Microsoft:سونی راه غلطی رو در ارتباط با 3D پیش گرفته!

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
Microsoft:سونی راه غلطی را در ارتباط با 3D پیش گرفته!

t1larg.3d.gaming.gi.jpg

Phil Spencer نایب رییس Microsoft game studios فکر میکنه سونی راه غلطی رو در ارتباط با 3D پیش گرفته.از طرفی سونی تحت فشار فروش تلویزیون 3D هست در حالی که MS این فشار روش نیست.
"ما تلاش میکنیم تا کارهایی کنیم که میلیون ها نفر میتونن ازش لذت ببرن.حقیقیتا مردم در حال حاضر تو خونشون 3DTV ندارن که 3D رو با این تکنولوژی جدید ببینن."
Phil Spencer نایب رییس Microsoft game studios این حرف ها رو در مصاحبه با CNN زد.
"من نیازی ندارم که به شما یه TV جدید بفروشم.یعنی این کار من نیست.ممکنه خیلی از کمپانی ها کارشون این باشه ولی این در مورد ما صدق نمیکنه.اما این همه ماجرا نیست."
Spencer از عینکهای 3d گرون و اثرات منفی اون روی بیننده ها پرسید.
"من به طور خارق العاده ای نمیتونم با این ارتباط برقرار کنم که افراد رو مجبور کنید که در یک اتاق با هم بازی کنن در حالی که همه تصویر یکسانی رو نمی بینن."
تعدادی بازی روی 360 هستن که stereoscopic 3D رو ساپورت میکنن.مثلا Batman: Arkham Asylum!پس Spencer در مورد این چه نظری داره؟"من این رو بیشتر یه آزمایش علمی می بینم تا چیزی که قراره میلیونها نفر رو تحت تاثیر قرار بده."
با این حال MS آشکارا از تکنولوژِی صرف نظر نمیکنه.همانطور که"اون نقشش رو در دنیای سرگرمی بازی خواهد کرد."
ضمنا سونی با عنوانهای 3D بزرگ و انحصاری 1st party که قراره برای PS3 بیان مثل: GT5,MS:A,LBP2,KZ3قویا 3D رو به عنوان آینده gaming ساپورت میکنه .
اون دو عنوان racing در Eurogamer Expo 2010 در لندن به صورت 3D به نمایش در اومدن.تو اونجا بودی؟اونا رو بازی کردی؟
نینتندو هم 3D رو در کنسول دستی جدید خودش یعنی 3DS به کار گرفته.Spencer در مورد این گفت:"من 3DS رو دوست دارم چون برای بازی کردن با اون مجبور نیستی عینک بزنی."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S0HEIL and aliatlas

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خوشحال میشیم برادران در ماکروسافت راه درست رو پیش بگیرن :)
به جای بیرون گود ایستادن و فریاد زدن : "لنگش کن ... "
البته من تا حدودی با حرف ماکرو موافقم .
با این که برا سونی و این حرکتش ارزش قائلم ولی سونی رو این تکنولوژی برا این سرمایه گذاری کرده چون تلویزیون مخصوص این کار هم داده بیرون . که مسلما به فروش بیشتر کمک می کنه چه کم چه زیاد .
اما این فناوری 3D هنوز اونقد کامل نشده که حداقل بشه تو این صنعت ازش استفاده کرد . چون وقتی دارین بازی می کنین تقریبا به جای دیگه خیلی کم نگاه می کنین پس اثرات ناشی و مضرات ناشی از این تکنولوژی که در حال حاضر کم هم نیست تأثیر بیشتری میذاره نسبت به یه فیلم رو بصورت 3D دیدن .

ولی من فکر می کنم کلا هدف محاصبش بیشتر اشاره به عینک ها داشت !
و اینکه جدا از اینا میدونیم که مایکرو داره روی یه تکنولوژِی 3D بدون عینک کار می کنه ! و از اونجایی که از 3ds هم میگه خوشش اومده ، یحتمل شخصا احتمال میدم دارن از حالا تبلیغات رو برای خودشون شروع می کنن

والا گفتم تا حدودی یعنی یه بخشهاییش رو موافقم :D
خب من هم گفتم فعلن این تکنولوژی کامل نشده هر وقت ماکرو هم اومد رو ان مانور داد یه قدم بیشتر به سمت تکامل میره .... اما ضررش هنوز باقی است .... من عمرا هیچ بازی ـی رو 3D برم ...البته احتمال بلوا کردن ماکرو بسیار زیاد است :D

پس این همه آدم که میرن سینما و فیلم 3D دو ساعته میبینن super man هستن؟ :biggrin1:
خب خصوصیت هر فرد با بقیه فرق میکنه :biggrin1:
اما خب مسلما باعث سردرهای مزمن خواهد شد این تکنولوژی در طی بلند مدت ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S0HEIL and Fusion

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
البته اینو راست میگه.من با c8000 در عرض نیم ساعت فیلم سه بعدی دیدن به این صورت در اومدم:
5yjbztv.gif

پس این همه آدم که میرن سینما و فیلم 3D دو ساعته میبینن super man هستن؟ :biggrin1:
نمیدونم اما احتمالا 3D تو سینما با 3DTV فرق کنه و TVها هنوز باید روشون کار بشه.حالا شاید 3DTVهای سونی این مشکل رو نداشته باشن.

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
البته من تا حدودی با حرف ماکرو موافقم .
با این که برا سونی و این حرکتش ارزش قائلم ولی سونی رو این تکنولوژی برا این سرمایه گذاری کرده چون تلویزیون مخصوص این کار هم داده بیرون . که مسلما به فروش بیشتر کمک می کنه چه کم چه زیاد .
اما این فناوری 3D هنوز اونقد کامل نشده که حداقل بشه تو این صنعت ازش استفاده کرد . چون وقتی دارین بازی می کنین تقریبا به جای دیگه خیلی کم نگاه می کنین پس اثرات ناشی و مضرات ناشی از این تکنولوژی که در حال حاضر کم هم نیست تأثیر بیشتری میذاره نسبت به یه فیلم رو بصورت 3D دیدن .

ولی من فکر می کنم کلا هدف محاصبش بیشتر اشاره به عینک ها داشت !
و اینکه جدا از اینا میدونیم که مایکرو داره روی یه تکنولوژِی 3D بدون عینک کار می کنه ! و از اونجایی که از 3ds هم میگه خوشش اومده ، یحتمل شخصا احتمال میدم دارن از حالا تبلیغات رو برای خودشون شروع می کنن

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
البته اینو راست میگه.من با c8000 در عرض نیم ساعت فیلم سه بعدی دیدن به این صورت در اومدم:

پس این همه آدم که میرن سینما و فیلم 3D دو ساعته میبینن super man هستن؟ :D

من اصلاً نمی فهمم این بابا چی میگه، این تکنولوژی 3D در حال حاضر یه چیز انتخابیه و هیچ کس رو مجبور نکردن فقط 3D بازی کنه و کلی پول تلویزیون بده. برای فراگیریش هم بالاخره باید از یک نقطه شروع بشه دیگه تا یواش یواش جا بیوفته.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
واقعا داره حرف منطقی می زنه!
این سونی هم فقط به خاطر فروش تلویزیون هاش که داره سنگ 3d رو به سینش می زنه!
خود ایکس 360 بازیهای 3D رو ساپورت می کنه ولی هیچ هایپی نکرد چون می دونه سودی نداره تا موقعی که عینک مضخرف برداشته بشه! چون همین 3D واقعا با کینکت خیلی خوب جور در میاد!

• Like
Reactions: Dreadlord

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
طوری حرف میزنه انگار بازیا بدونه 3D قابل اجرا نیست !! MC عادت داره !
چون همین 3D واقعا با کینکت خیلی خوب جور در میاد!
اره ه ه . فکر کن ببر کوچولو لیست میزنه زبونش از تلوزیون میرنه بیرون !!!

• Like
Reactions: S0HEIL

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
ماکروسافت مدتی هست که دارد روی 3D بدون عینک کار میکنه و به یک چیز هایم رسیده من خبرش رو تو بخش اخبار تکنولوژی گذاشتم ولی پاکش کردن..!

در هر صورت تا بخواد TV های 3D فراگیر بشه این نسل تموم شده و مطمئناً 3DTV های که با عینک کار میکنن عمر زیادی ندارن چون خیلی شرکتها دارن روی 3D بدون عینک کار میکنن..

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
t1larg.3d.gaming.gi.jpg

"سونی راه غلطی رو در ارتباط با 3D پیش گرفته.از طرفی سونی تحت فشار فروش تلویزیون 3D هست در حالی که MS این فشار روش نیست."
Phil Spencer نایب رییس Microsoft game studios این حرف رو در مصاحبه با CNN زد.
او در ادامه گفت:"ما تلاش میکنیم تا کارهایی کنیم که میلیون ها نفر میتونن ازش لذت ببرن.حقیقیتا مردم در حال حاضر تو خونشون 3DTV ندارن که 3D رو با این تکنولوژی جدید ببینن."
"من نیازی ندارم که به شما یه TV جدید بفروشم.یعنی این کار من نیست.ممکنه خیلی از کمپانی ها کارشون این باشه ولی این در مورد ما صدق نمیکنه.اما این همه ماجرا نیست."
"من به طور خارق العاده ای نمیتونم با این ارتباط برقرار کنم که افراد رو مجبور کنید که در یک اتاق با هم بازی کنن در حالی که همه تصویر یکسانی رو نمی بینن."
تعدادی بازی روی 360 هستن که stereoscopic 3D رو ساپورت میکنن.مثلا Batman: Arkham Asylum!پس Spencer در مورد این چه نظری داره؟"من این رو بیشتر یه آزمایش علمی می بینم تا چیزی که قراره میلیونها نفر رو تحت تاثیر قرار بده."
با این حال MS آشکارا از تکنولوژِی صرف نظر نمیکنه.همانطور که"اون نقشش رو در دنیای سرگرمی بازی خواهد کرد."
ضمنا سونی با عنوانهای 3D بزرگ و انحصاری 1st party که قراره برای PS3 بیان مثل: GT5,MS:A,LBP2,KZ3قویا 3D رو به عنوان آینده gaming ساپورت میکنه .
اون دو عنوان racing در Eurogamer Expo 2010 در لندن به صورت 3D به نمایش در اومدن.تو اونجا بودی؟اونا رو بازی کردی؟
نینتندو هم 3D رو در کنسول دستی جدید خودش یعنی 3DS به کار گرفته.Spencer در مورد این گفت:"من 3DS رو دوست دارم چون برای بازی کردن با اون مجبور نیستی عینک بزنی."
نتیجه ی اخلاقی مصاحبه ی ایشون !
3d از نوع سونی :-&8-}@-) 3d از نوع نیتندو =d>:)>- و در آینده 3d از نوع ماکرو ^:)^=p~:o

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
منم موافقم با این حرفش! اگه 3D بدون عینک باشه واقعا عالیه و با یه قیمت معقول مسلما جا می افته بین مردم...
به به.امین جان.آخه کی از شما نظر خواست.:d
============================
ولی به نظرم سونی موفق میشه.چون سونی به شدت آینده نگر هست.و دست رو هرکاری گذاشت اول همه مسخرش کردن و گفتن موفق نمیشه.ولی دیدیم در نهایت سونی موفق شد.
نمونه بارزش هم استفاده از بلوری بود که همگان نتیجش رو دیدن.

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
درصد بالایی از افراد جامعه مثل خودم عینکی هستند , مثلا ماها باید چکار کنیم ...
برای همین من اگه 5-6 میلیون پول 3D TV هم داشتم , نمی تونستم از بازی های 3D لذت ببرم ...

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
در کل حرف بدی نزده...........ولی سونی هم کار خوبی داره انجام میده بالاخره داره تلویزیون 3d می سازه و میخواد 3d رو گسترش بده......... .

انجام هر کاری هزینه داره که سونی داره هزینشو میپردازه تا بموقع ازش استفاده کنه.......... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر