1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

فینیشینگ حیوونی تو کامبت 4

گفتگو در 'شبیه ساز ها' ایجاد شده توسط payman62, ‏Jun 17, 2011.

1. payman62

کاربر سایت

سلام.
    کسی میدونه تو کامبت 4 سگا چطور میشه فینیشینگای حیوونی رو اجرا کرد؟
    تو کامبت 3 یه مرسی نیاز که طرف دوباره زنده میشد. تو کامبت 4 چطوره؟

2. Navid

Navid ?Can I Play Daddy
    مدیر انجمن

نام:
    نوید
    اگه منظورت Ultimate mortal kombat 3 هستش که چنین چیزی وجود نداشت

3. Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت

نام:
    مهدی
    umk3 فقط مال نینتندو داره!!
    اگه هم منظورت خود mk4 هست که فقط liu kang و scorpion یکی از فاتالیتی هاشون حیوون میشن

4. Ayuna

Ayuna ♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
    کاربر سایت

نام:
    امیر
    Ultimate Mortal Kombat 3

وارد این سایت بشو و روی عکس هر شخصیت کلیک کن تا فنون و Finishing هاش نمایش داده بشه ( Animality رو هم داره )

برای Animality دو تا کار باید انجام بدی:

۱- حتما باید یک رُند رو ببازی تا بازی به رُند ۳ کشیده بشه
    ۲- وقتی تو رُند ۳ میگه Finish Him باید Mercy کنی یعنی دکمه دویدن "Run" رو نگه داری و ۲ یا ۳ بار دکمه پایین رو بزنی و بعد دکمه دویدن "Run" رو ول کنید

در این حالت حریفت با یه اپسیلون جون دوباره باهات مبارزه میکنه, بعد از اینکه دوباره زدیش و گفت Finish Him میتونی Animality انجام بدی

پست اول رو بعد از ارسالم خوندم :
    اگر منظورتون از کمبت ۴ همون Ultimate 3 یا Trilogy هست که روشش رو گذاشتم - اگرم نه که من ۴ رو سگا یادم نمیاد ( اگرم Dreamcast رو میگی اون نسخه Animality نداره )

#4 Ayuna, ‏Jun 17, 2011
    آخرین ویرایش: ‏Jun 17, 2011
    Politiciλn این نوشته را Like کرده است.
  5. payman62

کاربر سایت

سلام.
    باورتون میشه بعد از 14 15 سال و این همه کامبت بازی کردن تازه فهمیدم کامبت 4 سگا 4 نبوده و ultimate mortal kombat 3 بوده.
    آخه ما همیشه بهش میگفتیم کامبت 4. یعنی همه میگفتن کامبت 4. الآن بازی رو نگاه کردم دیدم اولش زد ultimate mortal kombat 3.
    پس دلیلش همین بود که سرچ های من تو گوگل همش به بن بست میخورد.

نوید گفت تو ultimate kombat 3 حیوونی نداشتیم.
    حتما چند خطه کردن رو بلد بودی. حتما یادته تو منوی killer codes میتونستیم گزینه quick end رو روی فتالیتی بذاریم که در نتیجه هنگام finish him با زدن یک دکمه (بدون زدن رمز فینیش هیم به طور کامل) یکی از فتالیتی ها رو روی حریف اجرا کنیم.
    این گزینه quick end غیر از فتالیتی babalities و friendships و همین طور animalities رو هم جز موارد داشت. عکسش رو گذاشتم.

خوب اگه حیوونی نداشت پس این گزینه برای چی هست؟

Ayuna جان جواب تقریبا کاملی دادن.
    به اون سایت قبلا سر زده بودم. اما بعضی فن ها که زمان سگا انجام نداده بودم بازم انجام نشدن.
    مثل فینیشیم های نینجا قرمزه یا نینجا سیاه که اون زمان هم عملی نبود. همین طور هم حیوونی ها انجام نشدن.
    روش مرسی رو که گفتی رو انجام دادم اما مرسی نشد. یادمه اون موقع تو کامبت 3 میتونستیم مرسی کنیم اما این ورژن ultimate رو نمیتونستیم که الآنم نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

6. Quantic Dream

کاربر سایت

دلیلش رو من برات توضیح میدم، هر Rom از بازی های سگا جنسیس توانایی ذخیره 4 مگابایت اطلاعات رو بیشتر نداشت و این بازی انقدر وسیع بود و برای اینکه بتونن حجمش رو پایین بیارن مجبور شدن خیلی از اطلاعاتش رو حذف کنند که Animality هم جزو همون چیزهایی بود که از بازی حذف شد! در عوض چون توی MK3 تعداد کاراکترها و جزئیات کمتر بود این گزینه قابل اجرا بود باید اول Mercy میزدی و طرف رو میکشتی و بعد Animality رو میزدی! تنها شخصیتی که توی Ultimate MK3 فینیشینگ Animalityـــش کار میکنه Kabal هست و باید High Punch رو نگه داری و "جلو،جلو،پایین،جلو" رو بزنی ولی از اونجا که قسمت های بازی رو بد Cut کردند بجای اینکه کابال تبدیل به اون گوزن سبز بشه کلش قطع میشه و اگه دکمه دیگه ای بزنی یه Kano از وسط بدنش میاد بیرون و بعد سر طرف مقابلت هم همینطوری گیج میخوره و میفته پایین البته میتونی low punch رو نگه داری و فیتالیتی Kano رو روی طرف اجرا کنی:d
    این گزینه رو هم یادشون رفته از منوی بازی حذف کنند، ولی تا اونجا که میدونم نسخه های دیگه بازی(Snes , Dreamcast , N64) این فیتالیتی ها رو کامل دارند! فیتالیتی های نینجای سیاه(Noob Saibot) هم جزو همین قسمت هایی هست که از بازی حذف شده و البته خیلی چیزهای دیگه هم از بازی حذف شده! اصلا شما هیچوقت نمی دیدید که UMK3 رو مثلا توی یه بازی چند لبه قرار بدن چون خودش بتنهایی 4 مگ Rom بازی های سگا رو پر میکرد و الان هم اگه بخواید دانلودش کنید حجمش همون 4 مگ هست!
    حالا قراره کالکشن نسخه های قدیمی بزودی عرضه بشه که هر 4 نسخه آخر رو داخلش داره و از کیفیت بهتری هم برخورداره و مطمئنا این قابلیت ها توش هست.

7. payman62

کاربر سایت

سلام.
    شانگستن (ما همیشه به جادوگره میگفتیم شانگستن. یادش به خیر چه دورانی بود) توضیحاتت خیلی کامل بود. درست گفتی فایلش دقیقا 4 مگ هست.

من با کابال چک کردم. باز نه مرسی شد نه اون رمزی که گفتی واسه حیوونی کار کرد.

فایلی دارید که نسخه کامل ultimate mk3 باشه؟ کامل باشه و حیوونیا حذف نشده باشن ازش.

8. THE UNDERTAKER

کاربر سایت

قکر کنم قبلا تو سایت بوده ولی این ممکنه بکارتون بیاد:
    Ultimate Mortal Kombat Trilogy که UMK3 هک شده هست و تمام کارکترهای شماره 1و2 و3 UMK3 رو داره و مراحل جدید و کمبو و .... مهم تر از همه تمام شخصیت ها 4-3 تا Fatality دارن(حتی باس ها).لینکا ار سایت اصلیشه.

این rom بازیه: 6.5mb

http://umk3.hacking-cult.org/2710.zip
    اینم شبیه ساز (هر شبیه سازی اجراش نمیکنه چون از 4mb بیشتره)
    http://umk3.hacking-cult.org/2.11hack.zip
    یا این
    http://umk3.hacking-cult.org/dgen121.zip
    این هم لیست حرکات همه کارکترها که خیلی مهمه:
    http://umk3.hacking-cult.org/eng/UMK3-FIGHTERS_MOVES.txt
    یه پچ هم براش زدن :
    http://umk3.hacking-cult.org/(2710-2783).zip

#8 THE UNDERTAKER, ‏Jun 22, 2011
    آخرین ویرایش: ‏Jun 22, 2011
  9. payman62

کاربر سایت

سلام.
    ممنون از لطفت رفیق. خیلی عالی بود.
    من قبلا یه همچین ورژنی داشتم که رو سیستم نصب میشد و همه شخصیت ها رو داشت. مثلا رو جکس که تو کامبت 2 و 3 دو تا شکل مختلف داشت میرفتی و یه کلید رو میزدی شکلش عوض میشد و هر دو شخصیت رو داشت. همین طور بوروسلی و سایر کاراکترها.
    اما این قدر کامل نبود. این نسخه خیلی کامله. حتی نینجا سیاه کامبت 2 و 3 رو جدا از هم داره.

اما بازم یه مشکل. من کاراکترها رو که انتخاب میکنم و وارد بازی که میخوام بشم صفحه سیاه میشه و دیگه چیزی نمیاد. پچ ها رو هم اعمال کردم ولی باز همین اتفاق افتاد.

10. THE UNDERTAKER

کاربر سایت

من خودم از شبیه ساز دومی استفاده کردم و تا حالا پچ رو هم نصب نکردم و این مشکل هم وجود داره به خاطر صفحه معروف VS که دو نفر جلوی هم گارد گرفتن و پایینش رمز میزنی( فقط در مبارزات دو نفره)
    راهش اینه که اگه میخوای دو نفره بازی کنی یکی رو از داخل جدول بیاری و اون یکی رو از بیرون جدول یا مبارزه با چهار نفری کنی و دو نفر اول از تو جدول نباشن.
    move list رو هم بگیر و بخون Fatality های جدید زیادی داره.

11. payman62

کاربر سایت

سلام.
    نه یه راه بهتر پیدا کردم که میتونی اون رمز رو هم در صفحه VS برای افزایش تایم فینیش هیم بزنی.

از این emulator استفاده کن. به کمک این emulator اون مشکل حل میشه.

الآن برای اولین بار تونستم با یکی از شخصیت های umk3 فینیشهیم حیوونی انجام بدم. نینجا سبزه میمون شد. جالبه فقط یه فینیشهیم حیوونی از umk3 تو یوتیوب دیده بودم و اونم مال همین نینجا سبزه بود و برام تکراری بود.

اما بازم یه مشکل. بعد از میمون شدن نینجا سبزه صفحه سیاه شد و بعد اتمام فینیشهیم برگشت به صفحه بازی. یعنی کامل نشونش نداد. اون نوشته animality رو صفحه حک نشد. ظاهرا این فایل rom بازی کمی باگ داره.

12. THE UNDERTAKER

کاربر سایت

باید یه جاش بلنگه دیگه...
    وقتی Retile میمون میشه میذاره دنباله یارو و فرار میکنه. با اونیکی emulator ها تو این قسمت مشکلی نداره.
    خود سایت پنج تا emulator کرده که من دوتاش رو گذاشتم
    اینجا همش هست : http://umk3.hacking-cult.org/eng/download.htm
    ولی پچ شاید درستش کنه اول به patch1 آدرس rom باری رو بده بعد به patch2

#12 THE UNDERTAKER, ‏Jun 22, 2011
    آخرین ویرایش: ‏Jun 22, 2011
  13. payman62

کاربر سایت

سلام.
    آره دنبالش کرد و اون فرار کرد و بعد صفحه سیاه شد. ولی نوشته animality ظاهر نشد.
    من پچ شدش رو چک کردم و این طوری شد.

14. THE UNDERTAKER

کاربر سایت

شاید این یکی اینطوری چون بعضی از Animality ها رو مینویسه بقیه رو امتحان کن مخصوصا اونهای که تو mk3 هستن مثل liu kang , Kung lao

15. payman62

کاربر سایت

سلام.
    الآن با گرگ شب حیوونی کردم بدون مشکل انجام شد. اما با نینجا سبزه باز همون اتفاق افتاد و وقتی حریف فرار کرد صفحه سیاه شد. البته صداش میاد که حریف داد میزنه و بعد میگه animality.

اینم یه نمونه دیگه از باگ بازی. راند 2 رو که باختم که به راند 3 بکشه گفت فینیشهیم. یعنی 1 راند من بردم یه راند حریف. آخرشم این اتفاق افتاد که عکسش رو گذاشتم.