نحوه اجرای همه بازی های Wii ( بازی های مشکل دار )

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
خوب پس نیازی به نصب این wad نیست. از داخل همون homebrew میارم دیگه. خیلی هم خوب کار می کنه. الکی خودمو به دردسر نندازم.
فکر میکنم ios 249 باشه. پس بیخیال نصب wad و اینا می شم.

حالا همین دوتا برنامه لودر که دارم همه بازی ها رو اجرا می کنه؟ نیازی به نصب برنامه دیگه ای هست آیا؟ تا حالا نزدیک 20 تا بازی امتحان کردم مشکلی نبوده. ممنونم.
فکر کنم آخرین ورژن cios 249 dx2 باشه
برنامه usbloader gx کافی هست همه بازیا رو میاره دیگه

muhamad_666

کاربر سایت
Oct 21, 2009
26
ببخشید دوستان عزیز
خیلی اذیتتون کردم
دستتون درد نکنه
یه سوال دیگه هم برام پیش اومده:">:">

راستش من میخام یه هارد 1 ترا بخرم وصل وی کنم.
ولی همونطور که خودتون بهتر میدونین، با این وضعیتی که wii backup manager ایجاد میکنه من هیچ استفاده دیگه ای نمیتونم از هاردم بکنم. چون دیگه کامپیوتر نمیشناستش. حالا هیچ برنامه جایگزین دیگه ای نیست که ما با اون بازی ها رو نصب کنیم و بتونیم هر وقت خاستیم بدون فرمت کردن از هاردمون استفاده های دیگه بکنیم.
چون با این وضعیت فقط هارد رو میتونم به وی وصل کنم.
اگه برنامه خوب دیگه ای هست که این مشکل رو حل کنه ممنون میشم بهم معرفی کنید.
:-*

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
ببخشید دوستان عزیز
خیلی اذیتتون کردم
دستتون درد نکنه
یه سوال دیگه هم برام پیش اومده:">:">

راستش من میخام یه هارد 1 ترا بخرم وصل وی کنم.
ولی همونطور که خودتون بهتر میدونین، با این وضعیتی که wii backup manager ایجاد میکنه من هیچ استفاده دیگه ای نمیتونم از هاردم بکنم. چون دیگه کامپیوتر نمیشناستش. حالا هیچ برنامه جایگزین دیگه ای نیست که ما با اون بازی ها رو نصب کنیم و بتونیم هر وقت خاستیم بدون فرمت کردن از هاردمون استفاده های دیگه بکنیم.
چون با این وضعیت فقط هارد رو میتونم به وی وصل کنم.
اگه برنامه خوب دیگه ای هست که این مشکل رو حل کنه ممنون میشم بهم معرفی کنید.
:-*

سلام
شما وقتی از usb loader gx استفاده میکنی لازم نیست هارد یا فلش رو به فرمت wbfs دربیاری همون فرمت fat یا ntfs بزار باشه فقط با نرم افزار انتقال بده بازی ها داخل یه فولدر به اسم wbfs قرار میگیرن
اینجوری راحتم از هارد استفاده میکنید هم هیچ مشکلی واسه هارد پیش نمیاد

muhamad_666

کاربر سایت
Oct 21, 2009
26
سلام
شما وقتی از usb loader gx استفاده میکنی لازم نیست هارد یا فلش رو به فرمت wbfs دربیاری همون فرمت fat یا ntfs بزار باشه فقط با نرم افزار انتقال بده بازی ها داخل یه فولدر به اسم wbfs قرار میگیرن
اینجوری راحتم از هارد استفاده میکنید هم هیچ مشکلی واسه هارد پیش نمیاد

ممنونم دوست عزیز
خیلی کارم راحت شد

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
162
دوستان بازیهای skylanders حتما باید با فیگور داشته باشه؟بدون فیگور نمیشه بازی کرد؟
همه ورژن ها نیاز داره؟

من spyros رو دانلود کردم اما اجرا نمیشه؟میگه usb reciver فیگور رو متصل کن

ronin63

کاربر سایت
Dec 28, 2014
1

ehsan11

کاربر سایت
Dec 30, 2008
124
سلام دوستان
من تازه کنسول Wii خریدم زیاد باهاش اشنا نیستم. ریجن دستگاه کره بوده که به NTFS تغییر پیدا کرده. یه بازی ریجن پال گرفتم که با USB loader لود میشه ولی موقع اجرا صفحه سیاه میمونه. راه حلی داره؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام دوستان
من تازه کنسول Wii خریدم زیاد باهاش اشنا نیستم. ریجن دستگاه کره بوده که به NTFS تغییر پیدا کرده. یه بازی ریجن پال گرفتم که با USB loader لود میشه ولی موقع اجرا صفحه سیاه میمونه. راه حلی داره؟

سلام عزیز

مبارکت باشه :x ریجن کره چنتا مزیت داره یکیش اینه ریجن کره هک نرم افزاری کنی با دیسک هم بازی اجرا میکنه یعنی هم با دیسک هم با فلش اجرا میکنه - اما تو ریجن ها دیگه نیاز به هک سخت افزاری داره که بشه با دیسک هم بازی کرد

خود منم ریجن کره دارم مزیت بعدیش اینه wii ریجن کره خود آداپتور اصلیش 220 ولته اما تو ریجن دیگه مثل uc برقش 110 ولته که باید ترانس بخری

آخرین نسخه یو اس بی لودر نصبه؟ تمام ios ها نصبه؟

روش اجرا بازی ها با یو اس بی لودر درست انجام میدی؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام عزیز

مبارکت باشه :x ریجن کره چنتا مزیت داره یکیش اینه ریجن کره هک نرم افزاری کنی با دیسک هم بازی اجرا میکنه یعنی هم با دیسک هم با فلش اجرا میکنه - اما تو ریجن ها دیگه نیاز به هک سخت افزاری داره که بشه با دیسک هم بازی کرد

خود منم ریجن کره دارم مزیت بعدیش اینه wii ریجن کره خود آداپتور اصلیش 220 ولته اما تو ریجن دیگه مثل uc برقش 110 ولته که باید ترانس بخری

آخرین نسخه یو اس بی لودر نصبه؟ تمام ios ها نصبه؟

روش اجرا بازی ها با یو اس بی لودر درست انجام میدی؟
احسان جان مطمئنی؟ کنسول wii خودم UC هستش ولی هم از روی فلش هم دیسک اجرا میکنه.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان

بازی رو با برنامه wiibackup manager به فرمت ایزو تبدیل کنید و دوباره با همین برنامه به فرمت wbfs تبدیل کنید. به احتمال بسیار زیاد مشکل حل میشه و بازی اجرا خواهد شد.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان مطمئنی؟ کنسول wii خودم UC هستش ولی هم از روی فلش هم دیسک اجرا میکنه.

آره داداش

wii ها uc سری اول همون زمان لانچیا اونا با کپی خور نرم افزاری هم با دیسک هم با فلش بازی اجرا میکنن اما wii ها uc که از 1 سالو نیم بعدش اومدن دیگه با کپی خور نرم افزاری فقط با فلش اجرا میکنن برای اجرا با دیسک نیاز به مود چیپ سخت افزاری دارن

البته اینم در نظر بگیر wii ها uc بدون باندل لانچین و به احتمال خیلی زیاد بالا 90 درصد قبلا مود چیپ سخت افزاری روشون نصب شده چون اون زمان فقط هک سخت افزاری بود

ریجن کره اگه اشتباه نکنم سال 2008 لانچ شد وگرنه قبلش اصلا نبود و نینتندو تایید کرد که ریجن کره هم عرضه خواهد کرد بخاطر همینه ریجن کره کم کاردکردترن

من کلی wii خرید و کردم مثلا همین ریجن کره پک سال 2008 آداپتورش پهنتر و باریکتر بود و پایه سنسور با 4 تا برچسب چسبوندن داشت اما این پک کره ای که الان دارم اصلا پایه سنسور نداره روی جعبه و تعلقاتش هم درج نشده و آداپتور اصلی که روشه کوچکتره اما قدش بلندتره

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
آره داداش

wii ها uc سری اول همون زمان لانچیا اونا با کپی خور نرم افزاری هم با دیسک هم با فلش بازی اجرا میکنن اما wii ها uc که از 1 سالو نیم بعدش اومدن دیگه با کپی خور نرم افزاری فقط با فلش اجرا میکنن برای اجرا با دیسک نیاز به مود چیپ سخت افزاری دارن

البته اینم در نظر بگیر wii ها uc بدون باندل لانچین و به احتمال خیلی زیاد بالا 90 درصد قبلا مود چیپ سخت افزاری روشون نصب شده چون اون زمان فقط هک سخت افزاری بود

ریجن کره اگه اشتباه نکنم سال 2008 لانچ شد وگرنه قبلش اصلا نبود و نینتندو تایید کرد که ریجن کره هم عرضه خواهد کرد بخاطر همینه ریجن کره کم کاردکردترن

من کلی wii خرید و کردم مثلا همین ریجن کره پک سال 2008 آداپتورش پهنتر و باریکتر بود و پایه سنسور با 4 تا برچسب چسبوندن داشت اما این پک کره ای که الان دارم اصلا پایه سنسور نداره روی جعبه و تعلقاتش هم درج نشده و آداپتور اصلی که روشه کوچکتره اما قدش بلندتره

درسته.کنسول من مال سال 2006 هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر