Mass Effect 3 | PS3 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من بازی رو نصب کردم ولی تو قیسمت مولتی نمیره؟
فکر کنم Time out هست سرور.
بازی خریدید
مال ps3نصبش کردید من نمی فهم چی میگید شما اگر دانلود کردید بازی رو چه جوری ریختید روی ps3اصلا چنین چیزی امکان نداره اگر وجود داشت کسی نمی رفت بازی بخره همه دانلودش میکردند تا اونجا هم اطلاع دارم این بازی فیکس نشده برای دستگاه های هک شما خودت مگی وارد مولتی نمشه یعتی اریج باز هستی
شاید منظئرتون دمو بازی باشه

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
ما هم شنبه بازی رو میگریم. فقط یه سوال.:d

کسایی که سیو قسمت دوم رو ندارن، وضعشون چطوریه؟ مثل قسمت دوم ازشون میپرسه انتخابهایی که تو قسمت قبلی انجام دادن یا یه چیزی به صورت پیش فرض داره واسه خودش رو همون باید ادامه بدیم؟

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
بازی خریدید
مال ps3نصبش کردید من نمی فهم چی میگید شما اگر دانلود کردید بازی رو چه جوری ریختید روی ps3اصلا چنین چیزی امکان نداره اگر وجود داشت کسی نمی رفت بازی بخره همه دانلودش میکردند تا اونجا هم اطلاع دارم این بازی فیکس نشده برای دستگاه های هک شما خودت مگی وارد مولتی نمشه یعتی اریج باز هستی
شاید منظئرتون دمو بازی باشه
اول اینکه برای دانلود هستش رو PS Store
دوم من دم. بازی رو دانلود کردم که هجمش 1.8 بود اگه اشتباه نکنم

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اول اینکه برای دانلود هستش رو PS Store
دوم من دم. بازی رو دانلود کردم که هجمش 1.8 بود اگه اشتباه نکنم

Mass Effect 3 = 1.8 GB :-/

عزیز شما نسخه دمو رو دانلود کردی که مدت زمان استفاده از قسمت مولتیش تموم شده. برای همین نمیتونی وصل شی و بازی کنیش!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

کسایی که سیو قسمت دوم رو ندارن، وضعشون چطوریه؟ مثل قسمت دوم ازشون میپرسه انتخابهایی که تو قسمت قبلی انجام دادن یا یه چیزی به صورت پیش فرض داره واسه خودش رو همون باید ادامه بدیم؟

توي دمو كه يه سري از سوالات رو مي پرسيد مثلآ" توي اون مرحله ME1 اشلي رو از دست دادي يا النكو رو ! حالا از قسمت دمو كه سوالي چيزي نپرسيد ! نميدونم چه مدلي مي شه

پاسخ اين سوال راست كاره صادقه :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh

من اينو نميدونم حالا امشب نگاه ميكنم ببينم چجوريه ولي يه سري انتخاب ها توي بعضي جاها واقعا مهم ميشه چيزي نميگم كه اسپويل نشه;)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من اينو نميدونم حالا امشب نگاه ميكنم ببينم چجوريه ولي يه سري انتخاب ها توي بعضي جاها واقعا مهم ميشه چيزي نميگم كه اسپويل نشه;)

توي دمو كه يه سري از سوالات رو مي پرسيد مثلآ" توي اون مرحله ME1 اشلي رو از دست دادي يا النكو رو ! حالا از قسمت دمو كه سوالي چيزي نپرسيد ! نميدونم چه مدلي مي شه

پاسخ اين سوال راست كاره صادقه :d

از دو دوست عزیز سپاسگذارم.:d

رفتم یه X360 الان خریدم و روی اون هم نسخه 2 رو دوباره میرم و هم نسخه 3 رو بازی می کنم. :d

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
اینجا پرنده پر نمیزنه!/:) اصلا کسی بازی میکنه؟!
کسی میدونه این اسلحه Geth Pulse Rifle توی کودوم Pack هست؟ Veteran یا Spectre؟ (منظورم co-op هست)

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
دوستان من که میخوام برم مولتی بازی کنم Redeem Code رو که میزنم ارور میده
من ریجنم رو زده بودم امارات ولی بازی ریجن 3 هست.به نظرتون چیکار کنم تا بتونم بازی کنم؟اصلا" راهی هست؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دوستان من که میخوام برم مولتی بازی کنم Redeem Code رو که میزنم ارور میده
من ریجنم رو زده بودم امارات ولی بازی ریجن 3 هست.به نظرتون چیکار کنم تا بتونم بازی کنم؟اصلا" راهی هست؟
دوست عزیز شما باید یه اکانت ریجن 3 بسازید و کد رو داخل اون اکانت وارد کنید ... بعد میتونید بازی رو با اکانت اصلیتون بازی کنید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر