به دنبال یه بازی قدیمی استراتژیک هستم ( لطفا کمک کنین )

گفتگو در 'معرفی و بررسی بازی ها' ایجاد شده توسط castel_xd, ‏Oct 19, 2010.

1. castel_xd

کاربر سایت

سلام به همه و خسته نباشین دوستان

من حدود 5 سال پیش یه بازی استراتژیک داشتم اسمش یادم نیست ولی مشخصاتش رو میگم اگه میشناسین قرار بدین اسمش رو تا خودم پیداش کنم دانلود کنم.

اول اینکه سیستمم اون وقت ها اینطوری بوده:

گرافیک 64
    رم 256

مشخصات بازی:
    بازی به سبک جنگ های دوران فرانسه بوده

سرباز ها هم چند مدل بودن و یکی از اون مدل هاش که خوب یادمه اینطوری بود که تفنگ هاشون تپانچه ای بود.

یه نوع سرباز هم داشت که تبل میزد برای سرباز ها و جلو تر از همه میزاشتمش.

کشتی هم میتونستم بسازم.

گندم زار و...

مدل لباس هاشون هم که مشخصه مخصوص به همون قرن میشه مردماش هم کلاه گیس های فرفری داشتن و...

اگه بازی تو این نوع مشخصات دارین لطفا قرار بدین حجم بازی هم فکر کنم حدودای 600 مگ بود

2. sergeant fenix

کاربر سایت

نام:
    Babak
    age of empire

aliatlas این نوشته را Like کرده است.
  3. CapitanArsalan

کاربر سایت

نام:
    ارسلان
  4. raya2

کاربر سایت

بازی Cossacks نبود ؟

5. ДmirД†m

کاربر سایت

نام:
    Дmir
    این چیزائی كه گفتی شباهت فراوانی به American conquest داشت
    (به غیر از قسمت فرانسوی بودن كه فقط بخشی از بازی بود)

Wrath of Legion این نوشته را Like کرده است.
  6. Johnny_23

کاربر سایت

نام:
    JÄVID
    از سری بازی های جنگ قزاق ها( cossacks) باید باشه یه نگاه به عکسهاشون تو گوگل بنداز چون چند مدل اومده از این بازیها خیلی هم قشنگ بودند

7. castel_xd

کاربر سایت

از همه دوستان ممنونم

خیلی با مرامین :-*:-*

بازیی که دنبالش بودم American conquest بودش:-*
    ایا این بازی نسخه های مختلفی داره؟؟

امشب همین نسخه که معرفی کردین رو میزارم رو دانلود.

ولی بازی cossacks هم اینطور که عکس هاشو دیدم از اون مدل بازی هاست که خیلی خوشم میاد:-*

بازی های قدیمی یه چیز دیگن.

8. dndgsligsdlgkn

کاربر سایت

کمک برای پیدا کردن یک بازی استراتژیکی قدیمی

سلام به همه بچه ها دنبال یه بازی قدیمی استراتژیکی هستم که حدود 5 یا6 سال پیش بازی میکردم بازی جالبی بود(از نظر من)ولی متاسفانه الان هر کاری میکنم اسمش یادم نمیاداصلآ یادم نمیاد ولی ویژگی هاش یادمه که بهتون میگم تا بتونید به من کمک کنید پیداش کنم خیلی باهاش خاطره دارم

ویژگی هاش اینه بازی تمامآ جنگ بود به این صورت که اول یه مقدار پول داشتی و باهاش میتونستی گروه های مختلف سرباز رو بخری بعد وارد میدان جنگ میشدی بازی به صورت رو در رو و سه بعدی بود به این صورت که دو پادشاه پشت سر لشکر خودشون ایستاده بودن و به سرباز ها فرمان حمله میدادن تا با همدیگه وارد نبرد بشن بازی به صورت شمشیری و مربوط به سرباز های رومی و غیره بود و امکان انتخاب فیل هایی که روی اونها کماندار ها بودن نیز وجود داشت البته مراحل بالا تر و سرباز های اسب سوار و غیره هم بود و در بازی امکان حمله پادشاه ها به دشمن هم وجود داشت البته در بعضی مراحل پادشاه وجود نداشت خوب و بعد از اینکه سرباز های دشمن رو نابود میکردی و مرحله تموم میشد با پولی که به دست آورده بودی میتونستی دوباره سرباز بخری و بازی به همین صورت ادامه داشت حالا با توجه به این توضیحاتی که دادم البته میدونم خیلی کمه چون بیشتر از این یادم نمیاد ازتون خواهش میکنم این بازی رو برام پیدا کنید چون برام خیلی بازی جالبی بود و خاطره انگیزو اگه لینک دانلودی هم داشتید بزارید و اگه تونستید تصویر هم بزارید تا بتونم بازی رو تشخیص بدم

با تشکر

---------- نوشته در 12:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:05 PM ارسال شده بود ----------

چون نمیتونم گفتگوی جدید ایجاد کنم این قسمت نوشتم ببخشید

کمک برای پیدا کردن یک بازی استراتژیکی قدیمی

سلام به همه بچه ها دنبال یه بازی قدیمی استراتژیکی هستم که حدود 5 یا6 سال پیش بازی میکردم بازی جالبی بود(از نظر من)ولی متاسفانه الان هر کاری میکنم اسمش یادم نمیاداصلآ یادم نمیاد ولی ویژگی هاش یادمه که بهتون میگم تا بتونید به من کمک کنید پیداش کنم خیلی باهاش خاطره دارم

ویژگی هاش اینه بازی تمامآ جنگ بود به این صورت که اول یه مقدار پول داشتی و باهاش میتونستی گروه های مختلف سرباز رو بخری بعد وارد میدان جنگ میشدی بازی به صورت رو در رو و سه بعدی بود به این صورت که دو پادشاه پشت سر لشکر خودشون ایستاده بودن و به سرباز ها فرمان حمله میدادن تا با همدیگه وارد نبرد بشن بازی به صورت شمشیری و مربوط به سرباز های رومی و غیره بود و امکان انتخاب فیل هایی که روی اونها کماندار ها بودن نیز وجود داشت البته مراحل بالا تر و سرباز های اسب سوار و غیره هم بود و در بازی امکان حمله پادشاه ها به دشمن هم وجود داشت البته در بعضی مراحل پادشاه وجود نداشت خوب و بعد از اینکه سرباز های دشمن رو نابود میکردی و مرحله تموم میشد با پولی که به دست آورده بودی میتونستی دوباره سرباز بخری و بازی به همین صورت ادامه داشت حالا با توجه به این توضیحاتی که دادم البته میدونم خیلی کمه چون بیشتر از این یادم نمیاد ازتون خواهش میکنم این بازی رو برام پیدا کنید چون برام خیلی بازی جالبی بود و خاطره انگیزو اگه لینک دانلودی هم داشتید بزارید و اگه تونستید تصویر هم بزارید تا بتونم بازی رو تشخیص بدم

با تشکر

9. AP.S@98

کاربر سایت

با سلام من بدنبال یک بازی استراتژیک به سبک جدید هستم.

دوستان من قبلا یه بازی رو بازی میکردم که اسمشو و مشخصاتش رو یادم نمیاد ولی قدیمی هستش

لطف کنید اگه کسی اسم بازی رو بلده یا لینک دانلود بازی رو داره برام بزاره.

مشخصات بازی:

یه جورایی معلوم نبود سبکش چیه استراتژیک یا نه ولی یه سفینه یا یه روبانی بود فکر کنم زرد رنگ و یه دایره داخلش بود سبز رنگ. بازی این جوری بود که این روبات یا سفینه توی یک محیطی قرار میگرفت و دیوار میساخت و قسمت داخل دیوار اهنی میشد و روبات های دشمن داخل قسمت اهنی از بین میرفتن

مرحله هاش فکر کنم زیاد بود. مرحله اول یه روبات بود که باید از بین میرفت و مراحل بعدی تعداد روبات ها بیشتر و پیشرفته تر میشد.

اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا کمکم کنه [HR][/HR]

10. sore

کاربر سایت

نام:
    سروش
    Age of Empire3

11. pooyaAp

کاربر سایت

سلام به همه
    من حدودای 8 سال پیش یه بازی استراتژیکی داشتم. اسمش یادم نیس.
    مشخصاتش اینجوری بود که یه زمین بازی بود یه هیرو داشتی و میرفتی قلعه ها رو تصرف میکردی و تو اون قلعه ها برا خودت سرباز میساختی.
    جنگ هاش هم تو یه زمین شطرنج مانند رخ میداد که هر کس یک ضربه با سربازهای مختلفش بهت میزد
    جنگش حالت اساطیری داشت و سربازاش خیلی شبیه شخصیت های فیلم وارکرافت بودن. همه چی حالت جادویی داشت
    اگر اسمش رو به خاطر دارین بگین ممنون میشم

live is life این نوشته را Like کرده است.
  12. ehsanopo

کاربر سایت

rice of nations

13. ehsanopo

کاربر سایت

سلام منم دنبال یه بازی استراتزیک خیلی قدیمی میگردم که رباط و ماشین و عنکبوت داشت.نشونش این بود اول یه عنکبوت می رفت و معدن نفت پیدا می کرد. کمک کنید

live is life این نوشته را Like کرده است.