SEGA برنامه ی عرضه های سال 2011 در UK را منتشر میکند

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
segalogo1.jpg

کمپانی سگا برنامه ی خود را در مورد عرضه ی بازی ها در United Kingdom اعلام کرده است.
این درحالیست که در این برنامه تعداد زیادی تاریخ به صورت TBA وجود دارد که فعلاً تاریخ قطعی عرضه ندارند، مانند Aliens: Colonial Marines و Binary Domain، عنوان تیر اندازی از سازنده ی Yakuza که تاریخ های عرضه ی اینها طی مدتی بعد اعلام خواهند شد.

در اینجا هم لیست کاملی از زمان ها عرضه ی بازی ها، به ترتیب حروف الفبا مشاهده میکنید:

• Dreamcast Collection Compilation (PC, PS3,360) – February 25
  • Conduit 2 (Wii) – February - US gets it on the 15th
  • Total War: Shogun 2 – Limited Edition and Standard (PC) – March 15
  • Yakuza 4 (PS3) – Spring
  • Super Monkey Ball 3D (3DS) – 2011
  • Thor (DS, PSP, PS3, Wii, 360) – April 29
  • Virtua Tennis 4 (PS3) – 2011
  • Rise of Nightmares (Kinect) – 2011
  • Captain America: Super Soldier (DS, PS3, Wii, 360) – Summer
  • Binary Domain (PS3, 360) – TBA
  • Aliens: Colonial Marines (PC, PS3, 360) – TBA
اگر نیازی به ترجمه ی برنامه بود، حتماً بگید تا اینکارو انجام بدم.
از اینرو اینکارو انجام ندادم که احساس کردم نیازی نیست، همچنین فرمت نوشته ها هم ناهماهنگ میشود.
برای اطلاعات بیشتر به منبع مراجعه کنید.
منبع خبر
سعی کردم که متن خبر رو تاجای امکان حفظ کرده و به همین صورت دراختیارتون قرار بدم.
میتوانید به منبع برای کسب اطمینان سر بزنید.

• Like
Reactions: Dante Never Cry

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,641
نام
سهيل
جدا ناشر این بازی انحصاری PC سگا ؟! :D اخ سگا ازین غلطا نمیکرد :D کلا ژاپنی ها خیلی کم روی PC میرن :|

اتفاقا سگا از معدود شركتهاي ژاپني هستش كه رو PC بازي انحصاري داره.گرچه سگا يك شركت بين المللي محسوب ميشه الان و سه يخش جدا شما بخش اروپا و آمريكا و ژاپن داره.

سري Total War هم خيلي وقته ماله سگا هستش(از زمان خريد Creative Assembly استديو سازنده بازي)

اينم جالبه:

پرفروش ترین بازی های انگلستان در سال 2010 :

PC:

1 – Football Manager 2011
2 – Football Manager 2010

3 – The Sims 3
4 – World of Warcraft: Cataclysm
5 – StarCraft: Wings of Liberty

كه دو بازي مارك شده هم مال سگاو انحصاري PC هستش.

در ضمن من نمي فهمم اين Aliens Colonial Marines هنوز هيچي ازش نشون ندادن و قرار امسال عرضه بشه.

به نظر که ساله موفقی داره
از سونیک خبری نیست؟

قبلا خبرشو گذاشته بودم كه قرار تو ماهاي آينده چند عنوان سونيك معرفي بشه

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
خدا رو شکر بعد از سالها انتظار بالاخره Aliens: Colonial Marines امسال می بینیم. واقعا دلم لک زده بود برای یک بازی درست با تم Aliens . امسال Gearbox کلا سروری می کنه. Binary Domain هم از خالق سری یاکوزا باید بازی جالبی باشه.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
خدا رو شکر بعد از سالها انتظار بالاخره Aliens: Colonial Marines امسال می بینیم. واقعا دلم لک زده بود برای یک بازی درست با تم Aliens . امسال Gearbox کلا سروری می کنه. Binary Domain هم از خالق سری یاکوزا باید بازی جالبی باشه.
درسته، Binary Domain بازی بسیار جذابی به نظر میرسه؛ اما وقتی آدم یه نگاه کلی میت=ندازه میبینه که بازی ها خیلی دارن به اون سمت میرن! یه نمونه ش Vanquish که باینری دومین اونطوری که من دیدم از نظر تم یه کمی شبیهشه.
و البته من خودم Vanquish رو خیلی دوست دارم، اصولاً خلاقیت همیشه خوبه حداقل برای من که ونکوییش دارای این عنصر بود؛ داستان هم که خودتون مستحضرید.
اما شاید با کشیده شدن بازی ها به این سمت، یه کمی تکراری بشه، مگر اینکه بتونن زوایای مختلفی رو با روایات گوناگون روایت کنند!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Virtua Tennis 4 این xbox نداره:-/
نه نداره. این بازی انحصاری PS3 هست که از کنترل Move هم استفاده می کنه و می تونید به عنوان راکت ازش استفاده کنید. البته هنوز من چیزی ندیدم که تو بازی به کمک PS Eye می تونید و جابه جا شدن خودتون می تونید این ور اون ور بشید و جلو و عقب برید یا این که به Navigation نیاز دارید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر