Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
آخه من اصلا این فلسفه آنلاین را نمیفهمم. یعنی چی آخه :-/ آخه لارا که آنلاین نمیخواد. همون کال آف دوتی بس نیست :d

آنلاین Tomb Raider یه چیز منحصر به فرده. هم می تونی با rifle یا shotgun به سبک COD بازی کنی. هم می تونی به سبک خف کردن و تیرکمونی بازی کنی. جالبیش به اینه که با تیرکمون اگه قدرت رو تا آخر ببری بالا راحت با یه تیر حریف می میره و توی بعضی مپ های بازی مثل monastry حتی از توی بیس خودت راحت می تونی طرف رو توی بیس خودش بکشی. بنابراین نوب هایی که به سبک COD بازی می کنند دهنشون صاف می شه! البته من خودم سبک COD هم گاها استفاده می کنم. ولی باید مراقب تله ها و دام ها و خف کاری های تیم حریف باشی.
کلی قابلیتمثل پرتاب بمب یا جاگذاری دینامیت و گذاشتن دام و تله توش وجود داره و حتی اسلحه های مخفی هم داخل مپ ها موجوده که اگه گیرت بیاد و درست استفاده کنی، می تونی کامل حریف رو داغون کنی. حتی شده دوری که از 25 تا kill که کل تیم گرفته، من 17 تا با همین اسلحه های خفن گرفته باشم! واقعا مولتی جالب و منحصر به فردی داره. البته گاهی اوقات فجیعا لگ دار می شه. ولی صبح و ظهرها که وضع اینترنت بهتره، خیلی خوب جواب می ده و راحت می شه بازی کرد.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
آنلاین Tomb Raider یه چیز منحصر به فرده. هم می تونی با rifle یا shotgun به سبک COD بازی کنی. هم می تونی به سبک خف کردن و تیرکمونی بازی کنی. جالبیش به اینه که با تیرکمون اگه قدرت رو تا آخر ببری بالا راحت با یه تیر حریف می میره و توی بعضی مپ های بازی مثل monastry حتی از توی بیس خودت راحت می تونی طرف رو توی بیس خودش بکشی. بنابراین نوب هایی که به سبک COD بازی می کنند دهنشون صاف می شه! البته من خودم سبک COD هم گاها استفاده می کنم. ولی باید مراقب تله ها و دام ها و خف کاری های تیم حریف باشی.
کلی قابلیتمثل پرتاب بمب یا جاگذاری دینامیت و گذاشتن دام و تله توش وجود داره و حتی اسلحه های مخفی هم داخل مپ ها موجوده که اگه گیرت بیاد و درست استفاده کنی، می تونی کامل حریف رو داغون کنی. حتی شده دوری که از 25 تا kill که کل تیم گرفته، من 17 تا با همین اسلحه های خفن گرفته باشم! واقعا مولتی جالب و منحصر به فردی داره. البته گاهی اوقات فجیعا لگ دار می شه. ولی صبح و ظهرها که وضع اینترنت بهتره، خیلی خوب جواب می ده و راحت می شه بازی کرد.
لگ دار میشه یعنی چی :d
من اصلا منظورم این چیزهایی که شما میگید نیست آخه. میگم یه بازی اینجوری که داستان داره و همون بازی اصلیش به تنهایی کافیه تا چندین بار بازی کنیش، آخه دیگه نیازی به این جور چیزا نداره. هر کی از این جور تیراندازیا و اکشن میخواد میتونه بره کلی بازی دیگه بکنه دیگه نه؟

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
لگ دار میشه یعنی چی :d
من اصلا منظورم این چیزهایی که شما میگید نیست آخه. میگم یه بازی اینجوری که داستان داره و همون بازی اصلیش به تنهایی کافیه تا چندین بار بازی کنیش، آخه دیگه نیازی به این جور چیزا نداره. هر کی از این جور تیراندازیا و اکشن میخواد میتونه بره کلی بازی دیگه بکنه دیگه نه؟

یعنی با این پستت داری کل منطق پشت بخش چندنفره است رو زیر سوال می بری.:D بی خیال این قضیه شو.:D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
شما بگو منطقش چیه گودزیلا :d غیر از اینه که یه عده میخوان توی یه مپ بزنن تو سر و کله همدیگه :d
درسته مولتي اين بازي در حد عالي نيست ولي بازم خوبه.شما خودت تجربش كني متوجه ميشي.همون حس رقابت كه تو بخش مولتي هست كافيه تا لذت ببري

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
با سلام به همه

من اين بازي رو دارم تا آخرش تموم ميكنم فقط اون قسمت كه يك غول مياد و بايد به پشتش تير بزني اون چجوري ميميره

ميشه يك نفر اهنمايي كنه

مرسي ممنون

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
با سلام به همه

من اين بازي رو دارم تا آخرش تموم ميكنم فقط اون قسمت كه يك غول مياد و بايد به پشتش تير بزني اون چجوري ميميره

ميشه يك نفر اهنمايي كنه

مرسي ممنون

هر وقت که بهت ضربه زد پشتش بر میگرده. چند بار بزنش بعد علامت Y میاد رو سرش. باید 3-4 بار تکرار کنی این کار رو

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
بله اينكارها رو كردم ولي دوباره زنده ميشه و چند تا يار ديگه بهش اضافه ميشه

چند تا كماندار ميان اونارو چيكار كنم
در كل بازي توپيه خيلي Adventure ولي يك نفر بايد همه مراحل رو طي كنه و توي هيچ قسمتي يك يار ديگه براي كمك بهت نميده

Tardid

کاربر سایت
Aug 22, 2013
20
نام
حمید
چه بازی ای بود. دلم میخواد دوباره برم. از 10 بهش 9.5 میدم :punk:
قسمت غوله و غولا خیلی باحال بود :d کاشکی گیم پلیش بیشتر بود

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
اره پايتم.3 روز خورد و خوراكم اين بازي بود

من که دو هفته ای می شه خورد و خوراکم مولتی پلیر این بازیه! سینگلش هم دو سه روزه تموم کردم. بخش مولتیش یه هوا با بخش سینگل متفاوته و یه سری امکان جدید مثل crouch یا sprint اضافه شده و تله های مختلفی هم می شه کار گذاشت. هر چند که مولتی این بازی کار هر کسی نیست!:d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
من که دو هفته ای می شه خورد و خوراکم مولتی پلیر این بازیه! سینگلش هم دو سه روزه تموم کردم. بخش مولتیش یه هوا با بخش سینگل متفاوته و یه سری امکان جدید مثل crouch یا sprint اضافه شده و تله های مختلفی هم می شه کار گذاشت. هر چند که مولتی این بازی کار هر کسی نیست!:d

دوست عزیز شما چطور با این وضع بازی کردین؟ خیلی وضع سرورها خرابه.

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
اوایل ریلیز بازی بچه های زیادی مولتیشو بازی میکردن. بخاطر وضع فجیح سرورا همه دست کشیدن از بازی. به عنوان مثال خودم با لول 45 بیخیال شدم. :|

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من هم نتوانستم بازی کنم سرورهاش خیلی داغون معمولا صبح ها می شد بازی کرد که متاسفانه من نیستم اما اگر تعداد ایرانی ها زیاد باشه می توانیم راحت با هم بازی کنیم.من AhmadReza را همیشه می بینم داره Tomb بازی می کنه توی لایو.

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
بچه ها من تمومش كردم
آخرش خيلي سادست فقط بايد همش مواظب باشي و هي تند تند B بزني

من هم حال كردم با اين بازي خيلي عالي بودش همه چيزش به نظرم كار شده بود

من هم بهش 9.9 ميدم اون 0.1 نميدونم براي چي نميدم شايد باسه اينكه بيشتر وقتها بايد تنهايي كارو تموم ميكرد بودش
در ضمن يك چيز جالب ديگه بعد از بازي اجازه ميده مرحله رو دوباره كاملش كني من خيلي جاها كه اون افراد زياد ميشدن در ميرفتم (ترسو)
بخاطر همين الان برگشتم و همشونو كشتم (قاتل حرفه اي)
خيلي حال ميده فقط چجوري ميشه آنلاين بازي كرد حتما بايد اكانت گلد داشته باشم يا نه
چون كنسول من به هيچ وجهي به اينترنت وصل نميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر