مدل چینی Vita

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
اینم یه عکس از نمای پشتش:

01102PB295_0_lit.jpg

چه بی ریخته :|

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
حتما بازیهایی که با کلیدهای اکسپریا پلی سازگار هست رو می تونه به خوبی اجرا کنه و ب خاطر همین همچین مدلی زدن که از نظر ساپورت بازی مشکلی نداشته باشن :D
بازی هایی که با اکسپریا پلی سازگاری دارند، انحصاری برای اون عرضه می شند روی دستگاه دیگه اجرا نمیشند :|.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
ای بابا , پس فردا ... چینی هم در می آد . بیشتر شبیه تخم مرغ آپز له شده هست تا NGP .
البته من یه PSP دیدم 12 هزار تومن که فقط رادیو بود . نکنه از اون هاست ؟

mreza1364

کاربر سایت
Aug 26, 2008
70
نام
محمدرضا
دوستان توی بانه پر بود از مدل های مختلف PSP که همه شبیه به این بودن
اینا هیچ کدون آندروید ندارن و قیمت هاشون همه زیر 50 هست و اصلا سیستم عامل ندارن و یه اینترفیس شبیه آندروید دارن و بازی های چرت و پرت و شبیه سازی شده ی آتاری و میکرو و سگا روشون اجرا میشه با کیفیت افتضاح و mp3 هم پخش می کنن و یه دوربین خیلی خیلی خیلی ضعیف هم دارن

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
بازی هایی که با اکسپریا پلی سازگاری دارند، انحصاری برای اون عرضه می شند روی دستگاه دیگه اجرا نمیشند :|.
دوست عزیز من چندتا از بازیهای اکسپریا پلی رو تو گوشی HD2 تست کردم و به خوبی جواب داد
چون CPU با هم مشابه هستن جواب میدن
باید نوعCPU با هم یکی باشن تا اجرا بشن
مثلا روی گلکسی اس اجرا نمی شن
پس بازیهاش انحصار به خودش ندار

blackshark

کاربر سایت
Jun 1, 2011
12
نام
سعید
این طور که شرکتها قفل کنسولهاشون رو روز به روز پیچیده تر می کنند و تقریبا غیر قابل هک تا چند سال دیگه ما باید از این کنسول ها استفاده کنیم با بازی های سگا وآتاری ومیکرو ( البته بعید هم نیست که فردا پس فردا بازی های ایکس باکس وپلی سه هم رو کنسولهاشون بالا بیاد چون من چند وقت پیش یه تبلت چینی با اندروید 2.2 دیدم که پردازنده دو هسته ای اینتل, دو گیگ رم و امکانات بسیار مفرح وکاربر پسند و عجیبی داشت که به خواب ایپد هم نمی اومد وقیمتشم 300 هزار تومان اونم تو ایران با گارانتی!!!)
باید متذکر شد بدیلیل بی کیفیتی باید ماهی یه دونه عوض کنیم:)). ( خدا اون روز رو نیاره اون روز آخر دنیاست پس همه برای سلامتی هکر ها وموفقیتشون دعا کنیم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر