بهترین بازی های Game Cube

Amin_Evil_Dead

کاربر سایت
Sep 16, 2006
196
نام
Amin
من یاد قدیم افتادم ...:(
در کل بازی های خوبی داشت یادش بخیر ...8-|
Metal Gear Soild
Resident Evil 0
Resident Evil 1 Remake
Resident Evil 2
Resident Evil 3
Resident Evil 4
Resident Evil - Code Veronica X
سری کامل Mario
و Zelda عزیز .>:d<

آخرین ویرایش:

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
میبخشیداگرکسیresident evil1روتموم کرده میتونه به من هم بگه وقتی دو تا کلید اول روپیدامیکنی کلیدهای بعدی کجان؟
کلید های اصلی که نشان های شمشیر و کلاه خود و زره و سپر دارن؛ شاید ترتیبش درست نباشه دو بار رفتمش دقیق یادم نیست

یکی توی اون قاب ساعته
یک کلید روی یک صفحه سنگی روی زمینه که اگر برداری اون شوالیه هه میاد رنده ت میکنه:d باید با یک کلید مانند تقلبی جایگزین بشه
یکی توی اون لابراتواره که بعد از کشتن اون گیاهی که به سقف آویزونه میتونی از توی شومینه برش داری
فکر کنم یکی هم از توی تابوت اون بابایی که با ماسک ها تابوتش شل میشد و میفتاد زمین هم باشه

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
یه دنیاممنونramaz.بالاخره یکی جواب ماروداد.
میتونی بم بگی این ساعته که گفتی تقریباکجای خونست؟اگرهم میتونی (اصلایه همچین چیزی دربازی هست)یه اتاقی چیزی نشونم بده که یکم تیرومهمات تو*ش گیر بیاد چون اصلا وضعیت خوبی ندارم همه جا پراززامبی ازاونها که میتونن بدون.

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
معمای ساعت تو اولین جایی هست که بری برتون خون میبینه ساعت قفل از بالای شومینه باید یک مدال چوبی بر داری با مدال فلزی که روی مجسمه هست عوض کنی تا معمای ساعت باز بشه بعد از پیدا کردن کلید دوم توی اتاق سیوی که زیر راه پله هاست طبقه پایین بری یه مقدار مهمات و یه یادداشت برات میزاره نکته مهم زامبی های که زدی رو با استفاده از گازوییل و فندک بسوزون وگرنه دوباره بیدار میشن و بد تر از قبل با چنگال و توانایی دویدن میافتن دنبالت برای کلید دوم یه سوت سگ توی کتابخانه شخصی اسپنسر طبقه دوم پیدا میکنی که در بالکن طبقه بالا ازش استفاده کن تا دوتا سگ بهت حمله کنن گردن یکیشون کلید تقلبیه که باید جای کلید اصلی تو راهروی رستاخیز بزاری تا شوالیه ها ریز ریزت نکنن کلیدو که از گردن سگه برداشتی چکش کن تو منوی بازی تا باز بشه چون اولش بستست دقیقا اگه بگی کجایی راهنماییت میکنم
psn acc: silver_stream200
the world 7th position on resident evil games

• Like
Reactions: alisantori

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
ساعته دقیقا در اولیل اتاقی اول بازی که واردش میشی هست (صدای تیک تاکش میاد). اگر درست خاطرم باشه باید یک لوح طلایی رو جایگزین لوح چوبی روی شومینه اونور اتاق بکنی تا ساعته باز بشه؛ بعد با توجه به نقاش ی روی دیوار کنار ساعت عقربه هارو میزون کنی تا کلیدو بهت بده...
اینجا همه نقشه ها و راهنماهای بازی رو داره و اتفاقا در مورد اینکه کجاها چیا داره خیلی خوب کمک کرده.
نقشه طبقه اول و دوم مانسیون؛ با کلیک بر روی هر اتاق جزئیات نمایش داده میشه.

• Like
Reactions: alisantori

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
من آلان تواتاقم یه ساعت به دیواره و شومینهه هم جلوم یه چیزی روش برش داشتم میشه حالا دقیقن بم بگین چیکارکنم؟

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
یه لوح چوبی برداشتین باید بگردین یه لوح دیگه مثل همون پیدا کنین جاشونو با هم عوض کنین در ساعت باز میشه البته تو نسخه گیم کیوب باید ساعت رو تنظیم کنین اگه اشتباه نکرده باشم

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
خوب یه اتاقی هست تو همون راهرویی که اولین بار زامبی ها رو میبینی به سمت اشپزخانه که پله میخوره میره پایین قبلش یه اسانسوره و قبلش یه در که داخلش یه پیانو هستش اگه کلیدشو گرفتی بازش کن یه قفسه تو اتاق هست که بچرخی پیداش میکنی میشه هلش داد از پشتش دفترچه نوت رو بردار اگه باجیل هستی پیانو رو بزن تا یه در مخفی باز بشه که داخلش یه مجسمه هست مدال چوبی حتما همراهت باشه زیر مجسمه مدال فلزی رو بردار و حتما چوبیرو جاش بزار تا در پشتت بسته نشه اگه با کریسی ربکا میاد میگه تمرین میخوام که موسیقیو بزنم ۱۰ دقیقه بهش فرصت بدی میزنه بعد مدال فلزیرو بزار بالای شومینه تا ساعت باز بشه فکر کنم اگه ساعت رو رو ساعت ۶ بزاری معماش حل بشه اگم نبود چون دقیقا یادم نیست ولی با تابلو بغلش راحت میتونی حلش کنی

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
من الان جلوی پیانوهستم هرکاری هم میکنم فایده ای نداره باجیل که کاری نمیکنه.باکریس هم ربکا نمی یاد توی یکی از اتاق ها نشسته وداره یه مرده ای رو درمان میکنه.حالا من چیکار کنم اون نوت روهم برداشتم.

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
دوست گلم جلوی پیانو وایسا برو تو ایتمات و روی دفترچه نوت کلید ای رو بزن و یوز ایتم رو بزن عمل میکنه اونیکه ربکا درمانش میکنه مرده یا زندست چون رو پایان بازیت تاثیر میزاره

آخرین ویرایش:

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
من یوز رومیزنم عمل نمیکنه.
اون مرده هم زندست ولی بیهوشه من خودم حس خوبی نسبت بش ندارم چون فکرکنم بزودی تبدیل به زامبی میشه.
لازم به ذکر که بهتون بگم من باتبدیل گررویpcدارم بازیش میکنم.

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر