PS2 On Monitor

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
من یه دفعه به این مانیتور ها که تلوزیون دارند(ورودی خروجی هم دارند) وصل کردم تصویر فوق العاده بی کیفیت بود.مونیتور سامسونگ بود و یادمه NFS MOST WANTED رو گذاشته بودم:cheesygri

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
سلام
اتفاقا من خودم یه مانیتور HD WideScreen خریدم ( البته برای استفاده از PS3 در آینده ;)) ، و خیلی دنبال کابل یا تبدیلی گشتم که بتونه PS2 رو به مانیتورم وصل کنه ( بخصوص این که شاید بیش از 30 تا بازی دارم که اکثرشون 16:9 و 720 رو ساپورت میکنن. و خیلی دوست داشتم اون یازی هارو با اون کیفیت هم تجربه کنم ، مخصوصا Gran Turismo 4 )

ولی هرچی بیشتر گشتم کمتر یافتم !!!:(

حتی سایت معتبری مثل Amazon هم یه مدل تبدیل پیدا کردم ولی حیف که اولا فروش به ایران رو ساپورت نمیکنه ، دوما اینکه اصلا موجود نداشت !!!!!!!!!!!!:((

اینم لینکش که میتونی بری ببینی چه وسیله ایه :

http://www.iranbin.com/EnVideoGames...468642&AllOrCurrent=Current&sortstring=pmrank

واینم توضیحات خود این وسیله :
Product Description

Product Description
INNOVATIONS 7-38012-12340-9 PS2(R) VGA Box Connects PS2(R) system to any VGA computer monitor for high-resolution gaming; Auto-switching between ;game console and PC modes ; Automatic PAL/NTSC detection PS2(R) VGA Box

فقط یه خواهش ، هرکی تونست همچین کابل یا تبدیلی رو تو ایران پیدا کنه ، یه خبر تو همین تاپیک بذاره ، فکر کنم مشتری زیاد داشته باشه .

ممنون

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
کیفیت رو مانیتور معمولی ها کم باید باشه رو LCD فکر کنم بهتر باشه

كاملا برعكسه!
چون LCD رزولوشن ثابتي داره بايد ورودي خودشن رو به رزولوشنش تبديل كنه كه براي PS2 اين اتفاق ميفته كه روزولوشن PS2 از مونيتور شما پايين تر هست و تصوير بايد كشيده بشه تا مونيتور شما رو پوشش بده و كيفيتش مياد پايين.

CRT چي؟ CRT ها چون ميتونن رزولوشنشون رو تغيير بدن (واسه همينه Native resolution ندارن چون ميتونه عوض بشه) در نهايت تفاوت كمتري در تصوير كشيده شده و خروجي اصلي مونيتور دارن پس شما كيفيت بهتري رو ميبيني.

نكته طلايي اينه، شما هرچقدر از Native Resolution مونيتور LCD تون دور بشين و پايين تر برين، تصوير بدتر و بدتر ميشه و هرچي به اون رزولوشن نزديك تر باشين، تصوير بهتره و مسلما وقتي بهترين تصوير رو ميبينين كه با رزولوشن LCDتون يكي باشه.

gamez

کاربر سایت
Jul 21, 2007
197
بايد از همين كپچرا استفاده كنيد فكر نكنم راه ديگه اي وجود داشته باشه ولي يه نكته اي هست كه بازي هاي پلي استيشن دو يا هر كنسول ديگه اي (كنسول هاي نسل جديد رو نمي گم) رو مانيتور كيفيت پايين تري مي ده چرا چون اون بازي ها برا اساس تلوزيون و رزلوشن TV درست شدن كه رزلوشن پايين تري هست در نتيجه وقتي بخواين اون بازي رو با مانيتو بازي كنيد در صورتي كه تصوير رو Full screen بكنيد كيفيت شديدا افت مي كنه ....

در ضمن خودم كپچر دارم كلا كپچر هميشه يه لول كيفيت تصوير رو پايين مي آره ! ( يا حداقل مال من اينجوريه ! ) در كل اصلا اينكار توصيه نمي شه ...

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من تاحالا كيفيت VGA Box ها رو نديدم ولي يه مدت يه كپچر دستم بود، راضي بودم.
به هر حال هیچ کدوم همون تلوزیون نمیشه.حتی با کارت کپچر هم تصویر خوبی نمیده . من هم خودم همه راهاشو امتحان کردم.فقط تلوزیون

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
به هر حال هیچ کدوم همون تلوزیون نمیشه.حتی با کارت کپچر هم تصویر خوبی نمیده . من هم خودم همه راهاشو امتحان کردم.فقط تلوزیون
خوب این مسلمه.ولی وقتی ادم مجبوره خوب کاری نمیشه کرد!
من یادمه وقتی اویل 4 واسه pc اومد در حقیقت نسخه ی کنسولی بازی بود که شبیه سازی شده بود و وقتی tv رو وصل میکردی به کامپیوتر گرافیک خیلی بهتر میشد.
در کل ممنون.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خوب این مسلمه.ولی وقتی ادم مجبوره خوب کاری نمیشه کرد!
من یادمه وقتی اویل 4 واسه pc اومد در حقیقت نسخه ی کنسولی بازی بود که شبیه سازی شده بود و وقتی tv رو وصل میکردی به کامپیوتر گرافیک خیلی بهتر میشد.
در کل ممنون.

بچه ها كسي مدل مناسب Capture واسه بازي كردن سراغ داره؟ من يه مدت يه MSI tv anywhere 8606 دستم بود كه بد نبود، الان يه مدل Pinnacle ارزون هست تو بازار ولي من Review اي گيرم نمياد كه در مورد كيفيت PlayBack اش توضيح داده باشه (يعني در مورد كيفيت تصوير ورودي روي مونيتور)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر