کمک در بازی medal of honor

گفتگو در 'راهنمای قدم به قدم بازی ها' ایجاد شده توسط sanatoramir, ‏Nov 11, 2010.

1. sanatoramir

کاربر سایت

دوستان من اینجا گیر کردم کسی هست کمک کنه نمی دونم چکار کنم اول که با دوربین نشونه می گیرم بعداش هواپیما می یاد منفجر می کنه بعداش فقد ادم می یاد هر چی می زنیم 1 ساعت باز هم ادم می یاد چکار کنم این قسمت رو

این هم عکسش

http://499959.20upload.net/files/138...2893975431.jpg

2. HosseinBrusli

کاربر سایت

نام:
    حسین
    سلام.

مثل بچه ادم خودت باید جلوتر از سربازها حرکت کنی تا یارای احمقت هم بیان .
    دشمن رو بکش و برو جلو تا بقیه هم بیان.
    وقتی هم رسیدی به تیر بار ، باید به فاصله ای برسی تا بهت دوربین بده تا علامت بدی برای حمله هوایی.
    بعد که هواپیما اونجارو منفجر کرد تا فردا هم وایستی سرباز ساخته میشه .باید بری جلو تا بقیه هم بیان.

3. sanatoramir

کاربر سایت

چه اعصبانی

4. Naruto.ir

کاربر سایت

نام:
    rama
    سلام

آقا ما تو یه مرحله از بازی گیر کردیم ،اونجایی که یه افغانی پشت یه تیر باریه و هی شلیک میکنه ،

هر چی شلیک میکنم طرفش هیچ اثری نداره هفت هشتا نارنجک هم پرت کردم طرفش ولی هیچ اثری نداشت.

عندالله و عند الرسول یکی به ما کمک کنه.

اینم عکس اون مرحله ای که توش گیر کردم :

#4 Naruto.ir, ‏Feb 22, 2011
    آخرین ویرایش: ‏Feb 22, 2011
  5. Navid

Navid ?Can I Play Daddy
    مدیر انجمن

نام:
    نوید
    یه گوشه وایمیسی و به افغانیه تیراندازی میکنی و حواسش را پرت میکنی تا دوستات برسن بش و اونجا را علامت گذاری کنن برای حمله هوایی

Farh@d این نوشته را Like کرده است.
  6. Naruto.ir

کاربر سایت

نام:
    rama

سلام
    ممنونم بابت جواب.
    آقا ما از یه گوشه که هیچ از 18 گوشه هم بهش شلیک میکردیمو هواسشو پرت میکردم (3تا خشاب 1000 تایی خالی کردم) ولی هیچ اتفاقی نمی افتاد.
    یارای من هر کدوم یه جا پناه گرفتن و هیچ کاری نمیکنن.
    با اینکه اون مرحله رو از اول لود کردم بازم اینطوریه.

ترفند خاصی داره یا اینکه باید از یه جای بخصوصی یهش شلیک کرد؟:-/

بازم پیشاپیش ممنونم بابت جواب.

7. M2Terrorism

کاربر سایت

نام:
    Mohammad Ali
    ترفند خاصی نداره.
    هی به اون رگبارچی شلیک کن (مدت زیاد) حواسشو پرت کن یارت یدون از این دود قرمزا:dمیندازه بعد با هواپیما میان میترکوننش:d:d

ویرایش:اینم عکسش:

#7 M2Terrorism, ‏Feb 23, 2011
    Last edited by a moderator: ‏Feb 23, 2011
  8. LOST

کاربر سایت

نام:
    مهراد
    باید تا جایی که میتونی پشت دیوارها و سنگ ها کاور بگیری بری نزدیکش تا بتونی از پشتیبانی هوایی کمک بگیری.

#8 LOST, ‏Feb 23, 2011
    Last edited by a moderator: ‏Feb 23, 2011
  9. Mokhareb

کاربر سایت

سمت چپ یه راه هست از اونجا میری به یک سنگ میرسی که سمت چپت یه درخت هست از اونجا شلیک کن بعد اینکه هواسش رو پرت کردی فکر کنم از اونجا خارج میشی یه کم که جلو میری خودش اونجا رو علامت گذاری میکنه بعد هواپیما بوووووووووووووووووووووووم میکنه:D

10. herbod

کاربر سایت

help

salam man tu ye marhale gir kardam ke savare helecupter hasti(taghriban vasataie bazi hast gunfighters time 15 14)vaghti ke az bala doshmanat ro mibini va safhe taghriban abi hast nemidunam baiad chi kar konam har chi mikoshameshun bazam mian mesle inke baiad beheshun rocket bezanam vali aslan rocket nemizane

11. herbod

کاربر سایت

helpppppppppppppppppppppppppppp

12. herbod

کاربر سایت

salam man tu ye marhale gir kardam ke savare helecupter hasti(taghriban vasataie bazi hast gunfighters time 15 14)vaghti ke az bala doshmanat ro mibini va safhe taghriban abi hast nemidunam baiad chi kar konam har chi mikoshameshun bazam mian mesle inke baiad beheshun rocket bezanam vali aslan rocket nemizane

13. rambo929

کاربر سایت

كمك در همين مرحله

اونجاييكه رو كه بايد اون يارو كه روي تبه با دوشكا هست رو چطوري بايد رد كرد من تموم اين راهنمايي هايي رو كه گفتين انجام دادم ولي نتيجه نداد اكه كسي هست كه بتونه به يك راهنمايي خوب اونجارو رد كنم خيلي ممنون ميشم

14. mohammad.j

کاربر سایت

نام:
    mohammad
    سلام
    من اين كارو كردم.من اونجا همون اول كه رسيدم مردم.:dبعدش هر چي مي رفتم رد نمي شد يعني من تا زير تپه هم رفتم ولي مشكل از اون سربازي بود كه بايد منور مي نداخت.شما اول يكم برو و جاهاي كاور گيري رو پيدا كن.بعد مر حله رو از اول برو فقط به اونجا كه رسيدي نزار بكشنت.قشنگ كاور گيري كن در حين اين كار بايد به اون دوشكاه همش تير بزني مثلا تو چند مرحله تو هر مرحله هم نصف يا يك سوم خشاب بهش تير بزن وقتي اين كار رو بكني اون يكم گيج مي شه و تير نمي زنه بعد دوستت مي ره جلو تو هم بايد ازش جلوتر باشي. برو تا زير تپه بعد دوستت باهات مي آد و يك منور مي ندازه منور رو كه انداخت تا مي توني دور شو چون موج انفجارش زياده شايد همون جا بميري.من اينو تو ايكس باكس انجام دادم رد شد.

15. SMRShahim

کاربر سایت

منبعد از این که این قسمت رو رد کردم سوار هلیکوپتر می شم
    دذیگه نمی دونم چکار کنم...
    یک جایی با صفحه سیاه و سفید گیر کردم