راهنمايي در بازي Tomb Raider Anniversary

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
قابل توجه دوستانی که بازیشون بعد از یه مدت از کار می افته :
من دیروز راهی رو امتحان کردم که شد . البته در ویندوز ویستا ( پیغام می داد که 2 روز دیگه از کار می افته) در ویندوز اکس پی هم امتحان کردم اما نشد . چون در اکس پی خیلی وقته که از کار افتاده . شاید قبل از اینکه مدتش به پایان برسه امتحان کنید بشه .
کار خاصی نبود . فقط تاریخ سیستمم رو کشیدم عقب و در کمال ناباوری دیدم که جواب داد .
شما هم امتحان کنید شاید بشه .

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
قابل توجه دوستانی که بازیشون بعد از یه مدت از کار می افته :
من دیروز راهی رو امتحان کردم که شد . البته در ویندوز ویستا ( پیغام می داد که 2 روز دیگه از کار می افته) در ویندوز اکس پی هم امتحان کردم اما نشد . چون در اکس پی خیلی وقته که از کار افتاده . شاید قبل از اینکه مدتش به پایان برسه امتحان کنید بشه .
کار خاصی نبود . فقط تاریخ سیستمم رو کشیدم عقب و در کمال ناباوری دیدم که جواب داد .
شما هم امتحان کنید شاید بشه .

من اینکار کرده بودم ولی نشدش.بعد از اون کارم دیگه اصلا توی بازی نرفت.ولی الان که ویندوز عوض کردم با این که خیلی وقته گذشته ولی مشکلی پیش نیومده.
پ.ن: الان با این حرفم کلیک کنم میگه وقتت تمومه:laughing:

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
من با کنسول اینو رفتم...درصد زیاد کمک نمبکنه!بگو مرحله چه طوری بوده!
لادن جون من نتواستم عكسي بگذارم چون قسمت مديريت پيوست را پيدا نكردم ولي اين مرحله بعد از مرحله دايناسورها است كه لارا داخل يك مقبره مي شود كه دوتا موميايي آنجا هستند و لارا يك مدال را بر ميدارد و بعد تمام مقبره ريزش مي كند و بعد يك دمو نشان مي دهد و لارا داخل شهر مي رود و آنجا با دو تا مرد صحبت مي كند و بعد به يك جايي مي رسد كه شبيه كاخ روميان است و هشتا ستون بزرگ بلند آنجا است كه بايد از بالاي آن ستونها بپري و بعد به يك مجسمه مي رسد كه به ديوار چسبيده و بايد به نقاطي روي آن شليك كنيم تا نقطه ها نوراني شود در طرف ديگر هم يك مجسمه شبيه همين است ولي روي زمين كه آن هم نقاط نوراني دارد ولي من هرچه مي پرم به آن طرف نمي رسم لطفا مرا راهنمايي كن و بگو در اين مرحله چكار كنم؟؟؟؟؟:confused:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
روی اون عکسه که اون آخرا و همون عکس دومه...یک جاهایی نورانی...جاهاشونو یاد بگیر بیا عکس قبلی....رو اون جاها شلیک کن تا دره باز بشه

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
چطوري به اون عكس دومي برسم ستونه سرش خيلي شيب داره بايد از روي همون بپرم من فقط به اون عكسي كه روي ديواره رسيدم

ببین همونجایی که یه تصویر بزرگ قرار داره باید به نقاط روش شلیک کنی همونجا سمت چپت یه راهرو هستش آخر راهرو یه در قرار داره که یه سری نقاط رو برای شلیک مشخص کرده اون نقاط رو به خاطر بسپر بعد بیا روی همون تصویر بزرگه شلیک کن بعد همون دره توی راهرو باز میشه که راه داره به سمت تصویر دومی.

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
من نتواستم عكسي بگذارم چون قسمت مديريت پيوست را پيدا نكردم
شما وقتی روی گزینه ارسال پاسخ کلیک کنید و از اون طریق پست بدین اون پایین صفحه ای که توش تایپ میکنید یه گزینه هست به اسم مدیریت پیوست...از اونجا فایلی که میخواین اضافه میکنید.

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
شما وقتی روی گزینه ارسال پاسخ کلیک کنید و از اون طریق پست بدین اون پایین صفحه ای که توش تایپ میکنید یه گزینه هست به اسم مدیریت پیوست...از اونجا فایلی که میخواین اضافه میکنید.
از جواب همتون ممنونم:love::love::love::love: من اون مرحله رو پشت سر گذاشتم .:laughing:ولي مهسا خانم در زير جايي كه پاسخ سريع ميدم براي من نوشته شما نميتوانيد فايل پيوست كنيد و در زير انجايي كه پست ميفرستم ونه در حالت پيشرفته ان هيجا چيزي به اسم مديريت پيوست نديدم . اپلود كردن تو اون سايت هم كه بهم دادي خيلي طول ميكشه .لطفا كمكم كن .:blushing:

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
از جواب همتون ممنونم:love::love::love::love: من اون مرحله رو پشت سر گذاشتم .:laughing:ولي مهسا خانم در زير جايي كه پاسخ سريع ميدم براي من نوشته شما نميتوانيد فايل پيوست كنيد و در زير انجايي كه پست ميفرستم ونه در حالت پيشرفته ان هيجا چيزي به اسم مديريت پيوست نديدم . اپلود كردن تو اون سايت هم كه بهم دادي خيلي طول ميكشه .لطفا كمكم كن .:blushing:

خواهش میکنم
ببین عزیز من خدمتتون گفتم برین توی بخش ارسال پاسخ که یه پنجره جدید براتون باز میشه و اون پایین مدیریت پیوست هست.
اینم عکسش:
507ogvo.jpg
اگه ارور داد دلیلش اینه که حجم اون عکستون بالاست.شما برید توی پینت عکس رو باز کنید.بعدش save as رو بزنید و فایل رو با فرمت jpg سیو کنید.که حجمش کم میشه و میتونید تو قسمت پیوست واردش کنید.اگر هم نشد که همون فایلی که الان حجمش کمه رو با سایتی که بهتون دادم آپلود کنید.زودتر أپلود میشه.سایتهای دیگه هم مثل www.supload.com و www.zshare.net هم هستن.
ببینم مشکلتون توی اون مرحله حل نشد؟

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
الان تو مرحله اسبها هستم خيلي سخته تازه من شيفت و كليدهاي جهت نما را فشار مي دهم لارا جاخالي مي دهد ولي اون فلشهايي كه بالاي سر اسب بايد بيان نمي آيد تا حالا دو دفعه شانسي اينطوري شد و اسبه افتاد و بعد من قلاب انداختم و دكمه E را زدم اما سپر را از دستش نمي گرفت و دوباره قلاب را رها مي كرد!!!!!!

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
متوجه شدم كه شما كجا را مي گوييد ولي چند دفعه بگويم:mad: براي من آن قسمت را ندارد در ضمن در قسمت قوانين ارسال در انجمن نوشته است شما نمي توانيد در پست خود فايل پيوست كنيد:cool1:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
منم تو مرحله اي كه شما گير كردين گير كردم!
راستي...شما ميتونيد از ويرايش استفاده كنيد تا مجبور نباشيد در يك روز 4 تا پست پشت هم بزنيد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر