شایعه شایعه: حالت CO-OP در بازی Uncharted 3

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
aplqxm9hsg0rb6v9n0k8.jpg

سایت Gamersmint طی یک شایعه ای اعلام میکند که آنها با توجه به دیدن تصاویر منتشر شده از بازی Uncharted 3 بر این باور هستن که در بازی قسمت دو نفره CO-OP هم قرار دارد و Sully به عنوان همراه Nathan در این بخش به هم کمک میکنند..

استدلال این سایت هم بر مبنای تصویر زیر می باشد که گمان میکنند زاویه دوربین به نوعی است که کارکتر Sully را قابل بازی میکند..!

Code:
[URL]http://www.gamersmint.com/wp-content/uploads/2010/12/88161420101219_050358_0_big.jpg[/URL]

حالا آنها قرار است یک ایمیل به Na*ghty Dog سازنده بازی بزنند و این سئوال را از آنها بپرسند.

منبع

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب عجب عقل کلی هستش این سایت خوب مشخصه بازی یه بخش CO-OP داره از این عکس نتیجه گرفته که این عکس مال بخش CO-OP نیست و این عکسی از بخش داستان بازی هستش که CO-OP میشه زد .

بعدشم اگه از اول تا آخر بازی sully باهاش باشه امکانش کم هستش شاید چند مپ باهاش باشه اما همش نه برای این که چجوری سالی میخواد از در و دیوار مثل ناتان بالا پایین بره ؟ حدودی چرا اما دیگه باید به کل بازی سبکش تغییر کنه و مرحله هاش تا بتونه با اون سنش هم پای ناتان بره بیاد .

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
یادتون هست که خود سازندها گفت بودن که ما از بازیهایuedaالهام گرفتیم، چیزی هم که داخل بازیهای این استاد به چشم میخوره اینه که همیشه یه نفر همراهش بوده و کارکتر بازی تنها نبود.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
احتمالا در جاهای از بازی کنترل سالی رو به عهده بازیباز قرار میده. زیاد به COOP نمیزنه (آرزو میکنم که نباشه :D).

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
من هرچی شک و تردید در مورد co-op داشتم با این ویدئوی خانه آتش گرفته (!) از بین رفت. یه جاهاییش تابلو هست که Sully نمیتونه بازیکن باشه. کلآ انیمیشن های کمک به Nathan و بعضی حرکاتش مشخصه که کامپیوتر کنترلش میکنه ! حالا شایدم یه دفعه بازی نهایی co-op شد ولی ویدئو که خلاف این رو میگه !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من هم موافق هستم. این عکسی هم که نشون دادن و میگن از روی این به این نتیجه رسیدن فکر کنم قسمتی از CS بازی باشه. چون کی شده تو بازی همچین حالتی داشته باشیم وقتی می خواستیم تیراندازی کنیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر