همه چیز در مورد ِ اجرای بازی های Wii (پست ِ اول حتما خوانده شود)

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
سلام دوستان
کسی میتونه لینکی از برنامه gecko usb پیدا کنه؟{Gecko OS رو نمیخوام}
برای استفاده از چیت کدها میخوامش و چون بازیهام رو هارد هستن و gecko OS پورت USB را پشتیبانی نمیکنه.
ممنون

• Like
Reactions: bazicon

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان من قبلا WII داشتم و یه هارد 500 usb 2 بهش وصل می کردم و کلیه بازی ها رو اجرا می کردم.ولی متاسفانه وقتی اون رو به wii u ( که تازه خریدم و کپی خورش کردم ) می زنم هر چند ثانیه یه بار یه صدای کو چیک تق می ده ولی بازی ها رو نمیاره !
من هر سه لودر usb loader gx ، CFG usb loader، wii flow رو تو قسمت وی مد دستگاه wii u نصب کردم و بازی ها رو از روی فلش می تونم اجرا کنم .منتها یه مشکلی که هست از روی هارد نمی تونم تمام بازی هام رو اجرا کنم .من یه هارد 1 ترا بایت داشتم که پر از فیلم بود و 200 گیگش رو خالی کردم و با نرم افزار MiniTool Partition Wizard Professional Edition هاردم رو به دو تا پارتیشن تبدیل کردم و فرمت این درایو 200 گیگی رو از NTFS به FAT32 تغییر دادم بعد پوشه wbfs رو که شامل آرشیو بازی هام هستش رو از هارد 500 به این پارتیشن 200 گیگی هارد 1 ترا آوردم که متاسفانه هیچ کدوم از لودر ها نمی تونه هارد رو بشناسه ! لطفا اگه کسی راهی به ذهنش می رسه کمک کنه .
متشکرم

• Like

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان من قبلا WII داشتم و یه هارد 500 usb 2 بهش وصل می کردم و کلیه بازی ها رو اجرا می کردم.ولی متاسفانه وقتی اون رو به wii u ( که تازه خریدم و کپی خورش کردم ) می زنم هر چند ثانیه یه بار یه صدای کو چیک تق می ده ولی بازی ها رو نمیاره !
من هر سه لودر usb loader gx ، CFG usb loader، wii flow رو تو قسمت وی مد دستگاه wii u نصب کردم و بازی ها رو از روی فلش می تونم اجرا کنم .منتها یه مشکلی که هست از روی هارد نمی تونم تمام بازی هام رو اجرا کنم .من یه هارد 1 ترا بایت داشتم که پر از فیلم بود و 200 گیگش رو خالی کردم و با نرم افزار MiniTool Partition Wizard Professional Edition هاردم رو به دو تا پارتیشن تبدیل کردم و فرمت این درایو 200 گیگی رو از NTFS به FAT32 تغییر دادم بعد پوشه wbfs رو که شامل آرشیو بازی هام هستش رو از هارد 500 به این پارتیشن 200 گیگی هارد 1 ترا آوردم که متاسفانه هیچ کدوم از لودر ها نمی تونه هارد رو بشناسه ! لطفا اگه کسی راهی به ذهنش می رسه کمک کنه .
متشکرم
سلام
راستش تا حالا با wii U کار نکردم ولی پاسخ رو پ خ کردم ببینید جواب میده.

Sia wayNe

کاربر سایت
Dec 8, 2011
43
نام
سیاوش
سلام دوستان خسته نباشید

یه دستگاه Wii کپی خور دارم با این مشخصات
Menu 4.1.U
NeoGamma r9 beta 10 ios249 rev 17
Homebrew Channel 1.0.6 ios61 v21/29
حالا برای اجرای بازی میرم تو Neogamma و Launch میکنم بازی رو اجر میکنه میرسه برای Load اخری میزنه the game disc could not be read on wii

مشکل از کجاست ؟ ناقص کپی خور شده ؟
این دستگاه رو از کسی گرفتم و اونم بدتر خودم هیچ اطلاعاتی نداره و تا حالا با بازی کپی کار نکرده بوده ...

• Like

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام دوستان خسته نباشید

یه دستگاه Wii کپی خور دارم با این مشخصات
Menu 4.1.U
NeoGamma r9 beta 10 ios249 rev 17
Homebrew Channel 1.0.6 ios61 v21/29
حالا برای اجرای بازی میرم تو Neogamma و Launch میکنم بازی رو اجر میکنه میرسه برای Load اخری میزنه the game disc could not be read on wii

مشکل از کجاست ؟ ناقص کپی خور شده ؟
این دستگاه رو از کسی گرفتم و اونم بدتر خودم هیچ اطلاعاتی نداره و تا حالا با بازی کپی کار نکرده بوده ...
سلام
شما بهتر است اول نرم افزار USB Loader GX رو نصب کنی بعد بازیت رو بریزی روی هارد یافلش و با اون نرم افزار بازی رو بیاری . خیلی از neogamma راحت تر هست و دیگه درایو دستگاه هم صدمه نمیبینه

Sia wayNe

کاربر سایت
Dec 8, 2011
43
نام
سیاوش
سلام
شما بهتر است اول نرم افزار USB Loader GX رو نصب کنی بعد بازیت رو بریزی روی هارد یافلش و با اون نرم افزار بازی رو بیاری . خیلی از neogamma راحت تر هست و دیگه درایو دستگاه هم صدمه نمیبینه

ممنون
عزیز یه اموزشی یا راهنمایی برای نصبش میدی !!؟

• Like

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ممنون
عزیز یه اموزشی یا راهنمایی برای نصبش میدی !!؟

نرم افزاری که گفتم رو دانلود کنید و سپس اون رو توی روت sdcard کپی کنید. بعدش بازیها رو به فرم wbfs تبدیل کنید ( با نرم افزار Wii Backup Manager) و بریزید در پوشه wbfs در روت فلش مموری یا هارد . نرم افزار USB رو از طریق هومبرو اجرا کنید و بازی مورد نظر رو انتخاب کنید و تمام

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام
دوستان من تازه یه wii خریدم
این چطوری بازی کپی اجرا میکنه ؟
دستگاه کپی خوره فقط همینو میدونم

سلام

مبارکت باشه :x

با برنامه نئوگاما یا یو اس بی لودر باید بازی اجرا کنی

روی wii خودت کدوم از این 2 تا نصبه؟

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام
دوستان من تازه یه wii خریدم
این چطوری بازی کپی اجرا میکنه ؟
دستگاه کپی خوره فقط همینو میدونم

درود.

اول اینکه مبارک باشه.

دوم مراحل کار :

1- فایل ایمیج بازی رو با یه نرم افزار مثل Wii Backup manager تبدیل کن به فایل wbfs
2- در قسمت روت فلش یا هاردت یه پوشه با اسم wbfs باز کن
3- پوشه بک آپ ساخته شده در مرحله 1 رو بریز توی پوشه مرحله 2
4- با USB loader یا USB loader Gx بازی رو اجرا کن

پ.ن : خوبی این روش این هست که نیازی نیست هارد یا فلش رو فرمت کنی و میشه کنار دیگه فایلهات بازیها رو نیز قرار بدی

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مرسی
همه چی روش نصبه
تو فلش چطور باید بازی رو بریزم تا wii بشناسه ؟

اگر wii بازی با دیسک اجرا میکنه نئوگاما هم روش نصبه دیسک بزاری با نئوگاما بازیا اجرا میشن

اگر میخوای با فلش اجرا بشن باید با یو اس بی لودر اجرا کنی باید با برنامه Wii Backup Manager یه امیج با پسوند WBFS بگیری

بعد یه فایل به اسم WBFS روی فلش بدرست کنی و فایل ایمیج که با برنامه Wii Backup Manager گرفتی بریزی توش هر چنتا بازی باشه مهم نیست بعد برنامه یو اس بی لودر اجرا کنی لیست بازیا میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر