مسابقات رسمی Fighting در ایران

کدام یک از بازی های معرفی شده برای مسابقات رسمی Fighting به

• مجموع رای دهنده‌ها
    179

majid_xbox360

کاربر سایت
Jan 4, 2007
29
سلام

بنظرم بهتر هستش برید یه سر به گیم نت های سطح شهر اصفهان یا تهران بزنید ببنید چی بازی

می کنن اکثرا حالا بقیه شهرستان ها به کنار....

چون جدا یه حقیقت تلخ وجود داره و اونم این هستش که خیلی از گیمر ها به دلایل زیادی که

خودمون هم می دونیم تو ایران زیاد آنلاین نمیشن...

در هر صورت آرزوی موفقیت دارم براتون کار بسیار زیبایی داره انجام میشه هر بازی هم انتخاب بشه

جای تقدیر داره.;)

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
یعنی چی؟ فقط تهران و اصفهان؟ رشت چی؟ از همینجا آمادگیمو واسه SF و MK اعلام میکنم:d از همینجا با Ken میام میزنمتووووووووووووووووون کسیم جلودارم نیست :d

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
ولی روی محل برگذاری مسابقات بنظرم باز تجدید نظر کنین , اگه تهران بذارید خیلی پلیر بیشتری می تونید جذب کنید تا اصفهان , من خودم تهران نیستم ولی اگه تهران برگذار بشه , حاضرم بیام تهران واسه مسابقه !
می دونم که خیلی هام مثل من هستن و شرایطشون اینجوریه...

XerXeS-XxX

کاربر سایت
Apr 27, 2011
24
ولی روی محل برگذاری مسابقات بنظرم باز تجدید نظر کنین , اگه تهران بذارید خیلی پلیر بیشتری می تونید جذب کنید تا اصفهان , من خودم تهران نیستم ولی اگه تهران برگذار بشه , حاضرم بیام تهران واسه مسابقه !
چرا؟مگه اصفهان چشه؟؟؟تازه خرجه اومدن به اصفهان براي مسابقه خيلي كمتره......از جذب شدن پلير خيالت راحت اگه كسي براش مهم باشه كه فرقي نميكنه كجا مسابقه برگذار بشه...هرجا باشه ميره.تازه اصفهان خودش كلي fighting player داره كه به هيچ عنوان كم نمياره.
مثل مسابقات fps فيفا كه از همه جاي ايران پا ميشن ميان اصفهانb-)

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
چرا؟مگه اصفهان چشه؟؟؟تازه خرجه اومدن به اصفهان براي مسابقه خيلي كمتره......از جذب شدن پلير خيالت راحت اگه كسي براش مهم باشه كه فرقي نميكنه كجا مسابقه برگذار بشه...هرجا باشه ميره.تازه اصفهان خودش كلي fighting player داره كه به هيچ عنوان كم نمياره.
مثل مسابقات fps فيفا كه از همه جاي ايران پا ميشن ميان اصفهانb-)
اصفهان چیزیش نیست... , فقط نکته اینکه که ملت هرجای ایران که باشن واسشون خیلی راحت ترِ ِ که بیان تهران تا شهر های دیگه...

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
آقا بندازید اصفهان این Astaroth نباشه با خیال راحت بیایم بازی کنیم:d
با توجه به نظر سنجی هم بنظرم بهتره همون SSF IV و MK رو برای مسابقه قرار بدید و پلتفرمتون هم PS3 باشه بهتره:>:d

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
اگه تهران بذارید خیلی پلیر بیشتری می تونید جذب کنید تا اصفهان , من خودم تهران نیستم ولی اگه تهران برگذار بشه , حاضرم بیام تهران واسه مسابقه !
تایید میشه ( :d )
خیلی عجیبه که مسابقات رسمی و با مجوز باشه و توی پایتخت برگزار نشه !

XerXeS-XxX

کاربر سایت
Apr 27, 2011
24
تایید میشه ( :d )
خیلی عجیبه که مسابقات رسمی و با مجوز باشه و توی پایتخت برگزار نشه !
چون زير نظر يك ارگان خصوصي كه تو اصفهان هست برگذار ميشه(پارتي كلفت)...... و چون اولين باره كه به اين شكل مسابقات برگذار ميشه گرفتن مجوز تو تهران يه جورايي غير ممكنه... ولي وقتي چند دوره برگذار شد همه جو مسابقات رو ديدن اونوقت ميتونيم تو تهران هم اسپانسر بگيريم....مثلا ميره جز مسابقات XFX b-)

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
آقا اصفهان بگذارید عالیه.اصفهان کم fighting player نداره.خودم هم میام البته برای کمبت.پلتفورم هم 360 نباشه بهتره به خاطر وضعیت داغون دسته اش.

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
*sigh*
چه میشه کرد , اصفهانم بزارید همین نماینده کلنمون توی اصفهان ( <^SIleNT^> ) رو می فرستیم کلا ملتُ جمع کنه بیاد (:|

majid_xbox360

کاربر سایت
Jan 4, 2007
29
بنظرم هممون سر کاریم از اول هم قرار بود این دوستمون مورتال کمبت رو انتخاب کنه عکس رو

وبلاگشم لوگوی مورتال گذاشته این همه طرفدار جم کردیم واسه تکن که رای بدن و شرکت کنن

همش کشک بود:|

تبریک می گم در هر صورت با اینکه مارو سر کار گذاشتید ولی کار قشنگیه بالاخره همه جا

نظر برگزار کننده شرط اصلیه.;)

فقط یه سوال و یک پیشنهاد...

سوال اینکه چرا از اول نگفتید که قراره یکی از این سه تا انتخاب بشه؟؟ و همه رو امیدوار کردید؟؟

بازی ها Tekken و Super Street Fighter هستن و MK هم که بیاد برگزار میشه .
.

پیشنهادم هم اینه که اگه واقعا یه بازی رو انتخاب کردید بقیه رو حذف نکنید و حتی شده یه جایزه

کوچیک واسه نفر اول دو تا بازی دیگه بزارید ولی کنسل نکنید من یکی که واسه جایزه و این

حرفا نیست که می خوام شرکت کنم بقیه هم نظر منو دارن فکر کنم(باز بهتر از کنسل شدنه:|)

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
خیلی خوب شد که این تاپیک ایجاد شد ، داشتم واسه جام پنجم بازیسنتر برنامه ریزی میکردم
الان فهمیدم MK چقدر طرفدار داره

غمتون نباشه ، تابستون هر سه تاش برگزار میشه ... فقط بچه های BC ;)

فقط شهاب آماده باش با تو یکی من باید یه دست BLAZ BLUE بازی کنم

abtin63

کاربر سایت
Feb 20, 2011
129
نام
آبتین
اگه میبینی همه دارن تکن بازی می کنن تو تمام گیم نت ها از

محبوبیت یه بازی هستش که پلیر واسه خودش جمع می کنه و مثل بازی شما نیاز به تبلیغ!!

نداره!

راستش محبوبیت هم ملاک دقیقی برای ارزش گذاری نمی تونه باشه، و از طرفی تبلیغ کردن برای یک بازی هم دلیل ضعف اون بازی نیست.
تکن رو در زمان نسبتا کوتاه و با تمرین میشه تا حدودی یاد گرفت و ازش لذت برد. اما زمان لازمه تا کسی بتونه در استریت فایتر به حدی از مهارت برسه که بازی براش لذت بخش باشه. خب این باعث میشه خیلی از کسایی که برای سرگرمی سراغ اینجور بازی ها میان جذب تکن یا مثلا کمبت بشن ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر