نخستین تصاویر نسخه سه بعدی(3D) بازی قتل در کوچه های طهران 1312

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
واقعا هنر مندانه کار کردید
ولی همه چی جز تصویر آخر عالی است
امیدوارم بازی خوبی بشه انشاالله
ممنون دوست عزیز
انشاالله در نسخه نهایی تمام تصاویر یک دست و قوی خواهند بود
ضمن اینکه ما نزدیک به پنج دقیقه انیمیشن سی جی با کیفیت بالا در بازی خواهیم داشت
انشاالله شما را ناراضی نخواهیم کرد...

يعني چي؟

آقا اگه اين جور باشه كه از لحاظ گرافيك خوبه. فقط اين عكسي كه از اين اتاق گذاشتين شباهت زيادي به اتاقهاي ايراني يا اداري ايران نداره بيشتر شبيه اتاقهاي لوكس خارجي هاست. اگه اشتباه نكنم اين اتاق يكي از اتاقهاي اداره پليس هست پس بهتره كمي از لحاظ پرونده و زونكن اين چيزا شلوغ و نا مرتب به نظر برسه.

تصاویر زیبا هستن...
یه چیز خیلی مهم داخل این نوع بازیها القای اتمسفر به بازی کننده هست.. یعنی آدم واقعا حس کنه که داخل داستان بازی هست و چگونگی پیشرفت داستان براش مهم باشه...
مثلا شاهکاری که سایبریا نام داره به خوبی از پس این کار بر اومده....
امیدوارم که روز به روز شاهد پیشرفتمون باشیم..

بدون شک حق باشماست , در مورد فضای اتاق شاید به خاطر تصویر بیرونیو نبود پرسوناژ نهایی روی کار باشه , با این وجود بازنگری خواهیم داشت.
در مرود فضا و داستان هم بازنویسی هایی داشتیم و انشاالله کار خوب و معقولی از آب در بیاد
به امید پیشرفت ایران و ایرانی :x

شما اگر از renderer قوی مثل v-ray استفاده کنید مطمئن باشید سطح کارتون خیلی بیشتر از این بالا خواهد رفت . حداقل نماهای از پیش رندر شده رو می تونید با کیفیت و realistice قابل توجهی به وجود بیارین .
در کل modeling کار زیاد خوب نیست .
ممنون از توضیحاتتون
البته دقت اجرایی ما روی همین پروژه هم بالا بوده اما انشاالله در پروژه آتی سه بعدی این مسائل رو دقیق تر لحاظ خواهیم کرد , در رابطه با مدلینگ , هم گوشزد خواهم کرد
ممنون از توجهتون

خخوب به عنوان بهترین پازل انتخاب میشه :d
البته سبک بازی ادونچر هست و ادونچر متفاوت از پازله , اما اگه جدی گفتین خیلی ممنون:d

با این عکسها معلومه که بازی قشنگی از آب در میاد.
خسته نباشید;;)
ممنونم , انشاالله در نسخه نهایی کیفیت رو باز هم افزایش خواهیم داد...

داداش.....فکری برا صدا گذاری و آهنگسازیش کردی؟ یا فعلا زوده؟

در رابطه با ساخت موسیقی صحبت هایی داشتیم
در رابطه با صداگزاری ناشر بازی قول استفاده از یک استدیو مجهز و صداهای آشنا رو دادن(عصر بازی پارسه)
دون شک با توجه به اهمیت موسیقی در القای حس دربازی , به خصوص سبک ادونچر , این مهم رو فراموش نخواهیم کرد

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
گرافیکی که از عکسها مشخص بود واقعا برای یک بازیه ایرانی خوب به نظر میرسه و جای تبریک داره.
فقط همونطور که دوستان هم اشاره کردن و من هم به شدت باهاش موافقم کلید موفقیت بازیتون در سه چیز هست :
۱ـ داستان خیلی قوی که مخاطب رو جذب و درگیر کنه
۲ـ صدا گذاری عالی
۳ـ موسیقی زیبا

در کل واقعا این روزها با تمام مشکلاتی که همه آگاه هستیم ، صنعت بازی سازی در کشورمون داره خوب رشد میکنه که همش رو مدیون دوستان زحمت کشی همچون شما هستیم ، به امیده روزی که با تمام محدودیت هایی که داریم بتونیم در این صنعت حرفی در دنیا برای گفتن داشته باشیم. :)

aghanaser

کاربر سایت
Aug 21, 2010
91
نام
Name
به نظر من که خیلی قشنگ هستن... باید ببینیم بازی و گیم پلی چطور هست...
به امید روزی که بازیهای ایرانی در ابعاد جهانی خبرساز بشن...! :)

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
من با این اسکرین شات ها این بازی رو بازی خوبی ارزیابی کردم امیدوارم این تیم بتونه از گرشاسب امتیاز بالاتری بگیره و شاهد امتیاز 7 به بالا باشیم

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
امید وارم این بازی که با زحمات بالا شما عزیزان ارائه شده است باگ نداشته باشه، چون تمام زحمات شما را مانند بازی گرشاسب به هدر خواهد داد. موفق و پیروز باشید.

همه چیز خوب و عالی طراحی شده بود >:d<

آخرین ویرایش:

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
دوستان عزیزم و یاوران همیشگی رسانا شکوه کویر
در ابتدای صحبت ها از همه شما عزیزان تشکر میکنم , از عزیزانی که از نخستین روز رونمایی نسخه دو بعدی قتل در کوچه های طهران با سخنان خود به ما امید دادند و با نظرات خود ما را راهنمایی کردند که بدون تردید بدون حمایت و پشتیبانی شما عزیزان طی کردن این مسیر سخت ممکن نبود.
در رابطهبا سنخه سه بعدی امیدوارم که این نسخه رضایت شما عزیزان را فراهم و تجربه یک بازی خوب ادونچر رو برای شما رقم بزنه , مطمئن باشید سطح کار از تصاویری که پیش روی شما قرار دارد فراتر خواهد رفت و تلاش من و همه دوستانم ارائه یک گیم به معنای واقعی آن در سبک ادونچر در تمامی حوزه ها اعم از موسیقی , گرافیک , روایت و گیم پلی میباشد.
باز هم از تمامی شما سپاسگذارم
منتظر خبرهای خوبی از جانب ما باشید
با تشکر مجدد

آخرین ویرایش:

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
به نظر من این بازی، همون نسخه دو بعدیش هم کامل بود و فوق العاده و نیازی به ساخت سه بعدی نبود. اما با توجه به سلیقه عجیب و غیر متعارف گیمر ایرانی، ساخت نسخه سه بعدی توجیه پیدا می کنه. در هر حال من مطمئنم هر دو نسخه بازی های بسیار خوبی هستند.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
من یه انتقاد کوچیک کنم امیدوارم درستش کنید:
بعضی از اتاق ها و محیط هایی که ساختید خیلی خوب طراحی شده ولی بعضی مکان ها نه
خب این باعث میشه آدم تو بازی احساس خوبی نداشته باشه
از یه اتاقی که به زیبایی طراحی شده به مکانی بریم که خوب طراحی نشده
خب آدم فکر میکنه شما هر قسمت رو دادید یکی درست کنه
یکی کار بلد یکی کار نابلد:d

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من یه انتقاد کوچیک کنم امیدوارم درستش کنید:
بعضی از اتاق ها و محیط هایی که ساختید خیلی خوب طراحی شده ولی بعضی مکان ها نه
خب این باعث میشه آدم تو بازی احساس خوبی نداشته باشه
از یه اتاقی که به زیبایی طراحی شده به مکانی بریم که خوب طراحی نشده
خب آدم فکر میکنه شما هر قسمت رو دادید یکی درست کنه
یکی کار بلد یکی کار نابلد:d

اجازه بدین صحبت شما رو در یک جمله خلاصه کنم " توازن مناسبی بین محیط های بازی به چشم نمیاد"
ما کاملا با انتقاد شما موافق هستیم و تمام تلاش گروه متمرکز بر بازی قتل در کوچه های طهران 1312 سه بعدی اصلاح این موضوع و ارائه یک بازی مناسب و در خور توجه است. انشاالله که شرمنده شما نخواهیم شد و بازی قابل قبول خواهد بود

به نظر من این بازی، همون نسخه دو بعدیش هم کامل بود و فوق العاده و نیازی به ساخت سه بعدی نبود. اما با توجه به سلیقه عجیب و غیر متعارف گیمر ایرانی، ساخت نسخه سه بعدی توجیه پیدا می کنه. در هر حال من مطمئنم هر دو نسخه بازی های بسیار خوبی هستند.

ممنون دوست عزیز
البته مطمئن باشید تمام تلاش من و دوستانم ارائه نسخه سه بعدی با فضایی مناسب است ( منتظر تغییرات بسیار جذاب در تصویر سازی سه بعدی بازی باشید)

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
اجازه بدین صحبت شما رو در یک جمله خلاصه کنم " توازن مناسبی بین محیط های بازی به چشم نمیاد"
ما کاملا با انتقاد شما موافق هستیم و تمام تلاش گروه متمرکز بر بازی قتل در کوچه های طهران 1312 سه بعدی اصلاح این موضوع و ارائه یک بازی مناسب و در خور توجه است. انشاالله که شرمنده شما نخواهیم شد و بازی قابل قبول خواهد بود
آفرین
این جمله (" توازن مناسبی بین محیط های بازی به چشم نمیاد") نمیومد:d

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
امیدوارم نتیجه کار رضایت بخش بشه دوست عزیز..
فضا سازی که خوب کار شده فقط به امید خدا رو همه سکانس های بازی به همین مقدار کار شده باشه (همون توازنی که فرمودید)
و در آخر میمونه داستان بازی و طراحی معماها که از نظر من از همه این ها مهمتره ! یادمه یکی از اولین بازی های ادونچری که بازی کردم "دراکولا"ی ps1 بود که داستان فوق العادش الحق که هوش گیمر رو به چالش میکشید .. من هم امیدوارم دوست عزیز بازی جدای گرافیک زیبا, با داستان و محتوای پری ارائه بشه..
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر