همه چیز درباره Windows 8

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
اتفاقا این تاپیک برای اینه که افراد گول خورده ای مثل شمارو با واقعیت آشنا کنیم!
ماهم اینجا گفتیم که تا الان حتی نسخه بتایی از ویندوز 8 هم نیومده! لطفا ازین به بعد تاپیک رو مطالعه بفرمایید بعد نظر بدین!
هرچی که تا الان اومده با عنوان میل استون بوده که بر پایه ی ویندوز 7 بوده و اندکی از امکانات ویندوز 8 رو بهش اضافه کردن.
اونی که شما از بقالی سر کوچه بعنوان ویندوز 8 خریدین و بعد از نصب اعصابتونو اینجوری بهم ریخته ویندوز 7 بوده که فقط تم اونو عوض کردن.
موفق باشین.

اگه به امضای من توجه کرده باشین من اصلا از ویندوز استفاده نمی کنم.
تمام ویندوز های ۸ همان ۷ هستند بودن هیچ تفاوت اساسی جز تم.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اگه به امضای من توجه کرده باشین من اصلا از ویندوز استفاده نمی کنم.
تمام ویندوز های ۸ همان ۷ هستند بودن هیچ تفاوت اساسی جز تم.
وقتی ازش استفاده نکردین چرا این نظر رو دادین؟
میل استون 3 تا ورژن رسمی داده بیرون که من دومیش رو خودم دانلود و نصب کردم و امکانات جدیدشم مشخص کردم.
پس با 7 فرق داره! هرچند خیلـــــی کم!
حتما اونقتی که ویندوز 7 اومد یادتون هست قبلا چقدر نسخه ی آزمایشی بیرون داده شد تا به فینالش رسیدیم؟
این داستان بازم تکرار میشه.
هربار کمی امکانات اضافه میشه کمی ظاهر برنامه تغییر میکنه تا به اون چیزی برسیم که ویندوز 8 نام داره!

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
وقتی ازش استفاده نکردین چرا این نظر رو دادین؟
میل استون 3 تا ورژن رسمی داده بیرون که من دومیش رو خودم دانلود و نصب کردم و امکانات جدیدشم مشخص کردم.
پس با 7 فرق داره! هرچند خیلـــــی کم!
حتما اونقتی که ویندوز 7 اومد یادتون هست قبلا چقدر نسخه ی آزمایشی بیرون داده شد تا به فینالش رسیدیم؟
این داستان بازم تکرار میشه.
هربار کمی امکانات اضافه میشه کمی ظاهر برنامه تغییر میکنه تا به اون چیزی برسیم که ویندوز 8 نام داره!

چون ازش بدم میاد سعی می کنم همیشه دربارش اطلاعاتم کامل باشه پس این جواب شما.
تمامی ویندوز های ۷ چه بتا چه پریویو توسط مایکروسافت به صورت کاملا رسمی معرفی می شدند و ۳۰ روز قابل استفاده بودند اگه یادتون باشه!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
چون ازش بدم میاد سعی می کنم همیشه دربارش اطلاعاتم کامل باشه پس این جواب شما.
تمامی ویندوز های ۷ چه بتا چه پریویو توسط مایکروسافت به صورت کاملا رسمی معرفی می شدند و ۳۰ روز قابل استفاده بودند اگه یادتون باشه!
عجب! من برعکس شما از محصولات اپل هم استفاده میکنم.
این بحث رو قبلا در چند صفحه قبل انجام دادیم که ورژنهای بتا چی هستن و برای چی و با چه هدفی میان بیرون!
فکر کنم تکرار اون بحث باعث ایجاد یک مشت اسپم میشه!
شمام که با ویندوز حاتون بهم میخوره برید توی انجمن اپل خوب!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان خیلی هم فکر نکنید 7 و 8 تغییرات مخوفی داره. بیشتر دارن موقعیت رو برای تاچ فراهم میکنن و اکثر نوشتاری ها رو میخوان با حالت شکلی تغییر بدن که قابل لمس تر بشه+ اینکه ویندوز روی pc و اپتاپ و تبلت و فون رو بهم نزدیک بکنه و تقریبا یک دست تر بشن

نه اینکه تفاوت در سطح Xp و 7 باشه!!!

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
عجب! من برعکس شما از محصولات اپل هم استفاده میکنم.
این بحث رو قبلا در چند صفحه قبل انجام دادیم که ورژنهای بتا چی هستن و برای چی و با چه هدفی میان بیرون!
فکر کنم تکرار اون بحث باعث ایجاد یک مشت اسپم میشه!
شمام که با ویندوز حاتون بهم میخوره برید توی انجمن اپل خوب!

من فقط میگم این نسخه ها هیچگونه رسمیتی توسط مایکروسافت ندارند و از طرف اشخاص نامعلوم عرضه شده.
اینجا هم انجمن طرفداران ویندوز نیست خدارو شکر.

• Like
Reactions: bardia67m

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
Microsoft office 15

ورژن جدید آفیس 15 مایکروسافت که مخصوص ویندوز 8 هست اماده دانلود میباشد.

حجم فایل: 912mb
http://www.fileserve.com/file/VMkdtKS

رمز: windows8italia

office15.jpg

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
windows 8 activator & unlocker & futures

خوب دوستان برنامه بسیار مفیدی رو براتون آپلود کردم که هم ویندوز 8 رو براتون اکتیو میکنه و هم امکانات جدیدشو آنلاک میکنه و هم نسخه های جدید ویندوز 8 و نرم افزار های مرتبط با اون مثل آفیس 15 رو برای دانلود آماده میکنه،
برنامه بسیار مفیدی هست با حجم 4 مگابایت.

Andrea+on+QWOUR++2011-05-07++11-23-31.jpg

http://www.4shared.com/file/OxiogyS4/Windows-8-BluePoison.html

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نسل آینده ویندوز (ویندوز 8 ) دارای سیستم جدیدی در فایل های خود به نام پروتوگون protogon خواهد بود که اطلاعات زیادی ازش در دسترس نیست!

Windows-8-protogon.png

طی برسی جدیدی که توسط سایت آی تی ورلد صورت گرفت:
“I’ve also dug up traces of some underlying file system changes that I couldn’t quite make sense of, such as an entirely new file system driver called “NT Protogon FS driver”, which looks like a kernel mode driver for some sort of (yet unknown) file system called Protogon. It’s unclear, whether this is a major new file system or just some minor subsystem.”

در لینک آبی نوشته بالا هم میتونید 10 قابلیت جدید ویندوز 8 رو که تا کنون نمایان شده رو ببینید.

• Like
Reactions: raya2

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خوب امروز به طور رسمی مایکروسافت در Computex 2011 ویندوز 8 نسخه 7985 رو نمایش داد.

Windows_8_build_7985.jpg

قابل ذکر هست که آخرین نسخه ساخته شده از ویندوز 8 نسخه 8011 میباشد و آخرین ورژنی که برای دانلود در دسترس هست ورژن 7955 میباشد.

• Like
Reactions: amirf

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر