مشخصات فنی PlayStation Vita

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
اگه الان یه رم 4 گیگ بخرم بعدا یه 8 گیگم بخرم سیو و اکانت و ... همه میپره چی کار میشه کرد؟
لطفا راهنمایی کنین

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام به همه .
بدون شرح :
e1d7fdfc4620ba6274593a91c231c804.jpg

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
دوستانی که ویتا گرفتند ، درباره نصب نرم افزار متفرقه روی این وسیله یکم توضیح بدن

فعلا به غیر از چندتا App که رو PSN هست (Facebook, Twitter, FourSquare, Flick و Skype که به زودی عرضه میشه) نرم افزار دیگه ای وجود نداره. البته بعدا با راه اندازی Playstation Suite نرم افزارهای بیشتری براش عرضه میشه.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
یعنی الان pdf باز نمیکنه؟
زمانی که Playstation Suite راه اندازی بشه ، اونوقت میشه براش برنامه هم نوشت ، یا فقط برنامه های ولیدی خود سونی بهش اضافه میشه؟

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
فعلا به غیر از چندتا App که رو PSN هست (Facebook, Twitter, FourSquare, Flick و Skype که به زودی عرضه میشه) نرم افزار دیگه ای وجود نداره. البته بعدا با راه اندازی Playstation Suite نرم افزارهای بیشتری براش عرضه میشه.
این skype و facebook رو بدن خیلی خوب میشه:x
این 2 تا به کار میاد

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
یعنی الان pdf باز نمیکنه؟
زمانی که Playstation Suite راه اندازی بشه ، اونوقت میشه براش برنامه هم نوشت ، یا فقط برنامه های ولیدی خود سونی بهش اضافه میشه؟
SDK برای Playstation Suite رو منتشر کردن و کسانی که بخوان براش برنامه بنویسن باید از اون استفاده کن در نهایت هم باید به تایید سونی دربیاد و کدگذاری بشه تا بره رو store

در حال حاضر خیر pdf باز نمی کنه.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان اگه میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدین
کسانی که این کنسولو خریدن بیان توضیح بدن
وجدانن توی این وضعیت بد اقتصادی بد جوری 2 دل شدم بین ویتا یا EVO 3D کدومو بگیرم :(
درباره سوالات صفحه قبل اگه جواب بدید کافی هستش
ممنون

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
وجدانن توی این وضعیت بد اقتصادی بد جوری 2 دل شدم بین ویتا یا EVO 3D کدومو بگیرم :(
ممنون
ببین اونی که میگی گوشیه...این کنسول بازیه خب خیلی فرق دارن:-s
هرکدومو نیاز داری بگیر
واسه بازی ویتا خوبه که گرافیکش مطمئنا تا چند وقت دیگه با بازی های ps3 رقابت میکنه...
من جای شما بودم ویتا میگرفتم آخه اون گوشی رو هم که انتخاب کردی مال نیست:">:">

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
ممنون
آقا باید خودت ببینی چه قدر بودجه داری استفادت چیه ، شاید اصالا ویتا بدردت نخورد بعد از خریدن می فهمی پول الکی خرج کردی .مثل i pad2 من)x

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
ممنون
به نظر من هم ویتا را بگیر.اولا که اون مدل گوشی اصلا خیلی خوب نیست و دوما اگر برای گیم بخوای ویتا کجا و گوشی کجا!

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
فهمیدم دوستان
ممنون از پاسخگوییتون
میریم تو کاره ویتا فقط یه سوال
من در باره این کاربرد مموری ویتا درست نفهمیدم
یعنی این مموری هایی که میگن باید باهاش بخریم (غیر مموری بازی که اینستال میشه و گیم توشه ) چه جور مموری هستند؟>
مگه از همین مموری هایی که تو بازار هستند نیست ؟
کاربردش اصلا چی هست؟
میشه روش فیلم HD ریخت و دید ؟

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
مثل اینکه یک مدل خاص هست که سونی برای ویتا تهیه کرده چون روی خود مموری نوشته PS Vita .من زیاد توجه نکردم که هم اندازه میکرو اس دی هست یا متفاوته.
در مورد سوال دومت هم میشه موزیک یا فیلم و عکس را داخل اون مموری ذخیره کرد.در ضمن برای ذخیره کردن بازی های دانلود شده و همچنین سیو بازی ها لازمه.در اصل ویتا بدون اون مموری کار نمی کنه.
در مورد فیلم HD هم تست می کنم و خبر می دم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فهمیدم دوستان
ممنون از پاسخگوییتون
میریم تو کاره ویتا فقط یه سوال
من در باره این کاربرد مموری ویتا درست نفهمیدم
یعنی این مموری هایی که میگن باید باهاش بخریم (غیر مموری بازی که اینستال میشه و گیم توشه ) چه جور مموری هستند؟>
مگه از همین مموری هایی که تو بازار هستند نیست ؟
کاربردش اصلا چی هست؟
میشه روش فیلم HD ریخت و دید ؟
فيلم هم به راحتي اجرا ميكنه و من در رزوليشن 1280x720 امتحان كردم كه مشكلي نداشت و زماني كه ميخواستم 1920x1080 بريزم ارور ميده . شايد فرمته ديكه اي امتحان كنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر