رونمایی کنسول خانگی جدید نینتندو در E3

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
درود:p
--------------
دوستان منابع زیادی دیروز خبر عرضه کنسول جدید رو تایید کردند هرچند خود نینتندو حرفی دربارش نزده.
اولین منبعی هم که خبر رو داد Gameinformer بود. آخرین منبع هم IGN. خلاصه اینکه میشه به خبر اعتماد کرد.

یه سری اطلاعات هم از کنسول جدید (بازم میگم نینتندو چیزی تایید نکرده ولی منابع این خبر الکی نیستند)

1- نینتندو این ماه کنسول رو به طور اولیه معرفی می کنه (یک شایعه ای افتاده بین مردم که قراره قیمت Wii میشه 150 دلار.احتمالا همزمان با تایید این شایعه)

2- کنسول اواخر 2012 میاد.البته ناشرها قبلا کنسول رو دیدند تا برای بازی ساختن باهاش آماده بشن

3- کنسول از نظر گرافیکی بسیار قویتر از PS3 هست و خروجی 1080 داره

4- هدف نینتندو تسخیر بازار هاردکور هست.

5- کنسول قابلیت اجرای بازی های Wii رو هم داره.

IGN

GameInformer
-------------------
خلاقیت نینتندو + بازی هاردکور = انقلاب !!!!!:))

• Like
Reactions: raya2

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,391
نام
مهدی یوسفی اصیل
اگر قابلیت اجرای بازی های wii v, داشته باشه کنسول رو میفروشم اینو حتماً میگیرم چون من ماریو گالکسی بازی نکنم میمیرم

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
به نینتندو اعتقاد شدیدی دارم چون پدر نو آوری هست دیگه همه میاموتو رو میشناسن چه جونوری هست این رو بارها ثابت کرده من که اگه نینتندو سطل آشغال هم بزنه با افتخار می خرم چو ن بهش ایمان دارم.دوباره 3 -4 تا Resident Evil مشتی براش انحصاری میزنن میترکونه منم که همین برام کافی.

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
شایعه شده بود که کنسول Wii کاهش قیمت 50 دلاری خواهد داشت حالا قبل از اینکه به صورت رسمی اعلام بشه چند تا از فروشگاه های معروف مثل GameStop و Best Buy قیمت این کنسول رو 30 دلار کاهش دادند و به 170 دلار رسوندن .
منبع

هیچ1361

کاربر سایت
Apr 7, 2011
61
شایعه شده بود که کنسول Wii کاهش قیمت 50 دلاری خواهد داشت حالا قبل از اینکه به صورت رسمی اعلام بشه چند تا از فروشگاه های معروف مثل GameStop و Best Buy قیمت این کنسول رو 30 دلار کاهش دادند و به 170 دلار رسوندن .
منبع

متاسفانه این تغییرات چند سال بعد بعد ایران میرسه !=((

یادم نیست کی بود میگفت اگه چیزی ارزون بشه تو بازارهای جهانی 6 ماه بعد ایرانم یه تکونی میخوره ولی اگه تو بازار جهانی گرون بشه فردا صبح تو ایران هم گرون شده !:d;)

omidspot

کاربر سایت
Sep 5, 2009
83
نام
امید
nintendo-project-cafe-2-580x443.jpg

nintendo-project-cafe-4.jpg

nintendo-project-cafe.jpg

nintendo-project-cafe-3.jpg

www.totalvideogames.com_75029_Project-Cafe.jpg

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
قیافش خیلی بی ریخته! هم خود دسته که ظاهرا دو برابر NGP حجم داره و خیلی گنده هست و هم کنسول که قیافش مثل پیکان صاف و کبریتی هست!
زیاد احساس خوشی در مورد این کنسول ندارم و به نظر میاد قیمتش هم بالا باشه.شاید بالای 400 دلار
و خبری هم از موشن کنترلر های Wii هم نیست و مشخصه واسه هارد کور ها ساخته شده
نکنه این کنسول هم یه گیم کیوب دیگه ماله نیتندو باشه!؟
امیدوارم که این طور نشه

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
http://www.gamingsurvival.com/2011/04/25/rumor-leaked-images-of-nintendos-project-cafe/

معنی:

دو عکس منتشر شده است که نشان کردن شایعه کنسول نینتندو، موسوم به کافه پروژه که به نظر می رسد مسابقه طراحی نشان داده شده از اسلاید قرار. جعبه در یک جدول نمایش داده شده را با وضوح غیر معمولی باشد. به اندازه کافی عجیب، که detracts از مشروعیت از این عکسها. من علاقه شدید به چیزی نسبت به جعل بلند پروازانه، به جای این که معامله واقعی. برخی از دلایل عبارتند از :

چراغ ها را روشن و بدون متصل بودن در کنسول
طرح های غیر منتظره ای سرد و بی تجمل؛ کامل واژگونی طراحی فعلی نینتندو
پشت پنهان است و دلیل خوب است ، پس از آن خواهد بود استادانه ترین بخش به جعلی
این است که درایو دی وی دی در جلو؟ این به معنی این سیستم عظیم است -- بیش از 360.
نینتندو ذکر آنها برنامه ای برای انتشار کنسول جدید در سال 2012 است ، اما آن را نمی خواهد شبیه این.

منبع :wii HD شایعه

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
جعبه ی پاندورا هست این!!!!چرا اینقدر زشته؟واقعا شکل نهاییش اینطوریه؟
البته Wii هم چندان ظاهر جذابی نداره و حتی گیم کیوب
همه کنسول های نینتندو شبیه قوطی هستن! نمی شه اشکالی در این مورد بهشون گرفت ولی دسته ها اینجوری که بوش میاد خیلی باید بزرگ باشن. نمی دونم شاید دوباره نینتندو می خواد یه تکون اساسی دیگه به صنعت بده!:D
هم خیلی هیجان زده هستم که ببینم این کنسول چه جور کار می کنه و هم یه خورده نگران از اینکه نیتندو مثل نسل قبل زیاد خوب عمل نکنه و یه اشتباه دیگه بکنه

دو عکس منتشر شده است که نشان کردن شایعه کنسول نینتندو، موسوم به کافه پروژه که به نظر می رسد مسابقه طراحی نشان داده شده از اسلاید قرار. جعبه در یک جدول نمایش داده شده را با وضوح غیر معمولی باشد. به اندازه کافی عجیب، که detracts از مشروعیت از این عکسها. من علاقه شدید به چیزی نسبت به جعل بلند پروازانه، به جای این که معامله واقعی. برخی از دلایل عبارتند از :

چراغ ها را روشن و بدون متصل بودن در کنسول
طرح های غیر منتظره ای سرد و بی تجمل؛ کامل واژگونی طراحی فعلی نینتندو
پشت پنهان است و دلیل خوب است ، پس از آن خواهد بود استادانه ترین بخش به جعلی
این است که درایو دی وی دی در جلو؟ این به معنی این سیستم عظیم است -- بیش از 360.
نینتندو ذکر آنها برنامه ای برای انتشار کنسول جدید در سال 2012 است ، اما آن را نمی خواهد شبیه این.

منبع :wii HD شایعه
lol
کسی مجبورتون کرده که خبر رو با گوگل ترجمه کنید بزارید!

omidspot

کاربر سایت
Sep 5, 2009
83
نام
امید
با اینکه من خودم عکسارو اپ کردم ولی جنس پلاستیکش . پلاستیک زایعاتیه:d
www.totalvideogames.com_75029_Project-Cafe.jpg

من خودم از n64 به بعد دیگه به دلم نشت nintendo نخریدم
ولی دوستم ندارم nintendo سوتی بده این بار
چون هرچقدر رقابت بین شرکت ها سر سخت تر باشه به نفعه ما گیمراست این کونسول هرچقدر خوب و بهتر باشه بیشتر sony و microsoft رو به چالش میکشه و بیشتر برای نسل بعدیشون تو فکر میبره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر