sega 32x

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mmd_68

کاربر سایت
Jun 25, 2007
42
نام
محمد
99105017774320555869.jpg
42218930809081929743.jpg

اینم رسید بانکیش.. بعد بیا اینجا 2 تا پروفایل درست کن، با یکیش بیا مردم بپیچون با یکی دیگش بیا کارهای خودتو توجیح کن و بگو من آدم با انصافیم. و بگو خندم میگیره وقتی سر مردم کلاه میزارم. و زنگ بزن به اینو اون بیان تو بازی سنتر حمایتت کنن و توام بگی این لر نمیشناسم..!! دوستانی که کلاه برداری مشابهی داشتن از طریق این فرد. من تمام مشخصاتشو دارم و در اختیارتون میزارم برای رسیدگی قانونی در این زمینه

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
شما که الان مدئی شدی به نیو جیو میگفتی نیو گیو به سنگوکو میگفتی سن خو خو اومدی پیچوندی همرو 10 تا اسمم داری حرف مفتم میزنی به نژاد و خانواده ملت کار داری من دارم برات عزیز
من جوشکاره زیر گاو و گوسفند تمیز نمیکنم

چه خوش گفتا آن شیرین زبان که روزی مگردد آن گدا معتبر

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
منم یچیزایی براش دارم انشا... همه باهم تودادگاه صحرایی

trex2008

کاربر سایت
Jan 21, 2012
14
دوستان من زنجان هستم. اگه این کلاهبردار زنجان باشند حاظرم کمکتون کنم.

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
افا این چرت و پرتها چیه من تا الان بالای 5000000 تومن باهاش معامله کردم و الانم باهاش دارم کار میکنم یه چیزی رو بگم اونم اینه بعضی از دوستان خیلی ادعای زرنگیشون میشه و زمانی که کسی در مقابل این افراد مثل خودشون رفتار کنه طاقتش رو ندارن حالا اومدن و دارن واسه خودشون داستان بافی مکنن ولی من همینجا هم میگم ایشون انسان واقعا شریفی هستن و این تحمتها به هیچ عنوان به ایشون نمیچسبه هر کسی اگر حرفی داره بره دادگاه شکایت کنه و گرنه که اینجا جاش نیست که بخواید ابروی کسی رو ببرید
در پایان هم بگم که من دیگه اون کسایی نیستم که بگید 4 تا پست و تازه وارده من چند سال تو بازیسنتر عضوم

• Like
Reactions: che-jaleb

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
افا این چرت و پرتها چیه من تا الان بالای 5000000 تومن باهاش معامله کردم و الانم باهاش دارم کار میکنم یه چیزی رو بگم اونم اینه بعضی از دوستان خیلی ادعای زرنگیشون میشه و زمانی که کسی در مقابل این افراد مثل خودشون رفتار کنه طاقتش رو ندارن حالا اومدن و دارن واسه خودشون داستان بافی مکنن ولی من همینجا هم میگم ایشون انسان واقعا شریفی هستن و این تحمتها به هیچ عنوان به ایشون نمیچسبه هر کسی اگر حرفی داره بره دادگاه شکایت کنه و گرنه که اینجا جاش نیست که بخواید ابروی کسی رو ببرید
در پایان هم بگم که من دیگه اون کسایی نیستم که بگید 4 تا پست و تازه وارده من چند سال تو بازیسنتر عضوم

خوب شما که تآییدش میکنید 1 زنگی به من بزن اخوی شمارمم همین طرف داره;)

mmd_68

کاربر سایت
Jun 25, 2007
42
نام
محمد

برادر.. ایشون میگه منو نمیشناسه.. در صورتی که من با مدارک لازم دارم نشون میدم که من پول توحساب این ریختم. اینو بیا اول توجیح کن. بعد لیبل درستی بهش یزن... ایشون تا یجا اینقدر پول دید خودشو باخت و کشید بالا. الان چه مدرکی معتبر تر ازین پرینت حساب بانکی؟؟؟

---------- نوشته در 11:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:15 AM ارسال شده بود ----------

این آقا اگه کارش نمی لنگید با 2 تا پروفایل نمیومد کامنت بزاره و اسم پروفایل اصلیش قلابی باشه! که مدیرا یکیشو پاک کنند. شما هم هر وقت تونستید خلاف اینو ثابت کنید اونم مثل من با مدرک که همچین کلاهبرداری از من نکرده. بعد بیاید توجیح کنید که این آدم دزد نیست...

frenzy

کاربر سایت
Dec 19, 2009
57
نام
محسن
ایشون راست میگن من تو روستا زندگی میکنم ما یه رسمی داریم که بهار وتابستون سوار خر میشیم و زمستون تو بیابون رهاش میکنیم تا گرگ ها بخورنش حالا تو هم مواظب باش تا خورده نشی:))
شما که الان مدئی شدی به نیو جیو میگفتی نیو گیو به سنگوکو میگفتی سن خو خو اومدی پیچوندی همرو 10 تا اسمم داری حرف مفتم میزنی به نژاد و خانواده ملت کار داری من دارم برات عزیز
من جوشکاره زیر گاو و گوسفند تمیز نمیکنم

چه خوش گفتا آن شیرین زبان که روزی مگردد آن گدا معتبر

---------- نوشته در 01:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:17 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 01:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:20 PM ارسال شده بود ----------

شما هم میتونید کمک کنید=))
دوستان من زنجان هستم. اگه این کلاهبردار زنجان باشند حاظرم کمکتون کنم.

---------- نوشته در 01:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:21 PM ارسال شده بود ----------

دادگاه صحرایی هم تو خونه ایشون اجرا میشه با حضور میهمان ویژه علی کریمی:))
منم یچیزایی براش دارم انشا... همه باهم تودادگاه صحرایی

---------- نوشته در 01:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:24 PM ارسال شده بود ----------

سلام میثم جان اینا که این چیزا حالیشون نیست داری با کی بحث میکنی اونایی که باید بشناسن میشناسن
جواب ابلهان خاموشی است

mmd_68

کاربر سایت
Jun 25, 2007
42
نام
محمد
چقدر پر رو تشریف داره... بیا پول مردم بده. فکر کردی تو فقط حالیته... آدم دزد هیچی ندار. به امسال تو میگن آدم؟ هر که نشناسه ما میشناسیمت که.. این یارو فقط تو زندگیش این بازیهای 32x داشت. بعد شما ازین 5000.000 خرید کردین؟ میشه بپرسم چی ازین خریدین که 5000.000 بابتش پول دادین؟ به هر حال این آدم قابل اعتماد نیست. دوستان گولشو نخورید... با مدرک دارم ثابت میکنم ایکارو کرده..

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
ایشون راست میگن من تو روستا زندگی میکنم ما یه رسمی داریم که بهار وتابستون سوار خر میشیم و زمستون تو بیابون رهاش میکنیم تا گرگ ها بخورنش حالا تو هم مواظب باش تا خورده نشی:))

زبون در آوردی دیگه نفهم جیگرشو داری بیا سوار شو بده بخورنم من بد ترتیبتو میدم تو فعلآ برو نیو گیوتو بازی کن تا من برسم

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
همه مردونگیت جلوی مانیتور نشستن؟؟؟
خیلی دوست داشتم چشمهای ابیتو از نزدیک میدیدم
به امید اون روز زنده ام

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر