مشکل در رایت بازی Devil May Cry 1 و اجرای آن روی PS2

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام.
من این بازی رو دانلوپ کردم و با برنامه Alcohol با سرعت 4 و با روش Disc At Once رایتش کردم ولی وقتی داخل دستگاه میزارم, بعد از نوشته CAPCOM گیر میکنه و صفحه سیاه میشه.
یکی از بچه ها انگار از com. همین بازیو خریده بود و ظاهرا همین مشکلو داشت, اگه از دوستان راه حلی میشناسه منو با خبر کنه و خانواده ای رو از نگرانی برهانه.
اگه سرچی چیزی هم زدین و نتیجه هم داد که ایولله داره.
: )

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
خیلی عجیبه

من Devil may cry 1 رو 4 سال پیش خریدم و روی دستگاه قدیمی ام خوب اجرا میشد ولی از وقتی که پلی استیشنم رو عوض کردم و از این کوچیکا گرفتم ، دقیقا مشکل شمارو دارم :confused:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
این قضیه PS2 کوچیکا و بزرگا هم بدبختیه ها ، من یادمه اول که TrueCrime اومد من بردم خونه تو یه جای خاصی گیر میکرد .. دادم به دوستم ( اونم بزرگ داره دقیقا تو همون جا گیر میکرد ) بعد آخر دادم به یکی که Ps2 کوچیک داشت ، کاملا خوب اجراش میکرد ...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
میشه یکی بگه این بازی رو تو تهران از کجا میشه گیر اورد؟ یکی از داتکام گرفته بود و میگفت گیر میکنه, ازش پرسیدم درست شد یا نه, دیگه جواب نداد.
با تیشکر.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
مرسی که پاسخ دادین
دستگاهتون از این جدیداس؟

آره 7004 هست به نظر من 7004 حتی از 7700 هم بهتره چون رو cd هم مشکلی نداره ولی جدیدا رو cd خوندن مشکل دارن مثلا من codebreaker9 رو روی cd زدم رو 7500 اجرا نشد ولی رو دستگاه خودم اجرا شد

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
روی یه Dvd+r مارک سونی هم رایت کردم, بازم مشکل داره.
این یکی همون اولش سیاه میشه ولی قبلیه لااقل تا صفحه انتخاب زبان میرفت.
کسی نظری چیزی نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر