پیش نهاد میکنم از یکی از معتبر ترین منبع عای اخبار گیم دنیا یعنی IGN:

Long ago the Dark Knight Sparda rebelled against the dark emperor and waged a one-man war to save humanity. Thousands of years later, a religious organization worships this renowned savior and has taken it upon themselves to rid the world of all evil. Residing in Fortuna, this organization is known as the "Order of the Sword," and is made up of an elite group of "Holy Knights." One day a young knight named Nero witnesses Sparda’s legendary son Dante slaughter his fellow warriors. Has the renowned devil hunter turned his back on mankind? What does this encounter mean for these two individuals?

2- نرو کاملا یک انسان هست و الا اصلا اونو توی گروه پیرتیرن شمشیر راه نمیدادن قانون این گروه اینه در مورد دست جادوییش هم حدث های زیادی زده شده اگه شما مدرکی دارید که انسان نیست خوشحال میشیم ببینیم.

3- کسی این حرفو نزده اما گفته شده که محیط ها خیلی متنوع تر میشن کما اینکه دیدید dmc1 اکثرا در کلیسا میگذشت.

4-والا من که همه دمو هاشو دیدم روی اکثرش دم همون dmc های قدیمی بود ولی رگوه سازنده بازی قول دادن اهنگ ها تند تر بشه

5-این تنها اشکال من در نوشتن متن بود;)

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر