هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

saeidf

کاربر سایت
Sep 15, 2013
22
دوستان عزیز آیا میتونم بدون دردسر از هارد

Western Digital Elements Portable Hard Drive - 500GB

برای PS3 Fat استفاده کنم؟ یا باید از هاب استفاده کنم؟؟
من یه ترا بایتشو به slimتست کردم جواب داد باید حتما به usbسمت راست کنسول وصل بشه هاب هم نمیخواد

reza5287

کاربر سایت
Nov 30, 2013
45
سلام هاردهای western digital جدید اکثرشون قفل دارن و توسط ps3 شناخته نمی شن(مخصوصا نوع پاسپورتی) چون قبل از ورود باید پسورد داده بشه من یه 2 ترا خریدم به این مشکل برخوردم

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
دوستان صفحات قبل رو که خوندم متوجه شدم مثل اینکه همه هاردها با PS3 FAT سازگارند. درسته؟؟
یعنی من اگر هر هاردی از هر برندی بگیرم بدون هاب میتونم استفاده کنم؟:-/

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
دوستان من یه هارد western my pasport ultra 500gb گرفتم ولی دستگام اونو نمیشناسه
فرمت هارد رو fat 32 کردم بازم نمیشناسه
دستگام fat80 gb لطفا منو راهنمایی کنید

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان من یه هارد western my pasport ultra 500gb گرفتم ولی دستگام اونو نمیشناسه
فرمت هارد رو fat 32 کردم بازم نمیشناسه
دستگام fat80 gb لطفا منو راهنمایی کنید
سلام
هاردت usb 3 ه ؟؟
اگه آره به یه هاب تبدیل 3 به 2 نیاز داری....

bart simpson

کاربر سایت
Oct 19, 2012
39
Seagate Backup Plus External Hard Drive - 1TB - هارد دیسک اکسترنال سیگیت بک آپ پلاس - 1 ترابایت

سلا بچه ها این هارد منه.فرمتش همfat32هست اما به کنسولم که وصل میشه بالا نمیاد.اما چراغش روشن میشه.کنسولم هم فت هست.به نظرتون چه کار کنم؟
و ی سوال دیگه این که بدسکتور شدن هارد توی ناشناس شدنش توسطps3 تاثیر داره؟

1414

کاربر سایت
Aug 14, 2014
81
Seagate Backup Plus External Hard Drive - 1TB - هارد دیسک اکسترنال سیگیت بک آپ پلاس - 1 ترابایت

سلا بچه ها این هارد منه.فرمتش همfat32هست اما به کنسولم که وصل میشه بالا نمیاد.اما چراغش روشن میشه.کنسولم هم فت هست.به نظرتون چه کار کنم؟
و ی سوال دیگه این که بدسکتور شدن هارد توی ناشناس شدنش توسطps3 تاثیر داره؟

سلام...
دوست عزیز یکی از بدی های هارد سیگیت همین گرفتن بد سکتور هست ولی من با داشتن همین مشکل خیلی قبولش دارم واقعا عالیه ... { کنسول فت هم کمی کند تر از اسلیم هست }
یکی از عوامل اصلی که نمیزاره هارد بالا بیاد یا بازی ها گیر میکنه همین بد سکتورها هستند ولی اصلا غصه نخور دوتا نرم افزار هستند واقعا بی مانند هستند - برای از بین بردن بد سکتورها فقط = HDD Regenerator
از نسخه به روزش استفاده کن حتما - برای دیفرگ و بهینه سازی فقط = Smart Defrag ... وقتی که این کار ها رو انجام بدی هاردت مثل موشک میشه ..:-*

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
توشیبا مدل 500 گیگ، خودم تست کردم مشکلیم نداشته فقط باید فرمتش ntfs به fat32 تغییر کنه

Toshiba-640GB-External-Hard-Drive.jpg

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
سلام برو بچ.اقا من یه وسترن دیجیتال مای پاسپورت دارم اینکه هرکاری کردم نخورد
حالا میخوام یه هارده درستو حسابی واس اسلیم بگیرم بنظرتون چی خوبه؟تا 230 اینطورا
این هارد میخوره؟silicon power stream s03
یا این sp d03
اخه سیلیکنو ای دیتا تنها هاردایین که ازشون ریخته تو بازار
اگه چیز دیگه ای در نظر دارین بگین که ایندفه ضرر نکنیم

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام برو بچ.اقا من یه وسترن دیجیتال مای پاسپورت دارم اینکه هرکاری کردم نخورد
حالا میخوام یه هارده درستو حسابی واس اسلیم بگیرم بنظرتون چی خوبه؟تا 230 اینطورا
این هارد میخوره؟silicon power stream s03
یا این sp d03
اخه سیلیکنو ای دیتا تنها هاردایین که ازشون ریخته تو بازار
اگه چیز دیگه ای در نظر دارین بگین که ایندفه ضرر نکنیم

سلام داداش محسن چه خبر .... ستاره ی سهیل شدی;)
اگر همینو بخوای کاری بهت بگم بکن هارد WD رو میتونی به هم برای فت استفاده کنی و هم برای اسلیم .....
به نظرم این هارد رو که میخوای بخری به خاطر زیبایش silicon power stream s03 که چشت رو گرفته ... درسته خوبه اما اولین اولیت بندیت کیفیت هارد باشه نه زیبایش ... به نظر من سیگیت بخر واقعا عالیه .... دوستم داره حداقا روزی 100G اطلاع ردو بدل میکنه طی این 8 ماه اما آخ هم نگفته ... تازه هاردو هم مثل آدم یو اس بی ش رو در نمیاره ...:d
و همینطوری در حین کار کردن از یو اس بی میکشه و داخل کپی کردن هارد رو جابجا میکنه ....

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
سلام داداش محسن چه خبر .... ستاره ی سهیل شدی;)
اگر همینو بخوای کاری بهت بگم بکن هارد WD رو میتونی به هم برای فت استفاده کنی و هم برای اسلیم .....
به نظرم این هارد رو که میخوای بخری به خاطر زیبایش silicon power stream s03 که چشت رو گرفته ... درسته خوبه اما اولین اولیت بندیت کیفیت هارد باشه نه زیبایش ... به نظر من سیگیت بخر واقعا عالیه .... دوستم داره حداقا روزی 100G اطلاع ردو بدل میکنه طی این 8 ماه اما آخ هم نگفته ... تازه هاردو هم مثل آدم یو اس بی ش رو در نمیاره ...:d
و همینطوری در حین کار کردن از یو اس بی میکشه و داخل کپی کردن هارد رو جابجا میکنه ....
سلام داداش نوکرم.من کلا با شهریور و فروردین مشکلات خاصی دارم همش گیر میفتم توشون:d
والا من الان خودم wd دارم رو فتم با کلی زور اجراش کردم این هاردم اجباری میخوام بگیرم واس ps3 فقط به این نیاز دارم که بخونتش به زیباییشم اهمیت نمیدم فقط چون تو بازار بزرگ ازین هارده ریخته و مارکش spه میگم.اگه بخوره همینو میگیرم

این هاردو گرفتم خوبه؟همه میگفتن به ps3 میخوره و خوبه تو بازار ps3 فروشاهم خودشون همینو میفروشن فک کنم مثل ادم باهاش رفتار بشه هارده خوبی باشه درسته؟
seagate expansion 1tb

Last edited by a moderator:

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
این هاردو گرفتم خوبه؟همه میگفتن به ps3 میخوره و خوبه تو بازار ps3 فروشاهم خودشون همینو میفروشن فک کنم مثل ادم باهاش رفتار بشه هارده خوبی باشه درسته؟
seagate expansion 1tb

به سلامتی محسن جان ...... مبارک باشه چند گرفتی ؟؟؟
بهترین کارو کردی .... بهترین هاردو رو خریدی ...

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
به سلامتی محسن جان ...... مبارک باشه چند گرفتی ؟؟؟
بهترین کارو کردی .... بهترین هاردو رو خریدی ...
205 تومن مفت.پاساژ نخلم که میدادن 230 240.گفت اگه 205 دیدی این هاردو واسم بیار حالا میخوام ببرم واسش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر