ساخت فیلم سینمایی Devil May Cry!!!

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
شرکت Capcom بعد از ساخت فیلم Resident Evil حالا قصد دارد فیلمی بر اساس سبک بازی شیطان هم می گرید بسازد!!!
ظاهرا ساخت فیلم برعهده شرکت Screen Gems یکی از شرکت های زیردست
Sony Pictures Entertainment's Columbia TriStar Motion Picture Group است.
Kyle Ward یکی از نویسندگان فیلم جدید Kane & Lynch گفته که نویسنده این بازی خواهد بود!!
او گفته:"همه چیز درباره دانته خواهد بود و این که چه کسی به وسیله شیاطین مادرش را به قتل رسانده؟!".
بازی Devil May Cry توسط سازنده بازی Enslaved یعنی Ninja Theory ساخته خواهد شد.
بازی تاریخ انتشار دقیقی ندارد ولی برای هر دو پلتفرم PS3 , XBOX 360 منتشر می شود.
http://www.eurogamer.net/articles/2011-03-01-devil-may-cry-film-in-the-works

ss_preview_TGS_Trailer_Screengrabs_023.jpg.jpg

(خیلی خوشحال شدم که صدمین پستم همراه شد با این خبر:x لطفا حذفش نکنین)

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
احد شاید فیلم بترکونه ولی اگه دنبال دار بشه، ممکنه بشه هم ردیف RE.
خودت که دیگه می دونی RE به جز 1-2 نسخه از فیلمش بقیه اش در پیت بودن. ان شا الله این یکی رو اینجوری نکنن.

اتفاقا هر 4 تا فیلم RE جزو شاهکارهای صنعت بازی بودن. کارگردانی عالی، بازیگران خارق العاده، داستان گیرا و جذاب و به اوج رساننده ی بازی Resident Evil

من از همین لحظه میخوام که کارگردانی فیلم رو بدن پائول اندرسون، خودش میدونه باید چیکار کنه ;)

ابا این داره شوخی میکنه!.

شوخی میکنی دیگه احد؟ :d.

کلا همه ی اینهایی که گفتم در عدد (1-) ضرب کن :D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اتفاقا هر 4 تا فیلم RE جزو شاهکارهای صنعت بازی بودن. کارگردانی عالی، بازیگران خارق العاده، داستان گیرا و جذاب و به اوج رساننده ی بازی Resident Evil

من از همین لحظه میخوام که کارگردانی فیلم رو بدن پائول اندرسون، خودش میدونه باید چیکار کنه ;)
احد حالت خوبه؟:|
فقز مونده فیلم رو بدن به پائول W اندرسون:d که دوباره فیلم رو بکنه مثل RE (داستان من در آوردردی برای فیلم بسازن).:|
این W آقای اندرسون رو فراموش کرده بودی.:d

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703

تایید میشه !! اصلا یکی از یکی زیباتر واژه شاهکار و فکر کنم براش زیادی کمه :d یعنی اگه مثلا این آخرین شمارش و نمیشاختن فکر نکنم میتونستن شماره 6 از بازی در بیارن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :d:d:d:d:d:d

من ضرب کردم عددش بالا در اومد :d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

احد جان شماره 1 فیلم RE فوق اعاده بود حداقل واسه من یکی که بود.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خو یه سوال فنی، دانته تو جوانی، جراحی پلاستیک کرده که چهره اش عوض شده؟ این دانته ای که ما میبینیم! بجزء کلت هاش هیچ شباهت ظاهری و باطنی با دانته اصلی نداره.
بعدم دانته توی DMC 3، دیگه واقعا جوان، جوان و جوان بود، حالا قرار به قبل از شکارچی شدنش بپردازن؟ در هر جور حساب میکنم یه بی اس به تمام معناست این DmC.

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1189014&postcount=212

دقیقا همین بخشی که Bold کردم درسته

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
کلا همه ی اینهایی که گفتم در عدد (1-) ضرب کن :biggrin1:
یه لحظه شک کردم به خودم :-".

دقیقا همین بخشی که Bold کردم درسته
پس باید داستان فرار دانته از دست موندوس باشه؟ با این حساب شخصیت ورجیل هم باید تو بازی باشه!؟

ولی هرجور حساب میکنم پایه و اساس مشکی بودن موهاش و چهره متفاوت و لباس خزش رو نمیفهمم!

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین

هر 4 شماره رزیدنت ایول برای فن ها مثل این بود که توسط یه زامبی نم نم خورده بشی و زجر کش بشی واقعا این فیلم ها کاملا تجاری بودن و هیچ هدف دیگه رو دنبال نمی کردن و اصلا داستانشون ربطی به گیم رزیدنت ایول نداشت
احد جان شماره 1 فیلم RE فوق اعاده بود حداقل واسه من یکی که بود.

خب آره ولی برای کسی که فن واقعی باشه و رزیدنت ایول براش هم ردیف بازی های دیگه نباشه این فیلم فقط اسم بازی رو یدک می کشید یعنی اگه اسمش مثلا left for dead هم بود فرقی نمی کرد و یک فیلم خوب بود ولی وقتی اسم رزیدنت ایول میاد یعنی سازنده ها یک قشر خاصی رو هدف گرفتن و وقتی فیلمی رو تحویل من طرفدار می دن من انتظار دارم به جز اسامی ربطی به داستان هم داشته باشه نه اینکه از من سو استفاده کنه هیچ کسی هم از اینکه ازش سو استفاده بشه خوشش نمیاد

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
خیلی شدید!!! :d.

درست که DMC تم اکشنی داره ولی به نظرم دنیاش کاملا فانتزی هست و داستان پایه ریزی خیلی معرکه داره.
McTeigue خوبه. ولی DMC درست که اکشن هست ولی واقعا داستان تو این سری خیلی اهمیت داشته! نمیشه گفت فقط پایه بازی اکشنه.
من از این بازی تنها چیزی که ندیدم داستان بود:|.یه داستان ابکی بیخود...
ولی درمقابل هرچقدر تو داستان داغون بود از اونطرف تو اکشن جبران کرد. هنوزم DMC3 یکی از به یاد ماندنی ترین بازیهای عمرمه. به نظر من فیلمشم باید یه اکشن نفس گیر و البته فانتزی داشته باشه که با توجه به ساختار مبارزاتش، هر کارگردانی نمیتونه از پس ساختش بر بیاد یعنی اگه فیلم رو بدن دست یه کارگردان متوسط فاتحش خوندست.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
به نظر من همه فیلم هایی که از روی بازی ساخته میشن بد نیستن
نمونه اش silent hill که خیلی فیلم زیبایی بود.
یا فیلم hitman هم خوب در اومد.
البته اگه کپکام پشت این قضیه باشه این فیلم یک چیز مسخره ای مثل RE میشه.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
به نظر من همه فیلم هایی که از روی بازی ساخته میشن بد نیستن
نمونه اش silent hill که خیلی فیلم زیبایی بود.
یا فیلم hitman هم خوب در اومد.
البته اگه کپکام پشت این قضیه باشه این فیلم یک چیز مسخره ای مثل RE میشه.
پس چی فکر کردیCAPCOM پشت فیلم هست. :d
اما ان شا الله فیلم گند از آب در نمیاد.:d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: koorosh sh

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من از این بازی تنها چیزی که ندیدم داستان بود:|.یه داستان ابکی بیخود...
ولی درمقابل هرچقدر تو داستان داغون بود از اونطرف تو اکشن جبران کرد. هنوزم DMC3 یکی از به یاد ماندنی ترین بازیهای عمرمه. به نظر من فیلمشم باید یه اکشن نفس گیر و البته فانتزی داشته باشه که با توجه به ساختار مبارزاتش، هر کارگردانی نمیتونه از پس ساختش بر بیاد یعنی اگه فیلم رو بدن دست یه کارگردان متوسط فاتحش خوندست.
دستت درد نکنه داستان نداشت؟ :d.
مخصوصا تو سه اش که اوج داستان بود، آخر بازی وقتی دوتا برادر با هم بودن موهام سیخ شد.
پتانسیل داستانی بازی خیلی بالاست دقیقا، اگر دست یه کارگردان متوسط بدن کاملا به گند کشیده میشه چون همه چیز بازی عالی هست به نظرم برای ساخت یک فیلم ولی هوشمندانه باید ازش استفاده بشه.

دیگه وقتی بازی هایی مثل مکس پین رو که میشد از روی خود بازی فیلم ساخت، رو به اون گند میکشن توقعی نمیشه از DMC داشت به نظرم، اونم دست استودیویی که RE رو میسازه.

فقط اگر خدایی نکرده بدن پائول اندرسون بسازه من رسما کپکام رو به آتیش میکشم با سونی و...

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
دستت درد نکنه داستان نداشت؟ :d.
مخصوصا تو سه اش که اوج داستان بود، آخر بازی وقتی دوتا برادر با هم بودن موهام سیخ شد.
پتانسیل داستانی بازی خیلی بالاست دقیقا، اگر دست یه کارگردان متوسط بدن کاملا به گند کشیده میشه چون همه چیز بازی عالی هست به نظرم برای ساخت یک فیلم ولی هوشمندانه باید ازش استفاده بشه.

دیگه وقتی بازی هایی مثل مکس پین رو که میشد از روی خود بازی فیلم ساخت، رو به اون گند میکشن توقعی نمیشه از DMC داشت به نظرم، اونم دست استودیویی که RE رو میسازه.

فقط اگر خدایی نکرده بدن پائول اندرسون بسازه من رسما کپکام رو به آتیش میکشم با سونی و...
خب ظرفیت بالایی داره داستانش:d! ولی خب همه چیز برمیگرده به بودجه و انتخاب کارگردان و نویسنده و این حرفا... که با توجه به استودیوش من کمی مضطربم براش:d.
راستی چرا اسم این نکبتو اوردی؟:d این یارو پائول اندرسون مثل یه کابوس برا فیلما میمونه!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
پس باید داستان فرار دانته از دست موندوس باشه؟ با این حساب شخصیت ورجیل هم باید تو بازی باشه!؟

ولی هرجور حساب میکنم پایه و اساس مشکی بودن موهاش و چهره متفاوت و لباس خزش رو نمیفهمم!

کاپکام اعلام کرده که توی این نسخه ما میفهمیم که دانته چجوری به این دانته ایی که ما میشناسیم تبدیل میشه ولی نگفته دقیقا از چه زمانی میخواد داستان بازی رو نشون بده :|

در مورد موهای دانته هم اعلام کرده که دلیل داره و دلیلش رو توی بازی میفهمیم :|

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
بر خلاف برخی عزیزان که گفتن گند میزنن و این چیزا.
اگر کارگردان قابلی داشته باشه مطمئناً فیلم خوبی میشه. کلاً از اینجور فیلم ها ساختن معمولاً راست کار فیلم سازانه! ولی خب اگر خراب هم بشه زیاد راه دوری نرفته. کپکام با اقدامات اخیرش انتظارات ( از گند زدن به بازی ) رو بالا برده و این سری اعمال صدمه ی زیادی به افکار فن ها نمیزنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر