PC ا Super Street Fighter IV: Arcade Edition

super-street-fighter-4.gif

پس از شایعات فراوان امروز کپکام رسما تایید کرد عنوان Super Street Fighter IV برای PC نیز منتشر خواهد شد .

Super Street Fighter IV در قالب Arcade Edition در تاریخ June 24 عرضه خواهد شد .

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یعنی این کپکام انتهای احترام به شعور مخاطب هست ! این از SF که هر روز یه نسخه جدید ازش میده بیرون. فردا حتما میخواد Super Street Fighter 4 Arcade Edition Hyper Plus رو بده بیرون. اونم از Dead Rising 2 که برداشته یه پوسته فرانک وست کشیده رو شخصیت اصلی می خواد دوباره بازی رو Retail بفروشه :|

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
یعنی این کپکام انتهای احترام به شعور مخاطب هست ! این از SF که هر روز یه نسخه جدید ازش میده بیرون. فردا حتما میخواد Super Street Fighter 4 Arcade Edition Hyper Plus رو بده بیرون. اونم از Dead Rising 2 که برداشته یه پوسته فرانک وست کشیده رو شخصیت اصلی می خواد دوباره بازی رو Retail بفروشه :|
بنظرم این تفکر برای سری SF زیاد درست نیست، بعنوان مثال SSF IV نسبت به SF IV پیشرفت فوق العاده ای داشت. کلی کاراکتر اضافی به اضافه یک اولترا کمبوی بیشتر برای تمامی کاراکترها ، بالانس تر شدن بازی ، تغییر کلی طراحی منو های بازی، گرافیک پویا و دلنشین تر، Challenge های جدید و متنوع برای هر کاراکتر، استیج های جدید و ....
بعد مثلا این کاراکتر های اضافی مثل کاراکتر های Tekken نیستن که مثلا بشه کیلویی به بازی اضافشون کرد و در عوض از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند بشکلی که تعادل هم بینشون برقرار میشه و مثلا نمیشه گفت فلان کاراکتر قوی تر هست و این کاملا بسته به نوع بازی هر بازیکن هست.
این نسخه هم 4 کاراکتر بیشتر از SSFIV داره و برای طرفداران این سری روی PC خودش خیلی باارزشه(اما ممکنه روی کنسول زیاد استقبال نشه) اما قبول دارم که سایر بازی های کپکام از این شرایط تبعیت نمیکنند.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
بنظرم این تفکر برای سری SF زیاد درست نیست، بعنوان مثال SSF IV نسبت به SF IV پیشرفت فوق العاده ای داشت. کلی کاراکتر اضافی به اضافه یک اولترا کمبوی بیشتر برای تمامی کاراکترها ، بالانس تر شدن بازی ، تغییر کلی طراحی منو های بازی، گرافیک پویا و دلنشین تر، Challenge های جدید و متنوع برای هر کاراکتر، استیج های جدید و ....
بعد مثلا این کاراکتر های اضافی مثل کاراکتر های Tekken نیستن که مثلا بشه کیلویی به بازی اضافشون کرد و در عوض از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند بشکلی که تعادل هم بینشون برقرار میشه و مثلا نمیشه گفت فلان کاراکتر قوی تر هست و این کاملا بسته به نوع بازی هر بازیکن هست.
این نسخه هم 4 کاراکتر بیشتر از SSFIV داره و برای طرفداران این سری روی PC خودش خیلی باارزشه(اما ممکنه روی کنسول زیاد استقبال نشه) اما قبول دارم که سایر بازی های کپکام از این شرایط تبعیت نمیکنند.
من در مورد Arcade Edition صحبت کردم. وگرنه خودم خیلی جاها گفتم که همین SSFIV بهترین فایتینگ امسال بود و از خوده SFIV هم بهتر بود. حتی به نظرم همین SSFIV نسخه چهارم واقعی بود نه SFIV !

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
من در مورد Arcade Edition صحبت کردم. وگرنه خودم خیلی جاها گفتم که همین SSFIV بهترین فایتینگ امسال بود و از خوده SFIV هم بهتر بود. حتی به نظرم همین SSFIV نسخه چهارم واقعی بود نه SFIV !
خب خودشون هم گفتن اونایی که روی کنسول SSF IV رو دارند میتونند با دانلود DLC به این نسخه جدید بازیشون رو ارتقا بدن و اونایی هم که بکل بازی رو نداشتند میتونند نسخه Retail رو بخرند. این کار هم بیشتر بخاطر نسخه PC بوده چون SSF IV اصلا برای PC عرضه نشد.

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,279
نام
محمدرضا
یادش بخیر !
چقد حرف مفد زد CAPCOM که SFIV یه دزدی هنری بود رو PC و عمراً SSFIV رو پورت نمیکنیم براش !

خوشحال میشویم :D!

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
ما با یه Abel هنوز روون نشدیم ، خدا به دادمون برسه با این همه ...
حالا مگه قراره با همه کاراکترها خفن بشی! آدم یه دونه کاراکتر رو هم بخواد درست یاد بگیره خودش کلی کاره :D

طبق معمول بد نیست یادآوری کنم که اگه کسی توی همون SF4 ِ خودمون، و یا توی SSF4 نسخه 360 دوست داره کتک‌کاری کنه، یه پیغام به من بده.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
خب خودشون هم گفتن اونایی که روی کنسول SSF IV رو دارند میتونند با دانلود DLC به این نسخه جدید بازیشون رو ارتقا بدن و اونایی هم که بکل بازی رو نداشتند میتونند نسخه Retail رو بخرند. این کار هم بیشتر بخاطر نسخه PC بوده چون SSF IV اصلا برای PC عرضه نشد
اینکه SSFIV رو PC نیومده و به این خاطر Retail میدن بیرون، یه بهونه خیلی ضایع هست !(منظورم شما نیستی) خیلی راحت میشد تمام این کار هایی که کپکام تو این چند ساله برای SF انجام داده رو با پچ و DLC درستش کرد ! دیگه مثل 10 15 سال پیش نیست که دسترسی به اینترنت سخت باشه و یه بازی قرار بود یه مقدار تغییر کنه به صورت Retail پخش بشه. در ضمن کلا کار کپکام در مورد SFIV و SSFIV از پایه دزدی حساب میشه !

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
کپکام گفته بود SSF4 رو PC نخواهد آمد ! (راست هم میگفت بنده خدا ! :D)
به شدت منتظر AE هستم !
پ.س: هر وخ بازی رو واسه Pre Order گذاشتن تو استیم یکیتون بهم خبر بدین ! از هر گونه خبر مربوط به نسخه PC استقبال میشه ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر